OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 20,00 zł - 513,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Długość igły

Długość igły

Promocje

Bestseller

Derma Rollery do nakłuwania skóry na twarzy

derma roller

Derma Rollery do mezoterapii mikroigłowej twarzy

Zabieg mikronakłuwania skóry przy użyciu Derma Rollerów wykonuje się na skórze twarzy, szyi i dekoltu, gdzie widoczne są oznaki starzenia się. Mezoterapia pozwala poprawić napięcie i ujędrnienie skóry a także wygładzić stopniowo zmarszczki i blizny w taki sposób, który nie zmienia rysów twarzy.

Nie zwlekaj, już dziś wybierz z naszej szerokiej oferty profesjonalnych urządzeń, wałeczek z odpowiednią długością igieł do nakłuwania naskórka.

Aktywne filtry

Kontrolowane mikrouszkodzenia naskórka prowadzą do remodelingu i przebudowy skóry Kontrolowane mikrouszkodzenia naskórka prowadzą do remodelingu i przebudowy skóry
  • -45,00 zł

Derma Roller Skin Lifting - 192 igły do mezoterapii mikroigłowej

49,00 zł 94,00 zł

Mechanizm działania Derma Roller Skin Lifting powoduje powstawanie kontrolowanego mikrouszkodzenia skóry. Poprzez system mikronakłuć cienkimi igiełkami pobudzone zostają procesy regeneracyjne, dochodzi do remodelingu i przebudowy skóry, dzięki temu proces ten stymuluje zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny.

Derma Roller Skin Lifting stworzyliśmy na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Najnowsza generacja Derma Rollerów z 2024 roku to gwarancja efektów, jakości oraz bezpieczeństwa.

Derma Roller DNS 3-liniowy

39,50 zł

DERMA ROLLER 3-liniowy (z trzema rzędami igiełek) dedykowany jest do wykonywania zabiegów w trudno dostępnych dla standardowego urządzenia miejscach takich jak okolice oczu, ust, czy nosa. Derma Roller 3-liniowy wykorzystywany jest również do zabiegów na skórze głowy - wąska głowica idealnie spisuje się na odsłoniętej przedziałkiem skórze głowy.