OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 31,00 zł - 513,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Długość igły

Długość igły

Promocje

Bestseller

Urządzenia typu Derma Roller do okolicy oczu

derma roller

Profesjonalne Derma Rollery przeznaczone do pielęgnacji skóry pod oczami

W naszej ofercie znajdują się Derma Rollery z wąską głowicą mikroigłową, która idealnie spisuje się w zabiegach mezoterapii mikroigłowej w okolicach oczu, ust, nosa a także na odsłoniętej przedziałkiem skórze głowy. Wałeczek z normalną szerokością głowicy nie pozwala na tak precyzyjne mikronakłuwanie naskórka, jak w przypadku 3-liniowej głowicy zabiegowej. Urządzenia kosmetologiczne typu Derma Roller stymulują produkcję nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, co skutkuje naturalną odbudową skóry.

Aktywne filtry

Kontrolowane mikrouszkodzenia naskórka prowadzą do remodelingu i przebudowy skóry Kontrolowane mikrouszkodzenia naskórka prowadzą do remodelingu i przebudowy skóry
  • -45,00 zł

Derma Roller Skin Lifting - 192 igły do mezoterapii mikroigłowej

49,00 zł 94,00 zł

Mechanizm działania Derma Roller Skin Lifting powoduje powstawanie kontrolowanego mikrouszkodzenia skóry. Poprzez system mikronakłuć cienkimi igiełkami pobudzone zostają procesy regeneracyjne, dochodzi do remodelingu i przebudowy skóry, dzięki temu proces ten stymuluje zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny.

Derma Roller Skin Lifting stworzyliśmy na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Najnowsza generacja Derma Rollerów z 2024 roku to gwarancja efektów, jakości oraz bezpieczeństwa.

Derma Roller DNS 3-liniowy

39,50 zł

DERMA ROLLER 3-liniowy (z trzema rzędami igiełek) dedykowany jest do wykonywania zabiegów w trudno dostępnych dla standardowego urządzenia miejscach takich jak okolice oczu, ust, czy nosa. Derma Roller 3-liniowy wykorzystywany jest również do zabiegów na skórze głowy - wąska głowica idealnie spisuje się na odsłoniętej przedziałkiem skórze głowy.

Ice Roller to specjalny rodzaj derma rollera bez igieł, który absorbuje zimno Ice Roller to specjalny rodzaj derma rollera bez igieł, który absorbuje zimno
  • -20,00 zł

Derma Roller - Ice Roller

54,00 zł 74,00 zł

Ice Roller łagodzi wszelkiego rodzaju podrażnienia skóry, stłuczenia, ból i podrażnienia mięśni. Można zastosować przed zabiegiem z Derma Rollerem w celu naturalnego znieczulenia.

Derma Roller MT to wąski wałeczek 3 liniowy do frakcyjnego mikronakłuwania skóry Derma Roller MT to wąski wałeczek 3 liniowy do frakcyjnego mikronakłuwania skóry
  • Brak na stanie

Derma Roller MT 3 liniowy - 72 igły

59,99 zł

Specjalna wąska rolka przeznaczona do niwelowania drobnych i zmniejszania głębokich zmarszczek w okolicach oczu i ust oraz w innych trudno dostępnych miejscach. Okolice oczu i ust to miejsca, w których zmarszczki zaczynają się pojawiać najwcześniej.