OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 20,00 zł - 513,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Długość igły

Długość igły

Ilość igieł

Ilość igieł

Promocje

Bestseller

Profesjonalny wałeczek Derma Roller do ciała

derma roller

Oferta wałeczków do mezoterapii mikroigłowej ciała

Przedstawiamy profesjonalne i oryginalne urządzenia do mikronakłuwania skóry na większych partiach ciała. Derma Rollery zbudowane są z szerokiego wałeczka, który pokryty jest mikro-igłami. Terapia polega na tworzeniu kontrolowanych mikrouszkodzeń na skórze, co prowadzi do naturalnej stymulacji procesów naprawczych naskórka. Dzięki temu możemy w domu osiągnąć efekt napiętej i jędrnej skóry, a przede wszystkim pozbyć się problematycznego cellulitu i rozstępów z ciała.

Aktywne filtry

Kontrolowane mikrouszkodzenia naskórka prowadzą do remodelingu i przebudowy skóry Kontrolowane mikrouszkodzenia naskórka prowadzą do remodelingu i przebudowy skóry
  • -45,00 zł

Derma Roller Skin Lifting - 192 igły do mezoterapii mikroigłowej

49,00 zł 94,00 zł

Mechanizm działania Derma Roller Skin Lifting powoduje powstawanie kontrolowanego mikrouszkodzenia skóry. Poprzez system mikronakłuć cienkimi igiełkami pobudzone zostają procesy regeneracyjne, dochodzi do remodelingu i przebudowy skóry, dzięki temu proces ten stymuluje zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny.

Derma Roller Skin Lifting stworzyliśmy na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Najnowsza generacja Derma Rollerów z 2024 roku to gwarancja efektów, jakości oraz bezpieczeństwa.

Body Derma Roller z głowicą nakłuwającą o 1080 igłach do mezoterapii mikroigłowej Body Derma Roller z głowicą nakłuwającą o 1080 igłach do mezoterapii mikroigłowej
  • -54,00 zł

Derma Roller do ciała - Body Roller (głowica nakłuwająca 1080/1200)

49,50 zł 103,50 zł

Mikronakłuwanie za pomocą szerokiego wałka (tytanowa głowica nakłuwająca 1080). Szeroka powierzchnia mikronakłuwania ma idealne zastosowanie przy rollowaniu większego obszaru zabiegowego, np. uda, brzuch, pośladki. Stosowany do skutecznej walki z cellulitem, rozstępami czy luźną skórą. Rezultaty widoczne już po pierwszym użyciu.

Szeroka rolka derma rollera efektywnie ujędrnia i uelastycznia luźną skórę Szeroka rolka derma rollera efektywnie ujędrnia i uelastycznia luźną skórę
  • -30,00 zł

Derma Roller do ciała - Body Roller 1080/1200 igieł tytanowych

75,00 zł 105,00 zł

Body Derma Roller przeznaczony do ciała, dzięki dużej ilości igieł (1080 lub 1200) i szerokiemu wałkowi nadaje się idealnie do większego obszaru rolowania np.: uda, brzuch, pośladki, itp. Idealnie sprawdza się w walce z cellulitem, rozstępami czy luźną skórą. Rezultaty widoczne już po pierwszym użyciu.