OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 16,00 zł - 162,00 zł

Promocje

Bestseller

Najlepsze akcesoria i gadżety dla zdrowia

akcesoria

Produkty stworzone z myślą o zdrowiu człowieka

W naszym sklepie znajdziesz produkty i akcesoria lecznicze, pomagające zachować dobre zdrowie i samopoczucie. Wszystkie urządzenia zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, by zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo i niezawodność działania. Nawet najbardziej wymagające osoby cierpiące na niedrożność nosa, które często się przeziębiają znajdą coś specjalnie dla siebie! Dzięki nam będziesz w stanie regularnie kontrolować stan Twojego zdrowia i nabierzesz sił do życia.

Aktywne filtry

Urządzenie CR-912 służy do leczenia przewlekłego kataru i alergii Urządzenie CR-912 służy do leczenia przewlekłego kataru i alergii
  • Brak na stanie

Urządzenie do leczenia kataru, alergii

199,00 zł

Urządzenie CR-912 zapewnia innowacyjny, bezpieczny i wygodny sposób oczyszczenia nosa. Jest profesjonalnym urządzeniem nowej generacji wykorzystującym niską częstotliwość impulsu elektrycznego oraz promieniowania.

Profesjonalna, solidna i uniwersalna szyna korygująca z metalowym zawiasem na halluksy do stopy
  • Brak na stanie

Szyna korygująca na halluksy - uniwersalna, hallux, halluxy, haluks

19,99 zł

Haluksy są dużym problemem dotyczącym coraz większej grupy ludzi. Częściej pojawiają się u kobiet. Jest to problem nie tylko natury medycznej, ale również estetycznej. Ze względu na obecność elastycznych zawiasów szyna korygująca może być stosowna nie tylko w czasie odpoczynku, ale również podczas chodzenia, co daje zdecydowanie lepsze efekty.

SOLIDNY METALOWY ZAWIAS