OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 20,00 zł - 257,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Ampułki

Ampułki

Promocje

Bestseller

Derma Wand do zabiegów odmładzających

DERMA WAND

Odmłodzenie skóry prądami Darsonvala

Derma Wand to specjalny typ urządzeń wykorzystujących prądy o wysokiej częstotliwości - zwane w kosmetologii prądami Darsonvala, które zwiększają wchłanianie substancji aktywnych, ujędrniają skórę i redukują zmarszczki. Prądy Darsonvala przede wszystkim mają działanie dezynfekujące i antyseptyczne, dlatego bardzo często wykorzystuje się je po zabiegach oczyszczania skóry w gabinetach kosmetologicznych.

Urządzenie typu Derma Wand najczęściej wykorzystuje szklane elektrody do przeprowadzenia zabiegu odmładzającego lub terapii na skórę głowy, w przypadku nadmiernie wypadających włosów. Sprzęt gwarantuje znakomite rezultaty dla osób szukających szybkiej i sprawdzonej metody usuwania trądziku.

Aktywne filtry

Tegoder Liftingujące ampułki do twarzy 5ml

25,50 zł

Ampułki do mezoterapii bezigłowej - np. galwanizacji, elektroporacji, ultradźwięków, działające odmładzająco, przeciwzmarszczkowo i liftingująco na skórę. Ampułki zaopatrzone są w bardzo wygodny aplikator, który ułatwia podawanie preparatu bezpośrednio na skórę podczas ruchu głowicą w zabiegu mezoterapii bezigłowej. Ampułka nie jest przeznaczona do mezoterapii mikroigłowej.

Darsonval BI-097 Derma Wand +7 pelot Darsonval BI-097 Derma Wand +7 pelot
  • Nowy

Darsonval BI-097 Derma Wand +7 pelot

315,00 zł

Zabieg przy pomocy Darsonval Derma Wand zwiększa wchłanianie substancji aktywnych oraz ujędrnia skórę i redukuje zmarszczki. Derma Wand stosowany przez jedynie kilka minut dziennie sprawi, że skóra będzie wyglądać młodziej. Darsonval BI-097 to urządzenie o małych rozmiarach, ale wielkich możliwościach.