OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 72,00 zł - 31 708,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Promocje

Bestseller

Laser pikosekundowy

Oferta laserów pikosekundowych do użytku profesjonalnego

Najnowocześniejsza technologia pikosekundowej emitowanej wiązki lasera pozwala przeprowadzić szybki zabieg odmładzający, przy jednoczesnym ograniczeniu odczuwania bólu. Innowacyjne urządzenia typu laser pikosekundowy w porównaniu z poprzednimi generacjami laserów, wspiera efekty terapeutyczne i skraca czas trwania zabiegu.

Urządzenia pracujące w trybie pikosekundowym są przeznaczone do usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, zmian pigmentacyjnych, nieablacyjnego resufacingu oraz do zabiegu peelingu węglwego. Do profesjonalnych gabinetów polecamy obecnie jeden z najmocniejszych laserów stosowanych w kosmetologii - Laser PICOLUX 4.

Aktywne filtry

Maska pasta do laserowego peelingu węglowego 80ml

89,00 zł

Peeling węglowy stosowany na skórze twarzy, szyi i dekoltu to bardzo skuteczna metoda dająca efekt odświeżenia, regeneracji, poprawy kolorytu, spłycenia zmarszczek oraz rozjaśnienia zmian pigmentacyjnych.

Peeling węglowy jest jedną z bardziej skutecznych i jednocześnie bezpiecznych metod odmładzania i odświeżania skóry.

Laser PICOLUX 4 - ND:YAG Q-SWITCH Pikosekundowy

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

Laser PICOLUX 4 to innowacyjny laser ND:YAG typu Q-Switch pracujący w trybie pikosekundowym. Laser PICOLUX 4 przeznaczony jest do usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, zmian pigmentacyjnych, nieablacyjnego resurfacingu do zabiegu peelingu węglowego, a także do usuwania zmian grzybiczych paznokci, usuwania drobnych naczyń krwionośnych oraz usuwania blizn i rozstępów.

Dzięki najnowocześniejszej technologii pikosekundowej emitowanej wiązki lasera, zabieg przeprowadzony zostaje szybko oraz wspomaga w ograniczeniu odczuwania bólu. Cena urządzenia zawiera profesjonalne szkolenie z metodyki zabiegowej przeprowadzane w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski (przez mgr kosmetologii).

Chłodziarka zabiegowa Dermo Cooler Professional, chłodzenie zimnym powietrzem

17 000,00 zł

Chłodziarka zabiegowa DERMO COOLER PROFESSIONAL jest niestymulującym urządzeniem do miejscowego schładzania skóry, które idealnie sprawdzi się podczas wykonywania zabiegów frakcyjnymi laserami CO2, depilację laserami diodowymi lub IPL, zamykanie naczynek laserami Nd:YAG, Er:YaG oraz diodowymi. Skutecznie zniweluje odczucia bólowe związane z zabiegami iniekcyjnymi, mezoterapią igłową, mikroigłową oraz radiofrekwencją frakcyjną i zabiegami z wykorzystaniem peelingów i kwasów.

Rezultatem tej techniki jest większy komfort pacjenta, co pozwala na stosowanie większych energii dla bardziej efektywnych i szybszych zabiegów laserowych. Dodatkowo powoduje skrócony okres rekonwalescencji i minimalizuje efekty uboczne, a także znosi ból podczas zabiegów iniekcyjnych.

Okulary ochronne do laseroterapii - szerokie zastosowanie kosmetyczne - Lux Premium Vision

599,00 zł

Nowoczesne okulary kosmetyczne do laseroterapii o szerokim spektrum ochrony i starannym wykonaniu. Okulary model LUX PREMIUM VISION są odpowiednie do ochrony przed emisją światła większości urządzeń laserowych. Zapewniają doskonałą widoczność. Przepuszczalność światła widzialnego na poziomie aż 70%.

Okulary zaopatrzone zostały w filtry chroniące przed promieniowaniem o długości fali w zakresie 180nm do 1100nm. Gęstość optyczna OD4 +, OD6 +. EN 207.

W przypadku tego towaru, nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

Czym jest laser pikosekundowy?

Laser pikosekundowy to innowacyjne urządzenie laserowe emitujące wiązkę świetlną w pikosekundach. Oznacza to, że impuls jest tak krótki, iż klient niemal nie odczuwa go na swojej skórze. Dzięki temu zapewnia on bardziej komfortowy zabieg, niż poprzednie generacje laserów. Co więcej maszyny te charakteryzują się światłem o kilku długościach fal, aby w zależności od danego problemu skóry zapewnić, jak najlepszą penetrację. W przypadku naszego oryginalnego lasera pikosekundowego PICOLUX są to 4 długości - 1320 nm do peelingu węglowego, 1064 nm do usuwania ciemnych tatuaży i makijażu permanentnego, 755 nm do nieablacyjnego resurfacingu oraz 532 nm do usuwania kolorowych tatuaży.

Czy zabieg przy użyciu pikosekundowego urządzenia laserowego szkodzi skórze?

Nowoczesna technologia lasera w trybie pikosekundowym nie przerywa ciągłości naskórka ani nie wymaga długiej rekonwalescencji po zabiegu. Jego niezwykle krótki impuls zapewnia wręcz minimalne odczucia bólowe, które można wyeliminować używając dodatkowo specjalną chłodziarkę zabiegową, która swoim miejscowym działaniem uzupełnia przebieg dowolnego zabiegu z dziedziny laseroterapii. W żadnym wypadku nie uszkadza też otaczających tkanek skóry wokół zmiany, gdyż za pomocą wiązki podczerwieni umożliwia skierować laser pikosekundowy idealnie w miejsce docelowe. Wobec tego technologia pikosekundowa to tak naprawdę krok w stronę jak najmniejszej inwazyjności, dzięki czemu może stanowić alternatywne rozwiązanie dla laserów frakcyjnych.

Jaki laser pracujący w trybie pikosekundowym wybrać?

Nie masz pojęcia, jaki laser pikosekundowy wybrać do swojego gabinetu kosmetologicznego? Mamy dla Ciebie idealny model - PICOLUX 4 ND:YAG Q-SWITCH. W przeciwieństwie do starszej generacji laserów posiada szerokie zastosowanie w kosmetologii estetycznej. Mianowicie powiększy Twoją ofertę gabinetu o profesjonalne usuwanie tatuaży w wersji czarno-białej i kolorowej, makijażu permanentnego, wszelkich przebarwień skórnych, eliminowanie rozstępów i blizn, laserowe odmłodzenie skóry (nieablacyjny resurfacing), a także peeling węglowy, który przynosi ze sobą wiele korzyści.

Obecnie zabieg Black Doll w formie peelingu węglowego jest bardzo popularny wśród kobiet, bowiem pozwala leczyć trądzik, regulować pracę gruczołów łojowych, oczyścić dogłębnie skórę, odblokować i zwęzić pory, pobudzić syntezę włókien kolagenowych, wygładzić zmarszczki oraz przyśpieszyć procesy regeneracyjne. Dlatego też laser pikosekundowy PICOLUX 4 Professional będzie doskonałym wyborem dla każdego kosmetologa, któremu zależy na poszerzeniu swojej oferty i wysokiej skuteczności działania sprzętu zabiegowego.