OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

 • 13 821,00 zł - 60 895,00 zł

Dostępność

Dostępność

Promocje

Bestseller

Laser IPL, SHR, E-LIGHT

Wysoce zaawansowane urządzenie REDENDER© posiada aż 3 głowice zabiegowe, specjalnie zaprojektowane do danego problemu skórnego:

 • Głowica HR - przeznaczona do usuwania owłosienia w technologii IPL oraz SHR
 • Głowica SR - przeznaczona do odmładzania skóry w technologii E-Light oraz IPL: program na trądzik AR, przebarwienia PR, rumień VR
 • Głowica VR - ukierunkowana do zaawansowanej terapii rumienia oraz malformacji naczyniowych w technologii E-Light oraz IPL

Aktywne filtry

Laser multifunkcyjny Redender - zaawansowana technologia IPL, E-LIGHT, SHR

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

Laser REDENDER © to obecnie najnowocześniejszy i najskuteczniejszy laser wielofunkcyjny w swojej klasie. Jego wyjątkowość polega na wysokiej mocy działania w połączeniu z unikalną technologią potrójnej fali (pozwala na regulowanie długości dostarczanego impulsu w 3 zakresach (seria impulsów) podczas jednego zabiegu), co pozwala na przeprowadzenie kompleksowej i niezwykle skutecznej terapii w technologii E-LIGHT, SHR oraz IPL.

 • kolorowy ekran 10,4 cala,
 • czuły panel dotykowy,
 • polskie menu w urządzeniu,
 • sprawdzona skuteczność w naszej klinice,
 • profesjonalne szkolenie wraz z certyfikatem, prowadzone przez mgr kosmetologii w cenie,
 • 100% bezpieczeństwo i satysfakcja,
 • w zestawie dedykowany stolik pod urządzenie Exclusive Gold,
 • szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie,
 • dostępność natychmiastowa.

Najnowsza wersja oryginalnego urządzenia Redender posiada dotykowy panel obsługi w języku polskim.

Chłodziarka zabiegowa Dermo Cooler Professional, chłodzenie zimnym powietrzem

17 000,00 zł

Chłodziarka zabiegowa DERMO COOLER PROFESSIONAL jest niestymulującym urządzeniem do miejscowego schładzania skóry, które idealnie sprawdzi się podczas wykonywania zabiegów frakcyjnymi laserami CO2, depilację laserami diodowymi lub IPL, zamykanie naczynek laserami Nd:YAG, Er:YaG oraz diodowymi. Skutecznie zniweluje odczucia bólowe związane z zabiegami iniekcyjnymi, mezoterapią igłową, mikroigłową oraz radiofrekwencją frakcyjną i zabiegami z wykorzystaniem peelingów i kwasów.

Rezultatem tej techniki jest większy komfort pacjenta, co pozwala na stosowanie większych energii dla bardziej efektywnych i szybszych zabiegów laserowych. Dodatkowo powoduje skrócony okres rekonwalescencji i minimalizuje efekty uboczne, a także znosi ból podczas zabiegów iniekcyjnych.

Do czego służy laser IPL, SHR i E-LIGHT?

Obecnie niezwykłą popularnością w fotoodmładzaniu i depilacji cieszą się lasery pracujące w technologii IPL, SHR i E-LIGHT.

Technologia IPL - Intense Pulsed Light polega na emisji wiązki niespójnych pulsujących fal świetlnych, więc nie jest swojego rodzaju laserem, lecz skuteczną metodą naświetlania. Ze względu na brak uszkodzeń skóry jest ona wykorzystywana do redukcji przebarwień i rumienia, a także przy terapiach trądziku i odmładzania.

Z kolei technologia SHR - Super Hair Removal to przełomowa odmiana depilacji owłosienia, która łączy w sobie wiązkę laserową i właściwości pulsującego światła. Działa na zasadzie stopniowego podgrzewania mieszka włosowego za pomocą nakładających się impulsów świetlnych, dzięki czemu jest znacznie efektywniejsza niż IPL. Poza tym, przekazuje energię około 10 raz szybciej, przez co jest mniej bolesna w usuwaniu cienkich i grubych włosów na ciele.

Natomiast E-LIGHT to najprościej mówiąc połączenie technologii IPL z falą elektromagnetyczną o częstotliwości fali radiowej, dzięki czemu promienie świetlne docierają na różne głębokości skóry i oddziałują wielokierunkowo. Zastosowanie radiofrekwencji podwaja efekty zabiegu poprzez zwiększenia zdolności penetracji przez warstwę rogową naskórka.

Skuteczne usuwanie owłosienia w gabinecie kosmetycznym

W gabinecie kosmetologicznym można przeprowadzić kompleksową i naprawdę skuteczną depilację w technologii IPL oraz SHR. Obie technologie są bardzo skuteczne ze względu na fakt, iż wykorzystują specjalistyczną aparaturę emitującą energię świetlną o odpowiedniej długości fal lasera. Kosmetolodzy wiedzą jaką długość wyrażoną w nm należy wybrać, aby zapewnić klientowi wysoką skuteczność zabiegową. Co więcej w przeciwieństwie do domowych form depilacji mają one charakter trwały, co oznacza, że nie trzeba martwić się o odrastanie włosów. Dlatego też laserowe zabiegi stanowią jedną z najlepszych metod walki z nadmiernym owłosieniem dla każdego.

Urządzenia stosujące technologię SHR są w stanie usunąć około 60-80% owłosienia już po pierwszym zabiegu! Wynika to z tego, że nakłada serię impulsów o niskiej energii na barwnik włosa, a następnie podgrzewa mieszek włosowy tak, by zahamować jego wzrost i zniszczyć zdolności do odnowy. Światło laserowe dociera aż do naczyń krwionośnych znajdujących się na dnie mieszka włosowego, wskutek czego uszkadza je i pozbawia cebulki włosowe substancji odżywczych.

Urządzenie Redender łączące 3 technologie w 1 do użytku profesjonalnego

Specjalnie dla kosmetologów przygotowaliśmy maszynę zabiegową, w której połączyliśmy wszystkie 3 technologie IPL, SHR i E-LIGHT w 1 aparaturze - Redender Skin Rejuvenation Laser. To jedyna taka wielofunkcyjna maszyna dostępna na polskim rynku, składająca się z 3 różnych głowic zabiegowych przeznaczonych do konkretnych zadań. W efekcie dostarcza szerokie spektrum działania nie tylko w usuwaniu owłosienia w technologii SHR, ale też laserowym odmładzaniu skóry poprzez odbudowę kolagenu, leczenie trądziku różowatego, eliminowaniu przebarwień, zamykaniu rozszerzonych naczynek krwionośnych czy liftingu. Zapewniamy, że z tym multifunkcyjnym lasem znacznie poszerzysz swoją ofertę zabiegową i zadowolisz każdego klienta!