OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

 • 16 178,00 zł - 44 635,00 zł

Dostępność

Dostępność

Promocje

Bestseller

Modelowanie ciała

Najlepszy sprzęt do modelowania i wyszczuplania sylwetki

Młodzieńcza, szczupła i wysportowana sylwetka bez rozstępów czy cellulitu? Z tą myślą oferujemy niezawodne narzędzia, które są wykorzystywane przez najlepsze gabinety kosmetologiczne. Dzięki nim uzyskasz efekt wyszczuplenia ciała, jakiego nie będziesz w stanie uzyskać w swoim domu. Nowoczesne technologie pozwalają skutecznie zmniejszyć obwód talii, bez konieczności użycia skalpela.

Jednym z najlepszych rozwiązań modelujących ciało jest stymulacja elektromagnetyczna. Zaawansowany zabieg BODYFORM© pozwala błyskawicznie zredukować ilość tkanki tłuszczowej, kształtować i rzeźbić sylwetkę, budować, a także wzmocnić mięśnie. Nie wahaj się i już dziś wypróbuj urządzenie do terapii modelującej sylwetkę!

Aktywne filtry

BODYFORM© elektromagnetyczne urządzenie do modelowania sylwetki, spalania tkanki tłuszczowej i budowania mięśni

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

BODYFORM © to najbardziej zaawansowane urządzenie przeznaczone do stymulacji elektromagnetycznej o mocy aż 7 Tesli (jednostka indukcji magnetycznej). Urządzenie zostało stworzone z myślą o szybkim i efektywnym spalaniu tkanki tłuszczowej, kształtowaniu i modelowaniu sylwetki, budowaniu mięśni oraz wzmacnianiu kręgosłupa - doskonale radzi sobie z wieloma schorzeniami mięśniowo-stawowymi.

 • dożywotnie głowice (bez limitu impulsów),
 • zaawansowany system chłodzenia (brak konieczności dolewania wody),
 • większa moc - lepsze rezultaty terapii,
 • 4 głowice zabiegowe,
 • polskie menu w urządzeniu,
 • autorskie procedury zabiegowe,
 • karty klienta,
 • materiały szkoleniowe przygotowane przez mgr kosmetologii oraz fizjoterapeutę z wieloletnim stażem,
 • dedykowany stabilny stolik wyprodukowany w Polsce,
 • szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski, prowadzone przez profesjonalistę z wykształceniem- zakończone certyfikatem imiennym uprawniającym do pracy z urządzeniem,
 • dojazd na terenie polski w cenie,
 • certyfikat oryginalności urządzenia,
 • sesja zdjęciowa podczas szkolenia oraz film promujący urządzenie w Państwa gabinecie,
 • wsparcie marketingowe: filmy, zdjęcia, efekty zabiegowe.

Najnowsza wersja oryginalnego urządzenia Bodyform posiada dotykowy panel obsługi w języku polskim.

MasterForm Expert - urządzenie do endomasażu, RF, liposukcji ultradźwiękowej, IR

Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

Urządzenie kosmetologiczne MasterForm Expert to endermologia, fale radiowe, masaż próżniowy, liposukcja ultradźwiękowa i podczerwień w jednym urządzeniu.

 • multipolarne fale radiowe (RF) o częstotliwości drgań aż 1 000 000 MHz,
 • masaż próżniowy (endomasaż),
 • liposukcja ultradźwiękowa o częstotliwości aż 40kHz,
 • promieniowanie IR (infraterapia, podczerwień).

Cena zawiera szkolenie prowadzone przez mgr kosmetologii. W zestawie stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold lub Silver. Szkolenie w naszej klinie lub w gabinecie klienta na terenie Polski w cenie. Dostępność natychmiastowa!

Najnowsza wersja oryginalnego urządzenia Masterform Expert posiada dotykowy panel obsługi w języku polskim.

Jakie zabiegi kosmetyczne są skuteczne do modelowania sylwetki?

Zabiegi kosmetyczne wspomagają uzyskać wymarzoną figurę i zauważalnie zmniejszyć obwód wybranej partii ciała o nawet kilka centymetrów. Wykorzystują w tym celu specjalną aparaturę bazującą na technologii, która oddziałuje bezpośrednio na komórki tłuszczowe, powodując ich rozbicie oraz sprzyja ujędrnieniu i napięciu skóry. Do najpopularniejszych nieinwazyjnych zabiegów kosmetologicznych zalicza się dziś endomasaż, liposukcję ultradźwiękową, stymulację elektromagnetyczną czy fale uderzeniowe w połączeniu z falami radiowymi. Wszystkie wymienione zabiegi są bezbolesne i polegają na przesuwaniu głowicy zabiegowej po ciele, jak podczas masażu.

Jakie efekty przynoszą zabiegi modelujące sylwetkę?

Jeśli chodzi o efekty terapeutyczne jakie można uzyskać po terapii, to wszystko zależy od zastosowanej technologii. Jednak niemal każda z nich stara się usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej, zredukować cellulit i rozstępy, czy po prostu przywrócić odpowiednią jędrność i napięcie skóry, poprzez stymulację produkcji włókien kolagenowych. Oprócz tego mają pozytywny wpływ na krążenie krwi i limfy, przyśpieszenie metabolizmu komórek, odprowadzenie nadmiaru wody i toksyn, niwelowanie obrzęków, a także podniesienie pośladków.

Popularne urządzenia do modelowania i wyszczuplenia ciała

W naszej ofercie sklepu Luxus Natury przygotowaliśmy dwie profesjonalne maszyny do modelowania sylwetki - MasterForm Expert i BodyForm. Dzięki nim każdy kosmetolog poszerzy swoją ofertę gabinetową o więcej niż jeden zabieg. MasterForm Expert to wielofunkcyjny kombajn dostarczający aż 4 programy zabiegowe oparte na technologii endermologii, fal radiowych, masażu próżniowym, liposukcji ultradźwiękowej i podczerwieni. Z kolei maszyna BodyForm pracuje przy użyciu fali elektromagnetycznej, docierając na głębokość aż 4-6 cm. W dodatku pozwala ona przeprowadzić autorskie protokoły zabiegowe - sportowe, budujące masę mięśniową, fizjoterapeutyczne, ujędrniające, modelujące lub wyszczuplające sylwetkę.