OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 88,00 zł - 92,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Promocje

Bestseller

Suplementacja dla zdrowia i urody po zabiegu

Suplementacja

Naturalne suplementy diety do stosowania po terapii Derma Roller

Colostrum, kolagen i kwas hialuronowy to wysokiej jakości składniki, które potrafią spotęgować wyniki kuracji mikronakłuwania skóry. Produkty zawierające te substancje są szczególnie polecane do stosowania po zabiegu mezoterapii mikroigłowej. Profesjonalne suplementy diety pomagają przywrócić skórze promienny wygląd, wspomagają w redukcji zmarszczek, cellulitu i wzmacniają włosy oraz paznokcie. W naszej ofercie znajdziesz produkty w płynie, tabletkach lub kapsułkach do podstawowej suplementacji!

Aktywne filtry

Bio Colostrum w płynie - 125 ml oryginalny produkt

109,00 zł

Płynne oryginalne Bio Colostrum produkcji niemieckiej o pojemności 125 ml. Colostrum z cennej naturalnej siary krowiej (pierwsze mleko) wspomaga układ odpornościowy. Najwyższej jakości sterylny ekstrakt, przygotowano pod stałym nadzorem kontroli jakości.

Płyn 100% ekstrakt, pozyskiwany tylko i wyłącznie z surowego Colostrum Bovinum. Pozbawiony jest tłuszczu, białek serwatki oraz kazeiny. Tylko z pierwszego i drugiego dojenia po ocieleniu.

Od 15 lat na rynku. Jedyne z niemieckim certyfikatem Bio.

Kolagen i kwas hialuronowy w kapsułkach po Derma Roller i HIFU

99,00 zł

Dwa wysokiej jakości składniki, zawarte w łatwych do połknięcia kapsułkach, spotęgują wyniki kuracji. Zalecany do stosowania po terapii HIFU, Plasma Pen, Derma Roller oraz Derma Pen. Wysoka zawartość wysokiej jakości kolagenu i kwasu hialuronowego.