OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 32,00 zł - 130,00 zł

Dostępność

Dostępność

Długość igły

Długość igły

Kolor

Kolor

Promocje

Bestseller

3-liniowe Derma Rollery do mezoterapii

3 liniowy - pod oczy, blizny

Profesjonalne urządzenia do mikronakłuwania skóry z igłową głowicą 3-liniową

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu Klientów stworzyliśmy Derma Rollery 3-liniowe do zabiegów mezoterapii mikroigłowej trudno dostępnych miejsc na twarzy, ciele i głowie. Taki wąski wałeczek mikroigłowy doskonale nakłuwa skórę pod oczami, w okolicach nosa i ust a także na odsłoniętej przedziałkiem skórze głowy. Dzięki takiemu urządzeniu jesteśmy w stanie walczyć z głębokimi zmarszczkami, bliznami, przebarwieniami, utratą jędrności i nadmiernym wypadaniem włosów. Stosowanie w salonie lub domu Derma Rollera naturalnie pobudza produkcję kolagenu i zwiększa przenikanie składników aktywnych z aplikowanych serum na skórę.

Aktywne filtry

Derma Roller DNS 3-liniowy

39,50 zł

DERMA ROLLER 3-liniowy (z trzema rzędami igiełek) dedykowany jest do wykonywania zabiegów w trudno dostępnych dla standardowego urządzenia miejscach takich jak okolice oczu, ust, czy nosa. Derma Roller 3-liniowy wykorzystywany jest również do zabiegów na skórze głowy - wąska głowica idealnie spisuje się na odsłoniętej przedziałkiem skórze głowy.

Derma Roller zestaw 6w1: do ciała, twarzy i pod oczy, szczotka

159,00 zł

Zestaw do zabiegów regeneracyjnych skóry techniką mikronakłuwania. Składa się z czterech różnych głowic, szczotki oraz rączki, na którą nakładamy odpowiednią głowicę: 1200 igieł do ciała (1,5mm) lub głowicę ICE roller, 720 igieł do twarzy (1,0mm), 300 igieł do okolic oczu (0,5mm), stempel 12 igłowy.

DO WYBORU 2 RODZAJE ZESTAWÓW.

Derma Roller zestaw 4w1: do ciała, twarzy i pod oczy

129,00 zł

Zestaw do zabiegów regeneracyjnych skóry techniką mikronakłuwania. Składa się z trzech różnych głowic, oraz rączki, na którą nakładamy odpowiednią głowicę: 1200 igieł do ciała (1,5mm), 700 igieł do twarzy (0,5mm), 300 igieł do okolic oczu (0,5mm).

Derma Roller zestaw 5w1: do ciała, twarzy i pod oczy

149,00 zł

Zestaw do zabiegów regeneracyjnych skóry techniką mikronakłuwania. Składa się z czterech różnych głowic, oraz rączki, na którą nakładamy odpowiednią głowicę: 1200 igieł do ciała (1,5mm), 600 igieł do twarzy (0,5mm), 240 igieł do okolic oczu (0,5mm) oraz stempel 12 igłowy.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej spłyca istniejące zmarszczki a także zwiększa produkcję kolagenu i elastyny
  • -40,00 zł

Derma Roller zestaw 3w1 - do ciała, twarzy i pod oczy (3 wymienne głowice nakłuwające)

87,00 zł 127,00 zł

Zestaw do zabiegów regeneracyjnych skóry techniką mikronakłuwania. Składa się z trzech różnych głowic oraz rączki, na którą nakładamy odpowiednią głowicę nakłuwającą:

  • 1200 do ciała (1,5mm),
  • 600 do twarzy (1,0mm),
  • 180 do okolic oczu (0,5mm).
Derma Roller MT to wąski wałeczek 3 liniowy do frakcyjnego mikronakłuwania skóry Derma Roller MT to wąski wałeczek 3 liniowy do frakcyjnego mikronakłuwania skóry
  • Brak na stanie

Derma Roller MT 3 liniowy - 72 igły

59,99 zł

Specjalna wąska rolka przeznaczona do niwelowania drobnych i zmniejszania głębokich zmarszczek w okolicach oczu i ust oraz w innych trudno dostępnych miejscach. Okolice oczu i ust to miejsca, w których zmarszczki zaczynają się pojawiać najwcześniej.