Nowe produkty

Producenci

 • APIS Home & Spa
 • APIS Professional
 • ARTMEX
 • BARBICIDE
 • BCN

Opinie klientów

Głowica 12 liniowa do HIFU Future HD Original 5 rodzajów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 210 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 210 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 42,00 zł.


  #

  Nowy

  Głowica 12 liniowa (max. 300 punktów / 1 strzał / 20000 strzałów w jednym kartridżu). Głębokość penetracji 1,5mm 3,0mm 4,5mm, 8,0mm i 13,0mm.

  Zakup możliwy tylko dla użytkowników urządzenia Hifu Future HD
  • głębokość penetracji: 1,5mm 3,0mm 4,5mm, 8,0mm i 13,0mm

  Więcej szczegółów

  Dostawa za darmo
  Sprawdź koszt wysyłki

  Wysyłka

  Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
  Przesyłka pocztowa - kurier48 (Polska) sam transport zajmie 2 dni Za darmo!
  PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Pocztowa kurier48 - (Polska) sam transport zajmie 2 dni Za darmo!
  Kurier - DPD (Polska) sam transport zajmie 1 dzień Za darmo!
  PRZY ODBIORZE - kurier DPD - pobranie (Polska) sam transport zajmie 1 dzień Za darmo!
  InPost Paczkomaty 24/7 sam transport zajmie 3 dni Za darmo!

  * Dla zakupów powyżej 600,00 zł darmowa dostawa!

  2 100,00 zł

  - +  Głowica do HIFU FUTURE HD ORIGINAL

  12 liniowa - 20 000 strzałów w jednym kartridżu.  Najnowszy model HIFU FUTURE HD ORIGINAL to zupełnie nowa generacja urządzeń, wykorzystująca sprawdzoną i skuteczną technologię o najwyższym standardzie High Intensity Focused Ultrasound - wysokoskoncentrowanej wiązki ultradźwiękowej. Technologia jest dedykowana kosmetologii i medycynie estetycznej. 


   
  GŁOWICE ZABIEGOWE WIELOLINIOWE
  Dostępne długości przenikania fali: 1,5mm; 3,0mm; 4,5mm; 8,0mm; 13,0mm;


  Głowica wieloliniowa przeznaczona jest do przeprowadzania pełnych zabiegów terapeutycznych. Podczas jednego przyłożenia głowicy zabiegowej możemy wykonać od 1 do 12 linii zabiegowych. Procedura zabiegowa polega na „stemplowaniu” obszaru zabiegowego. Dzięki możliwości pracy na wielu liniach, możemy wykonać aż 300 punktów koagulacji podczas jednego przyłożenia kartridża. Zabieg przeprowadzany jest sprawnie i co bardzo ważne punkty koagulacji włókien kolagenowych podgrzewane są w idealnie równych odstępach

    


   

  HIFU Future HD Original

  Nowa Generacja Skutecznej Technologii HIFU na 2020 r

   

   

   

  MECHANIZM DZIAŁANIA WIELOLINIOWEGO HIFU FUTURE HD ORIGINAL

   

  HIFU Future HD Original to nowoczesny aparat wykorzystujący kluczową dla efektów liftingu twarzy i modelowania sylwetki energię ultradźwiękową. W technologii HIFU zadaniem fali ultradźwiękowej jest spowodowanie drgania. W urządzeniu HIFU Future HD Original zastosowana fala ma odpowiednie natężenie i odpowiednio dużą częstotliwość, a dodatkowo jest skupiona, co powoduje w tkance tarcie, a w jego efekcie kontrolowane przegrzanie. Wytworzona fala ultradźwiękowa pojawia się tylko na końcu stożka tworzonego przez falę, dlatego docieramy do źródła problemu, nie uszkadzając otaczających tkanek lub tkanek zewnętrznych skóry. Temperatura wytwarzana w tkankach podczas zabiegu wynosi od 70 do 75° C, co prowadzi do obkurczenia tkanek i skutecznego remodelingu kolagenu (koagulacja białek i włókien kolagenowych). Ten zakres temperatur daje najlepsze rezultaty i jest optymalny dla uzyskania oczekiwanych efektów zabiegowych. Podczas zabiegu dochodzi do stymulacji i odnowy tkanek, przez co zwiększa się napięcie i gęstość skóry, ale przede wszystkim dochodzi do znacznego liftingu i ujędrnienia skóry, a przy zabiegach na ciało sylwetka staje się smuklejsza i szczuplejsza. Mechanizm działania urządzenia HIFU Future HD Original nie powoduje przerwania ciągłości naskórka, nie doprowadza do jego poparzeń, ani nie wywołuje żadnych efektów ubocznych, które mogą wystąpić po chirurgicznym liftingu, dlatego też okres rekonwalescencji jest skrócony do zera.

  Co bardzo istotne zabieg z wykorzystaniem HIFU Future HD Original jest całoroczny i nie wiąże się z rekonwalescencją jak w przypadku lasera ablacyjnego czy mikroigłowej fali radiowej. Klientka po wykonaniu zabiegu może natychmiast wrócić do normalnych czynności.

   


   

   

  OBSZARY ZABIEGOWE HIFU FUTURE HD ORIGINAL

   

  Zabiegi na twarz

   

  Obszary zabiegowe na twarz, szyję i dekolt obejmują zabiegi z zastosowaniem kartridży wieloliniowych o głębokości penetracji fali od 1,5mm, 3,0mm do 4,5mm lub/i z zastosowaniem kartridży jednopunktowych o głębokości od 1,5mm,3,0mm do 4,5mm. Jednym przyłożeniem głowicy zabiegowej wieloliniowej można wykonać od 1 do 12 linii zabiegowych, gdzie maksymalna ilość punktów koagulacji wynosi aż 300.

   

      

  Zabiegi na ciało

   

  Obszary zabiegowe na ciało obejmują okolice ramion, brzucha, ud, pośladków, wewnętrzną i zewnętrzną część uda oraz okolice kolan, a nawet łydek. Zabiegi na ciało wykonujemy kartridżem wieloliniowym lub/i jednopunktowym, działając na głębokości 8 mm i 13mm. Głębokość penetracji jest większa niż przy zabiegach na twarz, co oznacza, że w przypadku zabiegów na ciało efekty zabiegowe związane są z niwelowaniem tkanki tłuszczowej. Efektami zabiegowymi jest tutaj wysmuklenie, wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki z jednoczesnym poprawieniem jędrności i gęstości skóry. Zabiegi na ciało wykonujemy kartridżem wieloliniowym, przy jednym przyłożeniu głowicy wykonujemy aż 12 linii zabiegowych o ilości punktów koagulacji aż 300. Kartridż jednopunktowy na ciało stosujemy w trudno dostępnych miejscach jak np. wewnętrzna cześć ud.

   

   

  Urządzenie HIFU Future HD Original daje możliwość wyboru głębokości przenikania fali w zakresie od 1,5 do 13mm oraz pełnej kontroli nad obszarem objętym zabiegiem, czyli możliwość: ustawienia szerokości pola zabiegowego, długości linii, odległości pomiędzy liniami w pionie i w poziomie, ustawienie odległości punktów koagulacji.

  Żywotność kartridża wieloliniowego to 20 000 tysięcy strzałów, natomiast jednopunktowego to 60 000 tysięcy strzałów. Urządzenie wyposażone w 2 prędkości pracy w trybie wieloliniowym, natomiast w trybie jednopunktowym możliwość regulacji aż 9 stopniami mocy

   

   

   

   

   

  Tryb pracy wieloliniowy:

  • moc pracy mieszcząca się w przedziale od 0,1 do 2J
  • możliwość pracy w 2 trybach: fast/slow
  • regulacja pracy od 1 do 12 linii zabiegowych
  • długość linii od 5 do 25mm
  • odległość pomiędzy liniami w pionie od 1 do 5mm.
  • odległość pomiędzy liniami w poziomie od 1 do 5mm
  • odległość pomiędzy punktami koagulacji od 1,0 do 5,0 mm
  • głębokość penetracji: 1,5mm 3,0mm 4,5mm, 8,0mm i 13,0mm
  • żywotność kartridża 20 000 strzałów każdy

   

   

  Tryb pracy jednopunktowy:

  • regulacja mocy w przedziale od 1,0 do 8,0 J na punkt
  • możliwość ustawienia prędkości pracy (9 prędkości) od 1 do 9 Hz
  • głębokość penetracji: 1,5mm; 3,0mm; 4,5mm; 8,0mm i 13,0mm
  • żywotność kartridża aż 60 000 strzałów każdy

   

   


    

   

  GŁOWICE ZABIEGOWE JEDNOPUNKTOWE

  Dostępne długości przenikania fali: 1,5mm; 3,0mm; 4,5mm; 8,0mm; 13,0mm;

  Głowica jednopunktowa przeznaczona jest do przeprowadzania pełnych zabiegów terapeutycznych lub do uzupełnienia terapii kartridżem wieloliniowym. Głowica idealnie sprawdza się w trudno dostępnych miejscach jak np. wewnętrzna część ud, okolice oczu, itp.

  Podczas zabiegu z wykorzystaniem głowicy jednopunktowej wykonuje się ruchy posuwiste. Ergonomiczna, okrągła głowica przeznaczona jest do płynnych ruchów zapewniających wygodę i bezpieczeństwo.

   

   

   

   

   

   

  Brak komentarzy

  Napisz opinię

  Napisz opinię

  Z tym produktem klienci kupili również :

  Produkty tej samej kategorii

  Scroll