OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

MCCM Fosfatydylocholina (+) CELLULIT, LIZPOLIZA 5ml

MCCM Fosfatydylocholina to ampułka spalająca tkankę tłuszczową i zwalczająca cellulit do zabiegów mezoterapii igłowej i lipolizy
 • MCCM Fosfatydylocholina to ampułka spalająca tkankę tłuszczową i zwalczająca cellulit do zabiegów mezoterapii igłowej i lipolizy

Wykazuje działanie lipo-troficzne polegające na złamaniu tkanek tłuszczowych w naturalnych procesach metabolicznych. Zwiększa również działanie enzymów niszczących lipidy z błony komórkowej.

Koncentrat do mezoterapii igłowej, mikroigłowej i mezoterapii bezigłowej, a także do lipolizy, sonoforezy i ultradźwięków.

05111
25,50 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena produktu 25,50 zł z dnia 25.02.2024

Jest to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!

MCCM Fostatydylocholina

Spalanie tkanki tłuszczowej, zwalczanie cellulitu, lipoliza - Ampułka 5ml


Ampułki zabiegowe efektywnie pomagają w spalaniu nierównomiernie rozmieszczonej tkanki tłuszczowej

Co to jest Fostatydylocholina?

Fosfatydylocholina zwana także lecytyną, jest wielonasyconym związkiem organicznym występujących w błonach komórkowych organizmów wyższych. Jest to wyciąg z fosfolipidów lecytyny sojowej obecnych w błonach komórkowych, które aktywnie uczestniczą w transporcie międzykomórkowym.

Fosfatydylocholina stosuje się jako środek wspomagający w zabiegach odchudzających, spalania tkanki tłuszczowej, ponieważ przyczynia się do zmniejszenia i eliminowania zlokalizowanych tkanek tłuszczowych. Dodatkowo, działa na procesy modelowania sylwetki.

Jak działa ampułka MCCM Fosfatydylocholina?

Wykazuje działanie lipo-troficzne polegające na złamaniu tkanek tłuszczowych naturalnych procesach metabolicznych. Zwiększa również działanie enzymów niszczących lipidy z błony komórkowej. W komórkach tłuszczowych zwiększa przepuszczalność błony co ułatwia wydalanie nadmiaru tłuszczu z organizmu.

Zastosowanie ampułki MCCM

 • mezoterapia igłowa,
 • mezoterapia bezigłowa,
 • dermarollery,
 • elektroporacja,
 • sonoforeza,
 • aquaforeza,
 • ultradźwięki,
 • jonizacja.

Sposób użycia ampułek spalających tkankę tłuszczową

Ampułka przeznaczona do zabiegów z użyciem derma rollera, derma pena, mezoterapii igłowej, bezigłowej, sonoforezy, ultradźwięków i do stosowania zewnętrznego na skórę w pielęgnacji domowej.

 • Mezoterapia mikroigłowa: podanie preparatu w trakcie trwania zabiegu dla pełnej absorpcji substancji aktywnych w głąb skóry,
 • Mezoterapia bezigłowa, sonoforeza, ultradźwięki: podanie preparatu na obszar zabiegowy, następnie przystąpienie do pracy głowicą zabiegową + dodanie żelu przewodzącego dla lepszego poślizgu.

Ampułka przeznaczona również do podania na skórę po zabiegach oczyszczających oraz po zabiegach przygotowujących skórę do absorpcji składników aktywnych zawartych w ampułce.

Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu zawartość ampułki nałożyć na twarz, pozostaw do wchłonięcia.

Ampułka przeznaczona także do mezoterapii igłowej i lipolizy.

Pojemność jednej ampułki: 5ml

You might also like Products

Ujędrniający masaż z falami radiowymi do użytku domowego Ujędrniający masaż z falami radiowymi do użytku domowego
 • -200,00 zł