OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

Mesoestetic mesohyal™ Oligoelements Oligoelementy 5ml

Mesoestetic mesohyal Oligoelements - wypełniające ampułki z kompleksem oligoelementów do mezoterapii igłowej na zmarszczki
  • Mesoestetic mesohyal Oligoelements - wypełniające ampułki z kompleksem oligoelementów do mezoterapii igłowej na zmarszczki

Rewitalizujący roztwór na bazie kwasu hialuronowego zawierający kompleks oligoelementów.

Koncentrat do mezoterapii igłowej, mikroigłowej i mezoterapii bezigłowej, a także do sonoforezy, ultradźwięków i infuzji tlenowej.

5069
33,50 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena produktu 31,50 zł z dnia 19.02.2024

Mesoestetic mesohyal™ Ampułki z oligoelementami do mezoterapii / elektroporacji

Ampułka 5ml do twarzy i ciała OLIGOELEMENTS


Ampułka do mezoterapii mikroigłowej skutecznie wypełnia i zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek

Co to jest Mesoestetic Mesohyal Oligoelements?

Mesoestetic mesohyal™ Oligoelements jest jałowym, wodnym roztworem kwasu hialuronowego zawierającym oligoelementy w postaci soli mineralnych.

Mesohyal™  Oligoelements to wpełniacz służący do zapobiegania powstawaniu oraz korekcji drobnych i średnich zmarszczek, przeznaczony do aplikacji śródskórnej. Właściwości kwasu hialuronowego i pierwiastków śladowych przyczyniają się do odmłodzenia skóry i zapewniają właściwe funkcjonowanie macierzy zewnątrzkomórkowej.

Preparat może być łączony z innymi preparatami z serii Mesohyal™.

Wskazania do stosowania ampułek z oligoelementami

  • redukcja oznak fotostarzenia,
  • redukcja drobnych zmarszczek,
  • utrata jędrności i elastyczności skóry twarzy i ciała,
  • działanie seboregulujące.

Skład ampułki Oligoelements

Nieusieciowany kwas hialuronowy w stężeniu 2,5mg/ml, 9 oligoelementów (cynk, magnez, molibden, nikiel, kobalt, selen, miedź, mangan oraz wanad).

Obszar zabiegowy

Twarz, szyja, dekolt i zewnętrzna strona dłoni, jak również ramiona, plecy, tors, brzuch, okolice pępka, boki, uda i skóra głowy.

Wyroby medyczne Mesohyal™

Mesohyal™ to najszersza gama wyrobów medycznych certyfikowanych CE klasy III, służących do podania śródskórnego w zabiegach na twarz i ciało. To plastyczne, bezpieczne i wydajne w użyciu preparaty, z powodzeniem wykorzystywane w różnorodnych zabiegach anti-aging, mogą być stosowane samodzielnie lub jako składowe koktajli. Dają natychmiastową i długotrwałą poprawę wyglądu skóry.

Czym jest certyfikat jakości ISO 13485:2012?

Mesoestetic® PHARMA GROUP posiada certyfikat jakości ISO 13485:2012, poświadczający zgodność z wymaganiami systemu zapewnienia jakości, określonymi w dyrektywach w sprawie wyrobów medycznych.

Sposób użycia preparatu z kompleksem oligoelementów

Ampułka przeznaczona do zabiegów z użyciem derma rollera, derma pena, mezoterapii igłowej, bezigłowej, sonoforezy, infuzji tlenowej, ultradźwięków i do stosowania zewnętrznego na skórę w pielęgnacji domowej.

  • Mezoterapia mikroigłowa: podanie preparatu w trakcie trwania zabiegu dla pełnej absorpcji substancji aktywnych w głąb skóry,
  • Mezoterapia bezigłowa, sonoforeza, ultradźwięki: podanie preparatu na obszar zabiegowy, następnie przystąpienie do pracy głowicą zabiegową + dodanie żelu przewodzącego dla lepszego poślizgu.

Ampułka przeznaczona również do podania na skórę po zabiegach oczyszczających oraz po zabiegach przygotowujących skórę do absorpcji składników aktywnych zawartych w ampułce.

Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu zawartość ampułki nałożyć na twarz, pozostaw do wchłonięcia.

Ampułka przeznaczona także do mezoterapii igłowej.

Pojemność jednej ampułki: 5 ml.

You might also like Products