OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

Mesoestetic mesohyal™ Organic Silicon Krzemionka Organiczna 5ml

Mesoestetic mesohyal Organic Silicon - modelująco napinający koktajl z krzemionką organiczną do mezoterapii twarzy i ciała
  • Mesoestetic mesohyal Organic Silicon - modelująco napinający koktajl z krzemionką organiczną do mezoterapii twarzy i ciała

Regenerujący, remodelujący roztwór na bazie kwasu hialuronowego zawierający wysokie stężenie krzemu organicznego.

Koncentrat do mezoterapii igłowej, mikroigłowej i mezoterapii bezigłowej, a także do sonoforezy, ultradźwięków i infuzji tlenowej.

5073
30,50 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena produktu 30,50 zł z dnia 25.02.2024

Jest to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!

Mesoestetic mesohyal™

Organic SiliconCo to jest Mesoestetic mesohyal?

Mesohyal Organic Silicon jest to połączenie kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu i krzemu, który wykazuje właściwości silnie napinające i ujędrniające skórę. Dzięki zawartości tych składników praparat pobudza procesy regeneracji i odbudowy struktury tkanki skórnej, redukując oznaki starzenia.

Skład preparatu: nieusieciowany kwas hialuronowy (2,5mg/ml), krzemionka organiczna

Wskazania dla stosowania preparatu

  • zapobieganie procesom strarzenia się skóry,
  • wiotkość skóry twarzy i ciała,
  • redukcja blizn i rozstępów.

Obszar zabiegowy dla stosowania preparatu

Twarz, szyja, dekolt i zewnętrzna strona dłoni, jak również ramiona, plecy, klatka piersiowa, brzuch, okolice pępka, boki i uda.

Pojemność: 5ml

Preparat może być łączony z innymi preparatami z serii Mesohyal™.


Ampułka do zabiegów z użyciem derma rollera zapobiega procesom starzenia się i wiotkości skóry

Mesohyal™ to najszersza gama wyrobów medycznych certyfikowanych CE klasy III, służących do podania śródskórnego w zabiegach na twarz i ciało. To plastyczne, bezpieczne i wydajne w użyciu preparaty, z powodzeniem wykorzystywane w różnorodnych zabiegach anti-aging, mogą być stosowane samodzielnie lub jako składowe koktajli. Dają natychmiastową i długotrwałą poprawę wyglądu skóry.

Certyfikat jakości ISO 13485:2012

Mesoestetic® PHARMA GROUP posiada certyfikat jakości ISO 13485:2012, poświadczający zgodność z wymaganiami systemu zapewnienia jakości, określonymi w dyrektywach w sprawie wyrobów medycznych.

Sposób użycia preparatu

Ampułka przeznaczona do zabiegów z użyciem derma rollera, derma pena, mezoterapii igłowej, bezigłowej, sonoforezy, infuzji tlenowej, ultradźwięków i do stosowania zewnętrznego na skórę w pielęgnacji domowej.

  • Mezoterapia mikroigłowa: podanie preparatu w trakcie trwania zabiegu dla pełnej absorpcji substancji aktywnych w głąb skóry.
  • Mezoterapia bezigłowa, sonoforeza, ultradźwięki: podanie preparatu na obszar zabiegowy, następnie przystąpienie do pracy głowicą zabiegową + dodanie żelu przewodzącego dla lepszego poślizgu.

Ampułka przeznaczona jest również do podania na skórę po zabiegach oczyszczających oraz po zabiegach przygotowujących skórę do absorpcji składników aktywnych zawartych w ampułce. Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu zawartość ampułki nałożyć na twarz, pozostaw do wchłonięcia.

Ampułka może być stosowana również przy zabiegach kosmetologicznych mezoterapii igłowej.

You might also like Products