OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

Apis Professional Ampułki Hyaluron 4D rewolucja w nawilżaniu 5ml

Apis Hyluron 4D rewelacyjnie nawilżające ampułki z cząsteczkami kwasu hialuronowego do mezoterapii dla cery suchej i odwodnionej
  • Apis Hyluron 4D rewelacyjnie nawilżające ampułki z cząsteczkami kwasu hialuronowego do mezoterapii dla cery suchej i odwodnionej

Bezzapachowy kwas hialuronowy 4D jest innowacyjną kombinacją czterech rodzajów wielkości cząsteczek hialuronianów o różnych właściwościach. Przeznaczony dla każdego rodzaju cery, szczególnie suchej i odwodnionej. Ampułki polecane są do zabiegów mezoterapii mikroigłowej, bezigłowej i aplikacji manualnej.

5140

Specyficzne kody

EAN13
5901810003685
Ampułki
16,00 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena produktu 16,00 zł z dnia 15.04.2024

Jest to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!

APIS Professional nawilżające ampułki 5ml - do mezoterapii/elektroporacji

REWOLUCJA W NAWILŻANIU - HYALURON 4D

Koktajl kosmetyczny zawiera 4 rodzaje cząsteczek kwasu hialuronowego o szczególnych właściwościach nawilżających

Co to jest Hyaluron 4D?

Bezzapachowy kwas hialuronowy 4D jest innowacyjną kombinacją czterech rodzajów wielkości cząsteczek hialuronianów o różnych właściwościach. Tworzą one w przestrzeni skóry sieć wielowymiarową. Oddziałuje ona na ich rożnych poziomach, dzięki czemu wykazuje silne działanie nawilżające, gromadząc wodę z zewnątrz, jednocześnie  utrzymując wodę w głębi skóry.

Skład ampułki nawilżającej APIS Professional

  • Kwas hialuronowy 4D - to połączenie czterech rodzajów kwasu hialuronowego o różnych właściwościach, które tworzą trójwymiarową sieć, zapewniając efekt długotrwałego nawilżenia na różnych poziomach skóry, zarówno zewnętrznej jak i w głębszych warstwach,
  • Olej makadamia - jest bogaty w witaminy: A, B, E oraz składniki mineralne. Odpowiedni dla skóry suchej i wrażliwej, szybko się wchłania, widocznie poprawia wygląd skóry, regeneruje i odżywia.

Pojemność jednej ampułki: 5ml

Opakowanie zbiorcze: 5x5ml

Sposób użycia ampułek nawilżających Hyaluron 4D

Ampułka przeznaczona do zabiegów z użyciem derma rollera, derma pena, mezoterapii bezigłowej, sonoforezy, ultradźwięków i do stosowania zawnętrznego na skórę w pielęgnacji domowej.

  • Mezoterapia mikroigłowa: podanie preparatu w trakcie trwania zabiegu dla pełnej absorpcji substancji aktywnych w głąb skóry,
  • Mezoterapia bezigłowa, sonoforeza, ultradźwięki: podanie preparatu na obszar zabiegowy, następnie przystąpienie do pracy głowicą zabiegową.

Ampułka przeznaczona również do podania na skórę po zabiegach oczyszczających oraz po zabiegach przygotowujących skórę do absorpcji składników aktywnych zawartych w ampułce. Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu zawartość ampułki nałożyć na twarz, pozostaw do wchłonięcia.

You might also like Products