OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

Farmona Face&Body Roller Mikroigłowa eksfoliacja skóry kwasami 5ml

Farmona Face Body Roller ampułki z kwasem szikimowym i fitowym do mikroigłowej eksfoliacji skóry kwasami z użyciem derma rollera
  • Farmona Face Body Roller ampułki z kwasem szikimowym i fitowym do mikroigłowej eksfoliacji skóry kwasami z użyciem derma rollera

Profesjonalny preparat oparty na kwasach organicznych, przeznaczony do stosowania do zabiegów hybrydowych łączących mikronakłuwanie skóry z eksfoliacją kwasami. Zalecana długość igieł derma rollera to 0,3-0,5mm w zależności od rodzaju i kondycji skóry.

5144
19,50 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena produktu 19,50 zł z dnia 18.05.2024

Jest to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!

Farmona Face&Body Roller 5ml

Mikroigłowa EKSFOLIACJA skóry kwasami


Ampułki oparte na kwasach organicznych do zabiegów z użyciem derma rollera

Czym jest Farmona Face&Body Roller?

Profesjonalny preparat oparty na kwasach organicznych, przeznaczony do stosowania do zabiegów hybrydowych łączących mikronakłuwanie skóry z eksfoliacją kwasami. Zalecana długość igieł derma rollera to 0,3-0,5mm w zależności od rodzaju i kondycji skóry.

Przeznaczenie ampułek Farmona Professional

Widoczne zmarszczki, utrata jędrności i elastyczności skóry, fotostarzenie, hiperpigmentacja, nadmierna keratynizacja naskórka.

Składniki aktywne ampułki do eksfoliacji

Przeciwwskazania do kuracji skóry kwasami

Ekspozycja na słońce  do 2 tyg. przed i po zabiegu,  podrażnienia i stany zapalne skóry, stany alergiczne, alergie skórne, uczulenia na którykolwiek ze składników, aktywna opryszczka, liczne znamiona barwnikowe, skóra naczynkowa, trądzik różowaty, skłonność do bliznowców, ciąża, karmienie piersią, doustna terapia retinoidami do 6 msc. wstecz, ciężkie postacie trądziku, choroby skóry (AZS, trądzik ropowiczy, łuszczyca, egzema), choroby autoimmunologiczne,  zabiegi chirurgiczne w obrębie skóry poddawanej zabiegowi do 2 msc. przed zabiegiem.

Efekty stosowania ampułek Face&Body Roller

Poprawa kondycji i struktury skóry, wygładzenie jej powierzchni, zwiększenie gęstości, redukcja zmarszczek, przyspieszenie odnowy skóry, widoczne rozjaśnienie przebarwień, wyrównanie kolorytu cery, stopniowe, głębokie oczyszczenie skóry, przywrócenie młodego i świeżego wyglądu.

Jak stosować preparat oparty na kwasach organicznych?

Wykonać demakijaż twarzy, szyi i dekoltu, stonizować skórę. Przed rozpoczęciem zabiegu zabezpieczyć dłonie rękawiczkami. Powierzchnię skóry objętą zabiegiem zdezynfekować preparatem dezynfekującym i odtłuszczającym. Przejść do mikronakłuwania derma rollerem (długość igieł 0,3 – 0,5mm dobrana w zależności od rodzaju i kondycji skóry), stosować się do zasad pracy z derma rollerem. Po zakończeniu nakłuwania zdezynfekować skórę, rozprowadzić preparat równomiernie na skórze objętej zabiegiem. Uważać by nie dostał się on do oczu.

Cały czas obserwować reakcje skóry, w razie potrzeby kilkakrotnie zmyć wodą. Po całkowitym wchłonięciu się produkty, na skórę objętą zabiegiem nałożyć maskę regenerująco – łagodzącą. Intensywność uczucia szczypania i mrowienia w trakcie zabiegu, zależy od indywidualnej wrażliwości i rodzaju skóry. Po zabiegu może wystąpić obrzęk i zaczerwienienie, które może utrzymywać się do kilku godzin, w zależności od indywidualnej wrażliwości i rodzaju skóry.

Preparat prowadzi do eksfoliacji skóry przy jednoczesnym zminimalizowaniu procesu łuszczenia. Delikatny proces złuszczania, którego pojawienie się zależy od rodzaju i kondycji skóry, może nastąpić 1 – 2 dni po zabiegu i trwać do 2 dni. Zabieg powtarzać nie częściej niż co 7 dni.

*efekty potwierdzone po serii 5 zabiegów z użyciem derma rollera i uzależnione są od stanu wyjściowego skóry.

You might also like Products