OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

MESOAROMA Koktajl antycellulitowy, wyszczuplający 5ml

Antycellulitowy koncentrat przyśpieszający spalanie komórek tłuszczowych i modelujący sylwetkę - produkt marki Mesoaroma
  • Antycellulitowy koncentrat przyśpieszający spalanie komórek tłuszczowych i modelujący sylwetkę - produkt marki Mesoaroma

Koktajl antycellulitowy poprawia mikrokrążenie i przyspiesza spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej, modelują sylwetkę, zwiększają jędrność, gładkość i napięcie skóry.

Przeznaczony do mezoterapii mikroigłowej, igłowej, ultradźwięków.

5353
27,00 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena produktu 27,00 zł z dnia 15.07.2024

Jest to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!

Koktajl Mesoaroma MAW-CL COCKTAIL 5ml


Substancję aktywną można stosować w zabiegach ultradźwiękowych, mezoterapii mikroigłowej i igłowej

Z jakich środków lipolitycznych składa się koktajl?

Synergiczny roztwór antycellulitowy składający się ze środków lipolitycznych: kofeiny, fosfatydylocholiny i deoksycholanu sodu oraz naturalnych diuretycznych środków przeciwzapalnych: wyciągu ze skrzypu polnego i karczocha. Takie połączenie sprawia, że produkt ten idealnie nadaje się do obszarów objętych cellulitem.

Właściwości składników koktajlu MAW-CL

Kofeina najbardziej rozpoznawalna substancja aktywna w walce z cellulitem. Dobrze wpływa na skórę zwiotczałą i pozbawioną jędrności. Pobudza krążenie, zapobiega obrzękom i świetnie działa wyszczuplająco. Redukuje tkankę tłuszczową i cellulit.

Fosfatydylocholina wspomaga w zabiegach odchudzających, spalanie tkanki tłuszczowej, gdyż powoduje zmniejszenie tkanek tłuszczowych, działając na procesy modelowania sylwetki.

Dezoksycholan sodu zawiera emulgator, który odprowadza trójglicerydy poza adipocyty za pomocą odsączania.

Wyciąg z karczocha działa redukująco, usprawniając żylny drenaż limfatyczny.

Jak działa produkt Mesoaroma?

  • ujędrnienie skóry,
  • likwidacja cellulitu,
  • poprawa mikrokrążenie,
  • przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej.

W jaki sposób można zastosować ampułkę ?

Ampułka przeznaczona do zabiegów z użyciem derma rollera, derma pena, mezoterapii igłowej, bezigłowej, sonoforezy, ultradźwięków, infuzji tlenowej i do stosowania zewnętrznego na skórę w pielęgnacji domowej.

  • Mezoterapia mikroigłowa: podanie preparatu w trakcie trwania zabiegu dla pełnej absorpcji substancji aktywnych w głąb skóry,
  • Mezoterapia bezigłowa, sonoforeza, ultradźwięki: podanie preparatu na obszar zabiegowy, następnie przystąpienie do pracy głowicą zabiegową.

Ampułka przeznaczona również do podania na skórę po zabiegach oczyszczających oraz po zabiegach przygotowujących skórę do absorpcji składników aktywnych zawartych w ampułce.

Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu zawartość ampułki nałożyć na twarz, pozostaw do wchłonięcia.

Pojemność: 5ml.

You might also like Products