OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

MESOAROMA L-karnityna - cellulit, wyszczuplenie 5ml

Karnityna to aktywna substancja antycellulitowa do ciała
  • Karnityna to aktywna substancja antycellulitowa do ciała

Ampułka o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym. Skutecznie redukuje cellulit i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Przeznaczony do mezoterapii mikroigłowej, igłowej, ultradźwięków, infuzji tlenowej.

8563
29,00 zł
Brutto
Ilość
Brak na stanie

Najniższa cena produktu 29,00 zł z dnia 15.04.2024

Jest to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!

MESOAROMA L-CARNITINE 500

Ampułka L-karnityna do zabiegów mezoterapii/elektroporacji - 5ml


Ampułki Mesoaroma pomagają uzupełnić niedobory aminokwasu L-karnityny

W czym pomaga ampułka L-karnityna?

Wpływa korzystnie na regenerację i zwiększenie elastyczności skóry. Preparat przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, polecany szczególnie w przypadku cellulitu, obrzęków czy nadmiaru tkanki tłuszczowej.

L-karnityna jest aminokwasem, który pomaga organizmowi zamieniać tłuszcz w energię. Proces ten zachodzi w wątrobie i nerkach, po czym energia przechowywana jest w mięśniach szkieletowych, sercu i mózgu. Zazwyczaj organizm wytwarza tyle L-karnityny ile potrzebuje, niektórzy jednak cierpią na niedobór tego aminokwasu, ponieważ ich ciało nie może wytworzyć wystarczającej jej ilości lub nie jest w stanie przenosić jej do tkanek, gdzie może być wykorzystana.

Karnityna pomaga również w leczeniu wielu schorzeń, ponieważ działa jako przeciwutleniacz. Związki te zwalczają szkodliwe cząsteczki w organizmie znane jako wolne rodniki, które uszkadzają komórki i naruszają DNA. Przeciwutleniacze mogą neutralizować wolne rodniki i zmniejszyć lub pomóc w zapobieganiu niektórym szkodom, które powodują

Przeznaczenie ampułki Mesoaroma L-carnitine

W jaki sposób można zastosować ampułkę?

Ampułka przeznaczona do zabiegów z użyciem derma rollera, derma pena, mezoterapii igłowej, bezigłowej, sonoforezy, ultradźwięków, infuzji tlenowej i do stosowania zewnętrznego na skórę w pielęgnacji domowej.

  • Mezoterapia mikroigłowa: podanie preparatu w trakcie trwania zabiegu dla pełnej absorpcji substancji aktywnych w głąb skóry,
  • Mezoterapia bezigłowa, sonoforeza, ultradźwięki: podanie preparatu na obszar zabiegowy, następnie przystąpienie do pracy głowicą zabiegową.

Ampułka przeznaczona również do podania na skórę po zabiegach oczyszczających oraz po zabiegach przygotowujących skórę do absorpcji składników aktywnych zawartych w ampułce.

Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu zawartość ampułki nałożyć na ciało, pozostaw do wchłonięcia.

Pojemność: 5ml.

You might also like Products

16 other products in the same category