OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

TEGODER Ampułki wzmacniające cebulki włosowe MESOTER HAIR 2ml

Ampułki zabiegowe do mezoterapii mikroigłowej i infuzji tlenowej na włosy, o działaniu pobudzającym cebulki włosowe do wzrostu
  • Ampułki zabiegowe do mezoterapii mikroigłowej i infuzji tlenowej na włosy, o działaniu pobudzającym cebulki włosowe do wzrostu

Profesjonalny preparat na bazie wyciągów roślinnych i aminokwasów pobudzający cebulki włosowe do wzrostu. Zalecane stosowanie w sesji co tydzień przez 12 tygodni.

Ampułka przeznaczona do mezoterapii mikroigłowej i infuzji tlenowej oraz aplikacji manualnej.

00303

Specyficzne kody

EAN13
5903631923425
Ampułki
8,50 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena produktu 8,50 zł z dnia 27.02.2024

Jest to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!

TEGODER Ampułki do mezoterapii/elektroporacji

wzmacniające cebulki włosowe MESOTER HAIR 2ml CL-Ter

Potrzebujesz ampułkę do mezoterapii mikroigłowej i infuzji tlenowej? Wypróbuj koktajl Tegoder na włosy

Co to jest Tegoder Mesoter Hair?

Sterylny koktajl na bazie wyciągów roślinnych i aminokwasów pobudzający cebulki włosowe do wzrostu do zabiegów mezoterapii/elektroporacji oraz derma rollerów. Zalecane stosowanie w sesji co tydzień przez 12 tygodni. Preparat o polaryzacji dodatniej.

Skład ampułek do włosów

  • Auxina tricogena – kompleks roślinny działający w fazie wzrostu włosa. Działa stymulująco na mieszki włosowe usprawniając ich regenerację i poziom nawilżenia,
  • Placenta – bierze udział w metaboliźmie komórek oraz w procesie dostarczenia tlenu włosowi,
  • Gingko biloba – aktywizuje mikrocyrkulację i stymuluje włos do wzrostu,
  • Urtica dioica - wzmacnia wewnętrzne włókna włosa, odżywia skórę głowy, dostarcza tlenu cebulkom włosowym zatrzymując proces ich wypadania,
  • Kompleks aminokwasów (L-metionina, L-lizyna, L-cysteina) – aminokwasy stymulujące metabolizm i aktywność życiową cebulek włosowych, działa usprawniająco na syntezę protein i produkcję keratyny.

Pojemność jednej ampułki: 2ml

Wskazania do zabiegu z użyciem preparatu

W zabiegach zapobiegających utracie włosów, oddziałujący na fizjologiczny proces wzrostu włosa i o działaniu regenerującym skórę głowy.

Sposób użycia ampułki Mestoter Hair

Ampułka przeznaczona do zabiegów z użyciem derma rollera, derma pena, infuzji tlenowej do stosowania zewnętrznego na skórę głowy w pielęgnacji domowej.

  • Mezoterapia mikroigłowa: podanie preparatu w trakcie trwania zabiegu dla pełnej absorpcji substancji aktywnych w głąb skóry.

Ampułka przeznaczona również do podania na skórę po zabiegach oczyszczających oraz po zabiegach przygotowujących skórę do absorpcji składników aktywnych zawartych w ampułce.

Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu zawartość ampułki wetrzeć