OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

Tegoder Liftingujące ampułki do twarzy 5ml

Tegoder Virtual Mes profesjonalne ampułki do mezoterapii, galwanizacji na twarz o działaniu liftingującym i przeciwzmarszczkowym
  • Tegoder Virtual Mes profesjonalne ampułki do mezoterapii, galwanizacji na twarz o działaniu liftingującym i przeciwzmarszczkowym

Ampułki do mezoterapii bezigłowej - np. galwanizacji, elektroporacji, ultradźwięków, działające odmładzająco, przeciwzmarszczkowo i liftingująco na skórę. Ampułki zaopatrzone są w bardzo wygodny aplikator, który ułatwia podawanie preparatu bezpośrednio na skórę podczas ruchu głowicą w zabiegu mezoterapii bezigłowej. Ampułka nie jest przeznaczona do mezoterapii mikroigłowej.

00734

Specyficzne kody

EAN13
5903631922978
Ampułki
25,50 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena produktu 25,50 zł z dnia 24.06.2024

Jest to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!

Tegoder TDC Virtual Mes ampułki do twarzy

Ampułka liftingująca do ZABIEGÓW MEZOTERAPII BEZIGŁOWEJ 5ml


Każda ampułka jest wyposażona w aplikator, który ułatwia podawanie substancji bezpośrednio na skórę twarzy

Jak działają ampułki TDC Virtual Mes?

Ampułki do mezoterapii bezigłowej działające odmładzająco, przeciwzmarszczkowo i liftingująco na skórę. Ampułki zaopatrzone są w bardzo wygodny aplikator, który ułatwia podawanie preparatu bezpośrednio na skórę podczas ruchu głowicą w zabiegu mezoterapii bezigłowej.

Z czego składa się kosmetyk do elektroporacji?

Witamina A - o właściwościach przeciwstarzeniowych, wpływająca stymulująco na proces odnowy fibroblastów i kolagenu w skórze.

Witamina C - działająca stymulująco na proces syntezy kolagenu oraz zmniejszająca głębokość zmarszczek.

Witamina E - o właściwościach silnie antyoksydacyjnych, chroniąca przed uszkodzeniami skóry w wyniku działania destrukcyjnych promieni UV,

Kwas hialuronowy - redukujący zmarszczki i drobne linie na skórze, zwiększający jej gęstość o właściwościach rewitalizujących.

Wyciąg z Acmella Oleraceaysta - rośliny z rodziny astrowatych rosnącej w Brazylii o właściwościach zmniejszających napięcie mięśni, a tym samym wygładzających zmarszczki. Skóra po zastosowaniu preparatów z tym wyciągiem staje się wyraźnie wypoczęta, zrelaksowana, bardziej napięta i odmłodzona. Roślina zwana jest także "lekarstwem na ból zęba", ponieważ ze względu na zawartość spilantholu działa przeciwbólowo, oczyszczająco i wzmacniająco na układ odpornościowy organizmu. Poniżej rycina przestawiająca działanie wyciągu z Acmella Oleracea po 28 dniach terapii, gdzie nastąpiła znaczna poprawa wyglądu skóry ze względu na głębokość zmarszczek.

Sposób użycia ampułek liftingujących Tegoder

Na odpowiednio przygotowaną do zabiegu twarz nakładamy żel przewodzący, na to parę kropli preparatu, następnie przystępujemy do zabiegu urządzeniem kosmetycznym.

Pojemność jednej ampułki: 5ml.