Nowe produkty

Producenci

 • APIS Home & Spa
 • APIS Professional
 • ARTMEX
 • BARBICIDE
 • BCN

Opinie klientów

Nanopen Light Original - urządzenie do nanobrazji

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 59 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 59 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 11,80 zł.


#5267

Nowy

Urządzenie Nanopen spełnia warunki ustawy o zakazie przerywania ciągłości naskórka wchodzącej w życie wiosną 2020 r.
Jest przeznaczone do legalnego i bezpiecznego użytkowania w salonach kosmetycznych.

Nasza autorska metoda zabiegu Nanobrazji stała się niezwykle pożądaną i popularną metodą złuszczania i odżywiania skóry w nowoczesnych gabinetach kosmetycznych.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Przy zakupie urządzenia Nanopen Light Original otrzymasz szkolenie z dokładną i pełną procedurą zabiegową, która pozwala osiągnąć najlepsze efekty zabiegowe z wykorzystaniem najnowszej Technologii Nano oraz kartę zabiegową (tylko dla użytkowników profesjonalnych)
Możliwość ozdobnego druku certyfikatu imiennego.

Więcej szczegółów

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
Przesyłka pocztowa - kurier48 (Polska) sam transport zajmie 2 dni Za darmo!
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Pocztowa kurier48 - (Polska) sam transport zajmie 2 dni Za darmo!
Kurier - DPD (Polska) sam transport zajmie 1 dzień Za darmo!
PRZY ODBIORZE - kurier DPD - pobranie (Polska) sam transport zajmie 1 dzień Za darmo!
InPost Paczkomaty 24/7 sam transport zajmie 3 dni Za darmo!
E-PRZESYŁKA / Odbiór w Punkcie Pocztowym sam transport zajmie 2 dni Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 600,00 zł darmowa dostawa!

590,00 zł

- +NANOPEN LIGHT ORIGINAL

NANOBRAZJA – MECHANICZNE ZŁUSZCZANIE, FRAKCJONOWANIE I ODŻYWANIANIE SKÓRYNANOPEN LIGHT ORIGINAL
to nowoczesne urządzenie w którym wykorzystano najnowszą technologię Nano-Tech. Technologia drgania o wysokiej częstotliwości z wykorzystaniem komputerowych chipów do sterowania prędkością wibracji i intensywnością nacisku gwarantuje 100% skuteczność w złuszczaniu naskórka oraz we wtłaczaniu substancji aktywnych w głąb skóry.

Urządzenie NANOPEN LIGHT ORIGINAL przeznaczone jest do przeprowadzania pełnej procedury zabiegowej Nanobrazji.

 

 

  

ZE WZGLĘDU NA OGROMNĄ POPULARNOŚĆ NASZEGO AUTORSKIEGO ZABIEGU
NANOBRAZJI, STWORZYLIŚMY NIEZWYKLE NOWOCZESNE URZĄDZENIE OPRACOWANE
W NANOTECHNOLOGII – NANOPEN LIGHT ORIGINAL

 

 

 

  

MECHANZIM DZIAŁANIA NANOPEN LIGHT ORIGINAL

 

NANOBRAZJA polega na frakcyjnym i kontrolowanym złuszczaniu martwego naskórka, która wykorzystuje specjalną Nanodyskową Technologię. W trakcie mechanicznego złuszczania skóry dochodzi do jednoczesnego masażu wibracyjnego, podczas którego następuje  głęboka biorewitalizacja skóry. Dopełnieniem procedury zabiegowej Nanobrazji, czyli  mechanicznej eksfoliacji jest stemplowanie w celu dostarczenia w głąb skóry substancji aktywnych zawartych w kosmetyku zastosowanego do zabiegu.

Wszystkie etapy zabiegowe wykonywane są za pomocą nowoczesnego urządzenia -

NANPEN LIGHT ORIGINAL, którego głowicę zabiegową stanowi Nanodyskowy kartridż z nanoigłami, średnica szczytu pojedynczej nanoigły jest mniejsza niż 80nm, co odpowiada 1/1000 średnicy ludzkiego włosa!
Podczas ruchu posuwistego stosowanego w zabiegu złuszczania – Nanobrazji, nanoigłowy chip delikatnie w sposób kontrolowany ściera naskórek. Natomiast podczas ruchu stemplowania, kartridż tworzy tysiące niewidocznych kanałów nano, którymi substancje aktywne wnikają w barierę skóry i zostają przetransportowane głęboko, aż do skóry właściwej. Podczas tego procesu dochodzi do znacznego zwiększenia wchłaniania substancji aktywnych w głąb skóry aż o 92% w porównaniu do tradycyjnych metod aplikacji substancji kosmetycznych.

 

 

 

EFEKTY ZABIEGU NANOBRAZJI:

 • złuszczanie naskórka, kontrolowane przez mikroChipy - bez naruszania bariery ochronnej skóry
 • niwelowanie już istniejących zmarszczek
 • zwiększenie elastyczności, jędrności i napięcia skóry
 • o 92% lepsze wchłanianie substancji kosmetycznych w głąb skóry
 • biorewitalizacja skóry
 • biorestrukturyzacja skóry
 • stymulacja naturalnych procesów regeneracyjnych skóry
 • poprawa kolorytu skóry
 • zniwelowanie przebarwień skóry
 • wyeliminowanie uczucia „ściągania” skóry
 • przywrócenie oraz utrzymanie odpowiedniego pH skóry
 • normalizacja pracy gruczołów łojowych
 • zniwelowanie do minimum niepożądanego świecenia się skóry wynikającego z nadmiernej produkcji gruczołów łojowych
 • działanie przeciwzmarszczkowe
 • oczyszczenie skóry
 • zniwelowanie trądziku pospolitego, trądziku różowego, zaskórników, wągrów
 • poprawa metabolizmu na poziomie komórkowym
 • wygładzenie i poprawa tekstury skóry
 • poprawa mikrocyrkulacji
 • dotlenienie skóry

 

 

 

 

TYLKO U NAS OTRZYMAJĄ PAŃSTWO SZCZEGÓŁOWĄ PROCEDURĘ ZABIEGOWĄ OBEJMUJĄCĄ WSZYSTKIE ETAPY ZABIEGU NANOBRAZJI OPRACOWANĄ PRZEZ  MAGISTRA KOSMETOLOGII

 

 
 

WPŁYW DZIAŁANIA ZABIEGU NANOBRAZJI NA SKÓRĘ

 

Mechanizm działania samej NANOBRAZJI na skórę przebiega w dwóch etapach zabiegowych:

 

 

 

I ETAP

ZŁUSZCZANIE

 

Selektywne, głębokie i kontrolowane przez MikroChip złuszczanie powierzchownych warstw skóry. Jest to metoda zabiegowa, która polega na eksfoliacji mikrowarstw - złuszczanie następuje na poziomie powierzchownej warstwy skóry właściwej  (warstwa brodawkowata). Odpowiedni poziom złuszczania bez dojścia do splotów naczyniowych powoduje, że złuszczanie przebiega bez krwawienia i powikłań pozabiegowych.

W trakcie zabiegu na poziomie skóry właściwej dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, a co z tym związane mikrocyrkulacja oraz ukrwienie znacznie przyśpiesza, wpływając korzystnie na jakość połączeń międzykomórkowych.

Skuteczność zabiegu warunkuje przede wszystkim urządzenie NANOPEN LIGHT ORIGINAL, które zostało stworzone na potrzeby przeprowadzania zabiegu Nanobrazji.

Urządzenie charakteryzuje odpowiednia budowa, moc urządzenia, odpowiednia częstotliwość drgań wibracyjnych, szybkość pracy, głębokość działania oraz czas oddziaływania na komórki skóry. Bardzo ważne jest zastosowanie odpowiedniego Nanodyskowego kartridża, który stanowi głowicę zabiegową. 

 

 

 

II ETAP

WCHŁANIANIE

 

Wprowadzanie substancji aktywnych w głąb skóry odbywa się w nanotechnologii, która charakteryzuje niezwykle wysoki poziom przenikalności. Zwiększenie przezskórnej penetracji substancji aktywnych, zachodzi na skutek kontrolowanego ścierania warstwy rogowej, co powoduje zmniejszenie efektywności bariery naskórkowej.

Substancje aktywne zastosowane do zabiegu wnikają w głąb skóry znacznie efektywniej, bo aż o 92% w porównaniu do standardowej aplikacji preparatów kosmetycznych.

Do zabiegu Nanobrazji polecamy stosować dobrej jakości kosmetyki typu serum lub ampułki przeznaczone do sonoforezy, mezoterapii bezigłowej i mikroigłowej. Nie jest konieczne stosowanie tzw. nano kosmetyków, ponieważ nie mają one większego wpływu na głębokość penetracji substancji aktywnych podczas zabiegu Nanobrazji.

Dobór odpowiedniego preparatu jest indywidualny i powinien być zgodny ze wskazaniami ukierunkowanymi na naszą niedoskonałość skórną lub jako prewencja anti-aging.

 

 

 

Zabieg NANOBRAZJI przeznaczony jest do skóry z:

 • zmarszczkami, zwłaszcza w okolicy ust, oczu, szyi i dekoltu
 • fotostarzeniem
 • trądzikiem zaskórnikowym
 • wągrami
 • rozszerzonymi porami
 • łojotokiem
 • zbyt suchą skórą
 • nadmierną aktywacją gruczołów łojowych
 • przebarwieniami
 • bliznami, również potrądzikowymi
 • cellulitem i rozstępami

 

Zabieg NANOBRAZJI może być wykonywany u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Osoby zmagające się z alergią na metal, mogą korzystać z zabiegu NANOBRAZJI, ponieważ Nanodyskowy kartridż wykonany jest z nanosilikonu medycznego.

 

 

 

Nanobrazja cechuje się łagodniejszym efektem złuszczania, brakiem okresu rekonwalescencji oraz brakiem powikłań w porównaniu z innymi zabiegami złuszczającymi jak np. mikrodermabrazja diamentowa czy kordunowa


Wykres obrazujący poprawę stanu skóry w aspekcie zniwelowania zmarszczek oraz stopień zadowolenia z efektów zabiegowych osób poddanych zabiegowi Nanobrazji, po 4 zabiegach w serii w odstępie 10 dniowym. W ankiecie wzięło udział 50 osób w przedziale wiekowym od 30-45 lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Efekty zabiegowe zależne są od stosowanych do zabiegu Nanodyskowych Kartridży oraz  odpowiednich parametrów. Kartridże do urządzenia NANOPEN LIGHT ORIGINAL wykonane zostały w myśl mikro- i nano- technologii. Stworzone są z nanosilikonu medycznego, którego średnica pojedynczej nanoigły jest mniejsza niż 80nm, co odpowiada 1/1000 średnicy ludzkiego włosa. Podczas nakłuwania wytwarzane są tysiące nanokanalików, które natychmiast po wprowadzeniu składników aktywnych zostają automatycznie zamknięte. Zjawisko to gwarantuje odpowiednią aktywację komórek dendrytycznych, inicjując proces keratynizacji i przebudowy warstwy rogowej naskórka. Aminokwasy oraz metabolity, które są produktami ubocznymi degradacji białka FLG, tworzą naturalny czynnik nawilżający NMF (natural moisturizing factory), który stanowi klucz do prawidłowej, barierowej funkcji naskórka.

 

 

 

 

NANOBRAZJA – ZABIEG WYKORZYSTUJĄCY NANOTECHNOLOGIĘ,

OBSZAR ZAINTERESOWAŃ WSPÓŁCZESNEJ KOSMETOLOGII

 

 

 


 

Lista przeciwwskazań do wykonywania zabiegu NANOBRAZJI jest bardzo krótka:

 • trądzik w stanie ropnym
 • nadkażenia bakteryjne i grzybicze skóry
 • występowanie opryszczki

 

 


 

NANODYSKOWY KARTRIDŻ NANOPEN LIGHT ORIGINAL VS TRADYCYJNY KARTRIDŻ NANO DERMA PEN

Materiał wykonania
kartridża

Nanodyskowy kartridż wykonany jest z wysokiej czystości nanoslilikonu medycznego. Jego pojedyncza nanoigła ma zaledwie 80nm co odpowiada wielkości 1/1000 ludzkiego włosa

Kartridż nano do urządzenia dermapen wykonany jest z metalowych lub tytanowych igieł

 

Wielkość uszkodzeń

 

Niewielkie utworzone nanokanaliki, skutecznie transportują substancje aktywną w głąb skóry bez krwawienia i możliwości wystąpienia jakichkolwiek powikłań

Średnica uszkodzeń  jest znacznie większa niż w przypadku nanodyskowych kartridży, co wiąże się z dłuższym okresem rekonwalescencji oraz wystąpieniem punktowych krwawień

 

Rekonwalescencja

 

Nanokanaliki zamykają się natychmiastowo po wprowadzeniu substancji aktywnych w głąb skóry

Skóra potrzebuje kilku dni  na całkowitą rekonwalescencje

 

     Technologia

System technologiczny zintegrowany z urządzeniem NANOPEN LIGHT ORIGINAL zapewnia odpowiednią częstotliwość drgań, wibracji podczas zabiegu oraz siłę nacisku, co determinuje najlepsze efekty zabiegowe

Standardowe kartridże nano przeznaczone są do urządzeń dermopen, które nie zostały stworzone w myśl nanotechnologii lecz mikrotechnologii, dlatego stosowane są wyłącznie do mikronakłuwania skóry

 SPECYFIKACJA:

 • Model: NANOPEN LIGHT ORIGINAL zaprojektowany w technologii Nano-Tech
 • Nanodyskowy kartridż wykonany z medycznego nanosilikonu
 • Wielkość pojedynczej nanoigły: 80nm
 • Mechanizm urządzenia to najnowsze osiągnięcie współczesnej nanotechnologii
 • Urządzenie zawiera zintegrowany mechanizm bezpieczeństwa NanoSafe
 • System mikroChip kontrolujący pracę Nanodyskowego kartridża
 • Niezwykle elegancki i ponadczasowy design
 • Gwarancja 24 miesiące
 • Urządzenie przeznaczone do użytku profesjonalnego i domowego

 

 ZESTAW ZAWIERA:

 • Urządzenie: NANOPEN LIGHT ORIGINAL
 • Eleganckie opakowanie do przechowywania
 • 5 nanodyskowych kartridży
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Po zakupie otrzymują Państwo bardzo szczegółową metodykę przeprowadzania naszego autorskiego zabiegu NANOBRAZJI, zawierającą opis wszystkich etapów zabiegowych: oczyszczanie – nanobrazja – wtłaczanie substancji aktywnych – zabieg zakańczający procedurę zabiegową nanobrazji. Materiały edukacyjne zawiera również rodzaje i opis preparatów, które można stosować do zabiegu nanobrazji (nie promujemy jednej firmy)

Nanopen

super lekki i poręczny, a szkolenie znakomite, dziękuję luxusnatury za nowy super zabieg!

Polecam zakup nanopen

Rewelacja! Super sprzęt i instrukcja szkoleniowa. Zgrabne urządzenie, które poszerzyło moją ofertę w salonie. Już testowałam na sobie i szczerze przyznaje, że rewelacja. Skóra stała się wygładzona i głęboko odżywiona aż bije z niej młodzieńczy blask :) polecam

Napisz opinię

Napisz opinię

Klienci kupili również :

 • 1 499,00 zł 1 469,00 zł
  Nowy

  Najmocniejszy na rynku, używany przez salony kosmetyczne oraz do użytku domowego masażer do twarzy i ciała RF Beauty Instrument.   Światowa nowość dostępna tylko u nas. Najnowocześniejsza technologia zawarta w kompaktowym urządzeniu. Funkcje: - radiofrekwencja - elektrostymulacja - jonofereza - światłoterapia LED - krioterapia - masaż wibroakustyczny

  1 469,00 zł 1 499,00 zł
    (12 s)
  Obniżka!
  Item Code: 5196 Availability: W magazynie
 • 5 900,00 zł 5 900,00 zł
  Nowy

  - urządzenie do bezigłowego wypełniania  Hialuronpen II Professional - nasze autorskie szkolenie w firmowym gabinecie lub u klienta - posprzedażowa opieka mgr kosmetologii Zastosowanie urządzenia: bezigłowe powiększanie ust bezigłowe wypełnianie zmarszczek bezigłowa wolumetria kontur twarzy bezigłowa mezoterapia Dostawa 24h

  5 900,00 zł
    (6 s)
  Item Code: 5252 Availability: W magazynie
 • Nanodyskowy kartridż do urządzenia  Nanopen Light Original wykonany z nanosilikonu medycznego. Głowica przeznaczona jest do zabiegu nanobrazji. Średnica pojedynczej nanoigły jest mniejsza niż 80nm .

  14,00 zł
  Item Code: 5268 Availability: W magazynie

Produkty tej samej kategorii

Next Previous
Scroll