Sklep LUXUSNATURY.PL zapewnia profesjonalne szkolenia

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TERMAT SZKOLEŃ KOSMETOLOGICZNYCHCertyfikat to dowód na ukończenie kursu z obsługi konkretnego aparatu kosmetologicznego do przeprowadzania zabiegów

CAŁA WIEDZA JEST PRZEKAZYWANA PRZEZ WYKSZTAŁCONEGO KOSMETOLOGA

Szkolenia kosmetyczne Luxusnatury.pl przeprowadzane są przez doświadczonego magistra kosmetologii z wykształceniem medycznym. Nasz szkoleniowiec przekazuje całą swoją wiedzę dotyczącą danego urządzenia w zakresie teoretycznym oraz przekazuje opracowaną, obszerną metodykę zabiegową. Indywidualne podejście do każdego kursanta oraz sympatyczna i miła atmosfera zapewni odpowiednie przeszkolenie nawet osób początkujących.


INDYWIDUALNE LUB GRUPOWE SZKOLENIA SKŁADAJĄ SIĘ Z 2 CZĘŚCI

Każde oferowane przez nas szkolenie przeprowadzane jest indywidualnie lub grupowo, zawsze składa się z części teoretycznej oraz obszernej części praktycznej. Dla każdego kursanta przygotowywane zostaną szczegółowe skrypty zawierające teorię oraz praktyczne wskazówki zabiegowe. Szkolenie zawsze kończy się uzyskaniem imiennego certyfikatu, zaświadczającego o odbytym profesjonalnym szkoleniu.


FORMY PRZEPROWADZANYCH SZKOLEŃ KOSMETOLOGICZNYCH

Należy nadmienić, że marka Luxusnatury.pl jest wiodącą firmą na polskim rynku, która jako pierwsza wprowadziła do swojej oferty innowacyjną metodę nauczania w formie szkoleń online.

Oferujemy również szkolenia w formie multimedialnej wraz z wystawieniem imiennego certyfikatu potwierdzającego przebyte szkolenie i uprawniającego do wykonywania zabiegu z danej dziedziny. Szkolenie multimedialne to prawdziwe kompendium wiedzy. Zawiera wiele stron treści teoretycznej oraz godzinne nagrania edukacyjne z przebiegu danej terapii.

Przeprowadzone badania wykazały, że multimedialna forma szkolenia w porównaniu do standardowej cechuje się większą przyswajalnością wiedzy, oraz większą precyzją wykonywanego zabiegu po przebyciu naszego szkolenia online - wszystko to, aby w przyszłości zabieg wykonywany był bez najmniejszych wątpliwości czy zawahania.

Oferowana przez nas forma edukacyjna jest bardzo atrakcyjna zważywszy na fakt, że nie muszą Państwo tracić cennego czasu na dojazdy do placówek edukacyjnych, a także wedle potrzeb, treści oraz filmy edukacyjne mogą być odtwarzane przez Państwa w dowolnym czasie.


ZAPEWNIAMY BEZPIECZNE SZKOLENIA NA WYSOKIM POZIOMIE

Specjalnie dla Państwa dzielimy się naszą wiedzą tak, aby zabiegi wykonywane były na najwyższym poziomie, profesjonalnie i z najlepszymi efektami pozabiegowymi, wszystko to przy maksymalnym bezpieczeństwie, bez skutków niepożądanych dla pacjenta/klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.


Kurs z bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym przez specjalne urządzenie kosmetologiczne Hialurongun

Życzymy sukcesów w pracy i ciągłego rozwoju

Zespół Luxusnatury.pl


Scroll