OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Marka Luxus Natury z 17-letnim doświadczeniem

W związku z chęcią podzielenia się wiedzą na temat odmładzania i poprawiania wyglądu skóry, poprzez mezoterapię mikroigłową, w 2006 roku powstała marka Luxus Natury. Nasza praktyka w tej dziedzinie rozpoczęła się wraz z pojawieniem się pierwszych urządzeń Derma Roller. W miarę upływu czasu, zabiegi mikronakłuwania stały się bardzo popularne.

Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy do sprzedaży elektryczne urządzenia do mezoterapii mikroigłowej tzw. Dermo Peny. By pokazać prawidłowe użytkowanie urządzeń, co za tym idzie osiągnięcie najlepszych efektów zabiegowych, stworzyliśmy własne urządzenia oraz autorskie szkolenia multimedialne, dzięki którym żaden klient nie ma wątpliwości na temat poprawnie wykonanego zabiegu.

Dziś w 2023 roku rozwinęliśmy myśl zabiegów estetycznych o kolejne urządzenia. Wszystkie urządzenia naszej marki, zostały dokładnie przetestowane pod względem bezpieczeństwa i najlepszej efektywności. Pracujemy na nich codziennie w naszym gabinecie. Zapraszamy do skorzystania z naszej wieloletniej wiedzy, doświadczeń i szkoleń.

Oryginalne urządzenia kosmetologiczne i produkty Luxus Natury

Rachunek na białej liście VAT

LUXUSNATURY.PL TO SPRAWDZONA I BEZPIECZNA FIRMA NA RYNKU

CZY MARKA LUXUS NATURY JEST NA BIAŁEJ LIŚCIE VAT?

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma Luxusnatury.pl znalazła się w rejestrze białej listy podatników VAT. Nasza udokumentowana obecność zaświadcza o tym, że jesteśmy firmą sprawdzoną i bezpieczną, istniejącą od ponad 17 lat na rynku.

CO TO JEST BIAŁA LISTA VAT?

Biała lista podatników VAT prowadzona jest w wersji elektronicznej na stronie internetowej resortu finansów. Jest również udostępniona w Centralnej Ewidencji I Informacji o Działalności Gospodarczej. Wykaz ten aktualizowany jest codziennie i każdy może sprawdzić dane.

Jest to gwarancja, że dana firma jest podatnikiem VAT w Polsce oraz daje możliwość prześledzenia czy firma jest rzetelna oraz godna współpracy. Obecność na białej liście wyklucza ryzyko oszustwa czy nadużycia podatkowego.

Pamiętaj, dla swojego bezpieczeństwa finansowego - kupuj tylko u sprzedawców którzy widnieją na białej liście VAT