OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

MasterForm Expert - urządzenie do endomasażu, RF, liposukcji ultradźwiękowej, IR

MasterForm Expert to nowoczesny i profesjonalny kombajn kosmetyczny z dobrymi opiniami do salonów kosmetologicznych
 • MasterForm Expert to nowoczesny i profesjonalny kombajn kosmetyczny z dobrymi opiniami do salonów kosmetologicznych
 • MasterForm Expert wykorzystuje 4 zaawansowane technologie: endermologie, infraterapie IR, fale radiowe i liposukcje
 • Zabieg liposukcji ultradźwiękowej z wykorzystaniem podczerwieni IR znacznie przyśpiesza przemianę materii
 • Urządzenie kosmetyczne posiada 4 głowice zabiegowe do ciała i do twarzy
Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

Urządzenie kosmetologiczne MasterForm Expert to endermologia, fale radiowe, masaż próżniowy, liposukcja ultradźwiękowa i podczerwień w jednym urządzeniu.

 • multipolarne fale radiowe (RF) o częstotliwości drgań aż 1 000 000 MHz,
 • masaż próżniowy (endomasaż),
 • liposukcja ultradźwiękowa o częstotliwości aż 40kHz,
 • promieniowanie IR (infraterapia, podczerwień).

Cena zawiera szkolenie prowadzone przez mgr kosmetologii. W zestawie stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold lub Silver. Szkolenie w naszej klinie lub w gabinecie klienta na terenie Polski w cenie. Dostępność natychmiastowa!

Najnowsza wersja oryginalnego urządzenia Masterform Expert posiada dotykowy panel obsługi w języku polskim.

5248
Ilość


Dzięki zastosowaniu aż 4 skutecznych i uzupełnających się technologii kombajn jest najbardziej pożądanym urządzeniem do gabinetu kosmetologicznego

© MASTERFORM EXPERT

ENDERMOLOGIA, FALE RADIOWE, MASAŻ PRÓŻNIOWY, LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA, PODCZERWIEŃ

PREZENTACJA WIDEO - MASTERFORM EXPERT

Kombajn kosmetyczny umożliwa wykonanie masażu próżniowego i liposukcji ultradźwiękowej

SZKOLENIE Z OBSŁUGI URZĄDZENIA ZAWARTE W CENIE! Wraz z zakupem tego urządzenia otrzymujesz w cenie profesjonalne szkolenie z jego obsługi. Szkolenie może zostać przeprowadzone w Twoim gabinecie na terenie Polski lub w naszej klinice. Więcej informacji o szkoleniach:

MasterForm Expert
Urządzenie do endomasażu, RF, liposukcji ultradźwiękowej, IR

Kliknij i zobacz galerię efektów po zabiegach

Oferta obejmuje profesjonalne wideo oraz zdjęcia:

Co to jest MasterForm Expert?

Specjalistyczne urządzenie MasterForm Expert to najnowszej generacji profesjonalny sprzęt kosmetologiczny, który wykorzystuje wysoko zaawansowaną technologię z zastosowaniem aż czterech skutecznych i uzupełniających się terapii zabiegowych takich jak: fale radiowe (RF) o częstotliwości drgań aż 1 000 000 MHz, masaż próżniowy (endermologia), liposukcja ultradźwiękowa o częstotliwości aż 40kHz oraz promieniowanie IR (infraterapia, podczerwień).Prezentacja wideo dla urządzenia MasterForm Expert:


Na podstawie wieloletnich badań dotyczących modelowania i ujędrniania sylwetki oraz skutecznego zwalczania cellulitu, zaprojektowano urządzenie MasterForm Expert, które dzięki zastosowaniu wyżej wymienionych technologii zabiegowych, stało się najbardziej pożądanym i profesjonalnym kombajnem przeznaczonym do modelowania sylwetki.


Endomasaż skutecznie pozbywa sie cellulitu i modeluje sylwetkę

Najnowsza wersja oryginalnego urządzenia Masterform Expert posiada dotykowy panel obsługi w języku polskim.


Urządzenie do endomasażu zawiera polski interfejs dotykowy do obsługi procedury zabiegowej

Efekty zabiegów urządzeniem MasterForm Expert

 • skuteczna walka z cellulitem,
 • znaczna utrata centymetrów (do 10 cm po jednym zabiegu!),
 • wyszczuplenie i modelowanie sylwetki,
 • podniesienie pośladków,
 • wsparcie terapii redukujących lokalne otłuszczenia,
 • leczenie obrzęków pooperacyjnych,
 • poprawa napięcia skóry i jej ujędrnienie, likwidacja „luźnej” skóry,
 • pobudzenie komórek skóry do produkcji kolagenu i elastyny,
 • odmłodzenie i regeneracja skóry,
 • hamowanie stanów zapalnych,
 • zwiększenie dotlenienia i odżywienia tkanek,
 • detoks – usuwanie toksyn,
 • poprawa krążenia i zastojów limfatycznych,
 • zmniejszenie napięcia mięśni,
 • terapia zapobiegania starzeniu - profilaktyka,
 • podniesienie owalu twarzy i podbródka,
 • ujędrnienie struktury skóry,
 • spłycenie głębokich zmarszczek,
 • likwidacja obwisłych policzków,
 • zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”,
 • uniesienie opadających powiek,
 • zmniejszenie porów skórnych.

Zastosowane technologie w urządzeniu MasterForm Expert

Rolą fal radiowych jest pobudzenie regeneracji i produkcji kolagenu w skórze

Wszystkie technologie zabiegowe, które znalazły swoje zastosowanie w urządzeniu MasterForm Expert i ich parametry techniczne zostały tak zaprojektowane, aby wykorzystać synergię ich działania. Kombajn został wyposażony w 4 programy i 4 głowice zabiegowe:


MasterForm Expert oprócz masażu zapewania funkcję drenażu limfatycznego przyśpieszając przemianę materii

40K + RF to program zabiegowy wykorzystujący liposukcję ultradźwiękową, fale radiowe oraz infraterapię. Wysoka częstotliwość ultradźwiękowa o wartości 40kHz emitowana jest do tkanki tłuszczowej w celu oddziaływania na komórki tłuszczowe i spowodowania tarcia pomiędzy nimi. Powoduje to efektywne ich „rozbijanie”, czyli zmniejszenie ilości komórek tłuszczowych. Rozbite komórki tłuszczowe zostają wydalone z organizmu w procesie metabolicznym za pomocą wątroby i nerek.

W tym programie zabiegowym wykorzystano również technologię fal radiowych o częstotliwości drgań aż 1 000 000 MHz, których efektywność działania została potwierdzona w specjalistycznych badaniach naukowych. Zaprojektowane elektrody znajdujące się w głowicy przenoszą częstotliwość radiową w głębokie warstwy skóry, co powoduje przegrzanie tkanek na poziomie skóry właściwej, tym samym zostaje pobudzony etap regeneracyjny oraz produkcji włókien kolagenowych.

Efektem jest odbudowa nowego kolagenu, włókien kolagenowych, poprawa jakości, gęstości skóry oraz ujędrnienie zwiotczałego ciała. Fale radiowe pobudzają układ limfatyczny, zwiększają metabolizm tkankowy, redukują wolne rodniki a nawet spłycają świeże rozstępy. Fale radiowe są bezpieczne, ponieważ energia absorbowana jest w komórkach skóry, nie niszcząc przy tym innych struktur ciała.

Zastosowanie podczerwieni IR ma za zadanie spotęgować efekty terapii. Podczerwień znacznie przyśpiesza przemianę materii, oczyszcza skórę i tkanki podskórne z toksyn, działa zwalczając nawet zaawansowany cellulit oraz stymuluje produkcję kolagenu, zapewniając jędrność skórze.


Urządzenine zawiera programy przeznaczone do zabiegów na ciało i twarz

RF + VACUUM to program zabiegowy wykorzystujący technologię fal radiowych o częstotliwości drgań aż 1 000 000 MHz, masażu próżniowego i infraterapii. VACUUM opiera się na unikalnym procesie stanowiącym połączenie masażu mechanicznego z precyzyjnie regulowanym podciśnieniem. W głowicy umieszczone są elektrody emitujące fale radiowe, które podgrzewają zassaną tkankę objętą cellulitem, poddawaną odchudzaniu i modelowaniu.

Podczas zabiegu pofałdowana skóra z cellulitem zostaje naciągnięta, umożliwiając jej powrót do zdrowej i gładkiej formy. Zabieg ten spełnia także funkcję drenażu limfatycznego i powoduje przyśpieszenie przemiany materii oraz usunięcie toksyn z organizmu, czego wynikiem jest pięknie wyglądająca, napięta i jędrna skóra. Jednoczesne połączenie vacuum czyli pompy ssącej z energią cieplną fal radiowych i podczerwienią zwiększa ilość tlenu wewnątrzkomórkowego, oczyszcza skórę i tkanki podskórne z toksyn, działa zwalczając nawet zaawansowany cellulit oraz stymuluje produkcję kolagenu, zapewniając jędrność skórze.

Światło podczerwone IR poprawia elastyczność skóry, odbudowuje kolagen, za to podciśnienie i specjalnie zaprojektowana głowica zabiegowa sprawia że promieniowanie fal radiowych wnika głęboko w strukturę skóry, aż do 3cm!


Podwyższona temperatura nie tylko stymuluje kolagen ale także fibroblasty do produkcji elastyny

BODY RF to program przeznaczony do zabiegów na ciało. Fale radiowe dostarczając ciepło do wybranej partii ciała podgrzewają tłuszcz w komórkach tłuszczowych doprowadzając do jego rozpadu i powodując przedostanie się przez błonę komórkową na zewnątrz. Następnie w procesach metabolicznych tłuszcz zostaje wydalony z organizmu.

Fale radiowe działają w skórze właściwej, gdzie stymulują produkcję kolagenu, stąd efekt uniesienia i ujędrnienia luźnej skóry, np. po wewnętrznej stronie ud. Po kilku zabiegach widoczne jest zmniejszenie obwodu ud i brzucha, talii oraz zmniejszenie nierówności tzw. cellulitu.

Zastosowanie podczerwieni IR ma za zadanie spotęgować efekty terapii. Podczerwień znacznie przyśpiesza przemianę materii, oczyszcza skórę i tkanki podskórne z toksyn, działa zwalczając nawet zaawansowany cellulit oraz stymuluje produkcję kolagenu, zapewniając jędrność skórze.


Kombajn kosmetyczny zawiera skuteczne technologie wyszczuplające

FACE RF to program przeznaczony do zabiegów na twarzy. Technologia radiofrekwencji ma na celu wywołanie zjawiska diatermii w skórze, co skutkuje wzmożoną produkcją kolagenu. Technologia ta to bezpieczny i nieinwazyjny zabieg, który skutecznie redukuje zmarszczki, uelastycznia skórę, modeluje owal twarzy, redukuje tkankę tłuszczową, pobudza procesy metaboliczne oraz syntezę kolagenu.

Fale radiowe działają w obrębie skóry właściwej, stymulując fibroblasty do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Fale radiowe przekazują energię cieplną do skóry właściwej i tkanki podskórnej. Intensywny miejscowy wzrost temperatury (45-60 °C) powoduje, że włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, napięciu i jednoczesnej stymulacji. Podczas zabiegu pobudzony zostaje układ limfatyczny i krwionośny, a ponadto zwiększa się metabolizm w tkankach.Podwyższona temperatura stymuluje również fibroblasty do produkcji elastyny. W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej, fala radiowa prowadzi do lipolizy (rozkładu trójglicerydów), nie niszcząc przy tym otaczających tkanek.

Zastosowana technologia podczerwieni dodatkowo potęguje efekty terapii za pomocą fal radiowych. Wszystko to dla uzyskania jak najlepszych efektów terapii.


Efekty widoczne są już po kilku przeprowadzonych zabiegach

MASTERFORM EXPERT TO JEDYNY W POLSCE KOMBAJN MODELUJĄCY SYLWETKĘ W KTÓRYM ZASTOSOWANO NAJNOWSZE I ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE O NAJSKUTECZNIEJSZYCH PARAMETRACH ZABIEGOWYCH!

Galeria zdjęć przed i po zabiegu MasterForm Expert


Modelowanie sylwetki za pomocą endermologii

Sprawdź skuteczność kombajnu kosmetologicznego wykorzystującego zaawansowaną technologie fal radiowych, masażu próżniowego, liposukcji ultradźwiękowej i promieniowania IR

Jeśli zależy Ci na szybkiej utracie centymetrów w talii użyj kombajn MasterForm Expert

Specyfikacja urządzenia MasterForm Expert

 • urządzenie MasterForm Expert przeznaczone jest wyłącznie do użytku profesjonalnego,
 • 4 zaawansowane technologie w jednym urządzeniu,
 • 4 programy zabiegowe,
 • 4 głowice zabiegowe: 3 do ciała, 1 do twarzy,
 • duży, dotykowy, czytelny i kolorowy ekran LED o wymiarach: 120 x 160mm,
 • częstotliwość multipolarnych fal radiowych: 1 000 000 MHz,
 • częstotliwość ultradźwiękowa: 40kHz,
 • promieniowanie podczerwone o długości fali: 900 nm,
 • najwyższa jakość wykonania,
 • nowoczesny design,
 • 100% bezpieczeństwo,
 • wymiary: 350 x 430 x 300mm,
 • produkt nie jest urządzeniem medycznym,
 • certyfikaty CE, ISO, FDA.


Fale radiowe skutecznie eliminują wolne rodniki i spłycają świeże rany

Zestaw zawiera praktyczny i stylowy stolik kosmetyczny pod urządzenie na kółkach z półką - do wyboru: Exclusive Gold / Silver.


Exclusive Gold ma nowoczesny design


Nowoczesny wygląd stolika powoduje, że wnętrze gabinetu kosmetycznego zyska na prestiżu

Skład zestawu MasterForm Expert

 • oryginalne urządzenie MasterForm Expert,
 • 4 głowice zabiegowe,
 • 4 programy zabiegowe,
 • przewód zasilający,
 • szczegółowa instrukcja obsługi w języku polskim,
 • gwarancja 24 miesiące, pełne wsparcie pogwarancyjne
 • szkolenie w cenie urządzenia,
 • stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold / Silver,
 • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
 • zapewniamy stały dostęp do akcesoriów i części zamiennych do oryginalnych urządzeń,
 • w pakiecie sesja zdjęciowa podczas szkolenia oraz nasze autorskie zdjęcia efektów przed i po zabiegu - do promowania usługi,
 • stojak z ulotkami promującymi zabiegi wykonywane przy użyciu urządzenia MasterForm Expert,
 • szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie,
 • urządzenie posiada polskie menu.

Oferujemy rówinież możliwość przeprowadzenia szkolenia przez internet


Profesjonalne szkolenie jest zawarte w cenie urządzenia

Nasz zespół dba o zapewnienie odpowiednich materiałów multimedialnych, które pomagają w procesie nauki

Uczestniczka wykonuje szczegółowe instrukcje od kosmetologa zespołu luxusnatury

Oferujemy wykonywanie szkoleń w dowolnym gabinecie kosmetologicznym na terenie całej Polski

W naszej ofercie znajdują się także szkolenia grupowe dla pracowników tego samego salonu kosmetycznego

Ćwiczenia praktyczne przeprowadzamy najpierw na dużych partiach ciała

Po wręczeniu dyplomów rozstajemy się z uczestniczkami w miłej atmosferze

1 other product in the same category

MasterForm Expert - urządzenie do...

19 900,00 zł
Opinie
Na razie nie dodano żadnej recenzji.