OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

Luxus Hialuron Pen - bezigłowe wypełnianie kwasem hialuronowym

Nowoczesny sposób wstrzykiwania kwasu hialuronowego w głąb skóry bez wykorzystania igieł
 • Luxus Hialuron Pen to profesjonalne urządzenie do bezigłowego wypełniania kwasem
 • Hialuron Pen skutecznie powiększa usta bez użycia igły
 • Urządzenie kosmetyczne zawiera w zestawie szczegółową polską instrukcję obsługi sprzętu
 • Zabieg z użyciem hialuron pen zapewnia bezigłowe powiększenie ust i wypełnianie zmarszczek
 • Wypełniacz kwasem hialuronowym do bezigłowego modelowania konturu twarzy
 • Jak wstrzykiwany jest kwas hialuronowy bez użycia igieł?
 • Cena zestawu zawiera profesjonalne szkolenie z zakresu wypełniania bezigłowego
 • Oryginalne urządzenie do zabiegów mezoterapii bezigłowej
 • Pen do bezinwazyjnego powiększania ust i usuwania zmarszczek
 • Jak działa bezigłowy aplikator wypełniania kwasem hialuronowym?
 • Wypełniacz ust w strzykawce ciśnieniowej bez igły
 • Luxus Hialuron Pen zdecydowanie zapobiega starzeniu się skóry
 • Nowoczesny sposób wstrzykiwania kwasu hialuronowego w głąb skóry bez wykorzystania igieł
Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

LUXUS HIALURON PEN to innowacyjne urządzenie wykorzystujące wyjątkowo skuteczną technologię wypełniania zmarszczek, powiększania ust i modelowania konturu twarzy kwasem hialuronowym bez użycia igły.

 • oryginalny Luxus Hialuron Pen,
 • Dostawa 24h,
 • szkolenie wideo: 60 min naszych nagrań zabiegowych z instrukcjami użytkowania,
 • kompendium wiedzy - 43 strony teorii,
 • posprzedażowa opieka kosmetologa,
 • dla chętnych prezentacja w naszym gabinecie.

Zastosowanie urządzenia: bezigłowe powiększanie ust, bezigłowe wypełnianie zmarszczek, bezigłowa wolumetria kontur twarzy, bezigłowa mezoterapia.

5090
Ilość

Bezpieczny, oryginalny i jedyny w Polsce aparat do bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym

© LUXUS HIALURON PEN

bezigłowe wypełnianie kwasem hialuronowym

W naszej ofercie dostępny jest najnowszy model Hialuronpen II Professional (NOWOŚĆ 2024 roku).

UWAGA: W związku z pojawieniem się wielu podróbek urządzenia, otrzymujemy wiele telefonów od Pań, które poszukują porad i pomocy. Tylko u nas dostępny jest bezpieczny, oryginalny i jedyny w Polsce Luxus Hialuron Pen z gwarancją.

Kliknij i zobacz galerię efektów po zabiegach


Hialuron Pen ma same dobre opinie

SZKOLENIE Z OBSŁUGI URZĄDZENIA ZAWARTE W CENIE! Wraz z zakupem tego urządzenia otrzymujesz w cenie profesjonalne multimedialne szkolenie z jego obsługi. Więcej informacji o szkoleniach:

Co to jest Luxus Hialuron Pen?

LUXUS HIALURON PEN to innowacyjne urządzenie wykorzystujące wyjątkowo skuteczną technologię wypełniania zmarszczek, powiększania ust i modelowania konturu twarzy kwasem hialuronowym bez użycia igły.


Bezigłowy aparat skutecznie powiększa usta i wypełnia zmarszczki

Jesteśmy pionierem na polskim rynku w dziedzinie wstrzykiwania ciśnieniowego bez igieł. Metoda zastosowana w naszym urządzeniu - Pressure Technology zdobywa obecnie ogromną popularność w Europie Zachodniej.


Urządzenie kosmetologiczne do skutecznego wypełniania zmarszczek

Jak działa Luxus Hialuron Pen (video)?

Na poniższej animacji przedstawiamy mechanizm działania i sposób, w jaki kwas hialuronowy układa się w skórze właściwej. Można zauważyć, że ryzyko powstawania grudek i innych skutków ubocznych podczas wypełniania za pomocą igły jest znacznie wyższe niż podczas wypełniania z wykorzystaniem bezigłowego urządzenia LUXUS HIALURON PEN. 

Warto dodać, że uszkodzenie tkanek podczas iniekcji igłowej jest znacznie większe niż w przypadku naszego urządzenia. Otwór głowicy ma jedynie 0,13 mm, co oznacza, że uszkodzenie tkanek jest 3 razy mniejsze, niż w przypadku iniekcji zwykłą igłą stosowaną przy wprowadzaniu wypełniaczy, co automatycznie oznacza dużo mniejszy ból.

Jakie są efekty zabiegów Luxus Hialuron Pen?

Od ponad 100 lat społeczność próbuje walczyć ze zmarszczkami, ponieważ w miarę upływu lat nasza skóra niestety starzeje się. Dochodzi wówczas do osłabienia włókien kolagenowych i elastynowych, a także do zmniejszenia ilości kwasu hialuronowego.

Następstwem tego jest utrata jędrności i gęstości, skóra traci wilgoć, kurczy się, obniża się jej elastyczność, co powoduje, że pojawiają się niechciane zmarszczki. Dlatego warto wykorzystać tę naturalną substancję jaką jest kwas hialuronowy aby zapobiec starzeniu się skóry dla zachowania młodego i zdrowego wyglądu.


Modelowanie konturów twarzy kwasem hialuronowym


Bezigłowe powiększanie ust


Wszystkie zdjęcia są naszą własnością. Obowiązuje zakaz ich kopiowania.


Bezigłowa wolumetria kontur twarzy


Zapraszamy do obejrzenia galerii efektów przed i po zabiegu urządzeniem Luxus Hialuron Pen
>>Link do galerii<<


Właśnie z tego względu opracowaliśmy zupełnie nowy i innowacyjny sposób wstrzykiwania kwasu hialuronowego do skóry właściwej bez wykorzystania igieł.

Skuteczna technologia pozwala uzyskać trwałe efekty zabiegowe


Innowacyjna technologia zastosowana w urządzeniu - Pressure Technology w połączeniu z preparatami wypełniającymi zapewnia trwały efekt utrzymujący się tak samo długo jak w przypadku iniekcji za pomocą igły, tj. 6-12 miesięcy. W przypadku zastosowania preparatów przeznaczonych do mezoterapii igłowej zabieg wykonujemy w seriach dla uzyskania trwałych efektów zabiegowych.

Wstrzykiwany przez bezigłowe urządzenie LUXUS HIALURON PEN preparat rozprzestrzenia, rozpyla się równomiernie pod skórą, sięgając aż do skóry właściwej (dermis).


Luxus Hialuron Pen z technologią Pressure Technology


LUXUS HIALURON PEN został zaprojektowany specjalnie dla profesjonalistów z dziedziny beauty, dedykowany jest dla kosmetologów, lekarzy, a także dla kosmetyczek (do użytku profesjonalnego).

Zastosowanie urządzenia Luxus Hialuron Pen

Luxus Hialuron Pen to przyrost objętości bez użycia igły


ODKRYJ NASZĄ WYJĄTKOWĄ TECHNOLOGIĘ

REWELACYJNY PRZYROST OBJĘTOŚCI BEZ IGŁY


Urządzenie do zwalczania i niwelowania zmarszczek

Na czym polega metoda Pressure Technology?

Metoda Pressure Technology, polega na tak zwanej iniekcji strumieniowej – pozwala ona na podawanie śródskórnie wypełniaczy i kompleksów witaminowych bez żadnych igieł.

Czysty kwas hialuronowy jest wprowadzany za pomocą wysokiego ciśnienia poprzez bardzo wąski otwór w głowicy (0,13 mm) z prędkością początkową ponad 800 km na godzinę do skóry właściwej - nie ma możliwości, aby preparat przedostał się głębiej, ze względu na zmianę gęstości kolejnych warstw skóry oraz ze względu na zastosowaną w urządzeniu technologię systemu kontroli Multi-shot, to połączenie zapewnia całkowite bezpieczeństwo i gwarancję prawidłowo podanego preparatu.

Sam zabieg wstrzykiwania roztworu jest właściwie bezbolesny, ponieważ narzędzie LUXUS HIALURON PEN jest urządzeniem bezigłowym, a substancja wstrzykiwana jest pod ciśnieniem.


UŻYTKOWANY I POLECANY W NAJLEPSZYCH SALONACH KOSMETOLOGII W EUROPIE


Bezbolesna aplikacja kwasu hialuronowego

Opis urządzenia Luxus Hialuron Pen

Urządzenie LUXUS HIALURON PEN można nazwać strzykawką bez igły. Preparat wstrzykiwany pod ciśnieniem rozprowadza się pod skórą w kształcie stożka, co w znaczący sposób zmniejsza problem przerwania ciągłości skóry. Energia mechaniczna działania sprężyny i specjalnego tłoku wstrzykiwacza umożliwia pod dużym ciśnieniem szybko, lecz płynnie przeprowadzić bardzo cienki strumień substancji przez mikroskopijne otwory do skóry właściwej, bez nakłuwania igłą. Otwór w ampułce/dozowniku ma zaledwie 0,13 mm, czyli jest prawie trzykrotnie mniejszy od najmniejszych igieł insulinowych.

Uszkodzenie skóry w przypadku iniekcji igłowej jest znacznie bardziej inwazyjne i bolesne niż proponowana przez nas metoda ciśnieniowa. Możliwość nieprawidłowego podania kwasu hialuronowego i wystąpienie grudek po iniekcji igłowej jest bardzo wysoka, natomiast podczas zabiegu z wykorzystaniem urządzenia LUXUS HIALURON PEN ryzyko takie nie występuje.

LUXUS HIALURON PEN idealnie nadaje się do zwalczania i wypełniania zmarszczek wokół ust (tzw. zmarszczki palacza), bruzd nosowo-wargowych, lwiej zmarszczki pomiędzy brwiami czy zmarszczek mimicznych. Efekt zabiegu jest natychmiastowy, skóra staje się zaróżowiona i uelastyczniona, a płytkie zmarszczki przestają być widoczne. Jest to metoda bezinwazyjna i praktycznie bezbolesna, a jej rezultaty utrzymują się przez długi czas.

Za pomocą LUXUS HIALURON PEN możemy wprowadzać dowolnie przez nas wybrany kwas hialuronowy usieciowany (służący do wolumetrii ust, policzków i konturu twarzy), oraz nieusieciowany, który przeznaczony jest głównie do rewitalizacji i zagęszczania skóry. Także wykorzystując sterylne preparaty do mezoterapii igłowej możemy uzyskać doskonały efekt, między innymi: nawilżenia, spłycenia zmarszczek i rewitalizacji skóry.

LUXUS HIALURON PEN doskonale radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zmarszczkami. Nie tylko wypełnia i wygładza zmarszczki, ale przede wszystkim uruchamia mechanizmy odbudowy i regeneracji skóry. Zabieg jest bardzo bezpieczny i nie powoduje efektów ubocznych, a lista przeciwwskazań jest bardzo krótka.

W zestawie znajdują się jednorazowe dozowniki – głowice oraz igły pobraniowe, które napełniamy dowolnym, sterylnym kwasem hialuronowym lub preparatem do mezoterapii mikroigłowej w zależności od efektów, jakie chcemy uzyskać.


Wysoko sterylne urządzenie kosmetologiczne do zabiegów odmładzających

Zalety urządzenia Luxus Hialuron Pen

 • bezbolesna aplikacja,
 • wysoka sterylność,
 • system Multi-shot - zintegrowana funkcja blokady, która zapewnia pełne bezpieczeństwo,
 • bezpieczna obsługa dzięki kontrolowanej ilości podanego preparatu i głębokości penetracji,
 • szybka i precyzyjna praca,
 • brak skutków ubocznych,
 • łatwy w użyciu,
 • ergonomiczny kształt,
 • wysoka satysfakcja klientów,
 • wysoka rentowność zabiegowa,
 • rewolucyjna nowość dla twojego gabinetu,
 • wyrafinowany design,
 • urządzenie zgodne z najnowszymi standardami technicznymi,
 • posiada certyfikat CE,
 • gwarancja 24 miesiące.

W związku z obecną pandemią koronawirusa oferujemy możliwość przeprowadzenia szkolenia przez internet! We also offer training courses in English!

Specyfikcja urządzenia

 • wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej,
 • masa 255g,
 • rozmiar 100 x 30 mm,
 • oryginalny Luxus Hialuron Pen tylko z logo na rękojeści,
 • produkt nie jest urządzeniem medycznym,
 • dodatkowe dozowniki, głowice oraz igły pobraniowe - dostępne w naszym sklepie.

Co zawiera zestaw Luxus Hialuron Pen?

 • urządzenie Luxus Hialuron Pen,
 • 2 głowice - dozowników,
 • 2 igły do pobierania substancji kosmetycznej,
 • szczegółową, ilustrowaną, polską instrukcję obsługi,
 • imienny certyfikat przebycia szkolenia, pozwalający pracować z urządzeniem Luxus Hialuron Pen,
 • urządzenie wysyłane w najnowszych, białych opakowaniach, praktyczniejszych i łatwiejszych w użytkowaniu w gabinecie.

SZKOLENIE Z ZAKRESU WYPEŁNIANIA BEZIGŁOWEGO ORAZ APLIKACJI PREPARATÓW DO MEZOTERAPII DOŁĄCZANE DO URZĄDZENIA LUXUS HIALURON PEN

Dzięki ogromnej wiedzy zdobytej na przestrzeni lat oraz dzięki współpracy z dyplomowanymi kosmetologami pragniemy podzielić się z Państwem naszą bogatą wiedzą z dziedziny bezigłowego wypełniania i konturowania twarzy za pomocą LUXUS HIALURON PEN oraz mezoterapii głębokiej, bez użycia igieł.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu doskonałą alternatywę edukacyjną w formie multimedialnego szkolenia wraz z wystawieniem imiennego certyfikatu potwierdzającego przebyte szkolenie i uprawniającego do wykonywania zabiegu z dziedziny wypełniania kwasem hialuronowym i mezoterapii głębokiej za pomocą bezigłowego wstrzykiwacza LUXUS HIALURON PEN.

Szkolenie multimedialne to prawdziwe kompendium wiedzy. Zawiera 40 stron treści teoretycznej oraz godzinne nagrania edukacyjne z przebiegu wypełniania i modelowania twarzy oraz mezoterapii głębokiej.

Przeprowadzone badania wykazały, że multimedialna forma szkolenia w porównaniu do standardowej cechuje się większą przyswajalnością wiedzy oraz większą precyzją wykonywanego zabiegu po przebyciu naszego szkolenia online, wszystko to, aby w przyszłości zabieg wykonywany był bez najmniejszych wątpliwości czy zawahania.

Szkolenie multimedialne zawiera 40 stron treści edukacyjnej:

 • opis technologii urządzenia,
 • opis mechanizmu pracy Luxus Hialuron Pen,
 • informację o procesach zachodzące w skórze podczas i po zabiegu,
 • metodykę wykonywania zabiegów,
 • efekty pozabiegowe,
 • dokładny opis zabiegów wypełniania kwasem hialuronowym twarzy,
 • dokładny opis zabiegów przeprowadzanych na twarzy, szyi i dekolcie oraz całym ciele w zakresie mezoterapii Luxus Hialuron Pen,
 • zalecenia i informacje pozabiegowe dla pacjenta,
 • przeciwwskazania do zabiegów,
 • proponowane terapie łączone z Luxus Hialuron Pen,
 • dokładne protokoły zabiegowe.

Szkolenie obejmuje również godzinne, kompletne nagrania edukacyjne:

 • wypełnianie i modelowanie ust,
 • wolumetria kości policzkowych,
 • wolumetria i konturowanie brody,
 • wypełnianie bruzd nosowo-wargowych,
 • mezoterapia głęboka – terapia antycellulitowa,
 • karta zabiegowa dla pacjenta,
 • imienny certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów w zakresie LUXUS HIALURON PEN.


Profesjonalny aparat kosmetologiczny bez skutków ubocznych

You might also like Products

Luxus Hialuron Pen - bezigłowe...

4 990,00 zł
Opinie
Na razie nie dodano żadnej recenzji.