OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

HialuronGun - pistolet elektroniczny do bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym

HialuronGun to urządzenie w formie pistoletu do zabiegu wypełniania kwasem hialuronowym
 • HialuronGun to urządzenie w formie pistoletu do zabiegu wypełniania kwasem hialuronowym
 • Bezigłowy pistolet kosmetyczny posiada praktyczny ekran dotykowy
 • Urządzenie w żaden sposób nie korzysta z igieł - wystarczy mu podający dozownik
 • HialuronGun jest w pełni zautomatyzowany, bezpieczny i bezbolesny
 • Elektroniczny pistolet wstrzykuje kwas hialuronowy strzykawką bez igły
Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

HIALURONGUN GOLDTEC to najnowsza generacja naszych kultowych urządzeń do bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym. Teraz dostępna w formie automatycznego pistoletu z panelem dotykowym i elektronicznym dozowaniem. Najnowsza technologia i szereg systemów wspomagających pracę!

W cenie urządzenia nasze autorskie szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta wraz z imiennym certyfikatem. Posprzedażowa opieka mgr kosmetologii. W zestawie stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold lub Silver.

Zastosowanie urządzenia:

 • bezigłowe powiększanie ust,
 • bezigłowe wypełnianie zmarszczek,
 • bezigłowa wolumetria kontur twarzy,
 • bezigłowa mezoterapia.

Szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie. Produkt przeznaczony tylko do użytku profesjonalnego. Dostępność natychmiastowa.

5282
Ilość


Automatyczne bezigłowe wypełnianie kwasem hialuronowym za pomocą oryginalnego pistoletu HialuronGun Goldtec

PISTOLET DO AUTOMATYCZNEGO BEZIGŁOWEGO WYPEŁNIANIA KWASEM HIALURONOWYM

(oryginalne urządzenie elektroniczne)

Pistolet do wypełniania kwasem hialuronowym

SZKOLENIE Z OBSŁUGI URZĄDZENIA ZAWARTE W CENIE! Wraz z zakupem tego urządzenia otrzymujesz w cenie profesjonalne szkolenie z jego obsługi. Szkolenie może zostać przeprowadzone w Twoim gabinecie na terenie Polski lub w naszej klinice. Więcej informacji o szkoleniach:

HialuronGun Goldtec
Pistolet elektroniczny do bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym

Kliknij i zobacz galerię efektów po zabiegach

Oferta obejmuje profesjonalne wideo oraz zdjęcia:

Co to jest i do czego służy HIALURONGUN GOLDTEC?

HIALURONGUN GOLDTEC to najnowsza generacja naszych kultowych urządzeń do bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym. Teraz dostępna w formie automatycznego pistoletu z panelem dotykowym, elektronicznym dozowaniem. Najnowsza technologia i szereg systemów wspomagających pracę!Urządzenie zapewnia wypełnienie zmarszczek bez użycia igieł


Hialurongun jest bezpieczny i efektywnie wykonuje zabiegi

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy w 100% automatyczne urządzenie, dla jeszcze płynniejszej, bezpiecznej i efektywnej pracy.

HIALURONGUN GOLDTEC został przez nas opatentowany pod kątem technologicznym i zabiegowym. Wieloletnie prace pozwoliły nam stworzyć, urządzenie do bezigłowego przyrostu objętości bez użycia igły na miarę XXI wieku.

To, co wyróżnia HIALURONGUN GOLDTEC to jego udoskonalony, płynny, automatyczny silnik, który z niezwykłą płynnością i precyzją podaje wybrany preparat aż do skóry właściwej. Najnowszej generacji niemiecki silnik oraz liczne systemy zabezpieczające gwarantują płynność pracy, bezpieczeństwo i niesamowite efekty zabiegowe.

Kwintesencją skuteczności oraz dopełnieniem nowatorskiego rozwiązania jest czytelny, dotykowy, kolorowy wyświetlacz LED, dzięki któremu możemy bardzo precyzyjnie dawkować preparat. Nowoczesny design urządzenia oraz ergonomiczny kształt przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającej osobie.

HIALURONGUN GOLDTEC zaprojektowany został dla profesjonalistów w dziedzinie beauty. Dedykowany jest dla kosmetyczek, kosmetologów oraz lekarzy. Urządzenie przeznaczone jest wyłącznie do użytku profesjonalnego.PREZENTACJA WIDEO URZĄDZENIA HIALURONGUN GOLDTEC:HIALURONGUN GOLDTEC

Urządzenie do automatycznego wypełniania bezigłowego

Model elektroniczny z ekranem dotykowym


Mezoterapia bezigłowa to zabieg bezinwazyjny i bezbolesny


Jesteśmy pionierami w dziedzinie bezigłowego wstrzykiwania kwasu hialuronowego bez użycia igły. Jako pierwsi w Polsce opracowaliśmy tę technologię, która w błyskawicznym tempie stała się niezwykle popularna w świecie beauty. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy najnowszą elektroniczną generację kultowego już LUXUS HIALURON PEN oraz HIALURONPEN II PROFESSIONAL.

HIALURONGUN GOLDTEC to innowacyjne urządzenie wykorzystujące wyjątkowo skuteczną, a teraz już AUTOMATYCZNĄ technologię wypełniania zmarszczek, powiększania ust i modelowania konturu twarzy kwasem hialuronowym bez użycia igły. Jest to metoda bezinwazyjna i praktycznie bezbolesna, a jej rezultaty utrzymują się przez długi czas.


Zabieg stosujemy w celu powiększenia i modelowania ust


Zastosowanie urządzenia HIALURONGUN GOLDTEC:

 • powiększanie i modelowanie ust,
 • unoszenie kącików ust,
 • wolumetria policzków,
 • konturowanie i wolumetria brody,
 • konturowanie żuchwy,
 • wypełnianie zmarszczek i bruzd twarzy: nosowo-wargowych, zmarszczek palacza, zmarszczki wokół ust, linie marionetki,
 • mezoterapia głęboka: mezoterapia twarzy, kurze łapki, mezoterapia podbródka, szyi, dekoltu oraz mezoterapia innych części ciała np. uda, pośladki, brzuch,
 • mezoterapia skóry głowy.

HIALURONGUN GOLDTEC doskonale radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zmarszczkami. Nie tylko wypełnia i wygładza zmarszczki, ale przede wszystkim uruchamia mechanizmy odbudowy i regeneracji skóry. Efekt zabiegu jest natychmiastowy, skóra staje się zaróżowiona i uelastyczniona, a płytkie zmarszczki przestają być widoczne.


Pistolet można zastosować także do mezoterapii skóry głowy

Nasze urządzenie na każdym etapie produkcji poddawane jest kontroli jakości i posiada Europejskie certyfikaty oryginalności oraz bezpieczeństwa. Po odbyciu naszego szkolenia, sam zabieg jest bezpieczny i nie powoduje efektów ubocznych, a lista przeciwwskazań jest bardzo krótka.

HIALURONGUN GOLDTEC - WYJĄTKOWA TECHNOLOGIA I DŁUGOTRWAŁY PRZYROST OBJĘTOŚCI BEZ UŻYCIA IGŁY


W urządzeniu do mezoterapii bezigłowej istnieje możliwość dopasowania terapii względem potrzeb zabiegowych

MECHANIZM DZIAŁANIA HIALURONGUN GOLDTEC

HIALURONGUN GOLDTEC można potocznie nazwać strzykawką bez igły, to ulepszony sposób wstrzykiwania kwasu hialuronowego aż do skóry właściwej. Dzięki specjalnemu najnowszej generacji niemieckiemu mechanizmowi, zastosowana energia wytwarzana przez wbudowany silnik oraz specjalnie zaprojektowany tłok wstrzykiwacza umożliwia pod dużym ciśnieniem początkowym - szybko, lecz płynnie przeprowadzić bardzo cienki strumień substancji przez mikroskopijny otwór do skóry właściwej, bez nakłuwania igłą.

Preparat rozprowadza się równomiernie pod skórą, co w znaczący sposób zmniejsza uszkodzenia wewnątrz skóry oraz minimalizuje do zera możliwość powstawania skutków ubocznych takich jak np. grudki, martwica skóry. Uszkodzenie skóry w przypadku iniekcji igłowej jest znacznie bardziej inwazyjne i bolesne niż opracowana przez nas metoda ciśnieniowa. Możliwość nieprawidłowego podania kwasu hialuronowego i wystąpienie grudek po iniekcji igłowej jest bardzo wysoka, natomiast podczas zabiegu z wykorzystaniem urządzenia HIALURONGUN GOLDTEC ryzyko takie nie występuje.

Za pomocą HIALURONGUN GOLDTEC możemy wprowadzać dowolny kwas hialuronowy usieciowany (służący do wolumetrii ust, policzków i konturu twarzy), oraz nieusieciowany, który przeznaczony jest głównie do rewitalizacji i zagęszczania skóry, a także wykorzystując sterylne preparaty do mezoterapii igłowej możemy uzyskać doskonały efekt, między innymi: nawilżenia, spłycenia zmarszczek i rewitalizacji skóry. Przed przystąpieniem do mezoterapii głębokiej, należy wykonać rysunek zabiegowy w celu precyzyjnego wykonania zabiegu.

Preparaty zabiegowe wprowadzane są do jednorazowego, sterylnego dozownika za pomocą igły pobraniowej. Dozownik zapewnia pełną sterylność zabiegową. Otwór w dozowniku ma zaledwie 0,10 mm, czyli jest prawie czterokrotnie mniejszy od najmniejszych igieł insulinowych, dlatego uszkodzenie tkanki podczas aplikacji bezigłowej jest teraz o wiele mniejsze niż w przypadku standardowej iniekcji.

Efekty zabiegowe z zastosowaniem HIALURONGUN GOLDTEC utrzymują się tak samo długo jak w przypadku iniekcji za pomocą igły tj. 6-12 miesięcy.

W przypadku zastosowania preparatów przeznaczonych do mezoterapii igłowej efekty pojedynczego zabiegu mezoterapii głębokiej porównywalne są do efektu uzyskanego po 2–3 zabiegach mezoterapii igłowej klasycznej.

TECHNOLOGIE ZASTOSOWANE W URZĄDZENIU HIALURONGUN GOLDTEC

Innowacyjne technologie zastosowane w urządzeniu HIALURONGUN GOLDTEC sprawiają, że jest to zupełnie nowa generacja urządzenia do wprowadzania kwasu hialuronowego bez użycia igły. Najnowszy model charakteryzuje się przede wszystkim całkowitą automatyką wstrzykiwania, co zapewnia system AutomaticClear® oraz możliwość komputerowego, a co z tym związane bardziej precyzyjnego podawania preparatu w głąb skóry - nad tą technologią czuwa system ScreenProtect®.

HIALURONGUN GOLDTEC od innych penów wyróżnia wysokie bezpieczeństwo pracy, które kontroluje system SafeWork®, technologia zaawansowanego bezpieczeństwa zapewnia kontrolę nad ciśnieniowo-stożkową podażą preparatów. Natomiast najistotniejsza technologia polegająca na automatycznej iniekcji strumieniowej Pressure Control Speed Technology ® stwarza odpowiednie warunki do wytworzenia kontrolowanego i zwiększonego ciśnienia (niż było to dotychczas możliwe).

Uzupełnieniem powyższych systemów jest technologia wspomagająca SilentShot®, czyli system, który ma za zadanie znacznie zminimalizować i tłumić efekty dźwiękowe podczas uwalniania się ciśnienia podaniowego, wszystko to dla pełnego komfortu pracy osoby operującej urządzeniem.

Tylko u nas odbędą Państwo profesjonalne szkolenie z dziedziny bezigłowego wypełniania i konturowania twarzy za pomocą HIALURONGUN GOLDTEC oraz mezoterapii głębokiej, bez użycia igieł. Inne firmy oferujące starsze modele urządzeń, które są nieoryginalną wersją pierwszego LUXUS HIALURON PEN oraz nowszej generacji HIALURONPEN II PROFESSIONAL opierają się na naszej autorskiej metodyce pracy, lecz tajniki efektywnych zabiegów z wykorzystaniem metody bezigłowego wstrzykiwania objęte są naszą firmową tajemnicą.

Kupując oryginalne urządzenie nasze autorskie metodyki pracy zostaną dokładnie i indywidualnie omówione tak, aby nawet osoby bez doświadczenia w dziedzinie igłowego wprowadzania kwasu hialuronowego oraz innych metod igłowych mogły z sukcesem przeprowadzać zabiegi z wykorzystaniem HIALURONGUN GOLDTEC.


PRZEWAGA HIALURONGUN GOLDTEC NAD STARSZYMI MODELAMI:

 • niemieckiej generacji elektryczny silnik,
 • najnowsza technologia 2024 roku,
 • komputerowa skala dozująca dla precyzyjnego dozowania ilości preparatu,
 • dokładna skala ilości załadowanego preparatu do sterylnego podajnika wyświetlana na kolorowym, dotykowym ekranie LED,
 • niezwykle precyzyjne dozowanie, sterowane komputerowo,
 • komputerowa możliwość dopasowania terapii względem potrzeb zabiegowych i okolicy zabiegowej,
 • szereg systemów zabezpieczających, wspomagających i ułatwiających pracę,
 • zwiększona wartość ciśnienia o mocy początkowej 850km/h dla sprawniejszej pracy,
 • pomniejszona średnica otworu podającego w dozowniku tylko 0,10 mm, (czterokrotnie mniejszy niż najmniejsza igła insulinowa!),
 • całkowite bezpieczeństwo pracy,
 • brak skutków ubocznych,
 • całkowite wyeliminowanie powstawania grudek,
 • zintegrowany system zapewniający bezawaryjność urządzenia,
 • ulepszony system z wyeliminowaniem niedoskonałości występujących w modelach starszej generacji,
 • gwarancja 3 lata.


Hialurongun szybko i precyzyjnie wstrzykuje kwas hialuronowy

Zalety urządzenia HIALURONGUN GOLDTEC:

 • najnowsza generacja urządzenia do bezigłowego wstrzykiwania kwasu hialuronowego,
 • najnowszy model 2024 r.,
 • komputerowe sterowanie,
 • pełna automatyka,
 • czytelny, kolorowy i dotykowy ekran LED,
 • bezbolesna aplikacja,
 • wysoka sterylność zabiegowa,
 • zastosowanie zaawansowanych nowatorskich technologii: AutomaticClear®, ScreenProtect®, SafeWork®, Pressure Control Technology Speede®, SilentShot®,
 • bezpieczna obsługa dzięki kontrolowanej komputerowo ilości podanego preparatu i głębokości penetracji,
 • szybka i precyzyjna praca,
 • brak skutków ubocznych,
 • łatwy w użyciu,
 • ergonomiczny kształt,
 • wysoka satysfakcja klientów,
 • wysoka rentowność zabiegowa,
 • rewolucyjna nowość dla twojego gabinetu,
 • wyrafinowany design,
 • urządzenie zgodne z najnowszymi standardami technicznymi,
 • gwarancja 36 miesięcy,
 • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Zestaw zawiera praktyczny i stylowy stolik kosmetyczny pod urządzenie na kółkach z półką - do wyboru: Exclusive Gold / Silver:

Stolik kosmetyczny posiada praktyczną półkę


Stolik idealnie nadaje się do gabinetu kosmetologicznego

Dodatkowe informacje:

 • maksymalna moc 300 W,
 • oryginalny HIALURONGUN GOLDTEC tylko z logo,
 • produkt nie jest urządzeniem medycznym,
 • akcesoria dostępne w naszym sklepie.

Skład zestawu HIALURONGUN GOLDTEC

 • oryginalne urządzenie HIALURONGUN GOLDTEC,
 • 2 dozowniki o pojemności 0,3ml,
 • 2 igły do pobierania substancji kosmetycznej,
 • urządzenie przewodowe,
 • stacja dokująca,
 • szkolenie wraz z dowozem na terenie całej Polski, prowadzone przez kosmetologa,
 • książka edukacyjna zawierająca wszystkie informacje szkoleniowe od teorii po metodykę wykonywania zabiegów,
 • szczegółową, ilustrowaną, polską instrukcję obsługi,
 • imienny certyfikat przebycia szkolenia, uprawniający do pracy z urządzeniem,
 • elegancki metalowy kufer,
 • stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold / Silver,
 • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
 • zapewniamy stały dostęp do akcesoriów i części zamiennych do oryginalnych urządzeń,
 • szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie.

W związku z obecną pandemią koronawirusa oferujemy możliwość przeprowadzenia szkolenia przez internet! We also offer training courses in English!


Kosmetolog zespołu luxusnatury przedstawia uczestnicze prezentacje multimedialną na temat zabiegu

UWAGA: inne firmy, które wzorując się na naszej ofercie urządzeń do bezigłowego wypełniania sprzedają podobny sprzęt, lecz jest on tylko pozornie podobny. Spotykamy się z wieloma propozycjami, aby doszkalać osoby, które kupiły urządzenia u innych sprzedawców z tego względu, że aby wykonać prawidłowo i z sukcesem zabieg z wykorzystaniem technologii bezigłowej musi on przebiegać według ściśle określonych zasad, do których patent i prawo ma wyłącznie nasza firma oraz firma GOLDTEC.

Wiedza ta ma charakter autorski i jest chroniona przez urząd patentowy. Niestety wiele Pań, które zaopatrują się u naszych naśladowców, nie uzyskuje zadowalających rezultatów. Ich efekty utrzymują się bardzo krótko. Jest to wynik złej metodyki podaniowej oraz zbyt słabej generacji ciśnieniowej (często wartość ciśnienia początkowego jest nieprawidłowo podawana w specyfikacjach).


Nasze szkolenie wyróżnia się fachową wiedzą i sympatyczną atmosferą

Po całym dniu ćwiczeń uczestniczka otrzymuje własny certyfikat

Hialurongun Goldtec to zaawansowany sprzęt zabiegowy, który wymaga szkolenia kosmetycznego

Cały dzień szkoleń opiera się przede wszystkim na nauce praktycznej

Kurs kosmetologiczny umożliwi Ci rozszerzyć ofertę swojego salonu kosmetologicznego o bezigłowe wypełnianie kwasem hialuronowym

HialuronGun - pistolet elektroniczny...

15 900,00 zł
Opinie
Na razie nie dodano żadnej recenzji.