OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

HIFU Future HD Original 4D - urządzenie SMAS najnowszej generacji

HIFU Future HD Original to urządzenie do zabiegów liftingujących
 • HIFU Future HD Original to urządzenie do zabiegów liftingujących
 • Zabieg wiązką ultradźwiękową naturalnie ujędrnia zwiotczałą skórę
 • Urządzenie SMAS modeluje sylwetkę energią ultradźwiękową
 • Profesjonalne szkolenie w cenie zakupu HIFU kombajnu kosmetologicznego
 • 5 rodzajów kartridży zabiegowych do HIFU Future HD Original
Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

Najnowsze 12 liniowe urządzenie do bezinwazyjnych zabiegów za pomocą skupionej wiązki ultradźwięków wraz ze szkoleniem prowadzonym przez specjalistę pracującym z technologią HIFU od 8 lat.

 • głowica 12 liniowa (max. 300 punktów / 1 strzał / 20000 strzałów w jednym kartridżu),
 • głowica 1 punktowa (60000 strzałów w jednym kartridżu),
 • 10 kartridży w zestawie,
 • 15-calowy ekran dotykowy,
 • w zestawie stolik pod urządzenie Exclusive Gold,
 • szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie,
 • dostępność natychmiastowa!
5253
Ilość


Najnowszy model HIFU Future HD Original wykorzystuje sprawdzoną technolgię wysokoskoncentrowanej wiązki ultradźwiękowej

© HIFU FUTURE HD ORIGINAL

WIELOLINIOWA NAJNOWSZA GENERACJA HIFU 2024

LIFTING BEZ SKALPELA


Zabieg przeprowadzany za pomocą urządzenia jest zupełnie bezinwazyjny

SZKOLENIE Z OBSŁUGI URZĄDZENIA ZAWARTE W CENIE! Wraz z zakupem tego urządzenia otrzymujesz w cenie profesjonalne szkolenie z jego obsługi. Szkolenie może zostać przeprowadzone w Twoim gabinecie na terenie Polski lub w naszej klinice. Więcej informacji o szkoleniach:

Co to jest HIFU Future HD Original?

HIFU FUTURE HD ORIGINAL to kwintesencja udoskonalonej i dobrze znanej już technologii zastosowanej w starszych modelach urządzeń HIFU, którą tak chętnie stosuje się w zabiegach liftingujących i ujędrniających w nowoczesnych gabinetach kosmetologicznych.

Prezentacja wideo z naszego gabinetu urządzenia HIFU Future HD

Kliknij i zobacz galerię efektów po zabiegach

Najnowszy model HIFU FUTURE HD ORIGINAL to zupełnie nowa generacja urządzeń, wykorzystująca sprawdzoną i skuteczną technologię o najwyższym standardzie High Intensity Focused Ultrasound - wysokoskoncentrowanej wiązki ultradźwiękowej. Technologia jest dedykowana kosmetologii estetycznej.


Technologia wysokoskoncentrowanej wiązki ultradźwiękowej jest wykorzystywana w nowoczesnych gabinetach kosmetologicznych

HIFU Future HD Original to nowa generacja skutecznej technologii HIFU na 2024 r.


HIFU Future HD Original to urządzenie wykorzystujące najnowszą generacje rewolucyjnej technologii HIFU

Zapraszamy do obejrzenia galerii efektów przed i po zabiegu urządzeniem HIFU Future HD Original: Link do galerii

Mechanizm działania wieloliniowego HIFU Future HD Original

HIFU Future HD Original to nowoczesny aparat wykorzystujący kluczową dla efektów liftingu twarzy i modelowania sylwetki energię ultradźwiękową. W technologii HIFU zadaniem fali ultradźwiękowej jest spowodowanie drgania.

W urządzeniu HIFU Future HD Original zastosowana fala ma odpowiednie natężenie i odpowiednio dużą częstotliwość, a dodatkowo jest skupiona, co powoduje w tkance tarcie, a w jego efekcie kontrolowane przegrzanie. Wytworzona fala ultradźwiękowa pojawia się tylko na końcu stożka tworzonego przez falę, dlatego docieramy do źródła problemu, nie uszkadzając otaczających tkanek lub tkanek zewnętrznych skóry. Temperatura wytwarzana w tkankach podczas zabiegu wynosi od 70 do 75° C, co prowadzi do obkurczenia tkanek i skutecznego remodelingu kolagenu (koagulacja białek i włókien kolagenowych). Ten zakres temperatur daje najlepsze rezultaty i jest optymalny dla uzyskania oczekiwanych efektów zabiegowych.

Podczas zabiegu dochodzi do stymulacji i odnowy tkanek, przez co zwiększa się napięcie i gęstość skóry, ale przede wszystkim dochodzi do znacznego liftingu i ujędrnienia skóry, a przy zabiegach na ciało sylwetka staje się smuklejsza i szczuplejsza. Mechanizm działania urządzenia HIFU Future HD Original nie powoduje przerwania ciągłości naskórka, nie doprowadza do jego poparzeń, ani nie wywołuje żadnych efektów ubocznych, które mogą wystąpić po chirurgicznym liftingu, dlatego też okres rekonwalescencji jest skrócony do zera.

Co bardzo istotne zabieg z wykorzystaniem HIFU Future HD Original jest całoroczny i nie wiąże się z rekonwalescencją jak w przypadku lasera ablacyjnego czy mikroigłowej fali radiowej. Klientka po wykonaniu zabiegu może natychmiast wrócić do normalnych czynności.

HIFU FUTURE HD ORIGINAL to gwarancja skuteczności zabiegowej - wystarczy jeden zabieg aby uzyskać spektakularny efekt, który utrzymuje się aż do ponownego zestarzenia skóry, nawet do 4 lat.


Energia ultradźwiękowa w efektywny sposób modeluje całą sylwetkę

Technologie zastosowane w HIFU Future HD Original

Urządzenie HIFU Future HD Original zostało wzbogacone o najnowsze systemy technologiczne, które dbają o pełne bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu. To najnowszej generacji urządzenie posiada system automatycznego przeprowadzania zabiegu, za pomocą możliwości zapisywania modułów zabiegowych, wszystko to dla jeszcze sprawniejszej i prostszej procedury zabiegowej.

Technologie urządzenia HIFU FUTURE HD ORIGINAL

 • Technologia Controlled Depth gwarantuje pełne bezpieczeństwo wnikania wiązki ultradźwiękowej na daną głębokość. Fala ultradźwiękowa dociera na pożądaną głębokość na drodze stożkowej, nie uszkadzając w żaden sposób okolicznych tkanek,
 • Technologia Automatic Program czyli system automatycznego zapisywania ustawień parametrów. Dostępnych jest aż 5 modułów pamięciowych, wszystko to dla jeszcze sprawniejszej i prostszej procedury zabiegowej,
 • Technologia Safe Lock czyli system blokowania kartridża, który gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo wykonywania zabiegów w porównaniu do poprzedniej, starszej generacji urządzeń HIFU.

Komfort i bezpieczeństwo urządzenia

HIFU Future HD Original to najnowszej generacji urządzenie 2020r, które posiada liczne systemy zabezpieczające – gwarancja niezawodności pracy.

 • HIFU FUTURE HD ORIGINAL posiada głowice zabiegowe, które umożliwiają wykonanie precyzyjnego zabiegu za pomocą 12 linii przy jednym przyłożeniu głowicy zabiegowej. Dzięki temu zabieg jest niezwykle skuteczny, przebiega sprawnie, a czas zabiegu zostaje znacznie skrócony,
 • urządzenie wyposażone w jednopunktową głowicę zabiegową która umożliwia przeprowadzenie zabiegu nawet w najtrudniej dostępnych miejscach,
 • przy jednym strzale zabiegowym można wykonać aż 300 punktów koagulacji,
 • urządzenie posiada system Safe Lock> blokowania kartridża, który gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo wykonywania zabiegów w porównaniu do poprzedniej generacji urządzeń HIFU,
 • technologia Controlled Depth gwarantuje pełne bezpieczeństwo przenikania wiązki na odpowiednią głębokość w skórze,
 • technologia Automatic Program  - automatyczne zapisywanie modułów zabiegowych dla sprawniejszej pracy,
 • zaawansowana technologia skoncentrowanej wiązki ultradźwiękowej głęboko penetrującej, której nie posiadają inne urządzenia HIFU na polskim rynku,
 • brak powikłań pozabiegowych, zabieg całkowicie bezpieczny,
 • gwarancja skuteczności zabiegowej, efekty są spektakularne i utrzymują się znacznie dłużej niż te wykonane aparatami HIFU oferowanymi przez inne firmy na polskim rynku,
 • bezbolesne zabiegi i brak okresu rekonwalescencji, od razu po zabiegu wracamy do codziennych czynności,
 • wyposażony w ręczny przycisk bezpieczeństwa przerywający pracę urządzenia,
 • głębokość penetracji od 1,5 mm co zapewnia możliwość wykonania zabiegu nawet na delikatnej i cienkiej skórze, przy bardzo wysokiej skuteczności i bezpieczeństwie,
 • zabieg nie wymaga znieczulenia,
 • duży, czytelny, kolorowy i dotykowy ekran LED,
 • głowica zabiegowa wyposażona jest w dwa niezależne przyciski pozwalające komfortowo uruchomić i zatrzymać pracę.

Obszary zabiegowe HIFU Future HD Original

Zabiegi na twarz - obszary zabiegowe na twarz, szyję i dekolt obejmują zabiegi z zastosowaniem kartridży wieloliniowych o głębokości penetracji fali od 1,5mm, 3,0mm do 4,5mm lub/i z zastosowaniem kartridży jednopunktowych o głębokości od 1,5mm,3,0mm do 4,5mm.

Jednym przyłożeniem głowicy zabiegowej wieloliniowej można wykonać od 1 do 12 linii zabiegowych, gdzie maksymalna ilość punktów koagulacji wynosi aż 300.


Podczas zabiegu ultradźwiękowego dochodzi do stymulacji tkanek, co w rezultacie zwiększa napięcie i gęstość skóry


Urządzenie nie doprowadza do poparzeń, ani nie powoduje przerwania ciągłości skóry

Zabiegi na ciało - obszary zabiegowe na ciało obejmują okolice ramion, brzucha, ud, pośladków, wewnętrzną i zewnętrzną część uda oraz okolice kolan, a nawet łydek. Zabiegi na ciało wykonujemy kartridżem wieloliniowym lub/i jednopunktowym, działając na głębokości 8 mm i 13mm. Głębokość penetracji jest większa niż przy zabiegach na twarz, co oznacza, że w przypadku zabiegów na ciało efekty zabiegowe związane są z niwelowaniem tkanki tłuszczowej.

Efektami zabiegowymi jest tutaj wysmuklenie, wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki z jednoczesnym poprawieniem jędrności i gęstości skóry. Zabiegi na ciało wykonujemy kartridżem wieloliniowym, przy jednym przyłożeniu głowicy wykonujemy aż 12 linii zabiegowych o ilości punktów koagulacji aż 300. Kartridż jednopunktowy na ciało stosujemy w trudno dostępnych miejscach jak np. wewnętrzna cześć ud.


Efekty urządzenia HIFU Future HD Original utrzymują się aż do ponownego zestarzenia skóry

Zalety w porównaniu do innych aparatów na polskim rynku

 • zaawansowana technologia skoncentrowanej wiązki ultradźwiękowej głęboko penetrującej, której nie posiadają inne urządzenia HIFU na polskim rynku,
 • gwarancja skuteczności zabiegowej, efekty są spektakularne i utrzymują się aż do ponownego zestarzenia skóry, około 4 lat,
 • możliwość pracy z wykorzystaniem od 1 do 12 linii zabiegowych przy jednym przyłożeniu głowicy, co pozwala osiągnąć precyzyjny i najlepszy efekt zabiegowy, zachowując jednorodność zabiegu,
 • urządzenie posiada dwa rodzaje głowic zabiegowych: wieloliniową i jednopunktową dla niezwykle precyzyjnej pracy,
 • wbudowany system modułowy pozwala przeprowadzić zabiegi w pełnym zakresie indywidualnej konfiguracji dla każdego pacjenta,
 • urządzenie rejestruje krok po kroku etapy zabiegu,
 • niezwykle inteligentny i prosty w użyciu interfejs,
 • tryb półautomatyczny podpowiada w jaki sposób przeprowadzać zabiegi dla wybranych partii ciała i twarzy widocznych na ekranie,
 • urządzenie HIFU Future HD Original daje możliwość wyboru głębokości przenikania fali w zakresie od 1,5 do 13mm oraz pełnej kontroli nad obszarem objętym zabiegiem, czyli możliwość: ustawienia szerokości pola zabiegowego, długości linii, odległości pomiędzy liniami w pionie i w poziomie, ustawienie odległości punktów koagulacji,
 • żywotność kartridża wieloliniowego to 20 000 tysięcy strzałów, natomiast jednopunktowego to 60 000 tysięcy strzałów,
 • urządzenie wyposażone w 2 prędkości pracy w trybie wieloliniowym, natomiast w trybie jednopunktowym możliwość regulacji aż 9 stopniami mocy,
 • brak powikłań pozabiegowych, zabieg całkowicie bezpieczny.


Technologia Controlled Depth gwarantuje bezpieczeństwo, dzięki kontrolowanych wiązkach ultradźwiękowych wnikających na odpowiednią głębokość

MOŻLIWOŚĆ KOMBINACJI AŻ 11 PARAMETRÓW ZABIEGOWYCH

Tryb pracy wieloliniowy

 • moc pracy mieszcząca się w przedziale od 0,1 do 2J,
 • możliwość pracy w 2 trybach: fast/slow,
 • regulacja pracy od 1 do 12 linii zabiegowych,
 • długość linii od 5 do 25mm,
 • odległość pomiędzy liniami w pionie od 1 do 5mm,
 • odległość pomiędzy liniami w poziomie od 1 do 5mm,
 • odległość pomiędzy punktami koagulacji od 1,0 do 5,0 mm,
 • głębokość penetracji: 1,5mm 3,0mm 4,5mm, 8,0mm i 13,0mm,
 • żywotność kartridża 20 000 strzałów każdy.

Tryb pracy jednopunktowy

 • regulacja mocy w przedziale od 1,0 do 8,0 J na punkt,
 • możliwość ustawienia prędkości pracy (9 prędkości) od 1 do 9 Hz,
 • głębokość penetracji: 1,5mm; 3,0mm; 4,5mm; 8,0mm i 13,0mm,
 • żywotność kartridża aż 60 000 strzałów każdy.

Za pomocą głowicy 12 liniowej zabieg trwa znacznie krócej

Katridże zabiegowe HIFU Future HD Original

Przy zakupie otrzymują Państwo 5 kartridży zabiegowych wieloliniowych o żywotności 20 000 linii każdy, oraz 5 kartridży jednopunktowych o żywotności aż 60 000 każdy

GŁOWICE ZABIEGOWE WIELOLINIOWE - dostępne długości przenikania fali: 1,5mm; 3,0mm; 4,5mm; 8,0mm; 13,0mm.

Głowica wieloliniowa przeznaczona jest do przeprowadzania pełnych zabiegów terapeutycznych. Podczas jednego przyłożenia głowicy zabiegowej możemy wykonać od 1 do 12 linii zabiegowych. Procedura zabiegowa polega na „stemplowaniu” obszaru zabiegowego. Dzięki możliwości pracy na wielu liniach, możemy wykonać aż 300 punktów koagulacji podczas jednego przyłożenia kartridża. Zabieg przeprowadzany jest sprawnie i co bardzo ważne punkty koagulacji włókien kolagenowych podgrzewane są w idealnie równych odstępach.

GŁOWICE ZABIEGOWE JEDNOPUNKTOWE - dostępne długości przenikania fali: 1,5mm; 3,0mm; 4,5mm; 8,0mm; 13,0mm.

Głowica jednopunktowa przeznaczona jest do przeprowadzania pełnych zabiegów terapeutycznych lub do uzupełnienia terapii kartridżem wieloliniowym. Głowica idealnie sprawdza się w trudno dostępnych miejscach jak np. wewnętrzna część ud, okolice oczu, itp. Podczas zabiegu z wykorzystaniem głowicy jednopunktowej wykonuje się ruchy posuwiste. Ergonomiczna, okrągła głowica przeznaczona jest do płynnych ruchów zapewniających wygodę i bezpieczeństwo.


Zabiegi HIFU mogą być przeprowadzane na twarz i ciało

Zestaw zawiera praktyczny i stylowy stolik kosmetyczny pod urządzenie na kółkach z półką - do wyboru: Exclusive Gold / Silver.


Exclusive Gold to nowoczesny stolik dla urządzeń kosmetycznych


Stolik na kółkach Exclusive Gold / Silver w stylu glamour jest niezwykle praktyczny

Skład zestawu HIFU Future HD Original

 • urządzenie główne HIFU Future HD Original,
 • 2 porty do kartridży wieloliniowych i jednoliniowych,
 • kartridż zabiegowy wieloliniowy 5 sztuk: 1,5mm, 3,0mm, 4,5mm, 8,0mm, 13,0mm,
 • kartridż zabiegowy jednopunktowy 5 sztuk: 1,5mm, 3,0mm, 4,5mm, 8,0mm, 13,0mm,
 • elegancka walizka do przechowywania i przenoszenia urządzenia w kolorze czarnym,
 • profesjonalne szkolenie obejmujące przeszkolenie z zakresu metodyki wykonywania zabiegów, teorii oraz mechanizmu działania urządzenia,
 • autorskie procedury zabiegowe dla otrzymania najlepszych efektów zabiegowych, przygotowane przez współpracujących z nami mgr kosmetologii,
 • materiały dydaktyczne w formie skoroszytu,
 • imienny certyfikat (na ozdobnym papierze) uprawniający do przeprowadzania zabiegu,
 • zapasowe kartridże w świetnej cenie dostępne w naszym sklepie,
 • 3 płytki treningowe w zestawie,
 • dowóz urządzenia do klienta,
 • pozakupowa opieka mgr kosmetologii,
 • instrukcję obsługi w języku polskim,
 • gwarancję 2 lata,
 • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
 • designerski stolik na kółkach pod urządzenie - Exclusive Gold / Silver,
 • zapewniamy stały dostęp do akcesoriów i części zamiennych do oryginalnych urządzeń,
 • w pakiecie sesja zdjęciowa podczas szkolenia oraz nasze autorskie zdjęcia efektów przed i po zabiegu - do promowania usługi,
 • szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie.

We also offer training courses in English!


Obszary zabiegowe na ciało obejmujące ramiona, brzuch i pośladki są skierowane głównie na spalanie tkanki tłuszczowej

Dane techniczne urządzenia

 • moc urządzenia: 800 W,
 • produkt nie jest urządzeniem medycznym,
 • 9 stopniowa regulacja prędkości wykonywanych linii zabiegowych,
 • energia regulowana od 0,1 do 8,0 J,
 • od 1 do 12 linii zabiegowych przy jednym przyłożeniu głowicy,
 • od 1 do 300 punktów koagulacji przy jednym przyłożeniu głowicy,
 • głębokość przenikania fali: 1,5mm, 3mm, 4,5mm, 8mm, 13mm,
 • wydajność kartridża jednopunktowego: 60 000 impulsów,
 • wydajność kartridża wielopunktowego: 20 000 impulsów,
 • licznik impulsów: tak.

You might also like Products

HIFU Future HD Original 4D -...

32 900,00 zł
Opinie
Na razie nie dodano żadnej recenzji.