OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

Zinalfat Krem kojąco-regenerujący, antybakteryjny po zabiegu 50ml

Zinalfat pozabiegowy krem kojąco regenerujący o właściwościach antybakteryjnych do pielęgnacji skóry z podrażnieniami i urazami
  • Zinalfat pozabiegowy krem kojąco regenerujący o właściwościach antybakteryjnych do pielęgnacji skóry z podrażnieniami i urazami

Zinalfat Krem ze składnikami antybakteryjnymi i alantoiną ułatwia i przyśpiesza regenerację naskórka, chroni i pielęgnuje skórę podrażnioną, z objawami miejscowych zmian zapalnych (np. po zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej, laserowych lub chirurgicznych, po depilacji).

5036
45,70 zł
Brutto
Ilość

Najniższa cena produktu 45,70 zł z dnia 19.04.2024

Jest to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!

Dermoceutica krem kojąco - regenerujący po zabiegu

Specjalny krem antybakteryjny 50ml ZINALFAT


Zinalfat posiada składniki antybakteryjne, które ułatwiają i przyśpieszają regenerację naskórka

Do czego służy krem Zinalfat?

Zinalfat Krem ze składnikami antybakteryjnymi i alantoiną ułatwia i przyśpiesza regenerację naskórka, chroni i pielęgnuje skórę podrażnioną, z objawami miejscowych zmian zapalnych (np. po zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej, laserowych lub chirurgicznych, po depilacji). Koi oraz pomaga zapobiegać mikrourazom, otarciom i podrażnieniom skóry w okolicach o wzmorzonej potliwości i wilgotności.

Zinalfat krem skutecznie łagodzi i minimalizuje objawy podrażnień (np. zaczerwienienie, uczucie swędzenia i napięcie skóry, pieczenie, nadmierne złuszczanie naskórka), Wyrażnie poprawia stan skóry w miejscu stosowania. Pomaga skórze odzyskać zdrowy, naturalny wygląd.

Skład kremu kojąco-regenerującego

Zinalfat krem zawiera sukralfat, składniki antybakteryjne i alantoinę. Sukralfat działa kojąco oraz łagodząco, związki