Nowe produkty

Producenci

Opinie klientów

Plasma Prime Professional - profesjonalny generator plazmy azotowej + shower

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2890 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2890 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 289,00 zł.


#5259

Nowy

Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

PLASMA PRIME PROFESSIONAL to wyspecjalizowany aparat do wykonywania zabiegów plazmą, która jest jedną z najefektywniejszych terapii przeciwzmarszkowych, liftingujących oraz jedyną, która przynosi doskonałe rezultaty w korekcji opadających powiek, usuwaniu zmarszczek i bruzd, a także usuwaniu zmian skórnych.

Cena urządzenia obejmuje szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski, prowadzone przez mgr kosmetologii. W zestawie również stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold lub Silver. Dostępność natychmiastowa!

Więcej szczegółów

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki
Wysyłka
Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) transport zajmie 2-3 dni Za darmo!
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) transport zajmie 2-3 dni Za darmo!
Kurier DPD (Polska) Kurier DPD (Polska) transport zajmie 1-3 dni Za darmo!
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Kurier DPD - pobranie (Polska) PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Kurier DPD - pobranie (Polska) transport zajmie 1-3 dni Za darmo!
InPost Paczkomaty 24/7 (Polska) InPost Paczkomaty 24/7 (Polska) transport zajmie 3 dni Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 600,00 zł darmowa dostawa!


Generator plazmy azotowej przynosi doskonałe rezultaty w korekcji opadających powiek

© PLASMA PRIME PROFESSIONAL

PROFESJONALNY GENERATOR PLAZMY AZOTOWEJ

LIFTING BEZ SKALPELA

Aparat do wykonywania zabiegów plazmą gwarantuje lifting bez skalpela

SZKOLENIE Z OBSŁUGI URZĄDZENIA ZAWARTE W CENIE! Wraz z zakupem tego urządzenia otrzymujesz w cenie profesjonalne szkolenie z jego obsługi. Szkolenie może zostać przeprowadzone w Twoim gabinecie na terenie Polski lub w naszej klinice. Więcej informacji o szkoleniach:

Co to jest Plasma Prime Professional?

PLASMA PRIME Professional to wyspecjalizowany aparat do wykonywania zabiegów plazmą, która jest jedną z najefektywniejszych terapii przeciwzmarszkowych, liftingujących oraz jedyną, która przynosi doskonałe rezultaty w korekcji opadających powiek, usuwaniu zmarszczek i bruzd oraz usuwaniu zmian skórnych.


Prezentacja wideo dla urządzenia Plasma Prime Professional:

Kliknij i zobacz galerię efektów po zabiegach

PLASMA PRIME Professional charakteryzuje wysoce zaawansowana technologia - jako pierwsze na świecie urządzenie wykorzystuje dwa rodzaje plazmy do różnego zastosowania. Urządzenie posiada wszelkie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Aparat wyróżnia się pięknym designem, zaś wysoka jakość urządzenia jest sygnowana 2 letnią gwarancją producenta. Urządzenie przeznaczone jest do użytku kosmetologicznego.

Efekty usuwania zmian skórnych po zabiegu z użyciem Plasma Prime Professional:
Efekty usuwania zmian skórnych przy pomocy Plasma Prime Professional

Urządzenie PLASMA PRIME Professional posiada aż 2 głowice zabiegowe oraz łącznie 9 końcówek zabiegowych, przeznaczonych do określonych zmian skórnych, co umożliwia odpowiednie dostosowanie do konkretnego przypadku klinicznego.

Urządzenie wyposażone jest w aż 8 stopniową regulację mocy oraz możliwość regulacji częstotliwości pracy, co daje nam niezwykłe możliwości terapeutyczne, oraz pozwala na dostosowanie parametrów do obszaru zabiegowego.

PLASMA PRIME Professional bazuje na przełomowej technologii SAVE-TECH tworząc przyjazną dla pacjenta plazmę, którą wykorzystuje się w:

 • liftingu powiek górnych i dolnych - blefaroplastyka,
 • redukcji zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie,
 • likwidacji nadmiaru skóry np. wokół kolan, łokci,
 • likwidacji wszelkich form utraty jędrności na całym ciele,
 • niwelowaniu blizn,
 • niwelowaniu przebarwień, zmian barwnikowych, plam starczych,
 • usuwaniu brodawek, pieprzy, włókniaków, kępek żółtych, punktów rubinowych,
 • przy leczeniu zmian skórnych, trądzik aktywny itp.,
 • głęboka sterylizacja,
 • przy gojeniu się ran.

Generator plazmy azotowej dostarcza rewelacyjne wyniki w korekcji opadających powiek

Mechanizm działania urządzenia Plasma Prime Professional

PLASMA PRIME Professional to najnowsze i jedyne na świecie urządzenie wykorzystujące zaawansowaną technologię wytwarzającą stabilną wiązkę plazmy, która generowana jest z ciśnienia atmosferycznego.

PLASMA PRIME Professional wykorzystuje najnowszą technologię SAVE-TECHNOLOGY tworząc przyjazną dla pacjenta plazmę, którą wyróżnia niezwykle precyzyjny i delikatny strumień plazmy.

Aparat wykorzystuje zjawiska: sublimacji i waporyzacji, dzięki czemu obszar zabiegowy bardzo szybko się regeneruje, bez ryzyka wystąpienia powikłań. Zabieg wykonywany jest punktowo, więc precyzyjnie oddziałuje tylko w przestrzeni pomiędzy końcówką zabiegową, a skórą pacjenta, nie naruszając otaczających tkanek. Efekty zabiegowe widoczne są natychmiastowo i utrzymują się aż do ponownego zestarzenia czyli około 2-4 lat.

Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice zabiegowe: GOLDtouch oraz SHOWERtech. Dzięki urządzeniu PLASMA PRIME Professional można zlikwidować nadmiar skóry opadających powiek nawet do 70%!


Zapraszamy do obejrzenia galerii efektów przed i po zabiegu urządzeniem Plasma Prime Professional: Link do galerii
Aparat bazuje na technologii SAVE-TECH, która pozwala na likwidację nadmiaru skóry

Głowica zabiegowa GOLDtouch

Głowica zabiegowa GOLDtouch wytwarza plazmę o wysokiej częstotliwości, poprzez wykorzystanie ciśnienia w atmosferze. Lekka i precyzyjna rękojeść oddziałuje na tkankę skóry, dokonując ablacji naskórka, poprzez utworzenie małych kratowych punktów sublimacji na skórze. 

Dzięki niezwykle precyzyjnej wiązce wytworzonej plazmy, proces gojenia jest znacznie łagodniejszy w porównaniu do istniejących urządzeń starszej generacji. Technologia zastosowana przy zabiegach za pomocą głowicy zabiegowej GOLDtouch może być wykorzystywana w różnych problemach skórnych w zależności od zastosowanej końcówki zabiegowej.

Głowica ta szczególnie przeznaczona jest do precyzyjnego przeprowadzania zabiegów liftingujących okolice oczu (blefaroplastyka powiek), usuwania zmarszczek na twarzy i szyi oraz przy niwelowaniu głębokich przebarwień, blizn oraz usuwaniu znamion skórnych.

Końcówki zabiegowe do głowicy GOLDtouch wykonane są z mosiądzu pokrytego 24-karatowym złotem.

Głowica zabiegowa SHOWERtech

Głowica zabiegowa SHOWERtech z prysznicem plazmowym wytwarza silną niskotemperaturową plazmę, która działa na skórę w sposób sterylizujący (wytwarzany zostaje ozon, podobnie jak w zabiegu z wykorzystaniem prądów d’Arsonvala), natomist rodniki, które poddawane zostają zjonizowaniu stymulują procesy skórne, takie jak działanie antybakteryjne, działanie wybielające, wzmożona produkcja włókien kolagenowych oraz procesy regeneracyjne.

Istotą działania głowicy SHOWERtech jest jej zdolność do bardzo wydajnej absorpcji substancji aktywnych użytych do zabiegu w głąb skóry. Zjawisko to jest możliwe poprzez rozerwanie cząsteczek adhezji komórkowej, łączących komórki skóry – biologiczny proces komórkowy TDDS (ang. Transdermal Drug Delivery System).

Technologia zastosowana i generowana przez głowicę zabiegową SHOWERtech może być wykorzystywana w różnych problemach skórnych w zależności od zastosowanej końcówki zabiegowej:

 • znaczne zwiększenie gęstości skóry,
 • wzmocnienie absorpcji w głąb skóry substancji aktywnych,
 • zwiększenie hydrofilowości,
 • silne działanie sterylizacyjne,
 • prewencja starzenia się skóry,
 • stymulacja generacji włókien kolagenowych i elastynowych,
 • usuwanie przebarwień, zmian barwnikowych,
 • wybielanie skóry,
 • usuwanie martwego naskórka poprzez zjawisko rozpylenia jonów,
 • usuwanie zmian trądzikowych, szczególnie w przypadku trądziku zapalnego.

Wykres obrazujący poprawę gęstości skóry po 4 zabiegach z użyciem głowicy zabiegowej SHOWERtech u 50 osób w przedziale wiekowym od 40-45 lat


Technologia SAVE-TECHNOLOGY tworzy delikatny strumień plazmy, który działa bez ryzyka wystąpienia powikłań

Wykres obrazujący niwelowanie trądziku pospolitego w stanie zapalnym po 4 zabiegach z użyciem głowicy zabiegowej SHOWERtech u 50 osób w przedziale wiekowym od 20-25 lat


Głowica przerowadza precyzyjny zabieg liftingujący okolice oczu

Zestaw zawiera praktyczny i stylowy stolik kosmetyczny pod urządzenie na kółkach z półką - do wyboru: Exclusive Gold / Silver.


Stolik Exclusive Gold jest wykonany z wytrzymałych materiałów


Urządzenie zabiegowe doskonale uzupełnia się ze stolikiem na kółkach z półką

Skład zestawu Plasma Prime Professional

 • urządzenie główne PLASMA PRIME Professional,
 • dwie głowice zabiegowe: GOLDtouch i SHOWERtech,
 • 6 końcówek zabiegowe do głowicy GOLDtouch(materiał wykonania: mosiądz pokryty 24K złotem),
 • 3 końcówki zabiegowe do głowicy SHOWERtech,
 • pedał nożny,
 • instrukcja obsługi w języku polskim,
 • skoroszyt z materiałami szkoleniowymi,
 • profesjonalne szkolenie z technologii, teorii i mechanizmu wykonywania zabiegu (część teoretyczna i praktyczna) wraz z dowozem i podłączeniem urządzenia,
 • gwarancja 2 lata,
 • stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold / Silver,
 • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
 • zapewniamy stały dostęp do akcesoriów i części zamiennych do oryginalnych urządzeń,
 • w pakiecie sesja zdjęciowa podczas szkolenia oraz nasze autorskie zdjęcia efektów przed i po zabiegu - do promowania usługi,
 • certyfikaty CE, FSO, ISO,
 • szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie.

W związku z obecną pandemią koronawirusa oferujemy możliwość przeprowadzenia szkolenia przez internet! We also offer training courses in English!

Początek spotkania dedykujemy wiedzy teorytycznej związanej z wiązką azotową

Dane techniczne urządzenia Plasma Prime Professional

 • nazwa urządzenia: PLASMA PRIME Professional,
 • czytelny, duży i kolorowy ekran LED,
 • 8 poziomów pracy regulowanych na ekranie LED lub na głowicy zabiegowej,
 • regulacja częstotliwości pracy,
 • warunki przechowywania: temperatura (-10°C - 40°C) wilgotność (20%-80%),
 • napięcie wejściowe: 110-220 V,
 • moc wyjściowa 10-60 W,
 • pobór energii 50 VA,
 • częstotliwość wyjściowa 15 Hz – 150 Hz,
 • rozmiar: 44x42x29.

Zdjęcia ze szkoleń z obsługi Plasma Prime Professional


Nasz zespół kieruje jak wykorzystać wiązkę plazmy azotowej podczas zabiegów na twarzy

Plazma azotowa generowana przez maszynę Plasma Prime Professional jest w pełni bezpieczna dla pacjenta

Prysznic plazmowy jest w stanie niwelować trądzik pospolity

Dołącz do grona zadowolonych klientek, które wykorzystują plazmę azotową w swoim salonie

Urządzenie generujące plazmę

Fajne urządzenie, które spisuje się doskonale. Współpraca z firmą to czysta przyjemność:)
Pozdrawiam Barbara

Plazma

Profesjonalne urządzenie do profesjonalnego gabinetu, polecam serdecznie

Godne polecenia

Urządzenie godne polecenia, dobre szkolenie i nawet kontakt po szkoleniu. Polecam.

Dobry zakup

Pięknie się prezentuje w gabinecie. Już kilka zabiegów na nim wykonałam, fajnie się pracuje zwłaszcza tą końcówką z showerem. Serdecznie polecam.

Rewelacja

Urządzenie znakomicie spełnia zadanie.
Szkolenie też super!

PLASMA PRIME PROFESSIONAL

Polecam, bardzo rozwinął się mój salon kiedy wprowadziałam nieoperacyjną blefaroplatykę powiek oraz usuwanie zmarszczek. Efekty są zniewalające i wieści szybko się rozchodzą :) dziękuję

POLECAM SERDECZNIE

Zacznę od tego, że urządzenie prezentuje się rewelacyjnie. Bardzo nowocześnie i elegancko!
Jeśli chodzi o jego mechanizm działania i efekty... SUPER! Polecam każdej koleżance po fachu! Urządzenie zapracowało na siebie już po miesiącu! W mojej okolicy nikt nie wykonuje usuwania znamion skórnych, teraz ja po oczywiście przebytym szkoleniu mogę oferować taką usługę i nie tylko taką, bo ten aparat ma wiele zastosowań.

Plazma

Nic dodać, nic ująć. Urządzenie bardzo potrzebne w każdym salonie. Jestem zadowolona, ponieważ zdobyłam wiele nowych klientek dzięki temu urządzeniu

Polecam urządzenie plasma prime

Polecam z czystym sumieniem.
Doskonała inwestycja

Super

Nie żałuję wydanych pieniędzy. Super sprzęt, super szkolenie, super firma :)

Plasma

Wielki pozytyw za tak wspaniałe urządzenie. Bardzo wielofunkcyjne na wiele problemów skórnych. Pozdrawiam

PLASMA PRIME

Działa doskonale, tak jak tego oczekiwałam. Genialna jakość co do ceny urządzenia. Poleca serdecznie i dziękuję za szkolenie

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Napisz opinię
Z tym produktem klienci kupili również:
 • Jak działa Plasma Pen V1 Professional? Galeria efektów przed i po zabiegu urządzeniem Zalety Plasma Pen V1 Professional Urządzenie Plasma Pen V1 Professional jest nowoczesną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, w której zastosowana została technologia i właściwości plazmy. Podobnie jak wiele innych technologii została ona zaadaptowana ze świata medycyny. Zjawisko plazmy jest cenione za wyjątkową skuteczność w walce z problemami skórnymi, przy jednoczesnej nieinwazyjności i bezpieczeństwie.

    (18 s)
 • 209,00 zł 109,00 zł

  Co to jest Masażer Golden Touch? Jak działa masażer Golden Touch? Efekty zabiegu masażerem Golden Touch Najnowszy model złotej różdżki pokrytej 24 karatowym złotem. Działa znieczulająco na zasadzie wibracji. Złota różdżka wpływa regeneracyjnie na naszą skórę przyspieszając metabolizm komórek. Wibrację pulsacyjne wytwarzane przez nią poprawiają jędrność i sprężystość skóry, stymulując mięśnie. Emitowane fale wibracyjno-pulsacyjne wpływają stymulująco na mięśnie twarzy, w widoczny sposób poprawiając napięcie i jędrność skóry. Procedura zabiegowa obejmująca stymulujący masaż w oparciu o połączenie działania urządzenia wraz ze składnikami aktywnymi substancji kosmetycznych daje kilkukrotnie zwiększoną absorpcję i skuteczność penetracji w głąb skóry.

  109,00 zł 209,00 zł
    (16 s)
 • 39,00 zł 39,00 zł

  Co to jest Avene Cicalfate? Zastosowanie kremu regenerującego Avene Skład kremu Cicalfate Krem o działaniu regenerującym, antybakteryjnym przeznaczony dla cery wrażliwej i podrażnionej.

  39,00 zł
    (3 s)
 • 89,00 zł 89,00 zł

  Co to jest lidokaina? Sposób użycia kremu Lidoxin Od czego zależy stopień znieczulenia? Krem znieczulający LIDOXIN stosowany do znieczulania przy zabiegach mezoterapii, makijażu permanentnego, tatuażu. Stężenie 11% lub 20%.

  89,00 zł
    (6 s)
 • Dlaczego technologia plazmy azotowej jest taka ważna? Mechanizm działania Plasma Gold Lifting Jakie są wskazania do zabiegu? PRODUKT DOSTĘPNY Opiekun produktu : Zadzwoń: 729 00 85 85 Profesjonalne urządzenie Plasma Gold Lifting znajduje zastosowanie w: liftingu powieki górnej i dolnej (alternatywa do chirurgii blefaroplastyki powiek), redukcji zmarszczek skóry twarzy, szyi i dekoltu, redukcji zmarszczek przy uszach i wokół ust, tzw. zmarszczek palacza, ujędrnianiu skóry twarzy, szyi i dekoltu, usuwaniu blizn (także potrądzikowych), redukcja rozstępów, usuwaniu brodawek, włókniaków, pieprzy, kurzajek, punktów rubinowych, redukcji przebarwień, usuwaniu płytkich tatuaży i makijażu permanentnego. Możliwość zakupu bez szkolenia lub w opcji, która zawiera szkolenie prowadzone przez mgr kosmetologii w naszej klinice .

    (7 s)
 • 1 190,00 zł 1 190,00 zł

  Co to jest stolik Exclusive Gold / Silver? Specyfikacja produktu Jeśli szukasz stabilnego i solidnie wykonanego stolika pod aparaturę kosmetyczną w stylu glamour, to ten właśnie model jest doskonałym wyborem. Stolik EXCLUSIVE GOLD / SILVER jest nie tylko niezwykle praktyczny, ale i zachwyca swoim nietuzinkowym designem. niezwykle solidny stolik wykonany z polskiej odpornej płyty laminowanej, metalowy uchwyt w kolorze złotym lub srebrnym, wbudowana półka otwierana na docisk, 4 krystaliczne, gumowe kółka z funkcją blokady, gwarancja 24 miesiące, 100% polska produkcja, dostarczany stolik jest złożony, gotowy do użytku na palecie.

  1 190,00 zł
    (5 s)
Next Previous
Produkty tej samej kategorii:
 • Dlaczego technologia plazmy azotowej jest taka ważna? Mechanizm działania Plasma Gold Lifting Jakie są wskazania do zabiegu? PRODUKT DOSTĘPNY Opiekun produktu : Zadzwoń: 729 00 85 85 Profesjonalne urządzenie Plasma Gold Lifting znajduje zastosowanie w: liftingu powieki górnej i dolnej (alternatywa do chirurgii blefaroplastyki powiek), redukcji zmarszczek skóry twarzy, szyi i dekoltu, redukcji zmarszczek przy uszach i wokół ust, tzw. zmarszczek palacza, ujędrnianiu skóry twarzy, szyi i dekoltu, usuwaniu blizn (także potrądzikowych), redukcja rozstępów, usuwaniu brodawek, włókniaków, pieprzy, kurzajek, punktów rubinowych, redukcji przebarwień, usuwaniu płytkich tatuaży i makijażu permanentnego. Możliwość zakupu bez szkolenia lub w opcji, która zawiera szkolenie prowadzone przez mgr kosmetologii w naszej klinice .

    (7 s)
 • 699,00 zł 699,00 zł

  Na czym polega szkolenie z zakresu generatora plazmy azotowej? Co zyskam dzięki szkoleniu z generatora plazmy azotowej? Co zawiera szkolenie multimedialne z generatora plazmy azotowej? Szkolenie obejmuje prezentację multimedialną (21 stron) oraz 40 minut nagrań edukacyjnych. nieoperacyjna blefaroplastyka powiek, usuwanie zmarszczek, blizn, rozstępów, zmian skórnych (np. brodawki), certyfikat imienny wystawiamy tylko przy zakupie bezpiecznego, oryginalnego urządzenia Plasma Pen Professional .

  699,00 zł
    (17 s)
 • 29,00 zł 29,00 zł

  Do czego służy igła zabiegowa? Specyfikacja produktu Igła zabiegowa, miedziana do urządzenia plasma pen V1. Akcesoria sprzedawane są tylko i wyłącznie posiadaczom oryginalnego urządzenia Plasma Pen V1 Professional .

  29,00 zł
 • Jak działa Plasma Pen V1 Professional? Galeria efektów przed i po zabiegu urządzeniem Zalety Plasma Pen V1 Professional Urządzenie Plasma Pen V1 Professional jest nowoczesną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, w której zastosowana została technologia i właściwości plazmy. Podobnie jak wiele innych technologii została ona zaadaptowana ze świata medycyny. Zjawisko plazmy jest cenione za wyjątkową skuteczność w walce z problemami skórnymi, przy jednoczesnej nieinwazyjności i bezpieczeństwie.

    (18 s)
 • 719,00 zł 719,00 zł
  Nowy

  Prysznic plazmowy PenOzon Original to zaawansowana technologia wytwarzająca silną niskotemperaturową plazmę . Jest to najbardziej pożądana terapia dająca niesamowite rezultaty w szerokim spektrum zastosowania. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, stanowiący doskonałą alternatywę dla mezoterapii, jonoforezy oraz darsonvalizacji . Poznaj magiczną moc dotyku prysznica plazmowego.

  719,00 zł

Nowe produkty

Producenci

Opinie klientów

Scroll