OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Bestseller

Indermo Radiofrequency Microneedling - radiofrekwencja mikroigłowa

Indermo Radiofrequency Needling - nowoczesna technologia medycyny estatycznej
 • Indermo Radiofrequency Needling - nowoczesna technologia medycyny estatycznej
 • Wymienna głowica do zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej
 • Urządzenie kosmetologiczne posiada 15-calowy, kolorowy ekran dotykowy
 • Aparat medyczny do nieinwazyjnego termoliftingu 3D skóry
 • Kartridż 25-igłowy do urządzenia Indermo Radiofrequency Needling
 • Pozłacana głowica zabiegowa z 10 igłami do terapii mikronakłuwania skóry
 • Sterylny kartridż z 64 pozłacanymi igłami dającymi najlepsze efekty zabiegowe w salonie kosmetycznym
Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

Radiofrekwencja mikroigłowa to stosunkowo nowa technologia w kosmetologii estetycznej. Technologie mikronakłuwania i zjawiska ogrzewania tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej znane są i wykorzystywane od wielu lat, lecz jako odrębne technologie zabiegowe.

Jednak dopiero kilka lat temu w Korei skonstruowano urządzenie, które wykorzystuje obie te technologie jednocześnie. Bardzo szybko okazało się, że to połączenie w kosmetologii estetycznej daje spektakularne efekty zabiegowe. Wzrost zainteresowania kosmetologów i kosmetyczek tą technologią jest ogromny, dzieje się tak, ponieważ jest to metoda niezwykle skuteczna, bezpieczna i pozwalająca uzyskać spektakularne efekty już po jednym zabiegu.

Najnowsza wersja opatentowanego urządzenia Indermo® posiada dotykowy panel obsługi w języku polskim oraz dodatkową funkcję komputerowej mezoterapii mikroigłowej.

5382
Ilość


Sprzęt Indermo łączy w sobie 3 technologię terapeutyczne: mikronakłuwanie, fale radiowe i podciśnienie

INDERMO RADIOFREQUENCY MICRONEEDLING

NIEINWAZYJNY TERMOLIFTING 3D SKÓRY

Opatentowane urządzenie kosmetologiczne - numer patentu: Z.534360

Klasa klasyfikacji nicejskiej: 8 (urządzenie do użytku przy kosmetycznych zabiegach pielęgnacyjnych oraz procedura zabiegowa)

PREZENTACJA WIDEO - Indermo Radiofrequency Microneedling

Profesjonalne urządzenie kosmetologiczne do radiofrekwencji mikroigłowej

SZKOLENIE Z OBSŁUGI URZĄDZENIA ZAWARTE W CENIE! Wraz z zakupem tego urządzenia otrzymujesz w cenie profesjonalne szkolenie z jego obsługi. Szkolenie może zostać przeprowadzone w Twoim gabinecie na terenie Polski lub w naszej klinice. Więcej informacji o szkoleniach:

Indermo Radiofrequency Microneedling
Radiofrekwencja mikroigłowa

Kliknij i zobacz galerię efektów po zabiegach

Oferta obejmuje profesjonalne wideo oraz zdjęcia:

NOWA FUNKCJA RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ INDERMO® -  KOMPUTEROWA MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA 

Jako jedyne opatentowane urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej Indermo® oferuje nie tylko wysoce skuteczne zabiegi termoliftingu i przebudowy skóry, ale teraz także dodatkowym jego zastosowaniem jest możliwość przeprowadzania wysoce skutecznych zabiegów mezoterapii mikroigłowej! Indermo® to kultowe urządzenie, które zyskało rzeszę zadowolonych profesjonalistów z branży beauty. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom najnowsza wersja urządzenia Indermo® wyposażona jest w funkcję komputerowej mezoterapii mikroigłowej. Jedno wkłucie i kilkadziesiąt igiełek wbija się na pożądaną głębokość. Dodatkowo sterylne kartridże wyposażone są w próżnię, dzięki temu kartridż zabiegowy odciąga skórę od naczyń krwionośnych zmniejszając odczucia bólowe. Teraz już zawsze mamy pewność, iż użyty do zabiegu preparat przeznaczony do mezoterapii mikroigłowej przedostanie się na pożądaną głębokość niezależnie od siły nacisku głowicy na skórę. 

Co to jest i jak działa INDERMO RADIOFREQUENCY MICRONEEDLING?

Próżniowy RF mikroigłowy przy pomocy urządzenia INDERMO RADIOFREQUENCY MICRONEEDLING to najnowocześniejsza technologia zabiegowa, polegająca na połączeniu aż 3 technologii terapeutycznych:

 • mikronakłuwania,
 • fal radiowych,
 • podciśnienia (vaccum).

Dzięki połączeniu tych trzech technologii uzyskujemy dużo lepsze efekty zabiegowe niż w przypadku stosowania tych metod jako odrębnych zabiegów.


Urządzenie do próżniowej radiofrekwencji mikroigłowej dla kosmetologów

Urządzenie INDERMO RADIOFREQUENCY MICRONEEDLING dzięki zaawansowanej technologii nakłuwa skórę na odpowiednio dobraną głębokość, jednocześnie wyzwalając prąd o częstotliwości fali radiowej, chwilowo podgrzewając i delikatnie rozciągając włókna kolagenowe, co daje natychmiastową odpowiedź w postaci ich skrócenia.

Podczas zabiegu dochodzi do zmiany fal radiowych w tkankach w energię termiczną, co powoduje mocne podgrzanie warstw skóry. Kolagen obkurcza się, dochodzi do pobudzenia fibroblastów i do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastyny oraz zwiększenia poziomu natlenienia, przyczyniając się do pobudzenia procesów uelastyczniających skórę.

Działanie ciepłem stymuluje fibroblasty do produkcji nowej sieci białek. Technologia mikronakłuwania uszkadza tkanki, stymulując proces samonaprawczy skóry, intensywnie pobudzając naturalne procesy regeneracyjne i wpływając korzystnie na produkcję włókien podporowych: kolagenu i elastyny.

Dodatkowo metoda ta indukuje powstawanie bardzo ważnych substancji występujących w naskórku, takich jak EGF – czyli naskórkowy czynnik wzrostu, wpływa on korzystnie na wzmocnienie bariery naskórka, co zapobiega nadmiernej utracie wody oraz wzmacnia odporność skóry na działanie szkodliwych czynników środowiskowych. Dodatkowo, poprzez tworzenie mikrokanalików powoduje lepszą penetrację składników zawartych w produktach pozabiegowych, przez co zdecydowanie wzrasta efektywność danego preparatu.

Zastosowanie dodatkowej funkcji podciśnienia, jest w tej technologii bardzo ważne. W wielu urządzeniach tego typu igły zsuwają się przy grubej lub bardzo wiotkiej skórze, dlatego często igły nie były w stanie wbić się w nią na pożądaną głębokość, skóra zamiast być poddawana mikronakłucia, uginała się i efekt zabiegu był słaby.

Dlatego najnowocześniejsza technologia zastosowana w urządzeniu INDERMO RADIOFREQUENCY MICRONEEDLING pozwala na całkowite wyeliminowanie tego problemu. Dzięki zasysaniu, którego moc możemy dostosować do typu i miejsca zabiegowego, możemy unieruchomić obszar skóry, wówczas mamy gwarancję, iż igły wbijają się oraz uwalniają energię fali radiowej na pożądanej głębokości. Jest to spore ułatwienie dla zabiegów w miejscach problematycznych jak np. okolice nosa, oczu.

Najnowsza wersja opatentowanego urządzenia Indermo® posiada dotykowy panel obsługi w języku polskim.

Wymienne kartridże (jednorazowe, wyposażone w igły)

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej wykonywany jest przy użyciu jednorazowych, wymiennych kartridży, które wyposażone są w igły. Igły te pełnią rolę mikroelektrod dla fali radiowej bipolarnej.


KARTRIDŻ 10-IGŁOWY:
Wymienny katridż z 10 igłami


KARTRIDŻ 25-IGŁOWY:
Wymienny katridż z 25 igłami


KARTRIDŻ 64-IGŁOWY:
Wymienny katridż z 64 igłami


KARTRIDŻ NANO:

Kartridż nano do radiofrekwencji mikroigłowej to specjalnie opracowana kaseta z nano igłami, które wykonane zostały z 24 karatowego złota. Kartridż nano działa kontaktowo na skórę, w momencie zetknięcia głowicy ze skórą wytwarzana zostaje frakcja emitująca fale radiowe. Ten rodzaj kartridża nie przerywa ciągłości skóry. Fala radiowa przenika przez wierzchnie warstwy skóry jednocześnie podgrzewając tkanki w miejscu działania głowicy zabiegowej.

URZĄDZENIE INDERMO RADIOFREQUENCY MICRONEEDLING TO NOWA JAKOŚĆ W ZABIEGACH RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ

Efekty zabiegowe

 • spektakularny wzrost jędrności skóry,
 • odmłodzenie struktury skóry,
 • niwelowanie zmarszczek,
 • zagęszczenie skóry,
 • wygładzenie skóry,
 • wyrównanie kolorytu skóry,
 • wzrost ilości włókien kolagenu i elasatyny,
 • spłycenie i zmniejszenie blizn,
 • maksymalna redukcja rozstępów,
 • podniesienie owalu i lifting skóry twarzy oraz ciała,
 • redukcja nadpotliwości pach,
 • spektakularne efekty już po jednym zabiegu.


Indermo Radiofrequency Needling efekty po usuwaniu blizn potrądzikowych

Usuwanie blizn potrądzikowych Indermo Radiofrequency Microneedling


Zobacz na zdjęciu jak usunięto nieestetyczne zmarszczki na szyi czyli załamania skóry
Efekty zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej INDERMO

Dlaczego Indermo Radiofrequency Microeedling jest najlepsze na rynku?

 • połączenie aż trzech wysoce skutecznych technologii w jednym zabiegu: mezoterapii mikroigłowej, fali radiowej oraz podciśnienia,
 • do produkcji urządzenia zastosowano wysoce zaawansowaną technologię silnika Tech-MOTOR zapewniającą niezwykle precyzyjne stemplowanie, co wpływa na efektywność i wysokie bezpieczeństwo podczas zabiegu,
 • kartridże tytanowe z pozłacanymi igłami - ma to wpływ na wysoce sterylny zabieg. Osoba z alergią na nikiel może zostać poddana zabiegowi,
 • podciśnienie, gwarancja prawidłowego przylegania kartridża do obszaru zabiegowego,
 • urządzenie wyposażone w dużą moc, pomimo swoich niewielkich rozmiarów zastosowano wysoce efektywne parametry zabiegowe,
 • urządzenie jako nieliczne spełnia wymogi Unii Europejskiej oraz posiada wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa,
 • stabilna precyzyjna praca stemplująca wysuwających się igieł, bez drgań i szarpania,
 • zastosowanie innowacyjnego, jednorazowego kartridża zabiegowego. Igły pokryte 24karatowym złotem,
 • dzięki regulacji długości igieł od 0,1 mm do 3,5mm możemy zadziałać precyzyjnie na każdy problem skórny,
 • RF emituje ciepło do temperatury 58-85°C – dochodzi wówczas do efektu koagulacji białka w skórze właściwej,
 • w przeciwieństwie do lasera nie istnieje ryzyko odparowania naskórka oraz nie ma ryzyka powstawania tzw. spotów (dziurek),
 • możliwość regulacji mocy podciśnienia lub całkowite wyłączenie tej funkcji,
 • precyzja i bezpieczeństwo, pełna kontrola nad głębokością ingerencji w skórę i temperaturą, równomierne podgrzewanie tkanek na całej ich głębokości,
 • krótki czas gojenia po zabiegu,
 • nieinwazyjność - brak podrażnień, brak okresu rekonwalescencji i ograniczenia codziennej aktywności,
 • nowoczesny design, intuicyjne, automatyczne i proste w obsłudze menu,
 • nie ma ryzyka poparzenia skóry, ponieważ prąd o częstotliwości fali radiowej przechodzi przez igły tylko w momencie ich wysuwania,
 • kolorowy, dotykowy i czytelny wyświetlacz LED.


Indermo Radiofrequency Needling to nowa technologia w medycynie estetycznej

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA FRAKCYJNA TO JEDEN Z NAJLEPSZYCH ZABIEGÓW KOSMETOLOGICZNYCH NA ŚWIECIE Z WIDOCZNYMI I SZYBKIMI EFEKTAMI!

ZALETY TECHNOLOGII W INDERMO RADIOFREQUENCY MICRONEEDLING

 • wzmożona intensywność działania w porównaniu do standardowej mezoetrapii mikroigłowej,
 • głębsza penetracja rf mikroigłowego (3,5mm), w porównaniu do klasycznych zabiegów laserowych (1,7mm),
 • RF frakcyjny jest doskonałą alternatywą dla lasera frakcyjnego CO2, zapewnia krótszy czas rekonwalescencji,
 • jeden zabieg, na wiele problemów skórnych,
 • brak okresu rekonwalescencji,
 • kontrola głębokości oraz mocy,
 • pozłacane igły zabiegowe, zapewniają wysoką sterylność, bezpieczeństwo oraz najlepsze efekty zabiegowe,
 • szerokie spektrum zabiegowe,
 • można stosować u osób opalonych (w przeciwieństwie do metod laserowych),
 • izolowane igły znacznie redukują odczucia bólowe podczas zabiegu – zabieg bezbolesny,
 • działanie kompleksowe działanie wielopłaszczyznowe,
 • może być wykonywany niezależnie od karnacji skóry, opalenizny i pory roku,
 • brak inwazyjności i powikłań pozabiegowych.


Urządzenie chłodzące może ściśle współpracować z kombajnem Indermo Radiofrequency Microeedling

Wysokiej jakości chłodziarka, która wykorzystuje nadmuch zimnego powietrza dla zabiegów RF mikroigłowy

WSKAZANIA DO ZABIEGU

 • blizny potrądzikowe,
 • blizny zanikowe typu: rolling, icepick, boxcar,
 • blizny pourazowe,
 • blizny po cesarskim cięciu,
 • utrata owalu twrzy,
 • nawisy skórne,
 • działanie anti-aging,
 • rozstępy,
 • skóra atroficzna,
 • rozszerzone pory,
 • nierówny koloryt skóry,
 • cienie i obrzęki pod oczami,
 • opadający owal twarzy,
 • zmarszczki na twarzy, szyi, dekolcie,
 • skóra wiotka po odchudzaniu, ciąży,
 • wiotka skóra ramion (pelikany),
 • nadpotliwość pach.


Radiofrekwencja mikroigłowa urządzeniem kosmetologicznym Indermo Radiofrequency Needling

Specyfikacja urządzenia

 • urządzenie do użytku profesjonalnego,
 • silnik tłokowy zapewniający płynny i bezpieczny wysuw igieł,
 • fale radiowe bipolarne,
 • manualny oraz automatyczny tryb zabiegowy,
 • dwa programy do zabiegów na twarz oraz ciało,
 • moc RF: 10-200W,
 • regulacja głębokości nakłuć od 0,2mm do 3,5mm,
 • czas emisji RF regulowany od 0,1s - 0,5s,
 • rodzaje kartridży: 10 igieł, 25 igieł, 64 igły,
 • czas emisji energii RF od 0,1s - 0,5s,
 • poziom zasysania, 3 poziomy: OFF- SOFT- NORMAL,
 • 15-calowy, kolorowy ekran dotykowy,
 • produkt nie jest urządzeniem medycznym,
 • certyfikaty: CE, ISO,FDA.

Skład zestawu INDERMO RADIOFREQUENCY MICRONEEDLING

 • oryginalne urządzenie główne: INDERMO RADIOFREQUENCY MICRONEEDLING,
 • 9 kartridży zabiegowych z pozłacanymi igłami,
 • instrukcja obsługi w języku polskim,
 • księga użytkowania praktycznego przygotowana przez mgr kosmetologii w celu osiągnięcia najlepszych efektów terapeutycznych,
 • stolik kosmetyczny pod urządzenie na kółkach z szafką - Exclusive Gold / Silver,
 • stojak z ulotkami promującymi zabiegi wykonywane przy użyciu urządzenia Indermo Radiofrequency Microeedling,
 • profesjonalne szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta, prowadzone przez mgr kosmetologii oraz dowóz w cenie urządzenia,
 • opieka pozakupowa przez naszego szkoleniowca,
 • szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
 • certyfikat imienny oraz certyfikat oryginalności urządzenia,
 • gwarancja 24 miesiące.


Urządzenie do metod zabiegowych w kosmetologii estetycznej

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA TO NAJSKUTECZNIEJSZA METODA ZABIEGOWA W KOSMETOLOGI ESTETYCZNEJ NASZYCH CZASÓW!

GRATIS! Zestaw zawiera praktyczny i stylowy stolik kosmetyczny pod urządzenie na kółkach z półką - do wyboru: Exclusive Gold / Silver


Gratis piękny stolik pod zakupione urządzenie Indermo Radiofrequency Needling

Designerski stolik na kółkach pod aparat kosmetologiczny gratis

Zdjęcia ze szkoleń z obsługi Indermo RF mikroigłowy

LINK do wszystkich szkoleń


Na kursie przedstawiamy szczegółową prezentacje w zakresie próżniowy RF mikroigłowy

Nasz kosmetolog dzieli się z uczestniczkami zdobytą wiedząKażda uczestniczka dostaje osobny certyfikat oryginalności urządzenia Indermo

Odróżnianie kartridży zabiegowych stanowi bardzo ważny element szkolenia

Uczestniczka doskonale radzi sobie z głowicą zabiegową, wykorzystującą mikronakłuwanie, fale radiowe i podciśnienie

Szkolenia z RF mikroigłowy przeprowadzamy w gabinetach kosmetologicznych na terenie całej Polski

1 other product in the same category

Indermo Radiofrequency Microneedling...

29 900,00 zł