Niedawno kupione

Producenci

  • APIS Home & Spa
  • APIS Professional
  • ARTMEX
  • BARBICIDE
  • BCN

Opinie klientów

Derma Roller to niewielkie urządzenie manualne przeznaczone do wykonywania zabiegów mezoterapii mikroigłowej. Poszczególne Derma Rollery różnią się między sobą ilością zastosowanych igieł.

Urządzenia do salonów kosmetycznych

Autor
Otwarcie własnego salonu kosmetycznego wiąże się nie tylko ze znalezieniem odpowiedniego miejsca i kadry, lecz także zainwestowaniem w profesjonalne urządzenia do salonów kosmetycznych. Producenci sprzętu kosmetycznego oferują wiele rodzajów urządzeń, które na pierwszy rzut oka są podobne, lecz znaczące różnice między nimi można dostrzec podczas użytkowania. Jeśli nie znasz jeszcze branży kosmetycznej na tyle, by samodzielnie odróżnić wysokiej ja
Peeling kawitacyjny jest zabiegiem wykonywanym za pomocą wody i ultradźwięków, który polega na bezdotykowym i bezbolesnym oczyszczaniu twarzy z bakterii i zanieczyszczeń przy wykorzystaniu generowanych przez urządzenie fal ultradźwiękowych.
Choć peelingi kojarzą się z podrażnieniem skóry i dość długim czasem oczekiwania na rezultaty, peeling kawitacyjny jest zabiegiem, który może być stosowany nawet u osób o wrażliwej i delikatnej cerze. Zabieg ten jest przeznaczony do głębokiego oczyszczania skóry i polecany osobom, które szukają bezbolesnej i bezinwazyjnej metody złuszczania martwego naskórka.
HIFU (ang. High-intensity focused ultrasound) to wysoko skoncentrowana wiązka ultradźwiękowa o dużej intensywności. Technologia HIFU wykorzystuje energię fal ultradźwiękowych, która koncentruje się pod skórą.
Showing 1 to 5 of 33 (1 Pages)
Scroll