Producenci

  • APIS Home & Spa
  • APIS Professional
  • ARTMEX
  • BARBICIDE
  • BCN

Opinie klientów

Luxus Hialuron Pen – fakty i mity o wypełnianiu bezigłowym

Wypełnianie bezigłowe kwasem hialuronowym to nowoczesna metoda stosowana w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej, która pozwala osiągnąć doskonały efekt w krótkim czasie, bez użycia igły. W związku z tym, że wypełnianie bezigłowe cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów kosmetologów, postanowiliśmy rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące tego nowoczesnego zabiegu i odróżnić fakty od mitów.

Wypełnianie bezigłowe jest tym samym co mezoterapia bezigłowa

MIT. Bezigłowe wypełnianie wykorzystywane jest w gabinetach medycyny estetycznej do powiększania ust oraz wolumetrii konturu twarzy za pomocą usieciowanego kwasu hialuronowego. Ta metoda polecana jest także osobom pragnącym wypełnić zmarszczki wokół ust, bruzdy nosowo-wargowe, lwią zmarszczkę lub zmarszczki mimiczne. Z kolei mezoterapia bezigłowa polega na śródskórnym wprowadzaniu sterylnych substancji. Oba te terminy mają więc inne znaczenie, a łączy je jedynie zastosowanie tego samego urządzenia – Luxus Hialuron Pen – które jest używane zarówno do wypełniania bezigłowego, jak i mezoterapii bezigłowej.

Efekt zabiegu widoczny jest natychmiast

FAKT. Po przeprowadzeniu zabiegu skóra staje się zaróżowiona i uelastyczniona, a płytkie zmarszczki znikają. Wypełnianie bezigłowe zapewnia trwały efekt utrzymujący się przez 6-12 miesięcy, czyli tyle samo, co w przypadku wypełniania za pomocą igły.

Wypełnianie bezigłowe można wykonać samemu w warunkach domowych

MIT. Samodzielne wypełnianie ust i zmarszczek oraz wykonywanie wolumetrii konturu twarzy jest absolutnie niewskazane. Zabieg może wykonać jedynie przeszkolony kosmetolog, który ukończył szkolenie z obsługi Luxus Hialuron Pen. Dostęp do szkolenia wideo i kompendium wiedzy każdy klient otrzymuje przy zakupie naszego urządzenia, a chętne osoby zapraszamy również na prezentację pracy z Luxus Hialuron Pen w naszym gabinecie.

Wypełnianie bezigłowe jest bezbolesne

FAKT. Obawa przed bólem związanym z zabiegami w gabinecie medycyny estetycznej jest jednym z głównych powodów rezygnacji z zabiegu. Wypełnianie bezigłowe z wykorzystaniem Luxus Hialuron Pen jest całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne. Otwór głowicy ma jedynie 0,13 mm, dlatego w trakcie zabiegu dochodzi do 3-krotnie mniejszego uszkodzenia tkanek niż w przypadku wypełniania metodą iniekcyjną.

Nie ma przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu

MIT. Każdy zabieg wiąże się z pewnymi przeciwwskazaniami, lecz w przypadku wypełniania bezigłowego ich lista jest bardzo krótka. Nie zaleca się przeprowadzania zabiegu u kobiet ciężarnych i karmiących piersią, a także u osób chorych na nowotwór, przyjmujących leki przeciwkrzepliwe, uczulonych na składniki preparatu oraz cierpiących na stany zapalne skóry.

Wypełnianie bezigłowe to obecnie najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza metoda powiększania ust

FAKT. Innowacyjne urządzenie Luxus Hialuron Pen umożliwia powiększanie ust przy użyciu technologii wstrzykiwania ciśnieniowego (ang. Pressure Technology), czyli bez użycia igły. Wypełnianie bezigłowe niweluje ryzyko wystąpienia grudek i powstania innych skutków ubocznych. Sam zabieg jest bezbolesny i bezinwazyjny, a jego efekty utrzymują się przez wiele miesięcy.

Scroll