Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Luxus Hialuron Pen – fakty i mity o wypełnianiu bezigłowym

Luxus Hialuron Pen – fakty i mity o wypełnianiu bezigłowym

Czym jest wypełnianie bezigłowe kwasem hialuronowym?

Wypełnianie bezigłowe kwasem hialuronowym to nowoczesna metoda stosowana w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej, która pozwala osiągnąć doskonały efekt w krótkim czasie, bez użycia igły. Metoda ciśnieniowa daje doskonałe rezultaty zabiegowe porównywalne do zabiegów z wykorzystaniem igły. W związku z tym, że wypełnianie bezigłowe cieszy się coraz większą popularnością wśród kosmetologów, postanowiliśmy rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące tego nowoczesnego zabiegu i odróżnić fakty od mitów.

Zapraszamy też do zapoznania się z artykułem: TECHNOLOGIA HIFU - LIFTING BEZ SKALPELA.

Czy preparat za pomocą metody ciśnieniowej podawany jest przez pory skóry?

MIT. Bezigłowe wypełnianie polega na strumieniowym podaniu kwasu hialuronowego do skóry właściwej za pomocą wysokiego ciśnienia, które tworzy mikrokanalik w skórze. Preparat dostaje się na pożądaną głębokość, a uszkodzenie skóry jest aż 4-krotnie mniejsze niż uszkodzenie wywołane przy użyciu tradycyjnej metody z wykorzystaniem igły.

Czy wykorzytując metodę ciśnieniową nie dochodzi do powikłań?

FAKT. Bezigłowe wypełnianie zapewnia 100% precyzję oraz bezpieczeństwo zabiegu. Preparat podawany jest w pojedynczym strzale w bardzo małych ilościach dlatego daje nam gwarancję, że nie zostaną zatkane żyły lub tętnice. Przy metodzie igłowej zbyt głębokie wkłucie lub zbyt spore podanie preparatu w jedno miejsce może spowodować martwicę tkanek oraz powstawanie grudek.

Czy rezultaty zabiegowe utrzymają się krócej niż efekty uzyskane metodą tradycyjną?

MIT. W przypadku podania kwasu hialuronowego metodą tradycyjną oraz metodą bezigłową efekty zabiegu utrzymują się tak samo długo od 6-12 miesięcy. Preparaty kwasu hialuronowego stosowane do zabiegu są te same niezależnie od metody podania, sam preparat podawany jest na tę samą głębokość, dlatego nie istnieje żaden powód, który powodowałby krótsze utrzymywanie się kwasu hialuronowego w skórze.

Czy metoda bezigłowego podania kwasu hialuronowego jest bezbolesna?

FAKT. Obawa przed bólem związanym z zabiegami w gabinecie medycyny estetycznej jest jednym z głównych powodów rezygnacji z zabiegu. Wypełnianie bezigłowe z wykorzystaniem metody bezigłowej jest całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne. Otwór głowicy ma jedynie 0,10 mm, dlatego w trakcie zabiegu dochodzi do 4-krotnie mniejszego uszkodzenia tkanek niż w przypadku wypełniania metodą iniekcyjną. Zabieg jest na tyle bezbolesny, że znieczulenie w postaci maści nie jest konieczne.

Czy mezoterapia głęboka z wykorzystaniem metody bezigłowej jest bardziej efektywna niż klasyczna metoda mezoterapii igłowej?

FAKT. Poprzez głębsze i równomierne podanie preparatu pod skórę za pomocą metody bezigłowej, efekty zabiegu mezoterapii widoczne są bardzo szybko. Co więcej w serii wykonujemy mniejszą ilość zabiegów, a efekty pojawiają się o wiele szybciej niż przy tradycyjnej metodzie.

Czy wolumetria twarzy i ust metodą igłową jest bardziej precyzyjna?

FAKT. Modelowanie ust oraz twarzy metodą igłową jest bardziej precyzyjne. Metoda bezigłowa stanowi alternatywę dla zabiegów wolumetrycznych, pomimo spektakularnych efektów zabiegowych metodą ciśnieniową nie wykonany precyzyjnego konturowania ust oraz mocnej wolumetrii twarzy. Pamiętajmy, że metodą ciśnieniową preparat podawany jest do skóry właściwej natomiast w metodzie tradycyjnej w przypadku wolumetrii twarzy usieciowany kwas hialuronowy podawany zostaje do okostnowo, czyli dość głęboko, dlatego można zastosować gęstszy preparat, którym osiągniemy sporą objętość. Natomiast w przypadku bezigłowej wolumetrii uzyskana objętość tkanek będzie subtelna.

Urządzenia do zabiegu wypełniania bezigłowego

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo najlepsze modele urządzeń do wypełniania bezigłowego kwasem hialuronowym ust, wolumetrii twarzy, wypełniania zmarszczek oraz do mezoterapii głębokiej. Za pomocą jednego urządzenia możemy wykonać szereg zabiegów, które dadzą natychmiastowy efekt. Opłacalność zabiegu jest bardzo wysoka, dlatego zachęcamy Państwa do wprowadzenia nowego i innowacyjnego zabiegu, który znacznie podreperuje budżet firmy.

Oto najczęściej wybierane modele urządzeń do wypełniania bezigłowego:

LUXUS HIALURON PEN


Jak wypełnić zmarszczki bez użycia igły?

HIALURONPEN II PROFESSIONAL


Kompaktowe urządzenie kosmetyczne idealne do zabiegów medycyny estetycznej

HIALURONGUN GOLDTEC


Automatyczny pistolet do wypełniania zmarszczek posiada panel dotykowy i elektroniczne dozowanie

Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll