Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Urządzenia do salonów kosmetycznych

Urządzenia do salonów kosmetycznych

URZĄDZENIA DO SALONÓW KOSMETYCZNYCH

 

 

Otwarcie własnego salonu kosmetycznego wiąże się nie tylko ze znalezieniem odpowiedniego miejsca i kadry, lecz także zainwestowaniem w profesjonalne urządzenia do salonów kosmetycznych. Producenci sprzętu kosmetycznego oferują wiele rodzajów urządzeń, które na pierwszy rzut oka są podobne, lecz znaczące różnice między nimi można dostrzec podczas użytkowania. Jeśli nie znasz jeszcze branży kosmetycznej na tyle, by samodzielnie odróżnić wysokiej jakości sprzęt od mniej renomowanych odpowiedników, podpowiadamy, jakie urządzenia do salonów kosmetycznych będą świetną inwestycją w twój biznes.

 

 

PROFESJONALNY PEELING KAWITACYJNY CONSOLE PRO-F

Peeling kawitacyjny CONSOLE PRO-F to jedyne urządzenie na polskim rynku, które posiada szczególnie opracowane i płynnie regulowane parametry zabiegowe, a także najnowocześniejsze technologie ultradźwiękowe. Aparat CONSOLE PRO-F został wzbogacony o dwa potencjometry, dzięki którym możemy bardzo precyzyjnie regulować częstotliwość ultradźwiękową oraz moc pracy urządzenia. Peeling kawitacyjny CONSOLE PRO-F od pozostałych peelingów kawitacyjnych różni się możliwością regulacji częstotliwości oraz mocy urządzenia. Dzięki temu, możemy indywidualnie dobrać parametry zabiegowe dostosowane do potrzeb oraz stanu i rodzaju skóry klienta.

 

 

KOMBAJN KOSMETYCZNY MULTI SKIN THERAPY 6w1

Wielofunkcyjny kombajn kosmetyczny 6w1 to urządzenie, którego nie może zabraknąć w żadnym salonie kosmetycznym, pozwala na wykonywanie 6 zabiegów: galwanizacji, mezoterapii bezigłowej, radiofrekwecji, mikrodermabrazji, infuzji tlenowej i kriostymulacji. Urządzenie jest mobilne, skuteczne, bezpieczne i nie zajmuje dużo miejsca w gabinecie (29x29x13 cm). W cenie urządzenia: dowóz, profesjonalny stolik pod urządzenie oraz szkolenie przeprowadzone przez mgr kosmetologii z wykształceniem medycznym.

 

 

CIŚNIENIOWE WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM HIALURONPEN II PROFESSIONAL

HIALURONPEN II PROFESSIONAL to urządzenie przeznaczone do bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym ust i zmarszczek, a także do zabiegów wolumetrii konturu twarzy oraz mezoterapii głębokiej. Urządzenie jest ogromnym osiągnięciem technologicznym, które szybko zyskało wielu zwolenników. Efekty modelowania ust oraz konturu twarzy kwasem hialuronowym bez użycia igły, to istny przełom w kosmetologii. Jeśli chcesz zaoferować swoim klientką coś wyjątkowego, to jest to świetny wybór. Tylko w naszym sklepie internetowym dostępny jest jedyny w Polsce oryginalny HIALURONPEN II z gwarancją skuteczności.

 

 

HIFU ULTIMA PROFESSIONAL

Lifting twarzy i ciała bez użycia skalpela jest możliwy dzięki zastosowaniu nowoczesnego urządzenia HIFU Ultima Professional opartego o technologię wykorzystującą energię fal ultradźwiękowych. Efekty bezinwazyjnego liftingu twarzy i modelowania ciała utrzymują się do 4 lat. Na polskim rynku dostępnych jest wiele urządzeń typu HIFU, ale w tym zabiegu najważniejsza jest odpowiednia procedura zabiegowa, którą zapewnić mogą wyłącznie specjaliści. Przy zakupie oferujemy profesjonalne szkolenie przeprowadzone przez doświadczonego mgr kosmetologii z wykształceniem medycznym, który przekaże wypracowaną przez siebie na przestrzeni wielu lat procedurę metodyki wykonywania zabiegu. Wszystko to, aby osiągać jak najlepsze fakty terapeutyczne.

 

 

PLASMA PRIME PROFESSIONAL

Nowoczesne urządzenie będące skuteczną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych oparte na technologii plazmy azotowej. Plasma Prime Professional służy do liftingu powiek (nieoperacyjna blefaroplastyka), redukcji zmarszczek, ujędrniania skóry i niwelowania przebarwień oraz usuwania blizn, rozstępów, płytkich tatuaży, makijażu permanentnego, brodawek, włókniaków i innych zmian skórnych. Plasma Prime Professional charakteryzuje wysoce zaawansowana technologia - jako pierwsze na świecie urządzenie wykorzystuje dwa rodzaje plazmy do różnego zastosowania. Urządzenie posiada wszelkie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Aparat wyróżnia się pięknym designem, zaś wysoka jakość urządzenia jest sygnowana 2 letnią gwarancją producenta.

 

 

OCZYSZCZANIE WODOROWE HYDRODERM ORIGINAL 8w1

Wieloetapowe działanie HYDRODERM ORIGINAL polega na dokładnym i głębokim oczyszczaniu skóry. Wieloetapowość wskazuje nie tylko na to, że oczyszczanie składa się z kilku kroków, ale także działa wielozadaniowo. Celem kombajnu Hydroderm Original jest bardzo głębokie oczyszczanie i złuszczanie skóry, a także nawilżanie oraz działanie przeciwstarzeniowe. Hydroderm Original to nowoczesne i innowacyjne urządzenie łączące osiem technologii zabiegowych, które uzupełniając się nawzajem pozwalają osiągnąć spektakularne efekty upiększające: oczyszczanie wodorowe, oczyszczanie wodorowe kwasami, infuzja tlenowa, fale radiowe +światłoterapia LED, mezoterapia bezigłowa, peeling kawitacyjny, krioterapia.

 

 

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA VRF MICRON

Radiofrekwencja mikroigłowa to stosunkowo nowa technologia w medycynie estetycznej.

Technologie mikronakłuwania i zjawiska ogrzewania tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej znane są i wykorzystywane od wielu lat, lecz jako odrębne technologie zabiegowe.

Dopiero kilka lat temu koreański lekarz dermatolog skonstruował urządzenie, które wykorzystuje obie te technologie jednocześnie. Bardzo szybko okazało się, że to połączenie w medycynie estetycznej daje spektakularne efekty zabiegowe. 

Próżniowy RF mikroigłowy to zabieg, polegający na połączeniu aż 3 technologii terapeutycznych: mikronakłuwania, fal radiowych, podciśnienia (vacuum).

Urządzenie VRF MICRON dzięki zaawansowanej technologii nakłuwa skórę na odpowiednio dobraną głębokość, jednocześnie wyzwalając prąd o częstotliwości fali radiowej, chwilowo podgrzewając i delikatnie rozciągając włókna kolagenowe, co daje natychmiastową odpowiedź w postaci ich skrócenia.

 

 

LASER NACZYNIOWY LUXOR BEAUTY LASER 980nm

Luxor Beauty 980nm to najnowocześniejszy laser diodowy o długości fali 980nm, który idealnie sprawdza się podczas likwidacji rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele oraz w terapii usuwania wszelkich zmian naczyniowych, przywracając utraconą estetykę oraz komfort. Swoją wysoką skuteczność oraz funkcjonalność zawdzięcza nowoczesnej wiązce laserowej. Ze względu na bardzo dobrą przenikalność zakresu fal w głąb skóry jaką umożliwia generator, która mieści się w zakresie tzw. "okna terapeutycznego", oznacza, że jest tak opracowana, aby działać na odpowiedni cel barwinkowy. Laser Luxor Beauty 980nm to laser diodowy o wysokiej mocy 30W, który oddziałuje na struktury znajdujące się w skórze właściwej, oznacza to, że skutecznie zamyka nawet głęboko umiejscowione rozszerzone naczynka na twarzy, jaki i na ciele. Laser wyposażony jest w innowacyjną głowicę zabiegową z połączeniem światłowodowym oraz falami podczerwonymi, co zapewnia najlepsze rezultaty zabiegowe, przy zużyciu znacznie mniejszej mocy, co zapewnia najwyższą wydajność urządzenia. Laser nie uszkadza skóry.

 

 

FALA UDERZENIOWA COSMO ACOUSTIC THERAPY

Cosmo Acoustic Therapy to nowoczesny i niezwykle skuteczny aparat oferujący przełomowy system do modelowania sylwetki, zwalczania cellulitu nawet w najbardziej zaawansowanym stadium oraz poprawy napięcia skóry. Urządzenie przeznaczone jest do użytku profesjonalnego w salonach kosmetycznych do upiększania i niwelowania niedoskonałości sylwetki. Fala uderzeniowa to jeden z najskuteczniejszych metod na zwalczanie cellulitu nawet w najbardziej zaawansowanym stadium.

 

 

ENDERMOLOGIA MASTERFORM EXPERT 

Specjalistyczne urządzenie MasterForm Expert to najnowszej generacji profesjonalny sprzęt kosmetologiczny, który wykorzystuje wysoko zaawansowaną technologię z zastosowaniem aż czterech skutecznych i uzupełniających się terapii zabiegowych takich jak: fale radiowe (RF) o częstotliwości drgań aż 1 000 000 MHz, masaż próżniowy (endermologia), liposukcja ultradźwiękowa o częstotliwości aż 40kHz oraz promieniowanie IR (infraterapia, podczerwień). Wszystkie technologie zabiegowe, które znalazły swoje zastosowanie w urządzeniu MasterForm Expert i ich parametry techniczne zostały tak zaprojektowane, aby wykorzystać synergię ich działania. Kombajn został wyposażony w 4 programy i 4 głowice zabiegowe. Tym samym stał się jednym z najbardziej pożądanych urządzeń do profesjonalnego modelowania sylwetki.

 

 

MASKA LED NA TWARZ I SZYJĘ

Fotolecznictwo LED jest coraz popularniejszym zabiegiem, dlatego w gabinecie kosmetycznym nie może zabraknąć profesjonalnej maski LED na twarz i szyję. W naszej ofercie znajdziesz 3 rodzaje masek, w tym najpopularniejszy model wyposażony w 7 terapeutycznych kolorów oraz funkcję elektrostymulacji.

 

 

INFUZJA TLENOWA COMPACT AIR

Infuzja tlenowa Compact Air to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry, bazująca na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Dzięki bezpośredniej aplikacji odżywczego serum w głębsze warstwy skóry infuzja tlenowa jest niezwykle skuteczna, a rezultaty stają się widoczne niemal natychmiast po jej wykonaniu i są długotrwałe. Skóra po takim zabiegu staje się odżywiona, nawilżona i wygląda młodziej, a wszystko to dzieje się na wielu poziomach – nie tylko na zewnątrz, ale również w najgłębszych warstwach komórkowych. Zabieg charakteryzuje się wysoką efektywnością oraz niezwykle przyjemnymi doznaniami, dlatego cieszy się ogromną popularnością wśród klientek.

 

 

DERMO PEN Q1 PROFESSIONAL

Wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone do mezoterapii mikroigłowej, makijażu permanentnego (mikropigmentacji), nanobrazji (peelingu mechanicznego) oraz zabiegu BB Glow Skin. Dermo Pen Q1 Professional wykorzystuje innowacyjną technologię pulsujących igieł, dzięki czemu urządzenie jest bardziej skuteczne niż inne metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry.

 

 

ARTMEX V11

Urządzenie do makijażu permanentnego i mezoterapii mikroigłowej z 10 poziomami regulacji prędkości i głębokości nakłuć oraz dużym dotykowym ekranem. Aparat umożliwia zachowanie całkowitej sterylności, co znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa zabiegu.

 

 

PISTOLET DO MEZOTERAPII IGŁOWEJ - AUTODERM MESOTHERAPY GUN

Nowoczesny pistolet próżniowy do mezoterapii igłowej Mesotherapy Gun Autoderm to niezwykle przydatne urządzenie w każdym gabinecie kosmetycznym. Elektryczny i bezprzewodowy pistolet wyposażony jest w komputerowy system programowania konfiguracji zabiegu. Wbudowany komputer z wyświetlaczem LCD pozwala na bardzo precyzyjne wprowadzanie preparatu. Mezoterapia za pomocą pistoletu Mesotherapy Gun Autoderm polega na śródskórnym podaniu substancji czynnych za pomocą iniekcji w celu korygowania defektów estetycznych.

 

 

SKIN TESTER PROFESSIONAL

Profesjonalny analizator skóry to niezbędne urządzenie w gabinecie kosmetycznym, które pozwala dokonać precyzyjnej analizy stanu skóry i włosów. Skin Tester Professional przeznaczony do komputerowej diagnostyki kosmetologicznej umożliwia dokonywanie fizycznej i optycznej analizy skóry. Analizator wykorzystuje nowoczesną kamerę cyfrową pracującą w technologii FULL HD (2 mln pikseli), która za pomocą soczewki mikroskopu uzyskuje powiększenie do 200 razy. Zastosowanie systemu pomiarowego pozwala na analizę fizyczną i optyczną skóry, dzięki czemu umożliwia obiektywnie ocenić stan skóry klienta. Oprogramowanie pozwala na prowadzenie e-kartoteki klientów i zapisywanie wyników poszczególnych analiz.

 

 

Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Scroll