Producenci

  • APIS Home & Spa
  • APIS Professional
  • ARTMEX
  • BARBICIDE
  • BCN

Opinie klientów

Urządzenia do salonów kosmetycznych

Otwarcie własnego salonu kosmetycznego wiąże się nie tylko ze znalezieniem odpowiedniego miejsca i kadry, lecz także zainwestowaniem w profesjonalne urządzenia do salonów kosmetycznych. Producenci sprzętu kosmetycznego oferują wiele rodzajów urządzeń, które na pierwszy rzut oka są podobne, lecz znaczące różnice między nimi można dostrzec podczas użytkowania. Jeśli nie znasz jeszcze branży kosmetycznej na tyle, by samodzielnie odróżnić wysokiej jakości sprzęt od mniej renomowanych odpowiedników, podpowiadamy, jakie urządzenia do salonów kosmetycznych będą świetną inwestycją w twój biznes.

Dermo Peel + 5w1

Nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do zabiegów sonoforezy, fototerapii, masażu wibracyjnego, elektrostymulacji i peelingu kawitacyjnego. Dermo Peel + zapewnia bezbolesne i bezpieczne zabiegi, nie powoduje efektów ubocznych, może być stosowany do każdego typu skóry, a na jednym naładowaniu urządzenie pracuje aż 1,5 godziny.

Masażer ultradźwiękowy Opatron Skin 5w1

Opatron Skin łączy w sobie pięć zabiegów: stymulację ultradźwiękową, technologię galwaniczną, terapię światłem LED (światło czerwone, niebieskie, zielone), masaż wibracyjny oraz terapię jonoforezy dodatniej i ujemnej. Zabiegi z użyciem masażera ultradźwiękowego Opatron Skin mogą być wykonywane na dowolnym obszarze ciała i są przeznaczone do każdego typu skóry.

Kombajn kosmetyczny Milti Skin Therapy 6w1

Urządzenie, którego nie może zabraknąć w żadnym salonie kosmetycznym, pozwala na wykonywanie 6 zabiegów: galwanizacji, mezoterapii bezigłowej, radiofrekwecji, mikrodermabrazji, infuzji tlenowej i kriostymulacji. Urządzenie jest mobilne, skuteczne, bezpieczne i nie zajmuje dużo miejsca w gabinecie (29x29x13 cm).

Dermo Pen Q1 Professional

Wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone do mezoterapii mikroigłowej, makijażu permanentnego (mikropigmentacji), nanobrazji (peelingu mechanicznego) oraz zabiegu BB Glow Skin. Dermo Pen Q1 Professional wykorzystuje innowacyjną technologię pulsujących igieł, dzięki czemu urządzenie jest bardziej skuteczne niż inne metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry.

Plasma Pen V1 Professional

Nowoczesne urządzenie będące skuteczną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych oparte na technologii plazmy azotowej. Plasma Pen V1 Professional służy do liftingu powiek, redukcji zmarszczek, ujędrniania skóry i niwelowania przebarwień oraz usuwania blizn, rozstępów, płytkich tatuaży, makijażu permanentnego, brodawek i innych zmian skórnych.

Luxus Hialuron Pen

Urządzenie przeznaczone do bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym ust i zmarszczek, a także do zabiegów wolumetrii konturu twarzy oraz mezoterapii bezigłowej. Tylko w naszym sklepie internetowym dostępny jest jedyny w Polsce oryginalny Luxus Gialuron Pen z gwarancją.

HIFU Ultima Professional

Lifting twarzy i ciała bez użycia skalpela jest możliwy dzięki zastosowaniu nowoczesnego urządzenia HIFU Ultima Professional opartego o technologię wykorzystującą energię fal ultradźwiękowych. Efekty bezinwazyjnego liftingu twarzy i modelowania ciała utrzymują się do 4 lat.

Skin Tester Professional

Profesjonalny analizator skóry to niezbędne urządzenie w gabinecie kosmetycznym, które pozwala dokonać precyzyjnej analizy stanu skóry i włosów. Skin Tester Professional przeznaczony do komputerowej diagnostyki kosmetologicznej umożliwia dokonywanie fizycznej i optycznej analizy skóry.

Maska LED na twarz i szyję

Fotolecznictwo LED jest coraz popularniejszym zabiegiem, dlatego w gabinecie kosmetycznym nie może zabraknąć profesjonalnej maski LED na twarz i szyję. W naszej ofercie znajdziesz 3 rodzaje masek, w tym najpopularniejszy model wyposażony w 7 terapeutycznych kolorów oraz funkcję elektrostymulacji.

Artmex V11

Urządzenie do makijażu permanentnego i mezoterapii mikroigłowej z 10 poziomami regulacji prędkości i regulowaną głębokością nakłuć oraz dużym dotykowym ekranem. Aparat umożliwia zachowanie całkowitej sterylności, co znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa zabiegu.

Scroll