Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Jak profesjonalnie wyposażyć salon kosmetyczny?

Jak profesjonalnie wyposażyć salon kosmetyczny?

Wyposażenie salonów kosmetycznych - produkty must have!

Aby salon kosmetyczny mógł prawidłowo prosperować i zapewniać klientom obsługę na najwyższym poziomie, kluczowe jest, aby był wyposażony w profesjonalne urządzenia, kosmetyki oraz produkty jednorazowe, które zapewnią maksymalną higienę oraz ochronę podczas codziennej pracy. Zadbanie o to, aby wszystkie zabiegi odbywały się z dbałością o higienę, w czystym miejscu pracy i sterylnymi narzędziami, jest najważniejsze, gdyż zapewnia to ochronę zdrowia nam oraz obsługiwanym klientom.

Zapotrzebowanie na usługi kosmetyczne z roku na rok rośnie, gdyż coraz więcej kobiet zaczyna doceniać efekty, jakie dają zabiegi kosmetyczne oraz medycyna estetyczna. Jeżeli zależy nam na tym, aby nasi klienci zawsze wychodzili z naszego salonu zadowoleni i jak najczęściej do nas wracali, to wyposażając salon powinniśmy korzystać z najlepszych możliwych rozwiązań, które są dostępne na rynku. Jeżeli jesteś ciekawy, co wchodzi w skład profesjonalnie wyposażonego salonu kosmetycznego, to zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią tego artykułu.


Kombajn do użytku profesjonalnego, który zapewnia aż 9 funkcji zabiegowych

Jak profesjonalnie wyposażyć salon kosmetyczny?

Pierwszym i kluczowym elementem, o który należy zadbać, jest porządny, wygodny fotel, na którym będziemy przeprowadzać zabiegi. Powinien on zapewnić klientom maksymalny komfort i wygodę, a kosmetyczce ułatwić pracę. Wybór odpowiedniego modelu jest uzależniony od tego, jakie zabiegi będziemy na nim wykonywać. Drugą ważną kwestią jest zapewnienie wygody również kosmetyczce. Wiele zabiegów wykonuje się na stojąco, jednak istnieją również inne formy, do których niezwykle przydatny będzie odpowiedni stołek/taboret. Tutaj ważną kwestią jest zadbanie o materiał, z którego został wykonany mebel, aby utrzymanie go w czystości było jak najłatwiejsze. Oprócz fotela i taboretu warto wyposażyć salon w meble do przechowywania produktów, na przykład regały, ale również lampę.

Kolejnym ważnym aspektem jest wybór urządzeń oraz produktów, które posłużą nam podczas wykonywania zabiegu. Kosmetyki, które będziemy używać, powinny być najlepszej jakości i wykonane z dobrych, wartościowych produktów, gdyż to zapewni naszym klientom oczekiwane rezultaty. To samo dotyczy sprzętu, którym wykonujemy zabiegi. Urządzenia powinny być nowoczesne, wygodne w użyciu oraz skuteczne. Ważnym czynnikiem są również artykuły jednorazowe, jak: igły, rękawiczki, maseczki ochronne, pokrowce na fotel itd., gdyż tak, jak wspominaliśmy wcześniej, pozwoli to zapewnić stuprocentową ochronę zdrowia kosmetyczki oraz klienta, któremu wykonuje zabieg.

Wyposażenie salonów kosmetycznych to kluczowy element, jeżeli chcemy, aby nasz lokal  odniósł sukces. Jeżeli szukasz profesjonalnych i skutecznych produktów do swojego salonu to zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Jesteśmy producentem urządzeń kosmetologicznych, cieszymy się ogromnym prestiżem w branży beauty. Jesteśmy firmą istniejącą od 14 lat, a nasza popularność wynika ze skuteczności zastosowanych innowacji technologicznych w oferowanych urządzeniach kosmetologicznych.

Specjalnie dla Państwa dokonaliśmy zestawienia urządzeń kosmetycznych najczęściej sprzedawanych i cieszących się ogromną popularnością wśród właścicieli salonów kosmetycznych i kosmetologicznych. Artykuł został przygotowany głównie w celu ułatwienia doboru sprzętu kosmetycznego do nowo otwartego salonu, niewątpliwie będzie on również przydatny dla osób które pragną ciągle rozwijać swoją działalność o nowe i bardziej zaawansowane urządzenie kosmetyczne.


Aparat kosmetyczny do użytku profesjonalnego zapewnia długotrwały przyrost objętości bez użycia igły

Lista profesjonalnych urządzeń kosmetologicznych

WŚRÓD BOGATEJ OFERTY NASZEG SKLEPU WYŁONILIŚMY 10 NAJCHĘTNIEJ KUPOWANYCH PROFESJONALNYCH SPRZĘTÓW KOSMETOLOGICZNYCH:


  1. HIALURONPEN II PROFESSIONAL – to niewątpliwy Bestseller poprzedniego roku, urządzenie do wypełniania bezigłowego usieciowanym kwasem hialuronowym, oraz do mezoterapii głębokiej - Bez igły! Bez bólu! Jako pierwsi na polskim rynku opracowaliśmy własną technologię oraz metodykę zabiegową urządzeń podających preparat aż do skóry właściwej. Jesteśmy pionierami, którzy wyszkolili z tej innowacyjnej metody już setki specjalistów, nie tylko w Polsce ale i za granicą. Jeżeli chcesz znacznie podnieść swoje dochody, warto zainwestować w to urządzenie. Gwarantujemy skuteczność, zadowolenie oraz szybki wzrost dochodu. Jeżeli zainteresowani są Państwo urządzeniem do bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym - pomocny będzie artykuł LUXUS HIALURON PEN FAKTY I MITY O WYPEŁNIANIU BEZIGŁOWYM.
  2. MULTI SKIN THERAPY 6w1 – to kombajn kosmetyczny najnowszej generacji, który umożliwia przeprowadzenie aż 6 profesjonalnych i niezbędnych zabiegów w każdym gabinecie kosmetycznym. Funkcje kombajnu to: Galwanizacja, Mezoterapia Bezigłowa, Infuzja Tlenowa, Radiofrekwencja, Mikrodermabrazja, Krioterapia. Kombajn charakteryzuje się wysoką jakością oraz profesjonalnymi parametrami technicznymi, które zapewniają najwyższą efektywność zabiegową. Aparat posiada aż 2 letnią gwarancje, co świadczy o jego niezawodności.
  3. HYDRODERM 8w1 – to kombajn kosmetyczny, którego główną funkcją jest oczyszczanie wodorowe oraz oczyszczanie wodorowe z kwasami AHA. Aparat wyposażony jest również w inne funkcje zabiegowe jak: Infuzja Tlenowa, Fale Radiowe, Krioterapia, Sonoforeza, Peeling Kawitacyjny, Mezoterapia Ultradźwiękowa. Popularność kombajnu HYDRODERM wynika z zastosowania najnowszej generacji oczyszczania wodorowego, którego nie oferują inni sprzedawcy. Tajnikiem skuteczności jest technologia i wiedza naszych inżynierów.
  4. HIFU ULTIMA PROFESJONAL – to najbardziej zaawansowana technologia, która doskonale sprawdza się w zabiegu bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. Wykorzystuje najnowszą, sprawdzoną i skuteczną technologię o najwyższym standardzie HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) - wysokoskoncentrowanej wiązki ultradźwiękowej. Popularność urządzeń HIFU cieszy się ogromnym powodzeniem, lecz ważny jest odpowiedni sprzęt, który gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność pracy. HIFU ULTIMA PROFESSIONAL jest najczęściej wybieranym przez gabinety kosmetologiczne urządzeniem emitującym wysokoskoncentrowaną wiązkę ultradźwiękową. Pamiętajmy, że metodyka wykonywania zabiegu jak i odpowiednia technologia to klucz do sukcesu i spektakularnych efektów liftingujących.
  5. SKIN TESTER PROFESSIONAL – podczas doboru sprzętu do gabinetu jedną z najważniejszych rzeczy jest analizator skóry to rządzenie niezbędne w każdym profesjonalnym gabinecie kosmetologicznym. Przy doborze odpowiedniego zabiegu zawsze potrzebna jest analiza stanu skóry i włosów. Skin Tester Professional to niezwykle dokładne i kompleksowe urządzenie do komputerowej diagnostyki kosmetologicznej. Analizator wykorzystuje nowoczesny system pomiarów fizycznych oraz nowoczesną kamerę cyfrową pracującą w technologii FULL HD (2 mln pikseli), która za pomocą soczewki mikroskopu uzyskuje powiększenie do 200 razy. Zastosowanie systemu pomiarowego pozwala na analizę fizyczną i optyczną skóry, dzięki czemu umożliwia obiektywnie ocenić stan skóry klienta. Oprogramowanie pozwala na prowadzenie e-kartoteki klientów i zapisywanie wyników poszczególnych analiz.
  6. VRF MICRON – urządzenie do Radiofrekwencji Mikroigłowej. Zabiegi nakłuwające skórę, czyli mezoterapia mikroigłowa cieszy się ogromną popularnością ze względu bardzo dobre efekty zabiegowe. Aby jeszcze bardziej ulepszyć tą metodykę zabiegową, postanowiono wzbogacić ją o fale radiowe, które spektakularnie potęgują efekty zabiegu wytwarzając  dodatkowo głęboki termolifting skóry. To co wyróżnia nasze urządzenie od innych Radiofrekwencji Mikroigłowych dostępnych na rynku jest to, że posiada wbudowaną funkcję próżniową. Co to oznacza? Oznacza to, że skóra poddawana jest zabiegowi zawsze na pożądanej, ustawionej na monitorze urządzenia głębokości. W innych urządzeniach tego typu nakłuwanie bez funkcji próżniowej powoduje „uginanie” się skóry, co skutkuje nieefektywnym wykonaniem zabiegu.
  7. PLASMA PRIME PROFESSIONAL - to wyspecjalizowany aparat do wykonywania zabiegów plazmą azotową, która jest jedną z najefektywniejszych terapii przeciwzmarszkowych, liftingujących oraz jedyną, która przynosi doskonałe rezultaty w korekcji opadających powiek, usuwaniu zmarszczek i bruzd, a także usuwaniu zmian skórnych. PLASMA PRIME PROFESSIONAL charakteryzuje wysoce zaawansowana technologia - jako pierwsze na świecie urządzenie wykorzystuje dwa rodzaje plazmy do różnego zastosowania. Generuje plazmę wysokiej częstotliwości oraz niskiej częstotliwości plazmę niskotemperaturową. Urządzenie pozwala na przeprowadzenie szeregu zabiegów kosmetologicznych.
  8. LUXOR BEAUTY LASER 980nm – to najnowocześniejszy laser diodowy o długości fali 980nm, który idealnie sprawdza się podczas likwidacji rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele oraz w terapii usuwania wszelkich zmian naczyniowych, przywracając utraconą estetykę oraz komfort. LASER LUXOR BEAUTY 980nm to laser diodowy o wysokiej mocy 30W, który oddziałuje na struktury znajdujące się w skórze właściwej, oznacza to, że skutecznie zamyka nawet głęboko umiejscowione rozszerzone naczynka. Laser wyposażony jest w innowacyjną głowicę zabiegową z połączeniem światłowodowym oraz falami podczerwonymi, co zapewnia najlepsze rezultaty zabiegowe, przy zużyciu znacznie mniejszej mocy. Laser nie uszkadza skóry. Urządzenie cechują bezawaryjność oraz absolutnie spektakularne i natychmiastowe efekty zabiegowe.
  9. MASTERFORM EXPERT – to nowoczesne urządzenie do endermologii wzbogacone o: multipolarne fale radiowe (RF) o częstotliwości drgań aż 1 000 000 MHz, masaż próżniowy (endermologia), liposukcję ultradźwiękową o częstotliwości aż 40kHz, promieniowanie IR (infraterapia, podczerwień). MasterForm Expert zaprojektowano na podstawie wieloletnich badań dotyczących modelowania i ujędrniania sylwetki oraz skutecznego zwalczania cellulitu. MasterFrom Expert to urządzenie,  które dzięki zastosowaniu wyżej wymienionych technologii zabiegowych, stało się najbardziej pożądanym i profesjonalnym kombajnem przeznaczonym do modelowania sylwetki.
  10. POLLO-GLOW 3w1 - to nowatorskie i wykorzystujące zaawansowaną technologię urządzenie do jednoczesnego przeprowadzania aż trzech kompleksowych i niezwykle skutecznych zabiegów zapewniających: dogłębne złuszczenie - dotlenienie - odżywienie skóry. Jako jedyne na rynku, oryginalne urządzenie Pollo Glow Professional, posiada pełne menu oraz system w języku polskim. Urządzenie łączy w sobie klinicznie sprawdzone trzy technologie zabiegowe zawarte w 3 głowicach zabiegowych, oferując szeroki zakres niezwykle skutecznych zabiegów odmładzających pielęgnujących i dotleniających. Każda z technologii może być wykorzystywana oddzielnie, lecz aby zadziałać skutecznie w celu uzyskania pełnych i spektakularnych efektów należy użyć wszystkich 3 głowic wykorzystujących technologię infuzyjną, radiofrekwencji oraz ultradźwiękową. Dzięki tym technologiom pobudzamy naturalne procesy zachodzące w organizmie w celu odnowy i odbudowy skóry.


Narzędzie Multi Skin Therapy 6w1 zapewnia bezpieczeństwo i wysoką skuteczność zabiegową

Przy zakupie profesjonalnego sprzętu kosmetologicznego sugerujemy kierować się wyborem sprawdzonej firmy istniejącej na rynku przez wiele lat, albowiem tylko taki sprzedawca zapewni Państwu gwarancję produktu i jak nikt inny zaopiekuje się klientem również po zakupie urządzenia.

Pamiętajmy, że tylko profesjonalne szkolenie zapewni bezpieczeństwo i skuteczność zabiegową, dlatego w naszej firmie wszystkie szkolenia przeprowadza doświadczony mgr kosmetologii z wykształceniem medycznym. Kosmetolog opracowuje dla Państwa szczegółowe skrypty oraz metodykę zabiegową, która zapewnia najwyższą skuteczność zabiegów z wykorzystaniem naszych urządzeń. Po zakupie dożywotnio oferujemy opiekę posprzedażową - w tym celu otrzymują Państwo kontakt do kosmetologa przeprowadzającego szkolenia.

Kupując w naszym sklepie otrzymują Państwo oryginalny, bezpieczny i profesjonalny sprzęt kosmetologiczny z wszystkimi certyfikatami bezpieczeństwa oraz 2 letnią gwarancją.

ŻYCZYMY SUKCESÓW ZAWODOWYCH

ZESPÓŁ LUXUSNATURY.PL

Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll