Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

HIT wśród Blogerów: maska intensywnie liftingująca owal twarzy (V-Lifter Mask)

HIT wśród Blogerów: maska intensywnie liftingująca owal twarzy (V-Lifter Mask)

Problem z opadającym owalem twarzy

Po 30 roku życia pojawiają się zmarszczki i bruzdy, a także zmienia się ogólny owal twarzy - w okolicach żuchwy gromadzi się nadmiar zwiotczałej skóry. Choć wydawać by się mogło, że to właśnie zmarszczki są oznaką starzenia, prawda jest taka, że największy wpływ na nasz późniejszy wygląd będą mieć właśnie zmiany zachodzące w mięśniach, włóknach i tkance tłuszczowej twarzy.

Opadający owal twarzy objawia się zmianami w linii dolanej twarzoczaszki oraz wykształceniem się zmarszczek tzw. bruzd nosowo-wargowych. Nawet jeśli nasza skóra jest gładka i bez zmarszczek to właśnie opadający owal twarzy będzie zdradzał nasz aktualny wiek.


Liftingująca maska hydrożelowa skutecznie podnosi policzki

Jakie są sposoby na podnoszenie owalu twarzy?

Migrację tkanek można znacznie spowolnić poprzez stosowanie ćwiczeń twarzy tzw. face lifting, czy masażami twarzy manualnymi lub za pomocą urządzeń takich jak masażer z jonami złota Golden Touch, masażer ręczny Mini Diamond 3D Roller, czy wielofunkcyjny Skin Sonicare Original 5w1.

W dobie chronicznego braku czasu idealnym rozwiązaniem wydają się być maski wykonane z specjalnego uciskowego hydrożelu, które skutecznie podnoszą owal, układając tkanki twarzy z powrotem na miejsce, a wszystko to w zaciszu domowego SPA. Wspominając o domowej pielęgnacji zachęcamy także do przeczytania artykułu DOMOWE ZABIEGI KOSMETYCZNE W CZASACH EPIDEMII #ZOSTAŃ W DOMU.

Tego typu maski cieszą się ogromną popularnością wśród Blogerów urody i miłośników pielęgnacji skóry. Najpopularniejsze z nich podbijające internetowe fora to V-Lifter Mask oraz V-Lifter Double Mask.


W maseczce zawarto substancje aktywne, które przenikają do tkanek na podstawie NANOwody

Korzyści jakie płyną ze stosowania intensywnie liftingujących masek

 • silny lifting i uniesienie owalu twarzy,
 • konturowanie linii twarzy zwłaszcza podbródka, brody i policzków,
 • skóra staje się jędrna i bardziej gęsta,
 • doskonałe nawilżenie oraz odżywienie skóry,
 • prewencja przeciwstarzeniowa,
 • działanie napinające i przeciwzmarszczkowe,
 • poprawia krążenia krwi,
 • wzmocnienie mięśni twarzy,
 • zmniejszenie obrzęków w dolnej części twarzy,
 • zapobieganie zastojom limfatycznym (drenaż limfatyczny),
 • zniwelowanie podwójnego podbródka,
 • potęgowanie efektów po zabiegach gabinetowych.

Jak działa maska V-Lifter Mask?

Popularność masek hydrożelowych V—Lifter Mask wynika nie tylko z ich cudownego i natychmiastowego liftingu oraz uniesienia skóry twarzy, ale i z ich bardzo korzystnemu składowi; substancje aktywne zawarte w V-LIFTER MASK mają głównie pochodzenie roślinne, których działanie ukierunkowane jest na nawilżenie i formowanie skóry. Składniki te stymulują syntezę kolagenu, są silnymi antyoksydantami, przeciwutleniaczami oraz reduktorami tkanki tłuszczowej, zmniejszają obrzęk, działając oczyszczająco i tonizująco. Doskonale napinają skórę, aktywując przy tym procesy regeneracji oraz zwiększając sprężystość skóry i wspomagając produkcję kolagenu. Celem zastosowanych substancji aktywnych jest działanie biostymulujące.

Kolagen zastosowany przy produkcji maseczki to niezhydrolizowany, natywny kolagen rozpuszczalny w wodzie z zachowaną trójspiralną strukturą helisową - w odróżnieniu od innych kolagenów jest to forma biologicznie aktywna o najmniejszej cząsteczce. Działa głęboko nawilżająco, wypełnia zmarszczki, napina, ujędrnia i poprawia elastyczność skóry, łagodzi obrzęki, zapobiega zmarszczkom i wygładza już istniejące, dotlenia skórę. Pomaga innym substancjom aktywnym wnikać w głąb skóry.

Skład maseczki intensywnie nawilżającej

NANOwoda, Glikol Butylenowy, Guma z Drzewa Świętojańskiego, Kwas Mirystynowy, Cytrynian Stearynianu Gliceryny, Ekstrakt z Mchu Irlandzkiego, Sól Sodowa Karboksymetylocelulozy, Ekstrakt z Korzenia Kudzu, Guma Ksantanowa, Ekstrakt Z Kwiatu Róży, Wyciąg z Zielonej Herbaty, Mleczko Pszczele, Rh-Oligopeptide-1 (EGF), Kolagen, Sól Dwusodowa Kwasu Wersenowego, Wyciąg z Kwiatów Lilii Wodnej, Witamina E, Ester Kwasu P-Hydroksybenzoesowego, Sól Potasowa Kwasu Sorbinowego.


Specjalnie zaprojektowany napinający pasek maseczki kosmetycznej doskonale uelastycznia i liftnguje skórę twarzy

Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll