Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Rodzaje kartridży do mezoterapii mikroigłowej

Rodzaje kartridży do mezoterapii mikroigłowej

Dobierz odpowiedni rodzaj kartridża do Derma Pena

Mezoterapia mikroigłowa cieszy się ogromną popularnością ze względu na szerokie spektrum zastosowania w różnych defektach skórnych oraz łatwość i wysoką skutecznością zabiegu. Do wykonania mezoterapii mikroigłowej stosowane są urządzenia typu dermapen, które wyposażone są w różnego rodzaju jednorazowe i sterylne kartridże. Czy wiesz jaki kartridż zastosować, aby osiągnąć zamierzony cel? Poniższy artykuł zawiera wszystkie informacje ułatwiające dobór odpowiedniego kartridża do danego problemu skórnego.

Dostępnych jest wiele kartridży zabiegowych różniących się ilością igieł, które są dedykowane pod konkretne urządzenie przeznaczone do mezoterapii mikroigłowej - Derma Pen.

Co to jest kartridż zabiegowy do Derma Pen?

Kartridż zabiegowy zbudowany jest m.in. z igieł, które są bardzo cienkie i zabezpieczone przed złamaniem – co gwarantuje 100% bezpieczeństwa. Wysokiej jakości kartridże zawierają igły wykonane ze sali chirurgicznej, czyli wykonane są z molibdenu. Dzięki dużej wytrzymałości tego materiału, igły mogą być wyjątkowo cienkie, co zapewnia najwyższy komfort i najlepszy efekt zabiegowy.

Źródło pochodzenia kartridży musi być sprawdzone. Gwarantuje to dobrą jakość produktów oraz bezpieczeństwo ich stosowania. Kartridże dostępne w naszym sklepie zostały dopuszczenie do obrotu na terenie Unii Europejskiej oraz Polski. Certyfikowane fabryki, z którymi współpracujemy od 15 lat, podczas produkcji dopuszczają naszego kontrolera jakości i zapewniają integralność z oryginalnym urządzeniem. 

Kartridże do urządzeń typu dermapen powinny być kupowane w sprawdzonych sklepach internetowych, które oferują oryginalne kartridże do danego modelu derma pen. Jest to gwarancja bezpieczeństwa, prawidłowego funkcjonowania urządzenia oraz najlepszych efektów zabiegowych.

Zapraszamy też do zapoznania się z artykułem na temat urządzeń typu DERMA PEN

Kartridże zabiegowe 9 igłowe

Kartridże 9 igłowe służą do usuwania blizn, także tych potrądzikowych lub po ospie wietrznej, eliminacji rozstępów i odżywienia skóry poprzez transport składników odżywczych w głąb skóry.

Kartridże zabiegowe 12 igłowe

Kartridże 12 igłowe to najpopularniejszy typ kartridża, służy do: eliminacji zmarszczek, bruzd, rozstępów, zagęszczania skóry, niwelowania nawisów skórnych, barku jędrności skóry oraz do usuwania blizn wszelkiego rodzaju, obkurczania porów skórnych, niwelowania drobnych przebarwień oraz do odżywiania nawilżania skóry poprzez transport składników odżywczych w głąb skóry.

Oryginalne głowice z mikroigłami do urządzeń typu dermapen

Kartridże zabiegowe 24 i 36 igłowe

Kartridże 24 i 36 igłowe stosowane są do usuwania zmarszczek oraz niwelowania bruzd, drobnych plam, przebarwień, do rozjaśniania, odmładzania i obkurczenia porów oraz nawilżania, odżywienia skóry poprzez transport składników odżywczych w głąb skóry.

Kartridże zabiegowe 42 igłowe

Kartridże 42 igłowe przeznaczone do usuwania plam, przebarwień, do odmładzania skóry oraz obkurczania porów, a także do zabiegów BB Glow.

Kartridże zabiegowe NANO

Kartridże NANO dedykowane są do usuwania zaczerwienień, odżywiania skóry oraz do całkowicie bezbolesnego wtłaczania substancji aktywnych w głąb skóry, dochodzi wówczas do nawilżenia i odmłodzenia skóry. Kartridż NANO polecany jest szczególnie do cery wrażliwej, naczyniowej w celach rewitalizacji i odżywienia. Kartridże typu NANO stosowane są w zabiegu Nanobrazji.

Kartridże zabiegowe 1, 3, 5 i 7 igłowe

Kartridże 1, 3, 5, 7 igłowe przeznaczone są do wykonywania makijażu permanentnego - microblading.

Zapraszamy też do zapoznania się z artykułem: DERMA ROLLER CZY DERMA PEN?

W sklepie luxusnatury znajduje się wiele rodzajów wymiennych głowic zabiegowych

Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll