Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Jakie ampułki i kosmetyki stosować pod Derma Roller?

Jakie ampułki i kosmetyki stosować pod Derma Roller?

Terapie indukcji kolagenu z wykorzystaniem urządzenia do mezoterapii mikroigłowej to HIT ostatnich czasów. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem odpowiedniego urządzenia Derma Roller, a także nad doborem dedykowanych kosmetyków do wspomagania tego zabiegu, ten artykuł rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Jaki Derma Roller kupić?

Najbardziej popularnym Derma Rollerem stosowanym również w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych jest Derma Roller Skin Lifting – to wysoce zaawansowany model, cechujący wysoka jakość wykonania z dbałością o każdy szczegół. Jest to urządzenie, które posiada igiełki o kształcie okrągłym, dlatego jest znacznie bardziej bezpieczny i skuteczniejszy od innych modeli dostępnych na rynku, które posiadają igły trójkątne - tego typu igły szarpią skórę, wówczas może dojść do porysowania skóry, a nie do mikronakłuć i pożądanej stymulacji skóry.

Derma Roller Skin Lifting jako jedyne urządzenie na polskim rynku jest wykonany ręcznie, każda igiełka z osobna zatapiana jest w rolce wykonanej z wysokiej jakości tworzywa, dzięki temu do wnętrza rolki nie przedostają się żadne zanieczyszczenia tj. martwy naskórek i bakterie, co sprawia ze zabieg jest w 100% sterylny. Kolejną zaletą Derma Roller Skin Lifting mercedesa wśród Derma Rollerów to fakt, że igły wykonane zostały z tytanu pokrytego miedzią, która posiada właściwości antybakteryjne.

Ten wysoce zaawansowany model to doskonały wybór dla początkujących, jak i profesjonalistów, którzy dbają o bezpieczeństwo i wysoką skuteczność zabiegu. Odpowiedni dobór urządzenia do mezoterapii mikroigłowej Derma Roller to bardzo istotny element, który ma wpływ na późniejsze efekty zabiegowe.


Terapia indukcji kolagenu to podstawowy zabieg kosmetyczny do odmładzania skóry

Jakie ampułki używać do zabiegu Derma Roller?

Jeśli już wiesz, który Derma Roller wybrać, kolej na preparaty kosmetyczne. Ampułki do mezoterapii mikroigłowej potęgują efekty mechanizmu mikronakłuwania skóry. Samo mikronakłuwania daje doskonały rezultat zabiegowy, w efekcie skóra staje się jędrna, zagęszczona, pełna blasku, wszelkie niedoskonałości skóry jak przebarwienia, czy blizny znikają.

Jeśli do zabiegu zastosujemy odpowiedni preparat kosmetyczny, efekt zabiegu zostanie spotęgowany o składniki aktywne znajdujące się w ampułce przeznaczonej do mezoterapii mikroigłowej. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór ampułek - w celu dobrania odpowiedniej do własnych potrzeb przejdź do: ampułki do mezoterapii mikroigłowej.

Jakie kosmetyki stosować po zabiegu Derma Roller?

Bardzo istotną sprawą jest zachowanie sterylności, dlatego niezbędnym preparatem, który przygotuje skórę do zabiegu będzie: AHD 1000, Desinfectant lub Silcare Dezactive.

Kolejno, po dezynfekcji należy zaaplikować wybraną ampułkę przeznaczoną mezoterapii mikroigłowej. Tak przygotowany obszar zabiegowy może zostać poddany zabiegowi Derma Roller. Na zakończenie zabiegu zaleca się zastosować krem antybakteryjny o działaniu nawilżającym np. Zinalfat lub Cicalfate firmy Avene.

Na etapie regeneracji pozabiegowej najważniejszą role pełni odpowiednia pielęgnacja skóry. W okresie około miesiąca po zabiegu, należy chronić obszar zabiegowy przed promieniowaniem ultrafioletowym, stosując ochronę SPF.


Czy ampułki Face Roller można stosować bezpośrednio na skórę twarzy?

Jak dezynfekować Derma Roller?

Roller po i przed każdym zabiegiem powinien zostać zdezynfekowany preparatem, który zwiera przynajmniej 70% alkoholu etanowego np. Silcare Dezactive lub izopropylowego Desinfectant. Po dezynfekcji, Derma Roller należy przechowywać w szczelnym etui, który dołączony jest przy zakupie Derma Roller Skin Lifting. Brak zachowania higieny zabiegu może skończyć się infekcją.

Pamiętaj, że wykonując jakikolwiek zabieg, ważna jest wiedza, jak prawidłowo wykonywać zabieg. Niestety w internecie krąży wiele błędnych informacji odnoszących się do metodyki zabiegowej, dlatego warto zainwestować w polski produkt Derma Roller Skin Lifting, który posiada szczegółową instrukcję obsługi prawidłowego wykonywania zabiegu mezoterapii mikroigłowej, oraz wszelkie zalecenia pozabiegowe. Instrukcja obsługi do modelu Derma Roller Skin Lifting przygotowana została przez mgr kosmetologii z wykształceniem medycznym.

O tym Jak wykonywać zabieg Derma Rollerem dowiesz się z odrębnego artykułu na naszym blogu.


Dzięki okrągłym igłom w Derma Rollerze mikronakłucia naskórka są bezbolesne

Blog kosmetyczny

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll