Blog kosmetyczny

Producenci

  • APIS Home & Spa
  • APIS Professional
  • ARTMEX
  • BARBICIDE
  • BCN

Opinie klientów

Jak skutecznie pozbyć się cellulitu?

Autor
Cellulit

D jak: D-Panthenol (Prowitamina B5)

Autor
Należy do witamin z grupy B. Jest naturalnym składnikiem występującym w skórze i włosach.
C jak Collagen
Mechanizm pobudzania produkcji kolagenu.
Pielęgnacja skóry po zabiegu z Derma Rollerem.

A jak: Algi

Autor
Algi są grupą wodnych organizmów, zróżnicowanych między sobą zarówno pod względem wielkości, jak i barwy. W swym składzie posiadają duży udział protein, węglowodanów, witamin i mikroelementów.

SNAIL EXTRACT - śluz ślimaka

Autor
Śluz chroni ślimaka przed szkodliwym działaniem promieniowania UV oraz przed infekcjami, wspomaga regenerację tkanek zwierzęcia.Zawartość naturalnych składników stanowi o szerokim spektrum działania. Oprócz działania anti- aging ekstrakt ze śluzu ślimaka skutecznie wspomaga walkę z bliznami, trądzikiem.

MICELE - co to takiego?

Autor
Micele są to małe cząsteczki o kulistym kształcie zbudowane z cząstek hydrofilowych (wodnych) i lipofilowych (tłuszczowych), które pochłaniają zanieczyszczenia do swojego wnętrza. Podczas zetknięcia ze skórą cząsteczki wykazujące powinowactwo do tłuszczu łączą się z sebum i resztkami makijażu zaś cząsteczki...
Placenta – wyciąg z łożyska bogaty w liczne substancje odżywcze takie jak witaminy A,B2, B12, C, E, kwas foliowy, biotyne, enzymy i oligoelementy. Produkty zawierające w swym składzie wyciąg z placenty są bardzo skuteczne w zapobieganiu wypadaniu włosów oraz stymulacji ich wzrostu.
Scroll