OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY - Lider na rynku beauty, Doświadczenie ponad 20 lat, Najlepsze szkolenia posprzedażowe, Gwarancja jakości, Najniższe ceny.

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Promocje

Hurry Up! Offers end in:

Bestseller

Bielenda Professional Antyoksydacyjna esencja tonizująca do twarzy 500ml

Bielenda Professional Essence of Asia antyoksydacyjna esencja w postaci toniku przeciwbakteryjnego do pielęgnacji twarzy i ciała
  • Bielenda Professional Essence of Asia antyoksydacyjna esencja w postaci toniku przeciwbakteryjnego do pielęgnacji twarzy i ciała
56,00 zł
Brutto
Ilość
Brak na stanie

Najniższa cena produktu 56,00 zł z dnia 08.02.2026

Jest to najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni!

Zobacz opinie!

Gwarancja jakości

Profesjonalna obsługa

Rytuał Essence of Asia to odpoczynek dla duszy i ciała, który sprawi, że skóra będzie naturalnie zdrowa, piękna i pełna blasku.

05149

Antyoksydacyjna esencja tonizująca do twarzy

Bielenda Professional Antioxidant Facial Toning Essence of Asia


Jak sprawić by skóra była zdrowa, piękna i pełna blasku?

Po co stosuje się tonik Essence of Asia?

Rytuał Essence of Asia to odpoczynek dla duszy i ciała, który sprawi, że skóra będzie naturalnie zdrowa, piękna i pełna blasku.

Jak działają wyjątkowe składniki aktywne toniku?

Olej Tsubaki - olej z nasion kamelii japońskiej, pozyskiwany zgodnie z tradycjami, charakteryzuje się bogactwem składników antyrodnikowych, dzięki czemu świetnie działa antyoksydacyjnie i zmniejsza stany zapalne w skórze. Dzięki fitosterololom doskonale regeneruje. Stymuluje także fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny.

Matcha - kolejny antyrodnikowy sprzymierzeniec naszej skóry. Zawiera polifenole, witaminy i minerały wzmacniające i odżywiające skórę.

Filtrat drożdżowy - bogaty w polisacharydy, flawonoidy, aminokwasy i przeciwzapalny β‑glukan. Pomaga regenerować skórę i nadaje jej blask.

Aloes - koi, nawilża, regeneruje dzięki zawartości wapnia, żelaza, lecytyny, manganu, potasu, sodu, cynku i wielu witamin.

Ekstrakt z wąkroty azjatyckiej - jej składniki wykazują właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i pobudzające syntezę kolagenu.

Specyfikacja kosmetyku do oczyszczania twarzy

Pojemność: 500ml.

BIELENDA Professional

Producent Bielenda Group S.A. ul. Fabryczna 20 31-553 Kraków Polska sklep@bielenda.com 122619900

You might also like Products

16 other products in the same category

Bielenda Professional Antyoksydacyjna...

56,00 zł
Opinie