Nowe produkty

Producenci

Opinie klientów

Laser naczyniowy Luxor Beauty Laser 980 nm ze szkoleniem

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2400 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2400 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 480,00 zł.


#5193

Nowy

Profesjonalny laser do usuwania rozszerzonych naczynek dla gabinetu kosmetologicznego.

 • urządzenie najnowszej generacji z funkcją terapii naczyniowej, usuwa nawet głęboko położone zmiany naczyniowe,
 • sprawdzona skuteczność w naszym gabinecie,
 • profesjonalne szkolenie wraz z certyfikatem, prowadzone przez mgr kosmetologii w cenie,
 • 100% bezpieczeństwo i satysfakcja,
 • w zestawie stolik pod urządzenie Exclusive Gold,
 • szkolenie na terenie Polski w cenie,
 • dostępność natychmiastowa!

Więcej szczegółów

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki
Wysyłka
Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) transport zajmie 2-3 dni Za darmo!
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) transport zajmie 2-3 dni Za darmo!
Kurier DPD (Polska) Kurier DPD (Polska) transport zajmie 1-3 dni Za darmo!
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Kurier DPD - pobranie (Polska) PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Kurier DPD - pobranie (Polska) transport zajmie 1-3 dni Za darmo!
InPost Paczkomaty 24/7 (Polska) InPost Paczkomaty 24/7 (Polska) transport zajmie 3 dni Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 600,00 zł darmowa dostawa!

24 000,00 zł

29 000,00 zł

-5 000,00 zł

- +

© LUXOR BEAUTY LASER 980nm

LASER DO USUWANIA ROZSZERZONYCH NACZYNEK

Profesjonalny laser potrafi pozbyć się nawet głęboko położonych zmian naczyniowych

SZKOLENIE Z OBSŁUGI URZĄDZENIA ZAWARTE W CENIE! Wraz z zakupem tego urządzenia otrzymujesz w cenie profesjonalne szkolenie z jego obsługi. Szkolenie może zostać przeprowadzone w Twoim gabinecie na terenie Polski lub w naszym firmowym salonie. Więcej informacji o szkoleniach:

Co to jest Luxor Beauty 980nm?

LUXOR BEAUTY 980nm to najnowocześniejszy laser diodowy o długości fali 980nm, który idealnie sprawdza się podczas likwidacji rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele oraz w terapii usuwania wszelkich zmian naczyniowych, przywracając utraconą estetykę oraz komfort.


Prezentacja wideo urządzenia LUXOR BEAUTY LASER 980nm


Terapia naczyniowa przywraca utraconą estetykę i komfort

LUXOR BEAUTY 980nm, który swoją wysoką skuteczność oraz funkcjonalność zawdzięcza nowoczesnej wiązce laserowej. Ze względu na bardzo dobrą przenikalność zakresu fal w głąb skóry jaką umożliwia generator, która mieści się w zakresie tzw. "okna terapeutycznego", oznacza, że jest tak opracowana, aby działać na odpowiedni cel barwinkowy. Chromatoforem docelowym przy zabiegach zamykania naczynek jest oksyhemoglobina.


Wiązka laserowa przenika głęboko w strukturę skóry właściwej

LASER LUXOR BEAUTY 980nm to laser diodowy o wysokiej mocy 30W, który oddziałuje na struktury znajdujące się w skórze właściwej, oznacza to, że skutecznie zamyka nawet głęboko umiejscowione rozszerzone naczynka na twarzy, jaki i na ciele. Laser wyposażony jest w innowacyjną głowicę zabiegową z połączeniem światłowodowym oraz falami podczerwonymi, co zapewnia najlepsze rezultaty zabiegowe, przy zużyciu znacznie mniejszej mocy, co gwarantuje najwyższą wydajność urządzenia. Laser nie uszkadza skóry otaczającej.

LASER LUXOR BEAUTY 980nm to aparat do użytku profesjonalnego, który jest łatwy w obsłudze, dzięki dużemu i czytelnemu wyświetlaczowi LCD. Ekran zabiegowy umożliwia dobranie parametrów do rodzaju zmiany naczyniowej, którą chcemy usunąć. Dostosowujemy moc urządzenia, czas naświetlania i częstotliwość wiązki laserowej.

Urządzenie posiada liczne zabezpieczenia o wysokiej precyzji wiązki lasera - cecha ta określana jest również jako kierunkowość. Zabiegi są praktycznie bezbolesne, szybkie i bezpieczne. Urządzenie cechują bezawaryjność oraz absolutnie spektakularne efekty zabiegowe.


Laser Luxor Beauty w żaden sposób nie uszkadza skóry

Zastosowanie lasera Luxor Beauty 980nm

 • usuwanie zmian naczyniowych,
 • redukcja rumienia naczyniowego,
 • redukcja trądziku różowatego,
 • usuwanie rozszerzeń naczyń na twarzy – teleangiektazje,
 • usuwanie naczyniaków gwiaździstych, rubinowych i płaskich,
 • usuwanie tzw. "pajączków",
 • usuwanie malformacji naczyniowych,
 • zamykanie naczyń krwionośnych na ciele - wenektazje,
 • zamykanie naczyń krwionośnych na twarzy,
 • drobne żylaki i poszerzenia żylne kończyn dolnych do 3mm szerokości.

Mechanizm działania lasera Luxor Beauty 980nm

Usuwanie tzw. „naczynek” za pomocą lasera polega na naświetleniu rozszerzonego naczynia promieniem świetlnym, powodując jego obkurczenie i zamknięcie. W leczeniu tych zmian chromatoforem docelowym jest oksyhemoglobina. Energia świetlna jest pochłaniana przez oksyhemoglobinę i zamieniana w ciepło. Do krzepnięcia krwi wewnątrz naczynia dochodzi w temperaturze powyżej 70ºC. Ciepło przenoszone zostaje na ściany naczynia wywołując jego koagulację, co w rezultacie prowadzi do jego zamknięcia. Po pewnym czasie naczynie jest samoistnie usuwane z organizmu.

Natychmiastowym efektem naświetlania laserem jest zbielenie rozszerzonego naczynka. Podczas przesuwania wiązki laserowej wzdłuż naczynia staje się ono niewidoczne.

O skuteczności zabiegu decydują nie tylko parametry techniczne sprzętu, ale również profesjonalne szkolenie, oparte o doświadczenie i opracowaną procedurę terapeutyczną.


Podczas zabiegu następuje wybielenie rozszerzonego naczynka, które wówczas staje się niewidoczne

Bardzo ważnym czynnikiem przy terapiach naczyniowych jest czas trwania impulsu laserowego (szerokość impulsu), potrzebny do wytworzenia odpowiedniej temperatury. W celu zminimalizowania uszkodzenia termicznego okolicznych tkanek czas trwania impulsu powinien być równy lub krótszy od czasu relaksacji termicznej chromatoforu docelowego.

W przypadku zmian naczyniowych mamy do czynienia z naczyniami o różnej średnicy. Dobór czasu trwania impulsu jest uzależniony od średnicy naczyń. Inne parametry promieniowania laserowego są optymalne w leczeniu zmian naczyniowych typu porto, utworzonych przez sieć drobnych naczyń w porównaniu z leczeniem zmian naczyniowych większego kalibru, typu teleangiektazje lub zmianami naczyniowymi żylnymi zlokalizowanymi na kończynach dolnych.

Zastosowanie zbyt długich lub za krótkich czasów trwania impulsu może być przyczyną niepowodzenia leczenia. Dlatego tak ważne jest odpowiednie i profesjonalne szkolenie, przeprowadzone przez doświadczonego kosmetologa.

Nowoczesna technologia, a także prosta konstrukcja zapobiegają awaryjności lasera. Lekka głowica urządzenia i intuicyjny panel sterowania sprawiają, że urządzenie jest proste w obsłudze.

Profesjonalne szkolenie w celu doboru czasu trwania impulsu laserowego jest bardzo ważne, aby prawidłowo przeprowadzić leczenie

Unikalne właściwości nowoczesnego lasera Luxor Beauty 980nm pozwalają również na skuteczne usuwanie rumienia naczyniowego oraz redukcję trądziku różowatego. Laser wyposażony jest w dodatkową końcówkę zabiegową, która emituje rozproszone światło lasera. Wiązka światła laserowego absorbowana jest przez krwinki czerwone.


Głowica do rumienia - Luxor Laser

Ciepło, które jest wytworzone pod wpływem absorpcji powoduje obkurczenie i zamykanie drobnych naczyń krwionośnych na głębokości 5 mm, kolejnym etapem jest proces wchłaniania drobnych sieci naczyń krwionośnych. Podczas terapii dochodzi także do przebudowania, pogrubienia skóry w warstwie właściwej, co zapobiega powstawaniu rumienia naczyniowego.


Laser wyposażony jest w dodatkową końcówkę zabiegową, która emituje rozproszone światło lasera

Seria zabiegowa umożliwia redukcję rumienia lub nawet całkowite jego usunięcie – zarówno zaczerwienienia występującego stale, jak i tego które pojawia się nagle pod wpływem różnorodnych czynników. Skóra zyskuje znacznie bardziej ujednolicony kolor.

Urządzenie wyposażone jest w system dodatkowej głowicy chłodzącej. Specjalnie zaprojektowana głowica zimna zintegrowana z urządzeniem przyczynia się  w znacznym stopniu do niwelowania przegrzania naskórka podczas zabiegu.

Dzięki tej dodatkowej funkcji pozbywamy się możliwości powstawania pęcherzy czy opuchlizny po przeprowadzonym zabiegu. Zastosowanie zimna podczas terapii zwiększa bezpieczeństwo zabiegu, ale też w dużym stopniu zmniejsza dolegliwości bólowe w czasie jego trwania.

Zimno podczas terapii działa przeciwbólowo na obszar zabiegowy

Okładem zimna można obniżyć temperaturę lokalnych tkanek w ciele, promować napięcie nerwów współczulnych i zmniejszyć wrażliwość tkanek na ból.

Szerokie spektrum działania w jednym urządzeniu

 • bezpieczeństwo i skuteczność zapewnia technologia prostokątnego impulsu,
 • innowacyjna głowica zabiegowa z połączeniem światłowodowym,
 • wyjątkowo precyzyjna wiązka światła,
 • szeroki wybór plamek zabiegowych,
 • brak okresu rekonwalescencji, wykluczenia z życia codziennego,
 • komfort podczas zabiegu dzięki technologii chłodzącej,
 • pewność pracy i niezawodność w każdych warunkach,
 • prosta obsługa,
 • nie wymaga znieczulenia,
 • nowoczesny design,
 • brak kosztów eksploatacji,
 • brak efektów ubocznych,
 • krótki okres gojenia,
 • łatwość w obsłudze,
 • ekonomiczność,
 • mobilność (waga 4 kg + walizka),
 • certyfikaty CE, ISO, FDA.

Urządzenia do przeprowadzania zabiegów laserowych, odgrywają ogromną rolę w medycynie estetycznej, dermatologii oraz w kosmetologii. Terapie z użyciem lasera stały się w Polsce, zwłaszcza w ostatnich latach, wyjątkowo popularne, ze względu na wyjątkową skuteczność tejże metody. Terapia, na każde ze wskazań, pozwala osiągnąć na tyle wymierne efekty, że zainteresowanie tego rodzaju zabiegami może jedynie wzrastać.

Oczywiście, skuteczność konkretnego zabiegu jest mocno skorelowana z wyborem odpowiedniego sprzętu. Urządzenie LUXOR BEAUTY LASER 980nm dedykowane jest do użytku profesjonalnego dla kosmetyczek, kosmetologów oraz lekarzy.


Urządzenie do przeprowadzania zabiegów laserowych posiada szerokie spektrum działania

Zestaw zawiera praktyczny i stylowy stolik kosmetyczny pod urządzenie na kółkach z półką - do wyboru: Exclusive Gold / Silver

Stolik Exclusive Gold/Silver ma innowacyjny wygląd


Stolik Exclusive Gold / Silver jest dołączony do zestawu Luxor Beauty Laser

Skład zestawu Luxor Beauty 980nm

 • urządzenie główne LUXOR BEAUTY LASER 980nm,
 • pedał nożny,
 • głowicę cold,
 • kabel zasilający,
 • głowica zabiegowa z regulacją wielkości plamki:0,2mm; 0,5mm; 1mm; 2mm; 3mm,
 • końcówka zabiegowa do zwalczania rumienia naczyniowego oraz trądziku różowatego,
 • okulary ochronne dla pacjenta,
 • okulary ochronne dla operatora Lux Premium Vision (180-315nm OD LB6+ IR LB3>315-420nm DIRM LB5>750-760nm OD LB3+IRM LB4> 760-780nm OD LB4+IRM LB5>780-1100nm OD LB5+IRM LB6),
 • pierścienie regulujące wielkość skupienia wiązki,
 • metalowy kuferek,
 • instrukcja obsługi w języku polskim,
 • materiały edukacyjne, szkoleniowe,
 • autorskie procedury zabiegowe,
 • szkolenie wraz z dowozem urządzenia,
 • stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold / Silver,
 • imienny certyfikat,
 • oferujemy również opiekę pozakupową w postaci stałego kontaktu ze szkoleniowcem, mgr kosmetologii.

W zestawie profesjonalne okulary ochronne dla operatora Lux Premium Vision (1 sztuka)
Specyfikacja okularów dla operatora: 180-315nm D LB6+ IR LB3>315-420nm DIRM LB5>760-760nm D LB3+IRM LB4. 760-780nm D LB4+IRM LB5>780-1100nm D LB5+IRM LB6

Profesjonalne okulary ochronne Lux Premium Vision dla operatora i pacjentaW zestawie profesjonalne okulary ochronne dla pacjenta (1 sztuka)

Jednym z zastosowań urządzenia jest usunięcie rumienia pospolitego

Podczas zabiegu należy ustawić w głowicy wielkość plamki

Zabiegi laserowe pełnią ważną rolę w medycynie estetycznej, kosmetologii i dermatologii

Zabieg wykonywany laserem nie wymaga znieczulenia

Specyfikacja urządzenia Luxor Beauty 980nm

 • długość fali 980nm z szerokim spektrum zabiegowym,
 • najnowsza technologia o dużej mocy i niezawodności,
 • moc 30W,
 • szerokość impulsu: 15ms – 100ms,
 • częstotliwość 1Hz do 5Hz,
 • Tryb pracy: impulsowy,
 • duży ekran dotykowy LCD, wysokiej rozdzielczości,
 • zintegrowana technologia chłodzenia,
 • rozmiar plamki od 0,2 mm do 3 mm,
 • kompaktowy i lekki: 4kg,
 • ergonomiczna głowica i skaner,
 • wymiary maszyny: 350mm x 300mm x 160mm,
 • certyfikaty CE, ISO, FDA,
 • gwarancja 24 miesiące,
 • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
 • zapewniamy stały dostęp do akcesoriów i części zamiennych do oryginalnych urządzeń,
 • w pakiecie sesja zdjęciowa podczas szkolenia oraz nasze autorskie zdjęcia efektów przed i po zabiegu - do promowania usługi,
 • szkolenie na terenie Polski w cenie.

W związku z obecną pandemią koronawirusa oferujemy możliwość przeprowadzenia szkolenia przez internet! We also offer training courses in English!


Laser naczyniowy można zastosować do drobnych żylaków

Urządzenie kosmetyczne posiada nowoczesną głowicę zabiegową z połączeniem światłowodowym

Sprzęt kosmetyczny zapewnia pewność pracy i niezawodność w każdych warunkach

Luxor Beauty Laser - efekt bezpośrednio po jednym zabiegu:

Terapia naczyniowa skutecznie leczy teleangiektazje

Efekt bezpośrednio po jednym zabiegu - usuwanie naczyniaka gwiaździstego:

Laserowe usuwanie zmian naczyniowych laserem Luxor Beauty Laser

Polecam

Świetnie usuwa naczynka. Jest warty swojej ceny. Szkolenie było super, dziękuję serdecznie

Polecam

Doskonały laser w bardzo dobrej cenie. Szkolenie bardzo profesjonalne, polecam.

Laser diodowy Luxor

Dopiero go kupiłam, a już mam wiele klientek na zabieg. Niezbędnik w każdym gabinecie

Luxor

To jeden z najlepszych sprzętów laserowych do usuwania naczynek

Laser luxor diodowy

Spełnił moje oczekiwania oraz oczekiwania moich klientek ;). Pozdrawiam i polecam

Polecam!

Polecam!
Laser jest łatwy w obsłudze. Oczywiście szkolenie w 100% wyczerpujące

Polecam Luxor

Cieszę się, że w końcu zdecydowałam się na zakup tego lasera. Mój gabinet odwiedziło wiele nowych klientów. Zakup był strzałem w dziesiątkę.
Daje bardzo dobre efekty zarówno w terapii zamykania naczynek oraz przebarwień skórnych

Laser diodowy

Laser jest świetny! Jestem zadowolona z zakup oraz szkolenia. Polecam serdecznie

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Napisz opinię
Z tym produktem klienci kupili również:
Produkty tej samej kategorii:

Nowe produkty

Producenci

Opinie klientów

Scroll