Nowe produkty

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Laser naczyniowy Luxor Beauty Laser 980 nm ze szkoleniem

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2990 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2990 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 299,00 zł.


#5193

Nowy

Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

Profesjonalny laser do usuwania rozszerzonych naczynek dla gabinetu kosmetologicznego.

 • urządzenie najnowszej generacji z funkcją terapii naczyniowej, usuwa nawet głęboko położone zmiany naczyniowe,
 • sprawdzona skuteczność w naszym gabinecie,
 • profesjonalne szkolenie wraz z certyfikatem, prowadzone przez mgr kosmetologii w cenie,
 • 100% bezpieczeństwo i satysfakcja,
 • w zestawie stolik pod urządzenie Exclusive Gold,
 • szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie,
 • dostępność natychmiastowa!

Więcej szczegółów

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki
Wysyłka
Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) transport zajmie 2-3 dni Za darmo!
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Przesyłka pocztowa Kurier48 (Polska) transport zajmie 2-3 dni Za darmo!
Kurier DPD (Polska) Kurier DPD (Polska) transport zajmie 1-3 dni Za darmo!
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Kurier DPD - pobranie (Polska) PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Kurier DPD - pobranie (Polska) transport zajmie 1-3 dni Za darmo!
InPost Paczkomaty 24/7 (Polska) InPost Paczkomaty 24/7 (Polska) transport zajmie 3 dni Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 600,00 zł darmowa dostawa!


Profesjonalny laser do salonów kosmetologicznych nadaje się do terapii niwelowania wszelkich zmian naczyniowych

© LUXOR BEAUTY LASER 980nm

LASER DO USUWANIA ROZSZERZONYCH NACZYNEK

PREZENTACJA WIDEO - LUXOR BEAUTY LASER

Profesjonalny laser potrafi pozbyć się nawet głęboko położonych zmian naczyniowych

SZKOLENIE Z OBSŁUGI URZĄDZENIA ZAWARTE W CENIE! Wraz z zakupem tego urządzenia otrzymujesz w cenie profesjonalne szkolenie z jego obsługi. Szkolenie może zostać przeprowadzone w Twoim gabinecie na terenie Polski lub w naszej klinice. Więcej informacji o szkoleniach:

Luxor Beauty 980nm
Laser naczyniowy ze szkoleniem zawartym w cenie

Oferta obejmuje profesjonalne wideo oraz zdjęcia:

Co to jest Luxor Beauty 980nm?

LUXOR BEAUTY 980nm to najnowocześniejszy laser diodowy o długości fali 980nm, który idealnie sprawdza się podczas likwidacji rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele oraz w terapii usuwania wszelkich zmian naczyniowych, przywracając utraconą estetykę oraz komfort.


Oferta LUXOR BEAUTY LASER 980nm obejmuje wykonanie profesjonalnego wideo oraz zdjęć:


Terapia naczyniowa przywraca utraconą estetykę i komfort

LUXOR BEAUTY 980nm, który swoją wysoką skuteczność oraz funkcjonalność zawdzięcza nowoczesnej wiązce laserowej. Ze względu na bardzo dobrą przenikalność zakresu fal w głąb skóry jaką umożliwia generator, która mieści się w zakresie tzw. "okna terapeutycznego", oznacza, że jest tak opracowana, aby działać na odpowiedni cel barwinkowy. Chromatoforem docelowym przy zabiegach zamykania naczynek jest oksyhemoglobina.


Wiązka laserowa przenika głęboko w strukturę skóry właściwej

LASER LUXOR BEAUTY 980nm to laser diodowy o wysokiej mocy 30W, który oddziałuje na struktury znajdujące się w skórze właściwej, oznacza to, że skutecznie zamyka nawet głęboko umiejscowione rozszerzone naczynka na twarzy, jaki i na ciele. Laser wyposażony jest w innowacyjną głowicę zabiegową z połączeniem światłowodowym oraz falami podczerwonymi, co zapewnia najlepsze rezultaty zabiegowe, przy zużyciu znacznie mniejszej mocy, co gwarantuje najwyższą wydajność urządzenia. Laser nie uszkadza skóry otaczającej.

LASER LUXOR BEAUTY 980nm to aparat do użytku profesjonalnego, który jest łatwy w obsłudze, dzięki dużemu i czytelnemu wyświetlaczowi LCD. Ekran zabiegowy umożliwia dobranie parametrów do rodzaju zmiany naczyniowej, którą chcemy usunąć. Dostosowujemy moc urządzenia, czas naświetlania i częstotliwość wiązki laserowej.

Urządzenie posiada liczne zabezpieczenia o wysokiej precyzji wiązki lasera - cecha ta określana jest również jako kierunkowość. Zabiegi są praktycznie bezbolesne, szybkie i bezpieczne. Urządzenie cechują bezawaryjność oraz absolutnie spektakularne efekty zabiegowe.


Laser Luxor Beauty w żaden sposób nie uszkadza skóry

Zastosowanie lasera Luxor Beauty 980nm

 • usuwanie zmian naczyniowych,
 • redukcja rumienia naczyniowego,
 • redukcja trądziku różowatego,
 • usuwanie rozszerzeń naczyń na twarzy – teleangiektazje,
 • usuwanie naczyniaków gwiaździstych, rubinowych i płaskich,
 • usuwanie tzw. "pajączków",
 • usuwanie malformacji naczyniowych,
 • zamykanie naczyń krwionośnych na ciele - wenektazje,
 • zamykanie naczyń krwionośnych na twarzy,
 • drobne żylaki i poszerzenia żylne kończyn dolnych do 3mm szerokości.

Mechanizm działania lasera Luxor Beauty 980nm

Usuwanie tzw. „naczynek” za pomocą lasera polega na naświetleniu rozszerzonego naczynia promieniem świetlnym, powodując jego obkurczenie i zamknięcie. W leczeniu tych zmian chromatoforem docelowym jest oksyhemoglobina. Energia świetlna jest pochłaniana przez oksyhemoglobinę i zamieniana w ciepło. Do krzepnięcia krwi wewnątrz naczynia dochodzi w temperaturze powyżej 70ºC. Ciepło przenoszone zostaje na ściany naczynia wywołując jego koagulację, co w rezultacie prowadzi do jego zamknięcia. Po pewnym czasie naczynie jest samoistnie usuwane z organizmu.

Natychmiastowym efektem naświetlania laserem jest zbielenie rozszerzonego naczynka. Podczas przesuwania wiązki laserowej wzdłuż naczynia staje się ono niewidoczne.

O skuteczności zabiegu decydują nie tylko parametry techniczne sprzętu, ale również profesjonalne szkolenie, oparte o doświadczenie i opracowaną procedurę terapeutyczną.


Podczas zabiegu następuje wybielenie rozszerzonego naczynka, które wówczas staje się niewidoczne

Bardzo ważnym czynnikiem przy terapiach naczyniowych jest czas trwania impulsu laserowego (szerokość impulsu), potrzebny do wytworzenia odpowiedniej temperatury. W celu zminimalizowania uszkodzenia termicznego okolicznych tkanek czas trwania impulsu powinien być równy lub krótszy od czasu relaksacji termicznej chromatoforu docelowego.

W przypadku zmian naczyniowych mamy do czynienia z naczyniami o różnej średnicy. Dobór czasu trwania impulsu jest uzależniony od średnicy naczyń. Inne parametry promieniowania laserowego są optymalne w leczeniu zmian naczyniowych typu porto, utworzonych przez sieć drobnych naczyń w porównaniu z leczeniem zmian naczyniowych większego kalibru, typu teleangiektazje lub zmianami naczyniowymi żylnymi zlokalizowanymi na kończynach dolnych.

Zastosowanie zbyt długich lub za krótkich czasów trwania impulsu może być przyczyną niepowodzenia leczenia. Dlatego tak ważne jest odpowiednie i profesjonalne szkolenie, przeprowadzone przez doświadczonego kosmetologa.

Nowoczesna technologia, a także prosta konstrukcja zapobiegają awaryjności lasera. Lekka głowica urządzenia i intuicyjny panel sterowania sprawiają, że urządzenie jest proste w obsłudze.

Profesjonalne szkolenie w celu doboru czasu trwania impulsu laserowego jest bardzo ważne, aby prawidłowo przeprowadzić leczenie

Unikalne właściwości nowoczesnego lasera Luxor Beauty 980nm pozwalają również na skuteczne usuwanie rumienia naczyniowego oraz redukcję trądziku różowatego. Laser wyposażony jest w dodatkową końcówkę zabiegową, która emituje rozproszone światło lasera. Wiązka światła laserowego absorbowana jest przez krwinki czerwone.


Głowica do rumienia - Luxor Laser

Ciepło, które jest wytworzone pod wpływem absorpcji powoduje obkurczenie i zamykanie drobnych naczyń krwionośnych na głębokości 5 mm, kolejnym etapem jest proces wchłaniania drobnych sieci naczyń krwionośnych. Podczas terapii dochodzi także do przebudowania, pogrubienia skóry w warstwie właściwej, co zapobiega powstawaniu rumienia naczyniowego.


Laser wyposażony jest w dodatkową końcówkę zabiegową, która emituje rozproszone światło lasera


Prezentacja video usuwania naczynek przy zastosowaniu Luxor Beauty Laser 980 nm:

Kliknij i zobacz galerię efektów po zabiegach

Seria zabiegowa umożliwia redukcję rumienia lub nawet całkowite jego usunięcie – zarówno zaczerwienienia występującego stale, jak i tego które pojawia się nagle pod wpływem różnorodnych czynników. Skóra zyskuje znacznie bardziej ujednolicony kolor.

Urządzenie wyposażone jest w system dodatkowej głowicy chłodzącej. Specjalnie zaprojektowana głowica zimna zintegrowana z urządzeniem przyczynia się  w znacznym stopniu do niwelowania przegrzania naskórka podczas zabiegu.

Dzięki tej dodatkowej funkcji pozbywamy się możliwości powstawania pęcherzy czy opuchlizny po przeprowadzonym zabiegu. Zastosowanie zimna podczas terapii zwiększa bezpieczeństwo zabiegu, ale też w dużym stopniu zmniejsza dolegliwości bólowe w czasie jego trwania.

Zimno podczas terapii działa przeciwbólowo na obszar zabiegowy

Okładem zimna można obniżyć temperaturę lokalnych tkanek w ciele, promować napięcie nerwów współczulnych i zmniejszyć wrażliwość tkanek na ból.

Szerokie spektrum działania w jednym urządzeniu

 • bezpieczeństwo i skuteczność zapewnia technologia prostokątnego impulsu,
 • innowacyjna głowica zabiegowa z połączeniem światłowodowym,
 • wyjątkowo precyzyjna wiązka światła,
 • szeroki wybór plamek zabiegowych,
 • brak okresu rekonwalescencji, wykluczenia z życia codziennego,
 • komfort podczas zabiegu dzięki technologii chłodzącej,
 • pewność pracy i niezawodność w każdych warunkach,
 • prosta obsługa,
 • nie wymaga znieczulenia,
 • nowoczesny design,
 • brak kosztów eksploatacji,
 • brak efektów ubocznych,
 • krótki okres gojenia,
 • łatwość w obsłudze,
 • ekonomiczność,
 • mobilność (waga 4 kg + walizka),
 • certyfikaty CE, ISO, FDA.

Urządzenia do przeprowadzania zabiegów laserowych, odgrywają ogromną rolę w medycynie estetycznej, dermatologii oraz w kosmetologii. Terapie z użyciem lasera stały się w Polsce, zwłaszcza w ostatnich latach, wyjątkowo popularne, ze względu na wyjątkową skuteczność tejże metody. Terapia, na każde ze wskazań, pozwala osiągnąć na tyle wymierne efekty, że zainteresowanie tego rodzaju zabiegami może jedynie wzrastać.

Oczywiście, skuteczność konkretnego zabiegu jest mocno skorelowana z wyborem odpowiedniego sprzętu. Urządzenie LUXOR BEAUTY LASER 980nm dedykowane jest do użytku profesjonalnego dla kosmetyczek, kosmetologów oraz lekarzy.


Urządzenie do przeprowadzania zabiegów laserowych posiada szerokie spektrum działania

Zestaw zawiera praktyczny i stylowy stolik kosmetyczny pod urządzenie na kółkach z półką - do wyboru: Exclusive Gold / Silver

Stolik Exclusive Gold/Silver ma innowacyjny wygląd


Stolik Exclusive Gold / Silver jest dołączony do zestawu Luxor Beauty Laser

Skład zestawu Luxor Beauty 980nm

 • urządzenie główne LUXOR BEAUTY LASER 980nm,
 • pedał nożny,
 • głowicę cold,
 • kabel zasilający,
 • głowica zabiegowa z regulacją wielkości plamki:0,2mm; 0,5mm; 1mm; 2mm; 3mm,
 • końcówka zabiegowa do zwalczania rumienia naczyniowego oraz trądziku różowatego,
 • okulary ochronne dla pacjenta,
 • okulary ochronne dla operatora Lux Premium Vision (180-315nm OD LB6+ IR LB3>315-420nm DIRM LB5>750-760nm OD LB3+IRM LB4> 760-780nm OD LB4+IRM LB5>780-1100nm OD LB5+IRM LB6),
 • pierścienie regulujące wielkość skupienia wiązki,
 • metalowy kuferek,
 • stojak z ulotkami promującymi zabiegi wykonywane przy użyciu urządzenia Luxor Beauty Laser 980nm,
 • instrukcja obsługi w języku polskim,
 • materiały edukacyjne, szkoleniowe,
 • autorskie procedury zabiegowe,
 • szkolenie z obsługi urządzenia w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski wraz z dowozem,
 • stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold / Silver,
 • imienny certyfikat,
 • oferujemy również opiekę pozakupową w postaci stałego kontaktu ze szkoleniowcem, mgr kosmetologii.

W zestawie profesjonalne okulary ochronne dla operatora Lux Premium Vision (1 sztuka)
Specyfikacja okularów dla operatora: 180-315nm D LB6+ IR LB3>315-420nm DIRM LB5>760-760nm D LB3+IRM LB4. 760-780nm D LB4+IRM LB5>780-1100nm D LB5+IRM LB6

Profesjonalne okulary ochronne Lux Premium Vision dla operatora i pacjentaW zestawie profesjonalne okulary ochronne dla pacjenta (1 sztuka)

Jednym z zastosowań urządzenia jest usunięcie rumienia pospolitego

Podczas zabiegu należy ustawić w głowicy wielkość plamki

Zabiegi laserowe pełnią ważną rolę w medycynie estetycznej, kosmetologii i dermatologii

Specyfikacja urządzenia Luxor Beauty 980nm

 • długość fali 980nm z szerokim spektrum zabiegowym,
 • najnowsza technologia o dużej mocy i niezawodności,
 • moc 30W,
 • szerokość impulsu: 15ms – 100ms,
 • częstotliwość 1Hz do 5Hz,
 • Tryb pracy: impulsowy,
 • duży ekran dotykowy LCD, wysokiej rozdzielczości,
 • zintegrowana technologia chłodzenia,
 • rozmiar plamki od 0,2 mm do 3 mm,
 • kompaktowy i lekki: 4kg,
 • ergonomiczna głowica i skaner,
 • wymiary maszyny: 350mm x 300mm x 160mm,
 • certyfikaty CE, ISO, FDA,
 • gwarancja 24 miesiące,
 • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
 • zapewniamy stały dostęp do akcesoriów i części zamiennych do oryginalnych urządzeń,
 • w pakiecie sesja zdjęciowa podczas szkolenia oraz nasze autorskie zdjęcia efektów przed i po zabiegu - do promowania usługi,
 • szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie.

W związku z obecną pandemią koronawirusa oferujemy możliwość przeprowadzenia szkolenia przez internet! We also offer training courses in English!Urządzenie kosmetyczne posiada nowoczesną głowicę zabiegową z połączeniem światłowodowym

Sprzęt kosmetyczny zapewnia pewność pracy i niezawodność w każdych warunkach

Luxor Beauty Laser - efekt bezpośrednio po jednym zabiegu:

Terapia naczyniowa skutecznie leczy teleangiektazje

Efekt bezpośrednio po jednym zabiegu - usuwanie naczyniaka gwiaździstego:

Laserowe usuwanie zmian naczyniowych laserem Luxor Beauty Laser

Efekty zabiegowe Luxor Beauty Laser jednej z naszych klientek:

Zobacz jak wygląda obszar zabiegowy po 2,5 tygodnia od usuwania żylaków

Zdjęcia ze szkoleń z obsługi Luxor Beauty Laser


Nasza oferta obejmuje także szkolenia grupowe dla kosmetologów i kosmetyczek

Laser diodowy doskonale sprawdza się w usuwaniu wszelkich zmian naczyniowych na kończynach dolnych

Po otrzymaniu certyfikatów i ukończeniu szkolenia uczestniczki mogą samodzielnie usuwać zmiany naczyniowe we własnym gabinecie

Uczestniczka kursu z bliska przygląda się jak powinno się przeprowadzać zabieg laserowy

Ćwiczenia praktyczne obejmują usuwanie rozszerzeń naczyń na twarzy

Głowica chłodząca zapobiega przegrzaniu się skóry podczas terapii

Klientka po szkoleniu była pod wrażeniem pierwszych efektów zabiegu laserowego

Laser Luxor

Doskonały

Polecam

Świetnie usuwa naczynka. Jest warty swojej ceny. Szkolenie było super, dziękuję serdecznie

Polecam

Doskonały laser w bardzo dobrej cenie. Szkolenie bardzo profesjonalne, polecam.

Laser diodowy Luxor

Dopiero go kupiłam, a już mam wiele klientek na zabieg. Niezbędnik w każdym gabinecie

Luxor

To jeden z najlepszych sprzętów laserowych do usuwania naczynek

Laser luxor diodowy

Spełnił moje oczekiwania oraz oczekiwania moich klientek ;). Pozdrawiam i polecam

Polecam!

Polecam!
Laser jest łatwy w obsłudze. Oczywiście szkolenie w 100% wyczerpujące

Polecam Luxor

Cieszę się, że w końcu zdecydowałam się na zakup tego lasera. Mój gabinet odwiedziło wiele nowych klientów. Zakup był strzałem w dziesiątkę.
Daje bardzo dobre efekty zarówno w terapii zamykania naczynek oraz przebarwień skórnych

Laser diodowy

Laser jest świetny! Jestem zadowolona z zakup oraz szkolenia. Polecam serdecznie

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Napisz opinię
Z tym produktem klienci kupili również:
 • 52,80 zł 52,80 zł
  Dodaj do koszyka

  Żel łagodzący po zabiegach laserowych, dermatologicznych i kosmetycznych, elektrokoagulacji, mikrodermabrazji, pilingach chemicznych i medycyny estetycznej.

  52,80 zł
 • 89,00 zł 89,00 zł

  Co to jest lidokaina? Sposób użycia kremu Lidoxin Od czego zależy stopień znieczulenia? Krem znieczulający LIDOXIN stosowany do znieczulania przy zabiegach mezoterapii, makijażu permanentnego, tatuażu. Stężenie 11% lub 20%.

  89,00 zł
    (6 s)
 • 999,00 zł 899,00 zł

  Co to jest Console PRO-F? Czym charakteryzuje się urządzenie Console PRO-F? Czym różni się peeling kawitacyjny od pozostałych peelingów? Profesjonalny peeling kawitacyjny CONSOLE PRO-F. TERAZ NAWET PRZY NAJBARDZIEJ ZANIECZYSZCZONEJ SKÓRZE NIEZWYKLE EFEKTYWNY ZABIEG.

  899,00 zł 999,00 zł
    (9 s)
 • 1 190,00 zł 1 190,00 zł

  Co to jest stolik Exclusive Gold / Silver? Specyfikacja produktu Jeśli szukasz stabilnego i solidnie wykonanego stolika pod aparaturę kosmetyczną w stylu glamour, to ten właśnie model jest doskonałym wyborem. Stolik EXCLUSIVE GOLD / SILVER jest nie tylko niezwykle praktyczny, ale i zachwyca swoim nietuzinkowym designem. niezwykle solidny stolik wykonany z polskiej odpornej płyty laminowanej, metalowy uchwyt w kolorze złotym lub srebrnym, wbudowana półka otwierana na docisk, 4 krystaliczne, gumowe kółka z funkcją blokady, gwarancja 24 miesiące, 100% polska produkcja, dostarczany stolik jest złożony, gotowy do użytku na palecie.

  1 190,00 zł
    (5 s)
Produkty tej samej kategorii:
 • 39,00 zł 39,00 zł

  Co to są rękawiczki żelowe? Jakie są składniki rękawiczek żelowych? Efekty po zabiegu rękawiczkami żelowymi Bawełniana para rękawiczek z silikonem nasączonym 100% naturalnymi olejkami roślinnymi - wielokrotnego użytku. RĘKAWICZKI ŻELOWE to doskonały sposób na intensywnie nawilżone i gładkie dłonie. Rękawiczki żelowe to zupełna nowość na światowym rynku. Fenomen tak ogromnego zainteresowania tą metodą pielęgnacji dłoni, wynika ze składników aktywnych 100% naturalnych, które zamknięte zostały w aktywnym żelu.

  39,00 zł
    (4 s)
 • 1 369,00 zł 769,00 zł

  Co to jest i jak działa depilator IPL Hair Expert? Dlaczego warto wybrać depilator IPL Hair Expert? Obszary zabiegowe Jako jedyny na polskim rynku posiada największą moc - aż 500 000 impulsów świetlnych! Zapewnia większą moc światła - jest bardzo skuteczne. Urządzenie posiada tryb pracy przewodowej, który daje gwarancję niesłabnących błysków i mocy emitowanego światła. Może zostać użyte też tuż po wyjęciu z pudełka jako urządzenie przewodowe nie wymagające ładowania akumulatora.

  769,00 zł 1 369,00 zł
    (5 s)
 • 1 299,00 zł 799,00 zł
  Dodaj do koszyka

  Co to jest Opatron Skin? Korzyści płynące z użytkowania Opatron Skin Technologia galwaniczna w urządzeniu OPATRON SKIN to urządzenie w którym zastosowano najnowszą technologię, która zrewolucjonizowała i na nowo zdefiniowała pielęgnację domową oraz profesjonalną.

  799,00 zł 1 299,00 zł
    (11 s)
 • 59,00 zł 59,00 zł

  Co to są skarpety parafinowe? Jakie właściwości mają skarpety parafinowe? Efekty zabiegu parafinowego Skarpety parafinowe Sweet Touch Paraffin, to idealne rozwiązanie problemów ze zniszczoną, zrogowaciałą skórą stóp. Osoby zmagające się z suchym i popękanym naskórkiem, po zabiegu z wykorzystaniem parafiny od razu zobaczą rezultaty. Stopy staną się miękkie i cudownie gładkie. Efekt utrzymuje się przez około 20 dni. para skarpetek zawierających parafinę, do podgrzewania w kuchence mikrofalowej lub wodzie, wygodne wielokrotne użycie, naturalny skład.

  59,00 zł
    (2 s)
 • 45,00 zł 45,00 zł

  Niechirurgiczny zabieg przywracający piękno twojej skóry. Dzięki DRS Derma Roller zyskasz młodszy wygląd poprzez głęboką regenerację i odnowę skóry. Podstawowym zadaniem urządzenia jest rozluźnienie połączeń między komórkami naskórka z jednoczesnym pobudzeniem żywych warstw skóry.

  45,00 zł
    (6 s)
 • 299,00 zł 299,00 zł

  Rodzaje głowic zabiegowych Z czego składa się zestaw do mikrodermabrazji diamentowej? Specyfikacja piór do użytku profesjonalnego Głowice różnią się miedzy sobą wielkością i ziarnistością, w zależności od rodzaju, umożliwiają wykonanie zabiegu na twarzy oraz całym ciele. Zestaw do mikrodermabrazji diamentowej obejmuje: 9 głowic diamentowych, 3 dysze (pióra), bawełniane filtry, praktyczne opakowanie.

  299,00 zł
    (4 s)
 • 19,99 zł 19,99 zł

  Do czego służy zestaw łyżeczek UNNY? Sposób użycia łyżek UNNY Dane techniczne produktu Zestaw dwustronnych łyżeczek Unny ze stali nierdzewnej do pracy przy zaskórnikach i innych zanieczyszczeniach oraz przy kosmetycznym oczyszczaniu twarzy .

  19,99 zł
    (6 s)
 • 94,00 zł 44,00 zł

  Co to jest Derma Roller Skin Lifting? Rezultaty stosowania Derma Roller Skin Lifting Sposób użycia Derma Roller Skin Lifting Mechanizm działania Derma Roller Skin Lifting powoduje powstawanie kontrolowanego mikrouszkodzenia skóry. Poprzez system mikronakłuć cienkimi igiełkami pobudzone zostają procesy regeneracyjne, dochodzi do remodelingu i przebudowy skóry, dzięki temu proces ten stymuluje zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny. Derma Roller Skin Lifting stworzyliśmy na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Najnowsza generacja Derma Rollerów z 2022 roku to gwarancja efektów, jakości oraz bezpieczeństwa.

  44,00 zł 94,00 zł
    (27 s)
 • 159,00 zł 109,00 zł

  Co to jest Jadeitowy Roller? Efekty działania masażu za pomocą Rollera Jadeitowego Jakie właściwości ma jadeit? Dwustronny wałek do masażu wykonany z jadeitu, czyli z tak zwanych kamieni żadowych, posiada budowę i składa się ze ściśle połączonych kryształów. Wykorzystywany powszechnie w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, jadeitowy roller służy do masażu i liftingu twarzy . 100% naturalny jadeit, wzmocniona konstrukcja rollera z podwójną głowicą, jadeitowy przyrząd do scrapingu - Gua Sha, gwarancja 24 miesiące.

  109,00 zł 159,00 zł
    (17 s)
 • 2,20 zł 2,20 zł

  Igły specjalnie dostosowane do zabiegów mezoterapii igłowej i wstrzyknięć śródskórnych. Sterylne, nietoksyczne, niepirogenne, jednorazowego użytku.

  2,20 zł
 • 0,50 zł 0,50 zł

  Igły przeznaczone do iniekcji dożylnych, iniekcji domięśniowych, iniekcji podskórnych, lipolizy.

  0,50 zł
 • 0,99 zł 0,99 zł

  Strzykawka trzyczęściowa do jednorazowego użytku z końcówką Luer.

  0,99 zł
 • 0,45 zł 0,45 zł

  Strzykawka trzyczęściowa do jednorazowego użytku z końcówką Luer.

  0,45 zł
 • 24,90 zł 24,90 zł
  Dodaj do koszyka

  Nowość od marki e.p.t.q. maska w płacie z kwasem hialuronowym HA i tripeptydami miedzi, EGF, FGF. To idealne uzupełnienie po zabiegach iniekcji, mikronakłuwaniu lub jako samodzielny produkt.

  24,90 zł
    (4 s)
 • 9,99 zł 9,99 zł

  Gąbka wygodna, praktyczna do nakładania podkładu.

  9,99 zł
    (6 s)
 • Co to jest HIFU Ultima Professional? Prezentacja wideo urządzenia HIFU Ultima Professional Zalety HIFU Ultima Professional w porównaniu do innych aparatów PRODUKT DOSTĘPNY Opiekun produktu : Zadzwoń: 729 00 85 85 HIFU ULTIMA PROFESSIONAL to najbardziej zaawansowana technologia, która doskonale sprawdza się w zabiegu bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. Wykorzystuje najnowszą, sprawdzoną i skuteczną technologię o najwyższym standardzie HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) - wysokoskoncentrowanej wiązki ultradźwiękowej. STOLIK EXCLUSIVE GOLD oraz szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie zakupu urządzenia. Dostępność natychmiastowa!

    (13 s)
 • 5,00 zł 5,00 zł

  Pojemnik na odpady medyczne. Do wyboru różne pojemności: 1L, 2L, 3,5L, 5L, 10L.

  5,00 zł
 • 5,99 zł 5,99 zł

  Do czego służy pędzel w kształcie wachlarza? Wymiary pędzelka kosmetycznego do kwasów Pędzel kosmetyczny przeznaczony do nakładania kwasów, serum, płynnych masek. Doskonale sprawdza się również w aplikacji pudru, różu czy bronzera.

  5,99 zł
    (3 s)
 • 649,00 zł 529,00 zł

  Jak działa MASKA LEDOWA - 7 KOLORÓW Jakie kolory oferuje maska? Ogólne efekty fototerapii Technologia fotolecznictwa LED polega na oddziaływaniu na tkanki światłem o określonej długości fali, które przenika do wnętrza skóry, bez jej przegrzania. 7 kolorów LED, świetna jakość wykonania, sprawdzone bezpieczne diody LED najnowszej generacji.

  529,00 zł 649,00 zł
    (4 s)
 • 820,00 zł 770,00 zł

  Jak działa maska ledowa? Maska LED wyposażona jest w siedem terapeutycznych kolorów Efekty fototerapii w kosmetologii Technologia fotolecznictwa LED polega na oddziaływaniu na tkanki światłem o określonej długości fali, które przenika do wnętrza skóry, bez jej przegrzania. 7 kolorów LED, świetna jakość wykonania, sprawdzone bezpieczne diody LED najnowszej generacji, funkcja elektrostymulacji.

  770,00 zł 820,00 zł
    (5 s)
 • 3 990,00 zł 3 690,00 zł

  Na czym polega technologia fotolecznictwa LED? Jakie kolory terapeutyczne emituje maska ledowa? Ogólne efekty fototerapii Skuteczność zabiegowa naświetlania światłem LED, porównywana jest do działania wiązki lasera. Jednakże zabiegi z wykorzystaniem fototerapii są całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne, struktura komórek zostaje nienaruszona. 3 kolory LED, świetna jakość wykonania, sprawdzone bezpieczne diody LED najnowszej generacji, funkcja elektrostymulacji, komputer - moduł sterujący, nowoczesny stojak w zestawie.

  3 690,00 zł 3 990,00 zł
    (9 s)
 • 950,00 zł 950,00 zł

  Czym jest detektor żył? Zastosowanie Iluminatora Naczyniowego Czy skaner naczyniowy jest bezpieczny? SKANER NACZYNIOWY JEST NIEOCENIONY W KAŻDYM GABINECIE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ . UMOŻLIWIA BEZPIECZNE WKŁUCIE U DOROSŁYCH I U DZIECI .

  950,00 zł
    (6 s)
 • 19,00 zł 19,00 zł

  Jednorazowa igła do dozownika do urządzenia Luxus Hialuron Pen. Oferta wyłącznie dla klientów posiadających Luxus Hialuron Pen.

  19,00 zł
 • 850,00 zł 850,00 zł

  KARTRIDŻ DO URZĄDZENIA HIFU ULTIMA PROFESSIONAL - ORYGINALNA GŁOWICA ZABIEGOWA. Dostępne rodzaje: Kartridż 1,5 mm, Kartridż 3,0 mm, Kartridż 4,5 mm, Kartridż 8,0 mm, Kartridż 13,0 mm.  Zakup jest możliwy tylko dla użytkowników urządzenia HIFU Ultima Professional.

  850,00 zł
    (3 s)
 • 34,50 zł 34,50 zł

  Do czego służy stojak kosmetyczny? Czym charakteryzuje się stacja bazowa na urządzenia kosmetyczne? Specyfikacja produktu Stacja bazowa to niezastąpiony przedmiot w każdym salonie kosmetycznym. Zapewnia sprawną pracę i prawidłowe dokowanie urządzeń kosmetycznych w trakcie wykonywania zabiegów. Doskonałej jakości stojak na: Derma Pen, Plasma Pen, Hialuron Pen.

  34,50 zł
    (5 s)
 • 19,90 zł 19,90 zł

  Wtyczka USB do sieci elektrycznej 230V. Idealna do ładowania urządzeń kosmetycznych. Bezpieczeństwo zapewnia oryginalny certyfikat CE.

  19,90 zł
    (1 s)
 • 760,00 zł 760,00 zł
  Dodaj do koszyka

  Dr. Pen X5-W to najnowsze urządzenie do mikronakłuwania skóry, które zapewnia bezbolesne rozwiązania anty-ageing. Urządzenie charakteryzujące się wysoką precyzją iniekcji w zakresie od 0,25 mm do 2,5 mm - pozwala to na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu. bezprzewodowe urządzenie do mezoterapii mikroigłowej z wyświetlaczem LCD, 5 poziomów prędkości, rączka ze stali nierdzewnej, wkręcane kartridże, polska wersja urządzenia.

  760,00 zł
    (2 s)
 • 654,00 zł 654,00 zł

  Dr. Pen X5-C to najnowsze urządzenie do mikronakłuwania skóry, które zapewnia bezbolesne rozwiązania anty-ageing. przewodowe urządzenie do mezoterapii mikroigłowej z wyświetlaczem LCD, 5 poziomów prędkości, rączka ze stali nierdzewnej, wkręcane kartridże, polska wersja urządzenia.

  654,00 zł
    (1 s)
 • 90,00 zł 90,00 zł

  Specyfikacja produktu Jaki wybrać rodzaj kartridża do mezoterapii mikroigłowej? Wymienne głowice kompatybilne z urządzeniem Dr. Pen X5. Pakiet 10 sztuk.

  90,00 zł
    (1 s)
 • 59,00 zł 59,00 zł
  Dodaj do koszyka

  Co to są rękawiczki parafinowe? Jakie właściwości mają rękawiczki parafinowe? Efekty zabiegu parafinowego Rękawiczki parafinowe Sweet Touch Paraffin to idealne rozwiązanie problemów ze zniszczoną skórą rąk. Osoby zmagające się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach, po zabiegu z wykorzystaniem parafiny od razu zobaczą rezultaty. Dłonie staną się miękkie i cudownie gładkie. Efekt utrzymuje się przez około 20 dni. para rękawiczek zawierające parafinę, do podgrzewania w kuchence mikrofalowej lub wodzie, wygodne wielokrotne użycie, naturalny skład.

  59,00 zł
    (6 s)

Nowe produkty

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll