Nowe produkty

Producenci

Opinie klientów

HialuronGun - pistolet elektroniczny do bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1290 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 1290 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 258,00 zł.


#5282

Nowy

HIALURONGUN GOLDTEC to najnowsza generacja naszych kultowych urządzeń do bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym.
Teraz dostępna w formie automatycznego pistoletu z panelem dotykowym i elektronicznym dozowaniem.
Najnowsza technologia i szereg systemów wspomagających pracę!

- w cenie urządzenia nasze autorskie szkolenie w firmowym gabinecie lub u klienta wraz z imiennym certyfikatem
- posprzedażowa opieka mgr kosmetologii z wykształceniem medycznym
- w zestawie stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold

Zastosowanie urządzenia:

 • bezigłowe powiększanie ust
 • bezigłowe wypełnianie zmarszczek
 • bezigłowa wolumetria kontur twarzy
 • bezigłowa mezoterapia
Szkolenie na terenie Polski w cenie.
Produkt przeznaczony tylko do użytku profesjonalnego. 

Dostępność natychmiastowa

Więcej szczegółów

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki
Wysyłka
Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Przesyłka pocztowa - kurier48 (Polska) sam transport zajmie 2 dni Za darmo!
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Pocztowa kurier48 - (Polska) sam transport zajmie 2 dni Za darmo!
Kurier - DPD (Polska) sam transport zajmie 1 dzień Za darmo!
PRZY ODBIORZE - kurier DPD - pobranie (Polska) sam transport zajmie 1 dzień Za darmo!
InPost Paczkomaty 24/7 sam transport zajmie 3 dni Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 600,00 zł darmowa dostawa!

12 900,00 zł

- +© HIALURONGUN GOLDTEC

PISTOLET DO AUTOMATYCZNEGO BEZIGŁOWEGO WYPEŁNIANIA KWASEM HIALURONOWYM

(oryginalne urządzenie elektroniczne)

 

  

HIALURONGUN GOLDTEC to najnowsza generacja naszych kultowych urządzeń do bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym. Teraz dostępna w formie automatycznego pistoletu z panelem dotykowym, elektronicznym dozowaniem. Najnowsza technologia i szereg systemów wspomagających pracę!

 

 

 

 

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy w 100% automatyczne urządzenie, dla jeszcze płynniejszej, bezpiecznej i efektywnej pracy.
HIALURONGUN GOLDTEC został przez nas opatentowany pod kątem technologicznym i zabiegowym. Wieloletnie prace pozwoliły nam stworzyć, urządzenie do bezigłowego przyrostu objętości bez użycia igły na miarę XXI wieku. 
To, co wyróżnia HIALURONGUN GOLDTEC to jego udoskonalony, płynny, automatyczny silnik, który z niezwykłą płynnością i precyzją podaje wybrany preparat aż do skóry właściwej. Najnowszej generacji niemiecki silnik oraz liczne systemy zabezpieczające gwarantują płynność pracy, bezpieczeństwo i niesamowite efekty zabiegowe. Kwintesencją skuteczności oraz dopełnieniem nowatorskiego rozwiązania jest czytelny, dotykowy, kolorowy wyświetlacz LED, dzięki któremu możemy bardzo precyzyjnie dawkować preparat. Nowoczesny design urządzenia oraz ergonomiczny kształt przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającej osobie.

 
HIALURONGUN GOLDTEC zaprojektowany został dla profesjonalistów w dziedzinie beauty. Dedykowany jest dla kosmetyczek, kosmetologów oraz lekarzy. Urządzenie przeznaczone jest wyłącznie do użytku profesjonalnego.

PREZENTACJA WIDEO URZĄDZENIA HIALURONGUN GOLDTEC:

 

HIALURONGUN GOLDTEC

Urządzenie do automatycznego wypełniania bezigłowego.

Model elektroniczny z ekranem dotykowym

 

Jesteśmy pionierami w dziedzinie bezigłowego wstrzykiwania kwasu hialuronowego bez użycia igły. Jako pierwsi w Polsce opracowaliśmy tę technologię, która w błyskawicznym tempie stała się niezwykle popularna w świecie beauty. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy najnowszą elektroniczną generację kultowego już LUXUS HIALURON PEN oraz HIALURONPEN II PROFESSIONAL
 
 
HIALURONGUN GOLDTEC to innowacyjne urządzenie wykorzystujące wyjątkowo skuteczną, a teraz już AUTOMATYCZNĄ technologię wypełniania zmarszczek, powiększania ust i modelowania konturu twarzy kwasem hialuronowym bez użycia igły. Jest to metoda bezinwazyjna i praktycznie bezbolesna, a jej rezultaty utrzymują się przez długi czas.

 

 Zastosowania urządzenia HIALURONGUN GOLDTEC:

 

 • powiększanie i modelowanie ust,
 • unoszenie kącików ust,
 • wolumetria policzków,
 • konturowanie i wolumetria brody,
 • konturowanie żuchwy,
 • wypełnianie zmarszczek i bruzd twarzy: nosowo-wargowych, zmarszczek palacza, zmarszczki wokół ust, linie marionetki,
 • mezoterapia głęboka: mezoterapia twarzy, kurze łapki, mezoterapia podbródka, szyi, dekoltu oraz mezoterapia innych części ciała np. uda, pośladki, brzuch,
 • mezoterapia skóry głowy.

 

HIALURONGUN GOLDTEC doskonale radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zmarszczkami. Nie tylko wypełnia i wygładza zmarszczki, ale przede wszystkim uruchamia mechanizmy odbudowy i regeneracji skóry. Efekt zabiegu jest natychmiastowy, skóra staje się zaróżowiona i uelastyczniona, a płytkie zmarszczki przestają być widoczne.

 


 


Nasze urządzenie na każdym etapie produkcji poddawane jest kontroli jakości i posiada Europejskie certyfikaty oryginalności oraz bezpieczeństwa.

Po odbyciu naszego szkolenia, sam zabieg jest bezpieczny i nie powoduje efektów ubocznych, a lista przeciwwskazań jest bardzo krótka.

   

HIALURONGUN GOLDTEC - WYJĄTKOWA TECHNOLOGIA,

DŁUGOTRWAŁY PRZYROST OBJĘTOŚCI BEZ UŻYCIA IGŁY

 

 

 

 

MECHANIZM DZIAŁANIA HIALURONGUN GOLDTEC

 

HIALURONGUN GOLDTEC można potocznie nazwać strzykawką bez igły, to ulepszony sposób wstrzykiwania kwasu hialuronowego aż do skóry właściwej. Dzięki specjalnemu najnowszej generacji niemieckiemu mechanizmowi, zastosowana energia wytwarzana przez wbudowany silnik oraz specjalnie zaprojektowany tłok wstrzykiwacza umożliwia pod dużym ciśnieniem początkowym -  szybko, lecz płynnie przeprowadzić bardzo cienki strumień substancji przez mikroskopijny otwór do skóry właściwej, bez nakłuwania igłą. Preparat rozprowadza się równomiernie pod skórą, co w znaczący sposób zmniejsza uszkodzenia wewnątrz skóry oraz minimalizuje do zera możliwość powstawania skutków ubocznych takich jak np. grudki, martwica skóry. Uszkodzenie skóry w przypadku iniekcji igłowej jest znacznie bardziej inwazyjne i bolesne niż opracowana przez nas metoda ciśnieniowa. Możliwość nieprawidłowego podania kwasu hialuronowego i wystąpienie grudek po iniekcji igłowej jest bardzo wysoka, natomiast podczas zabiegu z wykorzystaniem urządzenia HIALURONGUN GOLDTEC ryzyko takie nie występuje.
Za pomocą HIALURONGUN GOLDTEC możemy wprowadzać dowolny kwas hialuronowy usieciowany (służący do wolumetrii ust, policzków i konturu twarzy), oraz nieusieciowany, który przeznaczony jest głównie do rewitalizacji i zagęszczania skóry, a także wykorzystując sterylne preparaty do mezoterapii igłowej możemy uzyskać doskonały efekt, między innymi: nawilżenia, spłycenia zmarszczek i rewitalizacji skóry. Przed przystąpieniem do mezoterapii głębokiej, należy wykonać rysunek zabiegowy w celu precyzyjnego wykonania zabiegu.
Preparaty zabiegowe wprowadzane są do jednorazowego, sterylnego dozownika za pomocą igły pobraniowej. Dozownik zapewnia pełną sterylność zabiegową. Otwór w dozowniku ma zaledwie 0,10 mm, czyli jest prawie czterokrotnie mniejszy od najmniejszych igieł insulinowych, dlatego uszkodzenie tkanki podczas aplikacji bezigłowej jest teraz o wiele mniejsze niż w przypadku standardowej iniekcji.
Efekty zabiegowe z zastosowaniem HIALURONGUN GOLDTEC utrzymują się tak samo długo jak w przypadku iniekcji za pomocą igły tj. 6-12 miesięcy.
W przypadku zastosowania preparatów przeznaczonych do mezoterapii igłowej efekty pojedynczego zabiegu mezoterapii głębokiej porównywalne są do efektu uzyskanego po 2–3 zabiegach mezoterapii igłowej klasycznej.

 

 

 

TECHNOLOGIE ZASTOSOWANE W URZĄDZENIU HIALURONGUN GOLDTEC

Innowacyjne technologie zastosowane w urządzeniu HIALURONGUN GOLDTEC sprawiają, że jest to zupełnie nowa generacja urządzenia do wprowadzania kwasu hialuronowego bez użycia igły. Najnowszy model charakteryzuje się przede wszystkim całkowitą automatyką wstrzykiwania, co zapewnia system AutomaticClear®  oraz możliwość komputerowego, a co z tym związane bardziej precyzyjnego podawania preparatu w głąb skóry - nad tą technologią czuwa system ScreenProtect®.
HIALURONGUN GOLDTEC od innych penów wyróżnia wysokie bezpieczeństwo pracy, które kontroluje system SafeWork®, technologia zaawansowanego bezpieczeństwa zapewnia kontrolę nad ciśnieniowo-stożkową podażą preparatów. Natomiast najistotniejsza technologia polegająca na automatycznej iniekcji strumieniowej Pressure Control Speed Technology ® stwarza odpowiednie warunki do wytworzenia kontrolowanego i zwiększonego ciśnienia (niż było to dotychczas możliwe).
Uzupełnieniem powyższych systemów jest technologia wspomagająca SilentShot®, czyli system, który ma za zadanie znacznie zminimalizować i tłumić efekty dźwiękowe podczas uwalniania się ciśnienia podaniowego, wszystko to dla pełnego komfortu pracy osoby operującej urządzeniem.

 

 

 

 

Tylko u nas odbędą Państwo profesjonalne szkolenie z dziedziny bezigłowego wypełniania i konturowania twarzy za pomocą HIALURONGUN GOLDTEC oraz mezoterapii głębokiej, bez użycia igieł. Inne firmy oferujące starsze modele urządzeń, które są nieoryginalną wersją pierwszego LUXUS HIALURON PEN oraz nowszej generacji HIALURONPEN II PROFESSIONAL opierają się na naszej autorskiej metodyce pracy, lecz tajniki efektywnych zabiegów z wykorzystaniem metody bezigłowego wstrzykiwania objęte są naszą firmową tajemnicą. Kupując oryginalne urządzenie nasze autorskie metodyki pracy zostaną dokładnie i indywidualnie omówione tak, aby nawet osoby bez doświadczenia w dziedzinie igłowego wprowadzania kwasu hialuronowego oraz innych metod igłowych mogły z sukcesem przeprowadzać zabiegi z wykorzystaniem HIALURONGUN GOLDTEC.

 

PRZEWAGA ELEKTRONICZNEGO URZĄDZENIA HIALURONGUN GOLDTEC NAD STARSZYMI MODELAMI:

 • niemieckiej generacji elektryczny silnik,
 • najnowsza technologia 2020 roku,
 • komputerowa skala dozująca dla precyzyjnego dozowania ilości preparatu,
 • dokładna skala ilości załadowanego preparatu do sterylnego podajnika wyświetlana na kolorowym, dotykowym ekranie LED,
 • niezwykle precyzyjne dozowanie, sterowane komputerowo,
 • komputerowa możliwość dopasowania terapii względem potrzeb zabiegowych i okolicy zabiegowej,
 • szereg systemów zabezpieczających, wspomagających i ułatwiających pracę,
 • zwiększona wartość ciśnienia o mocy początkowej 850km/h dla sprawniejszej pracy,
 • pomniejszona średnica otworu podającego w dozowniku tylko 0,10 mm, (czterokrotnie mniejszy niż najmniejsza igła insulinowa!),
 • całkowite bezpieczeństwo pracy,
 • brak skutków ubocznych,
 • całkowite wyeliminowanie powstawania grudek,
 • zintegrowany system zapewniający bezawaryjność urządzenia,
 • ulepszony system z wyeliminowaniem niedoskonałości występujących w modelach starszej generacji,
 • gwarancja 3 lata.

 

 

ZALETY URZĄDZENIA HIALURONGUN GOLDTEC:

 • najnowsza generacja urządzenia do bezigłowego wstrzykiwania kwasu hialuronowego,
 • najnowszy model 2020 r.,
 • komputerowe sterowanie,
 • pełna automatyka,
 • czytelny, kolorowy i dotykowy ekran LED,
 • bezbolesna aplikacja,
 • wysoka sterylność zabiegowa,
 • zastosowanie zaawansowanych nowatorskich technologii: AutomaticClear®, ScreenProtect®, SafeWork®,  Pressure Control Technology Speede®, SilentShot®,
 • bezpieczna obsługa dzięki kontrolowanej komputerowo ilości podanego preparatu i głębokości penetracji,
 • szybka i precyzyjna praca,
 • brak skutków ubocznych,
 • łatwy w użyciu,
 • ergonomiczny kształt,
 • wysoka satysfakcja klientów,
 • wysoka rentowność zabiegowa,
 • rewolucyjna nowość dla twojego gabinetu,
 • wyrafinowany design,
 • urządzenie zgodne z najnowszymi standardami technicznymi,
 • gwarancja 36 miesięcy,
 • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 
Zestaw zawiera praktyczny i stylowy stolik kosmetyczny pod urządzenie na kółkach z półką - do wyboru: Exclusive Gold / Silver:

Dodatkowe informacje:

- maksymalna moc 300 W,
- oryginalny
HIALURONGUN GOLDTEC tylko z logo,
- akcesoria dostępne w naszym sklepie

Zestaw zawiera:

 • oryginalne urządzenie HIALURONGUN GOLDTEC,
 • 2 dozowniki o pojemności 0,3ml,
 • 2 igły do pobierania substancji kosmetycznej,
 • urządzenie przewodowe,
 • stacja dokująca,
 • szkolenie wraz z dowozem na terenie całej Polski, prowadzone przez kosmetologa z wykształceniem medycznym,
 • książka edukacyjna zawierająca wszystkie informacje szkoleniowe od teorii po metodykę wykonywania zabiegów,
 • szczegółową, ilustrowaną, polską instrukcję obsługi,
 • imienny certyfikat przebycia szkolenia, uprawniający do pracy z urządzeniem,
 • elegancki metalowy kufer,
 • stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold / Silver
 • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
 • zapewniamy stały dostęp do akcesoriów i części zamiennych do oryginalnych urządzeń,
 • szkolenie na terenie Polski w cenie.

W związku z obecną pandemią koronawirusa oferujemy możliwość 

przeprowadzenia szkolenia przez internet!
We also offer training courses in English!

 

UWAGA:  inne firmy, które wzorując się na naszej ofercie urządzeń do bezigłowego wypełniania sprzedają podobny sprzęt, lecz jest on tylko pozornie podobny. Spotykamy się z wieloma propozycjami, aby doszkalać osoby, które kupiły urządzenia u innych sprzedawców z tego względu, że aby wykonać prawidłowo i z sukcesem zabieg z wykorzystaniem technologii bezigłowej musi on przebiegać według ściśle określonych zasad, do których patent i prawo ma wyłącznie nasza firma oraz firma GOLDTEC. Wiedza ta ma charakter autorski i jest chroniona przez urząd patentowy. Niestety wiele Pań, które zaopatrują się u naszych naśladowców, nie uzyskuje zadowalających rezultatów. Ich efekty utrzymują się bardzo krótko. Jest to wynik złej metodyki podaniowej oraz zbyt słabej generacji ciśnieniowej (często wartość ciśnienia początkowego jest nieprawidłowo podawana w specyfikacjach).

Speed
Szkolenie na terenie Polski w cenie.

pistolet + szkolenie

Pistolet sprawuje się świetnie, szkolenie świetnie przeprowadzone, polecam

Polecam

Interesujące urządzenie, dotychczas sprawuje się dobrze, szkolenie przeprowadzone profesjonalnie

Polecam

Niedawno kupiłam, już jestem po szkoleniu i nawet kilku zabiegach. Klientki mocno zainteresowane, bo jeszcze takiego urządzenia nie widziały. Polecam serdecznie!

Super

Super odkrycie!! polecam!

Polecam zakup

Rewelacyjny sprzęt. Nie trzeba być obytym z igłą żeby wykonać bardzo skuteczne zabiegi mezoterapii głębokiej i modelowania kwasem hialuronowym. Bardzo bezpiecznie się na nim pracuje i nie ma efektów niepożądanych oraz powikłań, idealny sprzęt dla "bojących" się igieł

Polecam

Polecam.

Hialurongun

Wszystko super, polecam serdecznie.

Hialurongun

Mega, polecam hialurongun spełnił moje oczekiwania. Bardzo wygodny podczas pracy

Polecam

Polecam!
Profesjonalne szkolenie i sprawna współpraca :)

Hialurongun Goldtec

Mam porównanie do zwykłego, nie elektrycznego hialuron pena i muszę stwierdzić, że jest znacznie lepiej.
Dobrze, że nie zdecydowałam się na inny model jestem zadowolona z zakupu i nie wyobrażam sobie prowadzenia gabinetu bez tego urządzenia. Bardzo rentowne aparat który szybciutko na siebie zarabia.

Hialurongun

Doskonała Praca!
Dziękuję za przeszkolenie :)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu

Rewelacja, polecam serdecznie sprzęt godny swojej ceny. Praca i efekty na najwyższym poziomie

Napisz opinię

Napisz opinię
Z tym produktem klienci kupili również :
Next Previous
Produkty tej samej kategorii
Scroll