OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

KONTAKT Z NAMI - ponad 17 lat doświadczenia

Porozmawiaj z naszymi specjalistami i dobierz odpowiedni produktLuxus Natury sprzedaje profesjonalne urządzenia kosmetologiczne oraz prowadzi szkolenia z ich obsługi

Zamówienia i porady


MAGDALENA

email: sklep@luxusnatury.pl

tel. 729 00 85 85, 576 00 85 85 


KATARZYNA

email: sklep@luxusnatury.pl

tel. 537 00 85 85


KORNEL

email: kornel.rekord@gmail.com


Kontakt telefoniczny w godz. 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku.

Odpowiedzi email uzyskają Państwo w godzinach pracy.

Adres i lokalizacja LUXUS NATURY

LUXUSNATURY.PL
Pustków Osiedle 59i
39-206 Pustków
woj. podkarpackieO firmie Luxus Natury

W związku z chęcią podzielenia się wiedzą na temat odmładzania i poprawiania wyglądu skóry, poprzez mezoterapię mikroigłową, w 2006 roku powstała marka Luxus Natury®. Nasza praktyka w tej dziedzinie rozpoczęła się wraz z pojawieniem się pierwszych urządzeń Derma Roller. W miarę upływu czasu, zabiegi mikronakłuwania stały się bardzo popularne. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do sprzedaży elektryczne urządzenia do mezoterapii mikroigłowej tzw. Dermo Peny. By pokazać prawidłowe użytkowanie urządzeń, co za tym idzie osiągnięcie najlepszych efektów zabiegowych, stworzyliśmy własne urządzenia oraz autorskie szkolenia multimedialne, dzięki którym żaden klient nie ma wątpliwości na temat poprawnie wykonanego zabiegu.

Dziś w 2024 roku rozwinęliśmy myśl zabiegów estetycznych o kolejne urządzenia. Wszystkie urządzenia naszej marki, zostały dokładnie przetestowane pod względem bezpieczeństwa i najlepszej efektywności. Sami użytkujemy je codziennie w naszej klinice. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia – skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać odpowiednie urządzenia do Twojego gabinetu kosmetologii!

Jeśli zastanawiasz się nad wzbogaceniem oferty swojego gabinetu kosmetologii możesz skorzystać z naszego 17-letniego doświadczenia przy doborze urządzeń – zapewniamy profesjonalną poradę i współpracę pozakupową. Nieustannie dążymy do perfekcji – dlatego wciąż wprowadzamy do naszej oferty innowacyjne urządzenia. Dzięki temu dokładnie znamy aktualne trendy w kosmetologii i potrafimy polecić najodpowiedniejsze urządzenia do Twojego gabinetu!Dofinansowanie, dotacja lub kredyt na rozwój działalności

Czy starasz się o dofinansowanie, dotację lub kredyt na rozwój swojej działalności?

Skontaktuj się z nami, przedstaw swój budżet i wymagania, a my wybierzemy dla Ciebie najlepsze urządzenia bazując na aktualnych trendach w kosmetologii! Przedstawimy Ci kosztorys oraz wystawimy fakturę pro-forma - dzięki wzajemnej współpracy możemy razem najlepiej wyposażyć Twój gabinet.

Czy nie wiesz jeszcze, w jaki sposób możesz zdobyć dotację na rozwój swojego gabinetu?

Istnieje kilka opcji uzyskania dofinansowania. Między innymi:

  • dotacja z PUP na rozpoczęcie działalności gospodarczej,
  • europejskie programy regionalne dla przedsiębiorców,
  • niskooprocentowane pożyczki unijne lub z programów Banku Gospodarstwa Krajowego
  • leasing lub raty

W przypadku, gdy zdecydujesz się na jedną z przedstawionych opcji zapewnimy Ci profesjonalną poradę w zakresie wyboru urządzeń oraz przedstawimy ofertę, którą możesz później dołączyć do swojego wniosku. Wyposażyliśmy już ponad 100 000 gabinetów medycyny estetycznej, kosmetologicznych oraz salonów kosmetycznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej wieloletniej wiedzy i doświadczenia.