Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Plazma kosmetyczna

Urządzenia do plazmy kosmetycznej dla kosmetologa

Czy można uratować skórę z nieudanym, płytkim tatuażem czy źle wykonanym makijażem permanentnym? Dzięki plazmie kosmetycznej jest to możliwe. Powstanie łuku elektrycznego w urządzeniu powodujące wytworzenie plazmy azotowej, która umożliwia odparowanie naskórka, a tym samym usunięcie wszystkiego, co na nim się znajduje w sposób niezwykle precyzyjny i dokładny.

W rezultacie można pozbyć się z twarzy pacjenta kurzajek, brodawek, blizn potrądzikowych, zmarszczek mimicznych czy rozstępów. Możliwe jest także ujędrnienie skóry twarzy i jej podniesienie, czyli nieinwazyjny lifting. Efekt sublimacji, czyli usunięcia nadmiaru skóry i bioregeneracji gwarantuje bardzo dobre efekty estetyczne. Urządzenie wyposażone jest w niewielkie igły, dlatego przed wykonaniem zabiegu potrzebne jest przejście szkolenia z zakresu jego obsługi.

 • 29,00 zł 29,00 zł

  Do czego służy igła zabiegowa? Specyfikacja produktu Igła zabiegowa, miedziana do urządzenia plasma pen V1. Akcesoria sprzedawane są tylko i wyłącznie posiadaczom oryginalnego urządzenia Plasma Pen V1 Professional .

  29,00 zł
 • 719,00 zł 619,00 zł

  Prysznic plazmowy PenOzon Original to zaawansowana technologia wytwarzająca silną niskotemperaturową plazmę . Jest to najbardziej pożądana terapia dająca niesamowite rezultaty w szerokim spektrum zastosowania. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, stanowiący doskonałą alternatywę dla mezoterapii, jonoforezy oraz darsonvalizacji . Poznaj magiczną moc dotyku prysznica plazmowego.

  619,00 zł 719,00 zł
 • 699,00 zł 699,00 zł

  Na czym polega szkolenie z zakresu generatora plazmy azotowej? Co zyskam dzięki szkoleniu z generatora plazmy azotowej? Co zawiera szkolenie multimedialne z generatora plazmy azotowej? Szkolenie obejmuje prezentację multimedialną (21 stron) oraz 40 minut nagrań edukacyjnych. nieoperacyjna blefaroplastyka powiek, usuwanie zmarszczek, blizn, rozstępów, zmian skórnych (np. brodawki), certyfikat imienny wystawiamy tylko przy zakupie bezpiecznego, oryginalnego urządzenia Plasma Pen Professional .

  699,00 zł
    (17 s)
 • Jak działa Plasma Pen V1 Professional? Galeria efektów przed i po zabiegu urządzeniem Zalety Plasma Pen V1 Professional Urządzenie Plasma Pen V1 Professional jest nowoczesną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, w której zastosowana została technologia i właściwości plazmy. Podobnie jak wiele innych technologii została ona zaadaptowana ze świata medycyny. Zjawisko plazmy jest cenione za wyjątkową skuteczność w walce z problemami skórnymi, przy jednoczesnej nieinwazyjności i bezpieczeństwie.

    (18 s)
 • Dlaczego technologia plazmy azotowej jest taka ważna? Mechanizm działania Plasma Gold Lifting Jakie są wskazania do zabiegu? PRODUKT DOSTĘPNY Opiekun produktu : Zadzwoń: 729 00 85 85 Profesjonalne urządzenie Plasma Gold Lifting znajduje zastosowanie w: liftingu powieki górnej i dolnej (alternatywa do chirurgii blefaroplastyki powiek), redukcji zmarszczek skóry twarzy, szyi i dekoltu, redukcji zmarszczek przy uszach i wokół ust, tzw. zmarszczek palacza, ujędrnianiu skóry twarzy, szyi i dekoltu, usuwaniu blizn (także potrądzikowych), redukcja rozstępów, usuwaniu brodawek, włókniaków, pieprzy, kurzajek, punktów rubinowych, redukcji przebarwień, usuwaniu płytkich tatuaży i makijażu permanentnego. Możliwość zakupu bez szkolenia lub w opcji, która zawiera szkolenie prowadzone przez mgr kosmetologii w naszej klinice .

    (7 s)
 • Co to jest Plasma Prime Professional? Mechanizm działania urządzenia Plasma Prime Professional Głowica zabiegowa GOLDtouch PRODUKT DOSTĘPNY Opiekun produktu : Zadzwoń: 729 00 85 85 PLASMA PRIME PROFESSIONAL to wyspecjalizowany aparat do wykonywania zabiegów plazmą, która jest jedną z najefektywniejszych terapii przeciwzmarszkowych, liftingujących oraz jedyną, która przynosi doskonałe rezultaty w korekcji opadających powiek, usuwaniu zmarszczek i bruzd, a także usuwaniu zmian skórnych. Cena urządzenia obejmuje szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski, prowadzone przez mgr kosmetologii. W zestawie również stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold lub Silver. Dostępność natychmiastowa! Najnowsza wersja oryginalnego urządzenia Plasma Prime posiada dotykowy panel obsługi w języku polskim.

    (12 s)
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Zastosowanie plazmy azotowej w kosmetologii

Plazma azotowa to czwarty stan skupienia powstający w wyniku przepływu prądu wysokiej częstotliwości przez gaz. Jej postać zawiera swobodnie naładowane cząsteczki, lecz sama w sobie jest elektrycznie obojętna. Stosując wiązkę plazmy na powierzchnię naskórka doprowadza się do jego odparowania i jednocześnie dostarcza energię w głąb do określonych tkanek. To działanie sprawiło, że plazma azotowa znalazła szerokie zastosowanie w zabiegach kosmetologicznych, w tym usunięciu zmian skórnych (brodawek, włókniaków i żółtaków), terapii blizn, blefaroplastyki powiek, liftingu, zapobieganiu trądziku, eliminowaniu przebarwień, a także przeciw rozstępom.

Dlaczego warto zapisać się na zabieg wykorzystujący plazmę azotową?

Zabiegi kosmetologiczne przy użyciu generatorów plazmy azotowej zapewniają szybki i doskonały efekt napięcia skóry, dzięki czemu stanowi nieinwazyjną alternatywę dla korekcji chirurgicznej. Polegają one na kontrolowanym uszkodzeniu naskórka i podgrzewaniu zmiany skórnej za pomocą wiązki wytworzonej z gazu (azotu). W efekcie dochodzi do przebudowy skóry, przez co odzyskuje właściwą jędrność, gęstość i elastyczność, a tym samym widoczność zmarszczek i blizn ulega zmniejszeniu.

Oprócz tego dany proces ma na celu pobudzić produkcję nowych włókien kolagenowych, elastyny i kwasu hialuronowego, których zawartość w skórze jest bardzo ważna dla zachowania młodego wyglądu. Dlatego też mówi się, że zabieg z wykorzystaniem plazmy azotowej przynosi wiele zalet dla pacjentów, szukających innych rozwiązań o minimalnym stopniu inwazyjności, braku krwawienia i krótkim czasie gojenia.

Urządzenia kosmetologiczne wykorzystujące technologię plazmową

Aby przeprowadzić zabieg przy użyciu plazmy azotowej potrzebna jest specjalna aparatura, która potrafi w bezpieczny sposób wytworzyć plazmę azotową do odparowania naskórka. Co więcej takie urządzenie powinno posiadać odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa i spełniać wymagane normy, by mogły być użyte w salonie lub gabinecie kosmetologicznym.

Wobec tego przygotowaliśmy osobną ofertę poświęconą temu rodzajowi technologii, pozwalającej precyzyjnie sterować łukiem plazmy i płynnej regulacji mocy, przy nieodczuwalnej obecności prądu elektrycznego. W ten sposób kosmetolodzy mogą zakupić urządzenie bazujące na przełomowej plazmie azotowej, które umożliwia dopasować program zabiegowy do poszczególnego problemu skórnego. Sprawdź nasze 4 podstawowe propozycje urządzeń kosmetologicznych - Plasma Pen V1 Professional, Plasma Gold Lifting, Plasma Prime Professional i PenOzon Original.

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll