OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

 • 23,00 zł - 23 496,00 zł

Dostępność

Dostępność

Promocje

Bestseller

Plazma kosmetyczna

Urządzenia do plazmy kosmetycznej dla kosmetologa

Czy można uratować skórę z nieudanym, płytkim tatuażem czy źle wykonanym makijażem permanentnym? Dzięki plazmie kosmetycznej jest to możliwe. Powstanie łuku elektrycznego w urządzeniu powodujące wytworzenie plazmy azotowej, która umożliwia odparowanie naskórka, a tym samym usunięcie wszystkiego, co na nim się znajduje w sposób niezwykle precyzyjny i dokładny.

W rezultacie można pozbyć się z twarzy pacjenta kurzajek, brodawek, blizn potrądzikowych, zmarszczek mimicznych czy rozstępów. Możliwe jest także ujędrnienie skóry twarzy i jej podniesienie, czyli nieinwazyjny lifting. Efekt sublimacji, czyli usunięcia nadmiaru skóry i bioregeneracji gwarantuje bardzo dobre efekty estetyczne. Urządzenie wyposażone jest w niewielkie igły, dlatego przed wykonaniem zabiegu potrzebne jest przejście szkolenia z zakresu jego obsługi.

Aktywne filtry

Plasma Gold Lifting - profesjonalny generator plazmy azotowej

Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

Profesjonalne urządzenie Plasma Gold Lifting znajduje zastosowanie w:

 • liftingu powieki górnej i dolnej (alternatywa do chirurgii blefaroplastyki powiek),
 • redukcji zmarszczek skóry twarzy, szyi i dekoltu,
 • redukcji zmarszczek przy uszach i wokół ust, tzw. zmarszczek palacza,
 • ujędrnianiu skóry twarzy, szyi i dekoltu,
 • usuwaniu blizn (także potrądzikowych),
 • redukcja rozstępów,
 • usuwaniu brodawek, włókniaków, pieprzy, kurzajek, punktów rubinowych,
 • redukcji przebarwień,
 • usuwaniu płytkich tatuaży i makijażu permanentnego.

Możliwość zakupu bez szkolenia lub w opcji, która zawiera szkolenie prowadzone przez mgr kosmetologii w naszej klinice.

Szkolenie ONLINE Plasma Pen wraz z certyfikatem

699,00 zł

Szkolenie obejmuje prezentację multimedialną (21 stron) oraz 40 minut nagrań edukacyjnych.

 • nieoperacyjna blefaroplastyka powiek,
 • usuwanie zmarszczek, blizn, rozstępów, zmian skórnych (np. brodawki),
 • certyfikat imienny wystawiamy tylko przy zakupie bezpiecznego, oryginalnego urządzenia Plasma Pen Professional.

Plasma Prime Professional - profesjonalny generator plazmy azotowej + shower

Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

PLASMA PRIME PROFESSIONAL to wyspecjalizowany aparat do wykonywania zabiegów plazmą, która jest jedną z najefektywniejszych terapii przeciwzmarszkowych, liftingujących oraz jedyną, która przynosi doskonałe rezultaty w korekcji opadających powiek, usuwaniu zmarszczek i bruzd, a także usuwaniu zmian skórnych.

Cena urządzenia obejmuje szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski, prowadzone przez mgr kosmetologii. W zestawie również stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold lub Silver. Dostępność natychmiastowa!

Najnowsza wersja oryginalnego urządzenia Plasma Prime posiada dotykowy panel obsługi w języku polskim.

Prysznic plazmowy PENOZON ORIGINAL

719,00 zł

Prysznic plazmowy PenOzon Original to zaawansowana technologia wytwarzająca silną niskotemperaturową plazmę. Jest to najbardziej pożądana terapia dająca niesamowite rezultaty w szerokim spektrum zastosowania.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, stanowiący doskonałą alternatywę dla mezoterapii, jonoforezy oraz darsonvalizacji. Poznaj magiczną moc dotyku prysznica plazmowego.

Zastosowanie plazmy azotowej w kosmetologii

Plazma azotowa to czwarty stan skupienia powstający w wyniku przepływu prądu wysokiej częstotliwości przez gaz. Jej postać zawiera swobodnie naładowane cząsteczki, lecz sama w sobie jest elektrycznie obojętna. Stosując wiązkę plazmy na powierzchnię naskórka doprowadza się do jego odparowania i jednocześnie dostarcza energię w głąb do określonych tkanek. To działanie sprawiło, że plazma azotowa znalazła szerokie zastosowanie w zabiegach kosmetologicznych, w tym usunięciu zmian skórnych (brodawek, włókniaków i żółtaków), terapii blizn, blefaroplastyki powiek, liftingu, zapobieganiu trądziku, eliminowaniu przebarwień, a także przeciw rozstępom.

Dlaczego warto zapisać się na zabieg wykorzystujący plazmę azotową?

Zabiegi kosmetologiczne przy użyciu generatorów plazmy azotowej zapewniają szybki i doskonały efekt napięcia skóry, dzięki czemu stanowi nieinwazyjną alternatywę dla korekcji chirurgicznej. Polegają one na kontrolowanym uszkodzeniu naskórka i podgrzewaniu zmiany skórnej za pomocą wiązki wytworzonej z gazu (azotu). W efekcie dochodzi do przebudowy skóry, przez co odzyskuje właściwą jędrność, gęstość i elastyczność, a tym samym widoczność zmarszczek i blizn ulega zmniejszeniu.

Oprócz tego dany proces ma na celu pobudzić produkcję nowych włókien kolagenowych, elastyny i kwasu hialuronowego, których zawartość w skórze jest bardzo ważna dla zachowania młodego wyglądu. Dlatego też mówi się, że zabieg z wykorzystaniem plazmy azotowej przynosi wiele zalet dla pacjentów, szukających innych rozwiązań o minimalnym stopniu inwazyjności, braku krwawienia i krótkim czasie gojenia.

Urządzenia kosmetologiczne wykorzystujące technologię plazmową

Aby przeprowadzić zabieg przy użyciu plazmy azotowej potrzebna jest specjalna aparatura, która potrafi w bezpieczny sposób wytworzyć plazmę azotową do odparowania naskórka. Co więcej takie urządzenie powinno posiadać odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa i spełniać wymagane normy, by mogły być użyte w salonie lub gabinecie kosmetologicznym.

Wobec tego przygotowaliśmy osobną ofertę poświęconą temu rodzajowi technologii, pozwalającej precyzyjnie sterować łukiem plazmy i płynnej regulacji mocy, przy nieodczuwalnej obecności prądu elektrycznego. W ten sposób kosmetolodzy mogą zakupić urządzenie bazujące na przełomowej plazmie azotowej, które umożliwia dopasować program zabiegowy do poszczególnego problemu skórnego. Sprawdź nasze 4 podstawowe propozycje urządzeń kosmetologicznych - Plasma Pen V1 Professional, Plasma Gold Lifting, Plasma Prime Professional i PenOzon Original.