Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Pozostałe produkty

Inne produkty oraz urządzenia do użytku profesjonalnego w gabinetach

Dbając o profesjonalne wyposażenie każdego gabinetu kosmetologicznego, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę wysokiej jakości produktów i akcesoriów o charakterze zarówno kosmetycznym, jak i medycznym do użytku profesjonalnego. Wiele przedmiotów z tej listy jest niezbędnych do prawidłowego przeprowadzania zabiegów oraz działania salonów kosmetologicznych. W szczególności jednorazowe rękawiczki, pokrowce, prześcieradła, czepki czy maseczki ochronne na usta i nos.

Jeżeli nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów do zabiegów kosmetologicznych zapraszamy do oferty naszego oryginalnego urządzenia Derma Roller Skin Lifting - wałeczka z okrągłymi mikroigłami do zabiegu mezoterapii mikroigłowej.

Pokazuje 1 - 63 z 63 elementów

Czego nie powinno zabraknąć w salonie i gabinecie kosmetologicznym?

Salony i gabinety kosmetologiczne to miejsca, które odwiedza dużo pacjentów, więc czystość i poczucie komfortu to kluczowa kwestia, na jakiej muszą się skupić. W związku z tym, przygotowując dane miejsce do pracy bardzo istotną rolę pełni wyposażenie, bowiem bez niego kosmetolodzy nie mogą przyjąć pacjentów. Jednak nie chodzi tu tylko o meble i maszyny do wykonywania zabiegów, ale też drobne akcesoria, które pomagają przestrzegać zasad higieny oraz dbać o komfort samego pacjenta. Dlatego też przygotowaliśmy szeroki asortyment akcesoriów do użytku profesjonalnego, w tym gadżetów do pedicure, jednorazowych strzykawek, igieł do iniekcji, maseczek ochronnych na twarz i nos, pojemników na odpady medyczne, szpatułek do nakładania preparatów, pędzli, misek, czepków ochronnych, pokrowców i rękawiczek.

Jednorazowe akcesoria ochronne do gabinetu kosmetologicznego

Nie zapomnij o jednorazowych produktach ochronnych, które dbają o zachowanie wysokiego poziomu higieny. Zaliczamy do nich jednorazowe rękawiczki, czepki na głowę, pokrowce na fotel, prześcieradła, ręczniki, maski i szlafroki. To właśnie one zabezpieczają skórę pacjenta i kosmetologa przed bezpośrednim kontaktem z niebezpiecznymi substancjami nakładanymi na ciało czy bakteriami, wirusami i grzybami znajdującymi się na powierzchni przedmiotów.

Przydatne narzędzia do wykonywania zabiegów kosmetologicznych

Oprócz jednorazowych akcesoriów do ochronny ważną rolę odgrywają produkty do wyrabiania i nakładania preparatów na skórę. Stąd też bez problemu znajdziesz tutaj pędzelki o różnych końcówkach i włosiu, miski, szklane kieliszki, a także szpatułki. Oprócz tego warto posiadać w gabinecie specjalne urządzenie do sterylizacji drobnych narzędzi, gdyż jest znacznie wygodniejsze w użyciu, niż ręczne mycie i pryskanie powierzchni środkami dezynfekującymi. Na szczególną uwagę zasługuje sterylizator w postaci pojemnika z wanienką przeznaczoną do zanurzenia różnych głowic zabiegowych. W naszym asortymencie znajdziesz również profesjonalne urządzenia z systemem dezynfekcji promieniowania UVC, który eliminuje drobnoustroje chorobotwórcze w zaledwie 30 sekund.

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll