OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

 • 20,00 zł - 12 927,00 zł

Dostępność

Dostępność

Rodzaj Kartridża

Rodzaj Kartridża

Promocje

Bestseller

Pistolet do mezoterapii

Urządzenia pistolety do mezoterapii dla kosmetologa

Na wyposażeniu gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej nie może zabraknąć pistoletu do mezoterapii. To nowoczesne urządzenie, wyposażone w ekran LCD, pozwala bardzo dokładnie regulować ilość wstrzykiwanych pod skórę substancji odżywczych i regenerujących. Można zdecydować się na model do zabiegu igłowego lub model bazujący na technologii ciśnieniowej, który świetnie sprawdza się do rewitalizacji skóry, zabiegów wolumetrycznych oraz wypełniania nawet głębokich zmarszczek i bruzd, czyli pistolet bezigłowy.

Preparaty przy użyciu najnowszej generacji pistoletów do mezoterapii podawane są aż do skóry właściwej, co gwarantuje skuteczność wykonywanego zabiegu. Ergonomiczny kształt ułatwia pracę nawet w trudno dostępnych i wrażliwych miejscach takich jak okolice uszu, nosa czy strefy pod powiekami.

Aktywne filtry

Hialuronpen II Professional - oryginalne urządzenie do wypełniania bezigłowego

Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

HIALURONPEN II PROFESSIONAL to jego niesamowita płynność pracy, szereg najnowszych technologii wspomagających, zabezpieczających i ułatwiających wykonanie zabiegów oraz wymienne wielkości głowicy mocującej, a także elegancki i ponadczasowy design ze zintegrowanym systemem dozującym ze stali nierdzewnej.

 • urządzenie do bezigłowego wypełniania Hialuronpen II Professional,
 • nasze autorskie szkolenie w naszej klinice lub u klienta,
 • posprzedażowa opieka mgr kosmetologii.

Zastosowanie urządzenia: bezigłowe powiększanie ust, bezigłowe wypełnianie zmarszczek, bezigłowa wolumetria kontur twarzy, bezigłowa mezoterapia. Szkolenie na terenie Polski w cenie. Dostawa 24h.

Luxus Hialuron Pen - bezigłowe wypełnianie kwasem hialuronowym

Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

LUXUS HIALURON PEN to innowacyjne urządzenie wykorzystujące wyjątkowo skuteczną technologię wypełniania zmarszczek, powiększania ust i modelowania konturu twarzy kwasem hialuronowym bez użycia igły.

 • oryginalny Luxus Hialuron Pen,
 • Dostawa 24h,
 • szkolenie wideo: 60 min naszych nagrań zabiegowych z instrukcjami użytkowania,
 • kompendium wiedzy - 43 strony teorii,
 • posprzedażowa opieka kosmetologa,
 • dla chętnych prezentacja w naszym gabinecie.

Zastosowanie urządzenia: bezigłowe powiększanie ust, bezigłowe wypełnianie zmarszczek, bezigłowa wolumetria kontur twarzy, bezigłowa mezoterapia.

HialuronGun - pistolet elektroniczny do bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym

Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

HIALURONGUN GOLDTEC to najnowsza generacja naszych kultowych urządzeń do bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym. Teraz dostępna w formie automatycznego pistoletu z panelem dotykowym i elektronicznym dozowaniem. Najnowsza technologia i szereg systemów wspomagających pracę!

W cenie urządzenia nasze autorskie szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta wraz z imiennym certyfikatem. Posprzedażowa opieka mgr kosmetologii. W zestawie stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold lub Silver.

Zastosowanie urządzenia:

 • bezigłowe powiększanie ust,
 • bezigłowe wypełnianie zmarszczek,
 • bezigłowa wolumetria kontur twarzy,
 • bezigłowa mezoterapia.

Szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie. Produkt przeznaczony tylko do użytku profesjonalnego. Dostępność natychmiastowa.

Pistolet do mezoterapii igłowej - Autoderm Mesotherapy Gun

3 999,00 zł

Mezoterapia igłowa to naturalna metoda zapewniająca długotrwały efekt zabiegowy, efekty widoczne są już po pierwszej terapii. Dla długotrwałych efektów zalecana jest seria zabiegów wykonywanych w odstępach 1-2 tygodni. Dostępność natychmiastowa!

W przypadku tego towaru, nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

Zastosowanie pistoletów do mezoterapii igłowej

Pistolety do mezoterapii igłowej służą dużą pomocą w wykonywaniu zabiegów, a mianowicie pozwalają nakłuwać skórę pacjenta w sposób precyzyjny i komfortowy. Co więcej są sterowane komputerowo, dzięki czemu ich inteligentny system kontroluje głębokość iniekcji, ilość podawanego preparatu i prędkość pracy. W konsekwencji pistolety do mezoterapii umożliwiają ustawić konfigurację urządzenia w zależności od zmiany skórnej, którą chcemy skorygować.

Obecnie pistolet do mezoterapii służy do wprowadzania różnych aktywnych substancji kosmetycznych, w tym kwasu hialuronowego. Poza tym, dobrze radzi sobie z obszarem zabiegowym znajdującym się na twarzy, ciele czy skórze głowy. Stąd też tego rodzaju sprzęt można zastosować do spłycania zmarszczek, bruzd i blizn, terapii antycellulitowych, redukcji rozstępów, ujednolicenia kolorytu cery, restrukturyzacji skóry wokół oczu, ujędrnienia i liftingu, poprawy owalu twarzy, wzmocnienia i zapobiegania wypadaniu włosów, nawilżenia, odżywiania czy zahamowania innych oznak starzenia się.

Czym się różnią pistolety do mezoterapii bezigłowej?

W przypadku pistoletów do mezoterapii bezigłowej zapewniają one nieinwazyjną metodę wprowadzania składników aktywnych w głąb skóry właściwej. Z tej racji zabiegi te zyskały ogromną popularność, gdyż wielu klientów nadal obawia się użycia igły. Pistolety elektryczne bez igieł stosują specjalnie zaprojektowany tłok wstrzykiwacza, który umożliwia dostarczyć preparat pod dużym ciśnieniem. Generowany przez urządzenie cienki strumień substancji tworzy mikroskopijny otwór, przez który substancja równomiernie przedostaje się i rozprowadza się pod skórą. Ta metoda znacznie zmniejsza uszkodzenia wewnątrz skóry i minimalizuje powstawanie skutków ubocznych.

Warto zaznaczyć, że pistolety bezigłowe pomagają osiągnąć zadowalające efekty, utrzymujące się na tak samo długo jak w przypadku mezoterapii igłowej.

Dostępne rodzaje pistoletów do mezoterapii igłowej i bezigłowej

W naszym sklepie Luxus Natury znajdziesz oba rodzaje pistoletów do mezoterapii. Jeśli chodzi o mezoterapię igłową to do klasycznej iniekcji polecamy pistolet Autoderm Mesotherapy Gun, natomiast do bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym doskonale nadawać się będą aparaty Luxus Hialuron Pen, Hialuronpen II Professional i większych rozmiarów HialuronGun. Gwarantujemy, że każdy doświadczony kosmetolog będzie zadowolony działaniem każdego z tych czterech urządzeń w swoim gabinecie, a klienci będą chętnie wracać na kolejny zabieg. Zresztą przekonaj się sam!