Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Pistolet do mezoterapii

Urządzenia pistolety do mezoterapii dla kosmetologa

Na wyposażeniu gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej nie może zabraknąć pistoletu do mezoterapii. To nowoczesne urządzenie, wyposażone w ekran LCD, pozwala bardzo dokładnie regulować ilość wstrzykiwanych pod skórę substancji odżywczych i regenerujących. Można zdecydować się na model do zabiegu igłowego lub model bazujący na technologii ciśnieniowej, który świetnie sprawdza się do rewitalizacji skóry, zabiegów wolumetrycznych oraz wypełniania nawet głębokich zmarszczek i bruzd, czyli pistolet bezigłowy.

Preparaty przy użyciu najnowszej generacji pistoletów do mezoterapii podawane są aż do skóry właściwej, co gwarantuje skuteczność wykonywanego zabiegu. Ergonomiczny kształt ułatwia pracę nawet w trudno dostępnych i wrażliwych miejscach takich jak okolice uszu, nosa czy strefy pod powiekami.

 • 25,00 zł 25,00 zł

  Wymienne kartridże do pistoletu Autoderm Mesotherapy Gun. Do wyboru głowice 5-igłowe oraz 9-igłowe. Akcesoria sprzedawane są tylko i wyłącznie posiadaczom oryginalnego urządzenia Autoderm Mesotherapy Gun.

  25,00 zł
 • 3 999,00 zł 3 999,00 zł

  Jak działa MESOTHERAPY GUN AUTODERM? Zalety urządzenia MESOTHERAPY GUN AUTODERM Wskazania do zabiegu z wykorzystaniem pistoletu do mezoterapii Mezoterapia igłowa to naturalna metoda zapewniająca długotrwały efekt zabiegowy, efekty widoczne są już po pierwszej terapii. Dla długotrwałych efektów zalecana jest seria zabiegów wykonywanych w odstępach 1-2 tygodni.  Dostępność natychmiastowa!

  3 999,00 zł
    (5 s)
 • Co to jest Luxus Hialuron Pen? Jak działa Luxus Hialuron Pen (video)? Jakie są efekty zabiegów Luxus Hialuron Pen? PRODUKT DOSTĘPNY Opiekun produktu : Zadzwoń: 729 00 85 85 LUXUS HIALURON PEN to innowacyjne urządzenie wykorzystujące wyjątkowo skuteczną technologię wypełniania zmarszczek, powiększania ust i modelowania konturu twarzy kwasem hialuronowym  bez użycia igły . oryginalny  Luxus Hialuron Pen, Dostawa 24h, szkolenie wideo: 60 min naszych nagrań zabiegowych z instrukcjami użytkowania, kompendium wiedzy - 43 strony teorii, posprzedażowa opieka kosmetologa, dla chętnych prezentacja w naszym gabinecie. Zastosowanie urządzenia: bezigłowe powiększanie ust, bezigłowe wypełnianie zmarszczek, bezigłowa wolumetria kontur twarzy, bezigłowa mezoterapia.

    (36 s)
 • Technologia wstrzykiwania kwasu hialuronowego bez igieł Zastosowanie urządzenia Hialuronpen II Professional Mechanizm działania Hialurionpen II Professional PRODUKT DOSTĘPNY Opiekun produktu : Zadzwoń: 729 00 85 85 HIALURONPEN II PROFESSIONAL to jego niesamowita płynność pracy, szereg najnowszych technologii wspomagających, zabezpieczających i ułatwiających wykonanie zabiegów oraz wymienne wielkości głowicy mocującej, a także elegancki i ponadczasowy design ze zintegrowanym systemem dozującym ze stali nierdzewnej. urządzenie do bezigłowego wypełniania Hialuronpen II Professional, nasze autorskie szkolenie w naszej klinice lub u klienta, posprzedażowa opieka mgr kosmetologii. Zastosowanie urządzenia: bezigłowe powiększanie ust, bezigłowe wypełnianie zmarszczek, bezigłowa wolumetria kontur twarzy, bezigłowa mezoterapia. Szkolenie na terenie Polski w cenie. Dostawa 24h.

    (13 s)
 • Co to jest i do czego służy Hialurongun Goldtec? Zastosowanie urządzenia Hialurongun Goldtec Mechanizm działania Hialurongun Goldtec PRODUKT DOSTĘPNY Opiekun produktu : Zadzwoń: 729 00 85 85 HIALURONGUN GOLDTEC to najnowsza generacja naszych kultowych urządzeń do bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym. Teraz dostępna w formie automatycznego pistoletu z panelem dotykowym i elektronicznym dozowaniem. Najnowsza technologia i szereg systemów wspomagających pracę! W cenie urządzenia nasze autorskie szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta wraz z imiennym certyfikatem. Posprzedażowa opieka mgr kosmetologii. W zestawie stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold lub Silver. Zastosowanie urządzenia: bezigłowe powiększanie ust, bezigłowe wypełnianie zmarszczek, bezigłowa wolumetria kontur twarzy, bezigłowa mezoterapia. Szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie. Produkt przeznaczony tylko do użytku profesjonalnego. Dostępność natychmiastowa.

    (13 s)
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Zastosowanie pistoletów do mezoterapii igłowej

Pistolety do mezoterapii igłowej służą dużą pomocą w wykonywaniu zabiegów, a mianowicie pozwalają nakłuwać skórę pacjenta w sposób precyzyjny i komfortowy. Co więcej są sterowane komputerowo, dzięki czemu ich inteligentny system kontroluje głębokość iniekcji, ilość podawanego preparatu i prędkość pracy. W konsekwencji pistolety do mezoterapii umożliwiają ustawić konfigurację urządzenia w zależności od zmiany skórnej, którą chcemy skorygować.

Obecnie pistolet do mezoterapii służy do wprowadzania różnych aktywnych substancji kosmetycznych, w tym kwasu hialuronowego. Poza tym, dobrze radzi sobie z obszarem zabiegowym znajdującym się na twarzy, ciele czy skórze głowy. Stąd też tego rodzaju sprzęt można zastosować do spłycania zmarszczek, bruzd i blizn, terapii antycellulitowych, redukcji rozstępów, ujednolicenia kolorytu cery, restrukturyzacji skóry wokół oczu, ujędrnienia i liftingu, poprawy owalu twarzy, wzmocnienia i zapobiegania wypadaniu włosów, nawilżenia, odżywiania czy zahamowania innych oznak starzenia się.

Czym się różnią pistolety do mezoterapii bezigłowej?

W przypadku pistoletów do mezoterapii bezigłowej zapewniają one nieinwazyjną metodę wprowadzania składników aktywnych w głąb skóry właściwej. Z tej racji zabiegi te zyskały ogromną popularność, gdyż wielu klientów nadal obawia się użycia igły. Pistolety elektryczne bez igieł stosują specjalnie zaprojektowany tłok wstrzykiwacza, który umożliwia dostarczyć preparat pod dużym ciśnieniem. Generowany przez urządzenie cienki strumień substancji tworzy mikroskopijny otwór, przez który substancja równomiernie przedostaje się i rozprowadza się pod skórą. Ta metoda znacznie zmniejsza uszkodzenia wewnątrz skóry i minimalizuje powstawanie skutków ubocznych.

Warto zaznaczyć, że pistolety bezigłowe pomagają osiągnąć zadowalające efekty, utrzymujące się na tak samo długo jak w przypadku mezoterapii igłowej.

Dostępne rodzaje pistoletów do mezoterapii igłowej i bezigłowej

W naszym sklepie Luxus Natury znajdziesz oba rodzaje pistoletów do mezoterapii. Jeśli chodzi o mezoterapię igłową to do klasycznej iniekcji polecamy pistolet Autoderm Mesotherapy Gun, natomiast do bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym doskonale nadawać się będą aparaty Luxus Hialuron Pen, Hialuronpen II Professional i większych rozmiarów HialuronGun. Gwarantujemy, że każdy doświadczony kosmetolog będzie zadowolony działaniem każdego z tych czterech urządzeń w swoim gabinecie, a klienci będą chętnie wracać na kolejny zabieg. Zresztą przekonaj się sam!

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Śledź nasze promocje na Facebook

Scroll