OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

 • 15,00 zł - 12 927,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Rodzaj dozownika

Rodzaj dozownika

Promocje

Bestseller

Hialuronpen

Hialuronpeny do użytku profesjonalnego w kosmetologii

Hialuron Pen to profesjonalny sprzęt do gabinetów kosmetologicznych, który stanowi alternatywę dla igłowej metody wprowadzania usieciowanego kwasu hialuronowego w przypadku zabiegów wolumetrycznych twarzy oraz modelujących usta, a także koktajli do mezoterapii igłowej. Zabieg ten polega na wykorzystaniu specjalnej głowicy Hialuron Pen, która przy pomocy dużego ciśnienia jest w stanie dostarczyć skórze właściwej witamin i substancji, które zapewnią jej odpowiednie odżywienie i wypełnienie. Nie da się uzyskać podobnego efektu przy użyciu obecnie znanych zabiegów kosmetycznych, a tutaj efekt jest widoczny natychmiastowo i utrzymuje się tak samo długo jak w przypadku standardowej iniekcji.

Dzięki temu urządzeniu skóra stanie się widocznie zdrowsza i zregenerowana – bez względu na wiek osoby poddawanej zabiegowi. Urządzenia do bezigłowej aplikacji Hialuron Pen oferowane na naszej stronie internetowej są urządzeniami profesjonalnymi, oryginalnymi oraz posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa i są w 100% skuteczne.

Aktywne filtry

Dozownik do wypełniania bezigłowego 1sztuka

29,00 zł

Jednorazowy dozownik do wypełniania bezigłowego.

Dozownik przystosowany jest tylko do naszego urządzenia Luxus Hialuron Pen lub Hialuronpen II Professional.

Oferta wyłącznie dla klientów posiadających Luxus Hialuron Pen lub Hialuronpen II Professional.

Akcesoria sprzedawane są tylko i wyłącznie posiadaczom oryginalnego urządzenia Hialuronpen II lub Luxus Hialuron Pen.

Hialuronpen II Professional - oryginalne urządzenie do wypełniania bezigłowego

Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

HIALURONPEN II PROFESSIONAL to jego niesamowita płynność pracy, szereg najnowszych technologii wspomagających, zabezpieczających i ułatwiających wykonanie zabiegów oraz wymienne wielkości głowicy mocującej, a także elegancki i ponadczasowy design ze zintegrowanym systemem dozującym ze stali nierdzewnej.

 • urządzenie do bezigłowego wypełniania Hialuronpen II Professional,
 • nasze autorskie szkolenie w naszej klinice lub u klienta,
 • posprzedażowa opieka mgr kosmetologii.

Zastosowanie urządzenia: bezigłowe powiększanie ust, bezigłowe wypełnianie zmarszczek, bezigłowa wolumetria kontur twarzy, bezigłowa mezoterapia. Szkolenie na terenie Polski w cenie. Dostawa 24h.

Luxus Hialuron Pen - bezigłowe wypełnianie kwasem hialuronowym

Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

LUXUS HIALURON PEN to innowacyjne urządzenie wykorzystujące wyjątkowo skuteczną technologię wypełniania zmarszczek, powiększania ust i modelowania konturu twarzy kwasem hialuronowym bez użycia igły.

 • oryginalny Luxus Hialuron Pen,
 • Dostawa 24h,
 • szkolenie wideo: 60 min naszych nagrań zabiegowych z instrukcjami użytkowania,
 • kompendium wiedzy - 43 strony teorii,
 • posprzedażowa opieka kosmetologa,
 • dla chętnych prezentacja w naszym gabinecie.

Zastosowanie urządzenia: bezigłowe powiększanie ust, bezigłowe wypełnianie zmarszczek, bezigłowa wolumetria kontur twarzy, bezigłowa mezoterapia.

HialuronGun - pistolet elektroniczny do bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym

Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

HIALURONGUN GOLDTEC to najnowsza generacja naszych kultowych urządzeń do bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym. Teraz dostępna w formie automatycznego pistoletu z panelem dotykowym i elektronicznym dozowaniem. Najnowsza technologia i szereg systemów wspomagających pracę!

W cenie urządzenia nasze autorskie szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta wraz z imiennym certyfikatem. Posprzedażowa opieka mgr kosmetologii. W zestawie stolik pod urządzenie na kółkach - Exclusive Gold lub Silver.

Zastosowanie urządzenia:

 • bezigłowe powiększanie ust,
 • bezigłowe wypełnianie zmarszczek,
 • bezigłowa wolumetria kontur twarzy,
 • bezigłowa mezoterapia.

Szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski w cenie. Produkt przeznaczony tylko do użytku profesjonalnego. Dostępność natychmiastowa.

Jakie urządzenie wykorzystuje się do bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym?

W dzisiejszych czasach ogromną popularnością cieszą się zabiegi bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym, które przeprowadza się za pomocą specjalnych urządzeń opierających swoje działanie o wstrzykiwanie ciśnieniowe bez igieł. Takim rodzajem sprzętu są nasze oryginalne aparaty Hialuron Pen, w których zastosowano nowoczesną technologię Pressure Technology do rozpylania preparatów równomiernie pod skórą, docierając aż do skóry właściwej. Dzięki nim można z łatwością powiększyć usta, wypełnić zmarszczki, przeprowadzić wolumetrię konturów twarzy czy wprowadzić substancje aktywne do mezoterapii.

Zasada działania aparatu Hialuron Pen

Urządzenie Hialuron Pen tworzy wysokie ciśnienie, które płynnie wprowadza cienki strumień kwasu hialuronowego przez mikroskopijny otwór aż do skóry właściwej. W ten sposób substancja równomiernie rozprowadza się pod skórą, minimalizując skutki uboczne, takie jak grudki czy wewnętrzne uszkodzenia. Ponadto metoda ta jest mniej bolesna niż iniekcja igłowa i przede wszystkim zapewnia precyzyjne podanie kwasu hialuronowego w wybrane miejsce zabiegowe.

Hialuron Pen umożliwia wprowadzić inne preparaty przeznaczone do wolumetrii ust, policzków i konturu twarzy, a także rewitalizacji, zagęszczenia czy nawilżenia skóry. Do wprowadzania substancji urządzenie wykorzystuje specjalny dozownik, który posiada otwór o średnicy 0,10 mm, więc jest co najmniej 4 razy mniejszy od tradycyjnej igły.

Na tę chwilę mamy do zaoferowania profesjonalnym kosmetologom trzy modele oryginalnych urządzeń do zabiegu bezigłowego wypełniania kwasem hialuronowym, a są to:

 • Luxus Hialuron Pen - podstawowe bezigłowe urządzenie do wstrzykiwania ciśnieniowego,
 • Hialuronpen II Professional - najnowsza wersja aparatu do bezigłowego wstrzykiwania kwasu hialuronowego,
 • HialuronGun - elektroniczny pistolet z automatycznym silnikiem do podawania preparatów w głąb skóry.

Czy bezigłowe wypełnianie ust i zmarszczek jest skuteczne?

Bezigłowe wypełnianie kwasem hialuronowym dostarcza porównywalne efekty do klasycznej mezoterapii igłowej po 2-3 zabiegach. Co więcej rezultaty utrzymują się tak samo długo, jak przy zabiegach iniekcyjnych (przez około 6-12 miesięcy). Stąd też wiele osób zmieniło metodę wypełniania zmarszczek i bruzd, konturowania, wolumetrii twarzy, mezoterapii czy powiększania ust na zdecydowanie mniej inwazyjną, przynoszącą natychmiastowe efekty. Oprócz tego zabieg bezigłowego wypełniania uruchamia mechanizmy odbudowy i regeneracji skóry, dzięki czemu znacznie polepsza się jej kondycja, w tym staje się zaróżowiona i uelastyczniona.