OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 389,00 zł - 422,00 zł

Dostępność

Dostępność

Promocje

Bestseller

Oczyszczanie wodorowe

Urządzenia dla domu do zabiegów oczyszczania wodorowego

Urządzenia do oczyszczania wodorowego o małych rozmiarach i proste w obsłudze, idealnie sprawdzają się w salonach kosmetologicznych oraz w zaciszu domowego SPA.

Aktywne filtry

Co to jest hydrabrazja?

Hydrabrazja to zabieg oczyszczający i złuszczający skórę - jest jednym z najnowszych, nieinwazyjnych i najprostszych zabiegów odmładzających skórę, który można wykonać samodzielnie w zaciszu własnego domu. Działa bowiem na podobnej zasadzie co mikrodermabrazja, lecz zapewnia łagodniejszą formę peelingu przy użyciu nawodorowanej wody. Dzięki temu warstwa rogowa naskórka zostaje bezpiecznie usunięta bez naruszenia skóry właściwej.

Na czym polega oczyszczanie wodorem w domu?

Zabieg wodorowe oczyszczanie skóry można bez problemu przeprowadzić w domu za pomocą specjalistycznego urządzenia kosmetycznego, wykorzystującego technologię podciśnienia i wytwarzania cząsteczek aktywnego wodoru. Obecnie na rynku znajduje się wiele niewielkich aparatów do tego typu terapii domowej, które opierają swoje działanie na wtłaczaniu w głąb skóry nawodorowanej wody pod dużym ciśnieniem, a następnie zasysaniu jej razem z zanieczyszczeniami, łojem, wągrami i zaskórnikami. W ten sposób cząsteczki wodoru trafiają do głębszych warstw skóry właściwej i rozpoczynają intensywny proces złuszczania zrogowaciałego naskórka, oczyszczania, nawilżania, odżywiania, a także eliminacji wolnych rodników. Do wykonania zabiegu potrzebna jest tylko woda lub sól fizjologiczna, którą wlewa się do zbiornika.

Co jaki czas powinno się powtarzać terapię przy użyciu wodoru?

Oczyszczanie wodorowe jest bezpiecznym zabiegiem nieprzerywającym ciągłości skóry. Ponadto cały przebieg terapii jest wręcz relaksujący i odprężający dla użytkownika, więc nie trzeba martwić się o ból podczas regularnej pielęgnacji twarzy. Aby domowe oczyszczanie wodorem przynosiło zamierzone efekty powinno się przeprowadzać zabieg około 2 razy w tygodniu, a czas trwania sesji wynosi od 15 do 20 minut. Bez względu na porę roku wodną mikrodermabrazję można wykonywać przez cały rok.

Efekty domowego oczyszczania wodorowego

Uzupełniając pielęgnację twarzy o wodny mikropeeling można istotnie zwiększyć pozytywne efekty odmładzające, oczyszczające i nawilżające. Przede wszystkim pozwala on odblokować pory, dodać cerze blasku, spłycić zmarszczki, dotlenić komórki skóry, przywrócić odpowiednią jędrność i elastyczność, ujednolicić koloryt, wygładzić blizny a także wspomaga niwelować zmiany trądzikowe.

Jak się przygotować do oczyszczania wodorowego?

Do oczyszczania wodorowego nie trzeba się jakoś specjalnie przygotowywać. Wystarczy tylko dokładnie zmyć z twarzy makijaż i inne zanieczyszczenia z całego dnia, by móc rozpocząć zabieg hydrabrazji na czystej skórze.