OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 31,00 zł - 53,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Długość igły

Długość igły

Promocje

Bestseller

Stemple do mezoterapii mikroigłowej

Urządzenia typu Stempel do mikronakłuwania skóry

Stempelek to specjalna wersja urządzeń typu Derma Roller, która jest przeznaczona do efektywnej regeneracji obszarów skóry i ciała. Głównym celem Stemplów jest stopniowa likwidacja zmian skórnych takich jak blizny, przebarwienia i zmiany pigmentacyjne. Zabiegi z użyciem urządzenia z mikroigłami wywołują na skórze kontrolowane mikrourazy, które zwiększają skuteczność leczenia i pobudzają produkcję włókien kolagenu i elastyny.

W przypadku przygotowania skóry przed głębszą mezoterapią mikroigłową oraz do podtrzymania efektów odmładzających zalecamy pierwsze na świecie urządzenie typu mikro-pin Dermo Pin zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego.

Aktywne filtry

Dermo Pins to urządzenie typu mikro-pin do zabiegów mezoterapii mikroigłowej Dermo Pins to urządzenie typu mikro-pin do zabiegów mezoterapii mikroigłowej
  • -10,00 zł

Dermo Pins - Oryginalna ampułka z igłami do mezoterapii mikroigłowej

55,00 zł 65,00 zł

Oryginalny Dermo-Pins jest pierwszym na świecie urządzeniem typu mikro-pin (mezoterapia mikroigłowa). DERMO-PINS to urządzenie składające się z aplikatora, który posiada 20 mikroigiełek ze zintegrowanym dozownikiem, do którego wlewamy płynny kosmetyk. Dostępne długości igieł: 0,2mm, 0,5mm, 1,0mm i 1,5mm.

ZALECANY DO PRZYGOTOWANIA SKÓRY PRZED GŁĘBSZĄ MEZOTERAPIĄ MIKROIGŁOWĄ ORAZ DO PODTRZYMANIA EFEKTÓW.

Czym są Derma Stemple?

Stemple Derma Stamp to wyjątkowy rodzaj narzędzi do mezoterapii mikroigłowej, który służy do punktowego nakłuwania naskórka za pomocą mikroigieł przymocowanych bezpośrednio do kwadratowej płytki. Dostępne są one w wersji ze stałą lub regulowaną długością igieł, dzięki czemu można przeprowadzić zabieg na niemal każdej partii ciała. W przeciwieństwie do Derma Rollerów stemple nakłuwają skórę pionowo, przez co wywołują mniejsze mikrourazy skóry przy takiej samej skuteczności terapii.

Zasada działania stempli do mezoterapii mikroigłowej

Derma Stamp czyli stemple do punktowego nakłuwania skóry stanowią alternatywę dla obracających się Derma Rollerów. Ich zasada działania jest podobna, bowiem polega na określeniu głębokości wkłuć mikroigieł w urządzeniu zależnie od miejsca zabiegowego i zmiany skórnej, a następnie przyłożeniu głowicy do skóry i nakłuciu. W ten sposób stempel tworzy w skórze mikrokanaliki, przez które łatwiej jest wnikać substancjom aktywnym zawartych w kosmetykach, stymuluje włókna kolagenowe i tym samym pobudzają naturalne mechanizmy odnowy naskórka. Zaletą stempli jest to, że ich prosta głowica z igłami umożliwia wykonać zabieg na trudno dostępnych częściach ciała, nawet tam gdzie nie może dotrzeć wałeczek.

Na co pomaga stempel z mikroigłami do nakłuwania?

W trakcie zabiegu mikronakłuwania skóry dochodzi do efektywnej regeneracji, na skutek czego jej struktura ulega wzmocnieniu, uelastycznieniu i ujędrnieniu. Ponadto powoduje wzrost ukrwienia danego miejsca zabiegowego, zmniejsza widoczność zmarszczek i blizn, niweluje rozstępy i cellulit, poprawia koloryt cery, a także przeciwdziała wypadaniu włosów. Derma Stemple mogą zostać wykorzystane również do dodatkowego zabiegu wspomagającego modelowanie sylwetki lub owalu twarzy.