PROFESJONALNE SZKOLENIA

Szkolenia kosmetyczne Luxusnatury.pl przeprowadzane są przez doświadczonego magistra kosmetologii z wykształceniem medycznym. Nasz szkoleniowiec przekazuje całą swoją wiedzę dotyczącą danego urządzenia w zakresie teoretycznym oraz przekazuje opracowaną, obszerną metodykę zabiegową. Indywidualne podejście do każdego kursanta oraz sympatyczna i miła atmosfera zapewni odpowiednie przeszkolenie nawet osób początkujących.

Każde oferowane przez nas szkolenie przeprowadzane jest indywidualnie lub grupowo, zawsze składa się z części teoretycznej oraz obszernej części praktycznej. Dla każdego kursanta przygotowywane zostaną szczegółowe skrypty zawierające teorię oraz praktyczne wskazówki zabiegowe. Szkolenie zawsze kończy się uzyskaniem imiennego certyfikatu, zaświadczającego o odbytym profesjonalnym szkoleniu.

PROWADZIMY RÓWNIEŻ SZKOLENIA W NASZYM GABINECIE (woj. podkarpackie) ORAZ Z DOJAZDEM DO KLIENTA

 

- HIFU ULTIMA PROFESSIONAL
- HIFU FUTURE HD
- OCZYSZCZANIE WODOROWE HYDRODERM 8W1
- KOMBAJN MULTI SKIN THERAPY
- PLASMA PEN V1 PROFESSIONAL
- PLASMA GOLD LIFTING
- PLASMA PRIME PROFESSIONAL
- LUXUS HIALURON PEN
- HIALURONPEN II
- HIALURONGUN
- ENDERMOLOGIA MASTERFORM EXPERT
- LASER NACZYNIOWY LUXOR BEAUTY 980NM
- DERMO PEN Q1
- DERMA ROLLER SKIN LIFTING
- RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA VRF MICRON
Więcej informacji pod numerem tel. 729 120 245

Należy nadmienić, że marka Luxusnatury.pl jest wiodącą firmą na polskim rynku, która jako pierwsza wprowadziła do swojej oferty innowacyjną metodę nauczania w formie szkoleń online. Dzięki ogromnej wiedzy zdobytej na przestrzeni lat oraz dzięki współpracy z dyplomowanymi kosmetologami pragniemy podzielić się z Państwem naszą bogatą wiedzą oraz umiejętnościami praktycznymi.KUP SZKOLENIA ONLINE:

SZKOLENIE Z ZAKRESU GENERATORA PLAZMY AZOTOWEJ PLASMA PEN V1 PROFESSIONAL

SZKOLENIE Z ZAKRESU MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ ORAZ NANOBRAZJI DERMO PEN Q1 PROFESSIONAL

 SZKOLENIE Z ZAKRESU WYPEŁNIANIA BEZIGŁOWEGO WRAZ Z URZĄDZENIEM LUXUS HIALURON PEN

 

 

Oferujemy również szkolenia w formie multimedialnej wraz z wystawieniem imiennego certyfikatu potwierdzającego przebyte szkolenie i uprawniającego do wykonywania zabiegu z danej dziedziny. Szkolenie multimedialne to prawdziwe kompendium wiedzy. Zawiera wiele stron treści teoretycznej oraz godzinne nagrania edukacyjne z przebiegu danej terapii.

Przeprowadzone badania wykazały, że multimedialna forma szkolenia w porównaniu do standardowej cechuje się większą przyswajalnością wiedzy, oraz większą precyzją wykonywanego zabiegu po przebyciu naszego szkolenia online - wszystko to, aby w przyszłości zabieg wykonywany był bez najmniejszych wątpliwości czy zawahania.

Oferowana forma edukacyjna jest bardzo atrakcyjna zważywszy na fakt, że nie muszą Państwo tracić cennego czasu na dojazdy do placówek edukacyjnych, a także wedle potrzeb, treści oraz filmy edukacyjne mogą być odtwarzane przez Państwa w dowolnym czasie.

 

Specjalnie dla Państwa dzielimy się naszą wiedzą tak, aby zabiegi wykonywane były na najwyższym poziomie, profesjonalnie i z najlepszymi efektami pozabiegowymi, wszystko to przy maksymalnym bezpieczeństwie, bez skutków niepożądanych dla pacjenta/klienta.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową. Wszystkie szkolenia przygotował mgr kosmetologii z wykształceniem medycznym.


WZORY CERTYFIKATÓW PRZESYŁANYCH W FORMIE PAPIEROWEJ O GRAMATURZE 350G W CENIE SZKOLENIA:

          


OFERUJEMY SESJĘ ZDJĘCIOWĄ PODCZAS SZKOLENIA W CELU PROMOWANIA USŁUGI


    
 

     

      

      

      

      

      

    

    

    

     

GALERIA ZDJĘĆ ZE SZKOLEŃ- LUXUS HIALURON PEN

OFERUJEMY SESJĘ ZDJĘCIOWĄ PODCZAS SZKOLENIA W CELU PROMOWANIA USŁUGI

Scroll