OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

PROFESJONALNE SZKOLENIA KOSMETOLOGICZNE

GABINETY KOSMETOLOGICZNE, W KTÓRYCH PRACUJĄ NASZE PROFESJONALNE URZĄDZENIA:

kliknij poniżej nazwę miasta, aby wyświetlić zdjęcia ze szkoleń

ZOBACZ WIDEO ZE SZKOLEŃ NA YOUTUBE


PROWADZIMY SZKOLENIA W NASZEJ KLINICE KOSMETOLOGICZNEJ (woj. podkarpackie) ORAZ Z DOJAZDEM DO KLIENTA

Na czym polegają szkolenia z urządzeń i zabiegów kosmetologicznych?

Szkolenia kosmetyczne Luxusnatury.pl w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski, przeprowadzane są przez doświadczonego magistra kosmetologii z wykształceniem medycznym. Nasz szkoleniowiec przekazuje całą swoją wiedzę dotyczącą danego urządzenia w zakresie teoretycznym oraz przekazuje opracowaną, obszerną metodykę zabiegową. Indywidualne podejście do każdego kursanta oraz sympatyczna i miła atmosfera zapewni odpowiednie przeszkolenie nawet osób początkujących.

Każde oferowane przez nas szkolenie przeprowadzane jest indywidualnie lub grupowo, zawsze składa się z części teoretycznej oraz obszernej części praktycznej. Dla każdego kursanta przygotowywane zostaną szczegółowe skrypty zawierające teorię oraz praktyczne wskazówki zabiegowe. Szkolenie zawsze kończy się uzyskaniem imiennego certyfikatu, zaświadczającego o odbytym profesjonalnym szkoleniu.

Lista szkoleń kosmetologicznych dla urządzeń Luxus Natury

Luxusnatury.pl jest wiodącą firmą na polskim rynku, która jako pierwsza wprowadziła do swojej oferty innowacyjną metodę nauczania w formie szkoleń online. Dzięki ogromnej wiedzy zdobytej na przestrzeni lat oraz dzięki współpracy z dyplomowanymi kosmetologami pragniemy podzielić się z Państwem naszą bogatą wiedzą oraz umiejętnościami praktycznymi. Więcej informacji o szkoleniach kosmetologicznych uzyskasz pod numerem tel.: 729 120 245.Zamów szkolenie multimedialne (online) od Luxus NaturyKUP SZKOLENIA ONLINE:

SZKOLENIE Z ZAKRESU GENERATORA PLAZMY AZOTOWEJ PLASMA PEN V1 PROFESSIONAL

SZKOLENIE Z ZAKRESU MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ ORAZ NANOBRAZJI DERMO PEN Q1 PROFESSIONAL

SZKOLENIE Z ZAKRESU WYPEŁNIANIA BEZIGŁOWEGO WRAZ Z URZĄDZENIEM LUXUS HIALURON PENNa czym polega szkolenie multimedialne od Luxus Natury?

Oferujemy również szkolenia w formie multimedialnej wraz z wystawieniem imiennego certyfikatu potwierdzającego przebyte szkolenie i uprawniającego do wykonywania zabiegu z danej dziedziny. Szkolenie multimedialne to prawdziwe kompendium wiedzy. Zawiera wiele stron treści teoretycznej oraz godzinne nagrania edukacyjne z przebiegu danej terapii.

Przeprowadzone badania wykazały, że multimedialna forma szkolenia w porównaniu do standardowej cechuje się większą przyswajalnością wiedzy, oraz większą precyzją wykonywanego zabiegu po przebyciu naszego szkolenia online - wszystko to, aby w przyszłości zabieg wykonywany był bez najmniejszych wątpliwości czy zawahania.

Oferowana forma edukacyjna jest bardzo atrakcyjna zważywszy na fakt, że nie muszą Państwo tracić cennego czasu na dojazdy do placówek edukacyjnych, a także wedle potrzeb, treści oraz filmy edukacyjne mogą być odtwarzane przez Państwa w dowolnym czasie.

Specjalnie dla Państwa dzielimy się naszą wiedzą tak, aby zabiegi wykonywane były na najwyższym poziomie, profesjonalnie i z najlepszymi efektami pozabiegowymi, wszystko to przy maksymalnym bezpieczeństwie, bez skutków niepożądanych dla pacjenta/klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową. Wszystkie szkolenia przygotował mgr kosmetologii z wykształceniem medycznym.WZORY CERTYFIKATÓW PRZESYŁANYCH W FORMIE PAPIEROWEJ O GRAMATURZE 350G W CENIE SZKOLENIA


Wzór certyfikatu uczestnictwa w szkoleniu kosmetologicznym     Przykład certyfikatu po odbytym kursie kosmetologicznym     Przykładowy certyfikat po kursie kosmetycznymNA KAŻDYM SZKOLENIU SESJA ZDJĘCIOWA ZE SZKOLENIA W CELU PROMOWANIA USŁUGI


WIDEO ZE SZKOLEŃ - KANAŁ YOUTUBE  GALERIA EFEKTÓW PRZED I PO