KUP SZKOLENIA ONLINE:

SZKOLENIE Z ZAKRESU GENERATORA PLAZMY AZOTOWEJ PLASMA PEN V1 PROFESSIONAL

SZKOLENIE Z ZAKRESU MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ DERMO PEN Q1 PROFESSIONAL

 SZKOLENIE Z ZAKRESU WYPEŁNIANIA BEZIGŁOWEGO WRAZ Z URZĄDZENIEM LUXUS HIALURON PEN


PROWADZIMY RÓWNIEŻ SZKOLENIA W NASZYM GABINECIE (woj. podkarpackie) ORAZ Z DOJAZDEM DO KLIENTA

- HIFU ULTIMA PROFESSIONAL

- KOMBAJN MULTI SKIN THERAPY

- PLASMA PEN V1 PROFESSIONAL

- LUXUS HIALURON PEN

- DERMO PEN Q1

- DERMA ROLLER SKIN LIFTING

- ARTMEX


SZKOLENIA PROWADZI MAGISTER KOSMETOLOGII 


więcej informacji tel. 729 120 245
 

Jesteśmy wiodącą marką na polskim rynku, która oferuje innowacyjną metodę nauczania w formie szkoleń online.

 

Dzięki ogromnej wiedzy zdobytej na przestrzeni lat oraz dzięki współpracy z dyplomowanymi kosmetologami pragniemy podzielić się z Państwem naszą bogatą wiedzą oraz umiejętnościami praktycznymi.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu doskonałą alternatywę edukacyjną w formie multimedialnych szkoleń wraz z wystawieniem imiennego certyfikatu potwierdzającego przebyte szkolenie i uprawniającego do wykonywania zabiegu z danej dziedziny.

Szkolenie multimedialne to prawdziwe kompnedium wiedzy. Zawiera wiele stron treści teoretycznej oraz godzinne nagrania edukacyjne z przebiegu danej terapii.

Przeprowadzone badania wykazały, że multimedialna forma szkolenia w porównaniu do standardowej cechuje się większą przyswajalnością wiedzy, oraz większą precyzją wykonywanego zabiegu po przebyciu naszego szkolenia online, wszystko to aby w przyszłości zabieg wykonywany był bez najmniejszych wątpliwości czy zawahania.

Oferowana przez nas forma edukacyjna jest o wiele praktyczniejsza niż standardowe szkolenia indywidualne, zważywszy na fakt, że nie muszą Państwo tracić cennego czasu na dojazdy do placówek edukacyjnych, a także wedle potrzeb, treści oraz filmy edukacyjne mogą być odtwarzane przez Państwa w dowolnym czasie.

Specjalnie dla Państwa dzielimy sie naszą wiedzą, tak aby zabiegi wykonywane były na najwyższym poziomie, profesjonalnie i z najlepszymi efektami pozabiegowymi, wszystko to przy maksymalnym bezpieczeństwie, bez pozabiegowych skutków niepożądanych dla pacjenta/klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

Życzymy sukcesów w pracy i ciągłego rozwoju.

 

WZORY CERTYFIKATÓW PRZESYŁANYCH W FORMIE PAPIEROWEJ O GRAMATURZE 350G W CENIE SZKOLENIA:


Scroll