OFICJALNY E-SKLEP LUXUSNATURY

Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace
navigate_next
keyboard_backspace

Filtruj według

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 16 179,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Rodzaj głowicy

Rodzaj głowicy

Promocje

Bestseller

Oczyszczanie wodorowe

Urządzenia do oczyszczania wodorowego

Zabieg złuszczania naskórka pozwala pozbyć się martwych komórek, wygładzić i uelastycznić skórę. Zabieg oczyszczania nie zawsze jest przyjemny, dlatego dla pełnego komfortu klienta zaprojektowaliśmy specjalne urządzenie do dermabrazji wodorowej. Bardzo nowoczesnym zabiegiem gwarantującym świetne efekty jest oczyszczanie wodorowe. Dzięki profesjonalnemu urządzeniu wyposażonemu w specjalną dwukomorową głowicę, aktywny wodór może być wprowadzany w głąb komórek skóry, powodując jej oczyszczanie, nawilżenie oraz odżywienie.

W naszej ofercie znajdziesz tylko najlepszej jakości urządzenia do tego rodzaju zabiegów rewitalizujących, które świetnie sprawdzają się do użytku profesjonalnego w salonach kosmetycznych. Oczyszczanie wodorowe umożliwia zredukowanie zmarszczek, przebarwień i wykwitów skórnych. Zakup urządzenia polecamy zatem kosmetyczkom oraz kosmetologom, którzy chcą sprostać wymaganiom swoich klientów. Zabieg oczyszczania wodorowego jest idealny dla osób ze skórą mocno odwodnioną, zmęczoną, a także wymagającą głębokiego oczyszczania. Już po pierwszym użyciu można zauważyć doskonałe efekty wyraźnego oczyszczenia, wygładzenia i nawilżenia skóry.

Aktywne filtry

Oczyszczanie wodorowe - kombajn Hydroderm 9w1 Original PL

Produkt dostępny do zamówienia
PRODUKT DOSTĘPNY

Opiekun produktu:

Zadzwoń: 729 00 85 85

Kombajn do użytku profesjonalnego 9 w 1:

  • oczyszczanie wodorowe,
  • hydrabrazja kwasowa,
  • infuzja tlenowa,
  • fale radiowe (RF),
  • światłoterapia LED,
  • mezoterapia ultradźwiękowa (bezigłowa -sonoforeza)
  • krioterapia,
  • peeling kawitacyjny,
  • mikrodermabrazja.

Możliwość pracy trzema głowicami jednocześnie. W cenie zawarte jest szkolenie w naszej klinice lub gabinecie klienta na terenie Polski (prowadzone przez doświadczonego mgr kosmetologii). Certyfikat imienny, certyfikat oryginalności urządzenia. Dostępność natychmiastowa.

Najnowsza wersja opatentowanego urządzenia Hydroderm® posiada dotykowy panel obsługi w języku polskim.

Oczyszczanie wodorowe czyli na czym to polega?

Zabieg wodorowego oczyszczania twarzy jest niezwykle skuteczny, ponieważ wykorzystuje cząsteczki aktywnego wodoru, które pod wpływem wysokiego ciśnienia wody i elektroporacji wnikają w głąb skóry właściwej. Nawodorowana woda znakomicie neutralizuje wolne rodniki i złuszcza obumarłe warstwy naskórka. Zwykle do tego rodzaju zabiegu oczyszczającego wykorzystuje się specjalistyczną aparaturę wyposażoną w generator wodoru, dzięki czemu jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać procedurę, składającą się nie z jednego, lecz kilku etapów potęgujących efekty terapeutyczne.

Oczyszczanie wodorowe to nie tylko zabieg polegający na złuszczaniu martwego naskórka, wprowadzeniu cząsteczek wodoru i usunięciu zanieczyszczeń. Albowiem przy wieloetapowej procedurze zabiegowej mamy do czynienia z uzupełniającymi terapiami, takimi jak infuzja tlenowa, peeling kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa, radiofrekwencja czy krioterapia. Wykorzystanie synergii tych działań sprawia, że uzyskujemy efekt idealnie oczyszczonej, odświeżonej, zdrowej i zregenerowanej skóry.

Jakie efekty daje oczyszczanie skóry wodorem?

W przeciwieństwie do domowych zabiegów oczyszczania wodorowego profesjonalne procedury wykonywane w gabinecie pozwalają uzyskać kompleksowy efekt - od dogłębnego oczyszczenia do odmłodzenia, ujędrnienia i zregenerowania skóry. Wynika to z tego, że gabinety kosmetyczne wykorzystują zaawansowane kombajny z silnymi generatorami wodoru, które wzbogacone są w dodatkowe technologie uzupełniające terapię aktywnym wodorem. Nic dziwnego, że takie oczyszczanie wodorowe jest często określane jako zabieg bankietowy, gdyż przynosi natychmiastowe rezultaty, będące wyraźnie widoczne na twarzy.

Jeśli chodzi o konkretne efekty po terapii aktywnym wodorem to należy zaliczyć do niej m.in. niwelowanie wolnych rodników, wyrównanie kolorytu cery, zmniejszenie przebarwień, poprawę jędrności, elastyczności i gęstości struktury skóry, dotlenienie, oczyszczanie porów, eliminację zaskórników, regulację pracy gruczołów łojowych, pobudzenie produkcji kolagenu i metabolizmu, a także wygładzenie zmarszczek.

Jaki sprzęt z generatorem wodoru nadaje się do użytku profesjonalnego w gabinecie?

Do tego rodzaju zabiegu oczyszczającego nada się nasz oryginalny kombajn Hydroderm, który został opracowany w oparciu o 9 technologii, w tym hydrabrazję, elektroporację, peeling kawitacyjny, fale radiowe, ultradźwięki, światłoterapię, infuzję tlenową i krioterapię. Użycie osobno każdej metody lub ich połączenie pozwala uzyskać fenomenalne efekty, dlatego też coraz więcej kosmetologów decyduje się właśnie na naszą ofertę. Ponadto posiada jeden z najsilniejszych generatorów wodoru dostępnych obecnie na rynku, a wszystkie końcówki, substancje i inne części zamienne do urządzenia znajdziesz bez problemu w sklepie Luxus Natury.

Dodatkowym atutem kombajnu zabiegowego Hydroderm 9w1 Original jest to, że przy zakupie tego sprzętu otrzymujesz darmowe szkolenie z użytkowania i wykonywania procedury z dojazdem prosto do wyznaczonego gabinetu przez klienta. Natomiast po szkoleniu wręczamy imienny certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności w zakresie oczyszczania wodorowego i pracy z danym sprzętem.