Informacje

Producenci

Opinie klientów

Oczyszczanie wodorowe

Urządzenia do oczyszczania wodorowego

Zabieg złuszczania naskórka pozwala pozbyć się martwych komórek, wygładzić i uelastycznić skórę. Zabieg oczyszczania nie zawsze jest przyjemny, dlatego dla pełnego komfortu klienta zaprojektowaliśmy specjalne urządzenie do dermabrazji wodorowej. Bardzo nowoczesnym zabiegiem gwarantującym świetne efekty jest oczyszczanie wodorowe. Dzięki profesjonalnemu urządzeniu wyposażonemu w specjalną dwukomorową głowicę, aktywny wodór może być wprowadzany w głąb komórek skóry, powodując jej oczyszczanie, nawilżenie oraz odżywienie.

W naszej ofercie znajdziesz tylko najlepszej jakości urządzenia do tego rodzaju zabiegów rewitalizujących, które świetnie sprawdzają się do użytku profesjonalnego w salonach kosmetycznych. Oczyszczanie wodorowe umożliwia zredukowanie zmarszczek, przebarwień i wykwitów skórnych. Zakup urządzenia polecamy zatem kosmetyczkom oraz kosmetologom, którzy chcą sprostać wymaganiom swoich klientów. Zabieg oczyszczania wodorowego jest idealny dla osób ze skórą mocno odwodnioną, zmęczoną, a także wymagającą głębokiego oczyszczania. Już po pierwszym użyciu można zauważyć doskonałe efekty wyraźnego oczyszczenia, wygładzenia i nawilżenia skóry.

 • 19,00 zł 19,00 zł
  Nowy

  Wymienne końcówki do oczyszczania wodorowego - 1szt (rodzaj końcówki do wyboru) Głowice kompatybilne tylko z modelem Hydroderm Original 9w1 Zakup możliwy tylko dla użytkowników urządzenia Hydroderm Original.

  19,00 zł
 • 12 000,00 zł 9 900,00 zł
  Nowy

  Co to jest Hydroderm Original? Na czym polega oczyszczanie wodorowe? Jak działa urządzenie Hydroderm Original? Kombajn do użytku profesjonalnego 9 w 1: oczyszczanie wodorowe, hydrabrazja kwasowa, infuzja tlenowa, fale radiowe (RF), światłoterapia LED, mezoterapia ultradźwiękowa (bezigłowa -sonoforeza) krioterapia, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja. Możliwość pracy trzema głowicami jednocześnie. Szkolenie prowadzone przez doświadczonego mgr kosmetologii z wykształceniem medycznym w cenie urządzenia. Certyfikat imienny, certyfikat oryginalności urządzenia. Szkolenie na terenie Polski w cenie. Dostępność natychmiastowa.

  9 900,00 zł 12 000,00 zł
    (18 s)
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Informacje

Producenci

Opinie klientów

Scroll